Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3126 Re: Bundesliga
Sta me jebete sad ba, zar nije Streich trener Freiburga?
-
MightyMatch
- Posts: 491
- Joined: 25/06/2012 03:21
#3127 Re: Bundesliga
Freiburga svake godine salju u zvajtu.A ovaj uvijek isprati i bogatije klubove od sebe tamo gdje su njih kontali poslati.
Mujdzi fakat pase ovaj klub,a uostalom i Bajramovic je imao prelijepe trenutke u tom istom klubu.
Cak je jednom bio najbolji strelac kluba a on defanzivni vezni.
Mujdzi fakat pase ovaj klub,a uostalom i Bajramovic je imao prelijepe trenutke u tom istom klubu.
Cak je jednom bio najbolji strelac kluba a on defanzivni vezni.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3128 Re: Bundesliga
da,prve postave ali koliko ja znam onaj iz druge prica "komisch"BHF_Manijak wrote:Sta me jebete sad ba, zar nije Streich trener Freiburga?
za mene je Tuchel mali Klopp
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3129 Re: Bundesliga
Glat 1:6Malik Urcic wrote:
Zanimljivo u kupuBayern bez Riberija na BVB, ocekujem laganih 1:3
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3130 Re: Bundesliga
sto si tako skromanveella wrote:Glat 1:6Malik Urcic wrote:
Zanimljivo u kupuBayern bez Riberija na BVB, ocekujem laganih 1:3
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3132 Re: Bundesliga
Ne pasa, realna je pozicija Dortmunda na tabeli. Ti si samo lud. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3133 Re: Bundesliga
Ocekujem reakciju moderatora za ovu uvredu...ledeni_caj wrote:Ne pasa, realna je pozicija Dortmunda na tabeli. Ti si samo lud.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3134 Re: Bundesliga
schuster novi trener wolfsburga
ovo je jedini klub koji moze uz kvalitetnog trenera postati ozbiljna konkurencija bayernu i dortmundu.
a ovako - wob, gute nacht
ovo je jedini klub koji moze uz kvalitetnog trenera postati ozbiljna konkurencija bayernu i dortmundu.
a ovako - wob, gute nacht
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3135 Re: Bundesliga
nemoj zahebavat,pa mi redovno citamo tvoje galaktike i niko ne zove upomocveella wrote:Ocekujem reakciju moderatora za ovu uvredu...ledeni_caj wrote:Ne pasa, realna je pozicija Dortmunda na tabeli. Ti si samo lud.
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3138 Re: Bundesliga
Sramota da najbolji trener lige zaradjuje duplo manje od najbolje placenog.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3139 Re: Bundesliga
Galaktike su jedno, a nekoga nazvati ludim je u uvreda...simonese wrote:nemoj zahebavat,pa mi redovno citamo tvoje galaktike i niko ne zove upomocveella wrote:Ocekujem reakciju moderatora za ovu uvredu...ledeni_caj wrote:Ne pasa, realna je pozicija Dortmunda na tabeli. Ti si samo lud.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3140 Re: Bundesliga
to se obrati upravi BVB-a,nije da nemaju para i zato ce Klopp i zavrsiti na klupi Bayerna ili Elf-aCollegeGunner wrote:Sramota da najbolji trener lige zaradjuje duplo manje od najbolje placenog.
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3141 Re: Bundesliga
Siguran sam da nece otici u Bayern direktno iz BVB-a. Vjerovatno da ce preuzeti Elf ako ode iz BVB-a, a moguce nekad u buducnosti da i preuzme Bayern, ko zna.simonese wrote:to se obrati upravi BVB-a,nije da nemaju para i zato ce Klopp i zavrsiti na klupi Bayerna ili Elf-aCollegeGunner wrote: Sramota da najbolji trener lige zaradjuje duplo manje od najbolje placenog.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3142 Re: Bundesliga
Cuj 5, dajte mu 10 miliona. Strucnjak je to. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3143 Re: Bundesliga
Samo sanjajtesimonese wrote:to se obrati upravi BVB-a,nije da nemaju para i zato ce Klopp i zavrsiti na klupi Bayerna ili Elf-aCollegeGunner wrote:Sramota da najbolji trener lige zaradjuje duplo manje od najbolje placenog.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3145 Re: Bundesliga
ipak je dieter hecking (nürnberg) novi trener wolfsburga!
dobar trener, forsira prljavu igru

jos da kiyotake-a dovede sa sobom
dobar trener, forsira prljavu igru
jos da kiyotake-a dovede sa sobom
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3146 Re: Bundesliga
Nikad da uzmu normalnog trenera 
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#3147 Re: Bundesliga
Ma nije los Hecking, zna zanat, samo treba vidjeti kako ce se snaci u tom okruzenju. VW, puno para, puno interesa, muljanja... doduse sad je tu i Allofs i ako njih dvojica budu na istoj talasnoj duzini moglo bi to funkcionisati. U svakom slucaju bolje rjesenje nego Schuster 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
- hypko_nurko
- Posts: 2385
- Joined: 28/12/2011 13:54
#3149 Re: Bundesliga
Zanimljivosti o Bundesligi
by marjan mijajlovic
Da li ste i ovo znali o Bundesligi:
- Da je Hamburger jedini odigrao svih 50 sezona, a slede Verder (49), Bajern i Štutgart (48), Dortmund (46)...
