ovo je ludilo jarane...šta ljudi rade,kakva krvava borba-nevjerovatno...hoce li ovo izaci na 4 produžetakkaranana wrote:pa sta je ovo ljudi!!! kakva serija!
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3126 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
- Doda37
- Posts: 1723
- Joined: 29/06/2007 23:11
#3127 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ne daju mi spavati 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3128 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Napokon zavrsise i to na kakav nacin. I prije ove tekme sam reko da je ovo najbolja serija koju sam ikad gledo, sad, ko sto komentatori rekose, nema se vise rijeci za ovo. gledamo istoriju.
eh taman za prvomajski uranak, necu ni spavat, deku, cumur i kesu cevapa u ruke i imat cu najbolje mjesto na vrelu bosne ako sad krenem
eh taman za prvomajski uranak, necu ni spavat, deku, cumur i kesu cevapa u ruke i imat cu najbolje mjesto na vrelu bosne ako sad krenem
-
Misirlija
- Posts: 148
- Joined: 10/12/2005 22:04
- Location: Misir
#3129 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Bice tesko protiv Dallasa, poceli su igrati dobro pred kraj sezone, pomeli su San Antonio. Denver je u regularnoj sezoni dobio sve cetiri utakmice, ali Howard nije igrao na dvije i bio je povrijedjen, ako zaustave Dirka i njega Nuggetsi mogu proci, bice tesko.cikcanga wrote:Nadam se da nije CHI psihicki pao nakon onog nesretnog poraza u utorak.
Ako i veceras ne zaustave onog truta Davisa stvarno ne znam sta da kazem.
U nedjelju prva utakmica DAL-DEN.
Ocekujemo dominaciju Denvera i laganu prvu pobjedu.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3130 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Apsolutno.Misirlija wrote:Bice tesko protiv Dallasa, poceli su igrati dobro pred kraj sezone, pomeli su San Antonio. Denver je u regularnoj sezoni dobio sve cetiri utakmice, ali Howard nije igrao na dvije i bio je povrijedjen, ako zaustave Dirka i njega Nuggetsi mogu proci, bice tesko.cikcanga wrote:Nadam se da nije CHI psihicki pao nakon onog nesretnog poraza u utorak.
Ako i veceras ne zaustave onog truta Davisa stvarno ne znam sta da kazem.
U nedjelju prva utakmica DAL-DEN.
Ocekujemo dominaciju Denvera i laganu prvu pobjedu.
Zna se da nema laganih utakmica u playoffu.
Mislim da ce kljuc biti Dirk,a tu sam siguran da K-Mart moze odigrati,blago receno,korektnu odbranu.
Za ono sinoc imam samo da kazem:"Sick."
U subotu ce biti ludnica,a LAL moze lagano da ce pozdravi sa playoff kosarkom jer ce ih rakete opucare.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3131 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Zaboravio si da je,ako se ne varam,najbolji skakac na poziciji playa,ali protiv boljih playeva nema sta traziti.kakavdanakneiskustvu wrote:niko nikada nije imao 20+ asista u prosjeku,stockton u najboljim danima 14 asista u prosjeku za 37,38 minuta,rondo je 6. asistent lige i ima manju minutažu od onih koji su ispred njega na toj listi.M-16 wrote:ofsajd je zajebancija
rondo je kloc, kao sto sam uvjek i govorio.s onakvim saigracima ima sramotno mali prosjek asistenicja u sezoni. nash, ili neki drugi iole bolji play, bi imao i po 20+
- uzasan sut
- rupa u odbrani
- prznica
- gadan ko lopov![]()
sjecam se kako se lani nalozio u finalu. ne ide ga, a on nesto forsira...pored onakva tri velikana kraj sebe, helouuuo....saberi se malo , trebas znati gdje ti je mjesto i sta je tvoja uloga na parketu
prznica,bože moj,to ne mora značiti da je loš ili da je dobar igrač.
gadan ko lopov,stvarno je zbog toga rupa od igrača,to priznajem,kao da je kareem abdul jabbar bio ljepotan.
Jest vala kao glista.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3132 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
My bad.
Evo sad sam maksuz pogledao i izgleda da je "tek" treci.
Ispred njega je jos i CP3.
Imao je sinoc i 19 ass,ali sve u svemu nemam neko visoko misljenje o njemu.
Evo sad sam maksuz pogledao i izgleda da je "tek" treci.
Ispred njega je jos i CP3.
Imao je sinoc i 19 ass,ali sve u svemu nemam neko visoko misljenje o njemu.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3133 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
inace, ovaj lik sto ne zna pisat imena, i ima jako realne prognoze, i ovaj put je pogodiocikcanga wrote: U subotu ce biti ludnica,a LAL moze lagano da ce pozdravi sa playoff kosarkom jer ce ih rakete opucare.
Sunday, Nov 9 Rockets W 111-82
Tuesday, Jan 13 @Rockets W 105-100
Wednesday, Mar 11 @Rockets W 102-96
Friday, Apr 3 Rockets W 93-81
ne gine im

-
zoka213
- Posts: 226
- Joined: 01/04/2008 17:57
#3134 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ako igrači kao što je bek Bostona Rondo zaslužuju da se o njima piše crno je budućnost košarke. Čovjek je bukvalno antitalenat za košarku. Neko spomenu skokove i slično, ma sutra će svi atletičari i skakači u vis tražiti angažman u Bostonu. Ina če svaka čast gstima na pobjedi zaslužili su je i to debelo. Sudački kriterij debelo na strani Bostona, uzgred da je igrač gostiju onako bacio igrača u reklame u zatvoru bi završio.
-
mercur
- Posts: 55
- Joined: 22/04/2009 17:00
#3135 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Boston je ove sezone bez veze
o Orlandu se da razgovarat
lakersi su u dobroj(ali pomalo promjenjljivoj formi)
San Antonio i Dallas osrednji
Portland,Miami i Atlanta tipična zlatna sredina
kod Miamia ta sredina pomalo na dole
moj favorit je C l e v e l a n d
a Lebron James naj igrač sezone

o Orlandu se da razgovarat
lakersi su u dobroj(ali pomalo promjenjljivoj formi)
San Antonio i Dallas osrednji
Portland,Miami i Atlanta tipična zlatna sredina
kod Miamia ta sredina pomalo na dole
moj favorit je C l e v e l a n d
a Lebron James naj igrač sezone
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3136 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Vala onakvu utakmicu da odluci onaj parmak Noah

-
zoka213
- Posts: 226
- Joined: 01/04/2008 17:57
#3137 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Naveliko idu priče po svijetu da je ova serija Bostona i Chicaga najbolja serija u povijesti Nba lige. Ne toliko možda po kvaliteti ali po svemu ostalom je bez premca. Sve pohvale Obn jer koliko vidim masovno stižu zahvale iz cijelog regiona, Srbije, Hrvatske i slično. Svaka čast i komentatorima nije bogme ni njima lako. 
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3138 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
da je finale, onda bi se dalo govoriti o jednoj od najboljih serija
ali s obzirom da je prva runda...
ali s obzirom da je prva runda...
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#3139 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
zbog onog majmuna boston je popusio sinoc. ono bi da uzima zadnje suteveM-16 wrote:ofsajd je zajebancija
rondo je kloc, kao sto sam uvjek i govorio.s onakvim saigracima ima sramotno mali prosjek asistenicja u sezoni. nash, ili neki drugi iole bolji play, bi imao i po 20+
- uzasan sut
- rupa u odbrani
- prznica
- gadan ko lopov![]()
sjecam se kako se lani nalozio u finalu. ne ide ga, a on nesto forsira...pored onakva tri velikana kraj sebe, helouuuo....saberi se malo , trebas znati gdje ti je mjesto i sta je tvoja uloga na parketu
deĆko je na nivou terry castlea. realno. ray allen je bog, moram to reci! ono je antologija. svaka im cast!