- Da je od aktivnih igrača najefikasniji Klaudio Pizaro sa 160 golova na deobi 11 . mesta dok je Mario Gomez na 21. mestu sa 129.
- Da su od aktivinih igrača u Bundesligi od Vedada Ibiševića (67 golova) efikasniji uz Pizara i Gomeza samo još Štefan Kisling (98) i klupski kolega Kakau (87 golova). Ibišević ima bolji prosek od Kislinga i Kakaua i samo 0.1% slabiji od Pizara.
- Vedad Ibišević i Sejad Salihović su sa 43 odnosno 27 golova najbolji klupski strelci u istoriji Hofenhajma (treći je Demba Ba 25), a Edin Džeko je sa 66 pogodaka najbolji u Volfsburgu ispred Grafitea (59) i Klimovica (57).
- Da je Bosna i Hercegovina jedina država posle Brazila (Ailton, Amorozo, Elber., Grafite) koja je imala više od jednog igrača koji je bio najbolji strelac Bundeslige. To su Sergej Barbarez (Hmaburger) zajedno sa Ebe Sandom (Šalke) 2001. (22 gola) i Edin Džeko (Volfsburg) 2010. sa takođe 22.
- Da su Mehmet Šol i Oliver Kan rekorderi među igračima sa osam titula, a sa isto toliko Udo Latek kod trenera
- Da je najbrži gol postigao Ulf Kirsten i to 2002. u 11. sekundu protiv Kajzerslauterna
- Da je Oliver Kan golman sa najviše mečeva bez primljenog gola i to 196 od 557
- Da je Jens Novotni rekorder po broju crvenih kartona i to osam, a slede ga sa sedam Štefan Efenberg, Sergej Barbarez i Torsten Kraht
- Da Nuri Sahin drži rekord kao najmlađi igrač (16 godina, 325 dana) i strelac (17 godina, 82 dana)
- Da je najstariji igrač koji je nastupao Klaus Fihtel iz Šalkea koji je igrao i sa 43. godine
- Da su najviše autogolova postigli Nikolče Noveski i Manfred Kalc i to po šest
- Da je Manfred Kalc postigao najviše golova iz penala i to 53, a promašio je sedam
- Da je Muhamed Zidan u dresu Majnca 2012. ostvario najduži niz od šest uzastopnih utakmica sa bar jednim postignutim golom
- Da je najveća poseta zabeležena 1969. na meču Herta – Keln i to 88.075 gledalaca
by marjan mijajlovic
Da li ste i ovo znali o Bundesligi:
- Da je Hamburger jedini odigrao svih 50 sezona, a slede Verder (49), Bajern i Štutgart (48), Dortmund (46)...
- Da je od aktivnih igrača najefikasniji Klaudio Pizaro sa 160 golova na deobi 11 . mesta dok je Mario Gomez na 21. mestu sa 129.
- Da su od aktivinih igrača u Bundesligi od Vedada Ibiševića (67 golova) efikasniji uz Pizara i Gomeza samo još Štefan Kisling (98) i klupski kolega Kakau (87 golova). Ibišević ima bolji prosek od Kislinga i Kakaua i samo 0.1% slabiji od Pizara.
- Vedad Ibišević i Sejad Salihović su sa 43 odnosno 27 golova najbolji klupski strelci u istoriji Hofenhajma (treći je Demba Ba 25), a Edin Džeko je sa 66 pogodaka najbolji u Volfsburgu ispred Grafitea (59) i Klimovica (57).
- Da je Bosna i Hercegovina jedina država posle Brazila (Ailton, Amorozo, Elber., Grafite) koja je imala više od jednog igrača koji je bio najbolji strelac Bundeslige. To su Sergej Barbarez (Hmaburger) zajedno sa Ebe Sandom (Šalke) 2001. (22 gola) i Edin Džeko (Volfsburg) 2010. sa takođe 22.
- Da su Mehmet Šol i Oliver Kan rekorderi među igračima sa osam titula, a sa isto toliko Udo Latek kod trenera
- Da je najbrži gol postigao Ulf Kirsten i to 2002. u 11. sekundu protiv Kajzerslauterna
- Da je Oliver Kan golman sa najviše mečeva bez primljenog gola i to 196 od 557
- Da je Jens Novotni rekorder po broju crvenih kartona i to osam, a slede ga sa sedam Štefan Efenberg, Sergej Barbarez i Torsten Kraht
- Da Nuri Sahin drži rekord kao najmlađi igrač (16 godina, 325 dana) i strelac (17 godina, 82 dana)
- Da je najstariji igrač koji je nastupao Klaus Fihtel iz Šalkea koji je igrao i sa 43. godine
- Da su najviše autogolova postigli Nikolče Noveski i Manfred Kalc i to po šest
- Da je Manfred Kalc postigao najviše golova iz penala i to 53, a promašio je sedam
- Da je Muhamed Zidan u dresu Majnca 2012. ostvario najduži niz od šest uzastopnih utakmica sa bar jednim postignutim golom
- Da je najveća poseta zabeležena 1969. na meču Herta – Keln i to 88.075 gledalaca
- baustelac
- Posts: 1401
- Joined: 16/07/2005 09:05
- Location: AC-DE
#3150 Re: Bundesliga
sto ovi iz FC Hollywooda znaju provocirati... Nürnberg je ipak poznatiji po nadimku "der Club"simonese wrote:Wiesinger novi trener Nuernberger Lebkuchena
http://www.bild.de/sport/fussball/micha ... .bild.html