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3140 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Strucnjak nema sta, mislim da bi mu i Kenny Smith zamjerio.Neelix wrote:inace, ovaj lik sto ne zna pisat imena, i ima jako realne prognoze, i ovaj put je pogodiocikcanga wrote: U subotu ce biti ludnica,a LAL moze lagano da ce pozdravi sa playoff kosarkom jer ce ih rakete opucare.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3141 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Pa razmisljas li ti ista kad pises post?MasaCHusaC wrote:Strucnjak nema sta, mislim da bi mu i Kenny Smith zamjerio.Neelix wrote:inace, ovaj lik sto ne zna pisat imena, i ima jako realne prognoze, i ovaj put je pogodiocikcanga wrote: U subotu ce biti ludnica,a LAL moze lagano da ce pozdravi sa playoff kosarkom jer ce ih rakete opucare.Eto kao Denver ce tek tako proci Dallas, a Houston ce pomesti Lakerse.
Eto navedi mi na koji nacin to Dallas moze proci Denver,a ja cu tebi kako Rakete mogu LAL.
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3142 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Napisi svega ti.cikcanga wrote:a ja cu tebi kako Rakete mogu LAL
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3143 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Kljuc ce biti ograniciti LAL na utakmice ispod 90-95 poena,a ko je bolji u tome nego Raketa.
Da bi se LAL ogranicio na gore pomenute poene,treba zaustaviti Bryanta,a ko je bolji u tome od para Artest i Battier.
Ako kojim slucajem nisi znao,Artest se smatra jednim od najboljih vanjskih odbrambenih igraca lige.
Takoder ce vrlo vazna biti borba u reketu gdje Gasol i Bynum nemaju apsolutno nikakve sanse protiv najboljeg
all-round centra lige Yao Minga.
Ming odlicno obavlja defanzivne zadatke,dobra mu je selekcija suta koja rezultira visokim procentom realizacije,ne treba ni spominjat kontrolu defanzivnog skoka kao i odlicno kretanje i pravljenje blokova u napadu.
Potpomognut iskusnim Scolom,Ming ne bi trebao imati problema protiv dvojca LAL.
Treba napomenuti i Brooksa i Lowrya koji su korektno igrali protiv Portlanda kao i fantasticnog,atletski nadmocnog
Landrya.
Steta za T-Maca,ali sa druge strane onda ce Denver lakse izaci sa njima na kraj u finalu.
Haj da cujem tvoje misljenje kako ce to Dallas dobit.
Da bi se LAL ogranicio na gore pomenute poene,treba zaustaviti Bryanta,a ko je bolji u tome od para Artest i Battier.
Ako kojim slucajem nisi znao,Artest se smatra jednim od najboljih vanjskih odbrambenih igraca lige.
Takoder ce vrlo vazna biti borba u reketu gdje Gasol i Bynum nemaju apsolutno nikakve sanse protiv najboljeg
all-round centra lige Yao Minga.
Ming odlicno obavlja defanzivne zadatke,dobra mu je selekcija suta koja rezultira visokim procentom realizacije,ne treba ni spominjat kontrolu defanzivnog skoka kao i odlicno kretanje i pravljenje blokova u napadu.
Potpomognut iskusnim Scolom,Ming ne bi trebao imati problema protiv dvojca LAL.
Treba napomenuti i Brooksa i Lowrya koji su korektno igrali protiv Portlanda kao i fantasticnog,atletski nadmocnog
Landrya.
Steta za T-Maca,ali sa druge strane onda ce Denver lakse izaci sa njima na kraj u finalu.
Haj da cujem tvoje misljenje kako ce to Dallas dobit.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3144 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
evo moje prognoze za zapad
denver - dallas 4-1
lakers - rockets 4-2
lakers - nuggets 4-2
denver - dallas 4-1
lakers - rockets 4-2
lakers - nuggets 4-2
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3145 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
joj "strucnjaka" i govana 
da ponovim, vidjel ti omjer lakersa i rocketsa u sezoni?
cuj gasol i bynum nemaju sanse protiv minga
u cetiri poraza protiv lakersa, mingov ucinak
12 poena 8 skokova
19 poena 17 skokova
16 poena 6 skokova
16 poena 10 skokova
s druge strane, gasol:
20 poena, 15 skokova
11 poena 7 skokova
20 poena 5 skokova
23 poena, 10 skokova
ma nema sanse nikako
hajmo sad malo kako battier i artest "zaustavljaju" bryanta
23 poena (10-17)
33 poena (13-32)
37 poena (14-23)
20 poena (7-11)
pa sama cinjenica da si rekao da je STETA za houston sto se mcgrady povrijedio, pokazuje koliko si pratio kosarku ove sezone.
idi ubij se.
da ponovim, vidjel ti omjer lakersa i rocketsa u sezoni?
cuj gasol i bynum nemaju sanse protiv minga
12 poena 8 skokova
19 poena 17 skokova
16 poena 6 skokova
16 poena 10 skokova
s druge strane, gasol:
20 poena, 15 skokova
11 poena 7 skokova
20 poena 5 skokova
23 poena, 10 skokova
ma nema sanse nikako
hajmo sad malo kako battier i artest "zaustavljaju" bryanta
23 poena (10-17)
33 poena (13-32)
37 poena (14-23)
20 poena (7-11)
pa sama cinjenica da si rekao da je STETA za houston sto se mcgrady povrijedio, pokazuje koliko si pratio kosarku ove sezone.
idi ubij se.
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3146 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Vrati se malo na moj post i procitaj sta sam napisao. Slazem se da ce Denver dobiti seriju ali tek u 6. ili 7. utakmici.cikcanga wrote:Haj da cujem tvoje misljenje kako ce to Dallas dobit.
Odlicno znam ko je Artest i kakve su mu mogucnosti, ali isto tako znam da jedino Bryant sam sebe moze zaustaviti sa glupim odlukama i forsiranjem suta. Ne znam jesi li gledao 3. ili 4. tekmu u sezoni kad se Artest poceo nesto kur*iti a Bryant mu pokazao koliko je ustvari mali kad je za 2-3 min postigao 17 poena tako nesto.Da bi se LAL ogranicio na gore pomenute poene,treba zaustaviti Bryanta,a ko je bolji u tome od para Artest i Battier.
Ako kojim slucajem nisi znao,Artest se smatra jednim od najboljih vanjskih odbrambenih igraca lige.
I za ovo ostalo mislim da previse dizes Yao-ve sposobnosti.
Dakle
LAL 4-2 HOU
DEN 4-2 DAL
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3147 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Zivi bili pa vijeli.
Yao je najkompletniji centar lige,a vi mozete pricati sta hocete.
Samo da konstatujem da Nelix ne bi volio T-Maca u rotaciji.Bravo majstore!
Yao je najkompletniji centar lige,a vi mozete pricati sta hocete.
Samo da konstatujem da Nelix ne bi volio T-Maca u rotaciji.Bravo majstore!
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3148 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Jeste, ali da je toliko dobar da istovremeno unisti i Bynuma i Gasola NIJE!cikcanga wrote:Zivi bili pa vijeli.
Yao je najkompletniji centar lige,a vi mozete pricati sta hocete.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3149 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
fali ti jedno E, i dobro konstatujes.cikcanga wrote:Zivi bili pa vijeli.
Yao je najkompletniji centar lige,a vi mozete pricati sta hocete.
Samo da konstatujem da Nelix ne bi volio T-Maca u rotaciji.Bravo majstore!
shvatas li ti da mcgrady NIKAD u karijeri nije izasao iz prve runde. i da konacno u sezoni kad njega nema, rocketsi to uspjevaju. znas li da su rocketsi nakon njegove povrede pobijedili u 20 od 27 utakmica?
jesi nacitan
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3150 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
najkompletniji CENTAR?
ako cemo o "kompletnosti" po pozicijama, malo razmisli o zadacima jednog CENTRA. je li to pogadjanje suteva sa jedno 5 metara, ili guranje pod kosem? da li je to borba za skokove ili dobar procenat sa slobodnih bacanja?
howard je, bez konkurencije, u ovom trenutku sve "naj", kad je rijec o centrima.
ako cemo o "kompletnosti" po pozicijama, malo razmisli o zadacima jednog CENTRA. je li to pogadjanje suteva sa jedno 5 metara, ili guranje pod kosem? da li je to borba za skokove ili dobar procenat sa slobodnih bacanja?
howard je, bez konkurencije, u ovom trenutku sve "naj", kad je rijec o centrima.
