Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3126 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Tomahawk11 »

Bloo wrote:
Tetovaže?
:lol:
Kako namjeravaju odrasloj osobi zabraniti da se tetovira ili joj uskratiti ulazak na fakultet i prisustvovanje predavanju, a po tom osnovu?
Na ulazu u fakultet će se skidati gaće i pregledati da nemaš tetovažu ili pirsing.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3127 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Tomahawk11 wrote:
Bloo wrote:
Tetovaže?
:lol:
Kako namjeravaju odrasloj osobi zabraniti da se tetovira ili joj uskratiti ulazak na fakultet i prisustvovanje predavanju, a po tom osnovu?
Na ulazu u fakultet će se skidati gaće i pregledati da nemaš tetovažu ili pirsing.
TReba na penisu istetovirati: COKI MI GA HARE :mrgreen: da imaju šta čitati dok pretresaju :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#3128 Re: Zahiragić opet jaše

Post by irac300 »

Slabo ko je i dosad išao na fakultet u bermudama, dopičnjacima, papučama... Al' pazi hajvana, ne smiješ nositi namjerno rasparnu odjeću, majice kratkih rukava (u julu, avgustu), tetovažu... 'ebem li ti sve ludo SDA-ovsko, gori su oni koji budu pristali na ovo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3129 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

irac300 wrote:Slabo ko je i dosad išao na fakultet u bermudama, dopičnjacima, papučama... Al' pazi hajvana, ne smiješ nositi namjerno rasparnu odjeću, majice kratkih rukava (u julu, avgustu), tetovažu... 'ebem li ti sve ludo SDA-ovsko, gori su oni koji budu pristali na ovo.
Ne kratkih rukava, nego bez rukava.

Ovo za tatoo i piercing jeste glupost.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3130 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vješalica »

sheilak wrote:Za trenerke i papuce se slazem sve ostalo je bezveze (r)
Joj kad se sjetim bretelica po Sudu i iznajmljivanja kombinezona sa obliznje pumpe...jadi moji...kakav primitivizam i degradiranjenustanova
Moram priznati da je brudili Zahiragic u pravu kad je u pitanju oblacenje,90% njih ko da je poslo u nocni klub
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#3131 Re: Zahiragić opet jaše

Post by broj dva »

Bloo wrote:
Tetovaže?
:lol:
Kako namjeravaju odrasloj osobi zabraniti da se tetovira ili joj uskratiti ulazak na fakultet i prisustvovanje predavanju, a po tom osnovu?
Vjerovatno šakom u glavu..
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3132 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vješalica »

kakavdanakneiskustvu wrote:smije li se sad student profesoru obratiti i pozdraviti ga vjerskim pozdravom?
Uvijek je bilo logicno se obratiti sa "Vi" to je i u moje vrijeme (solidno davno) bilo
Tako da nema potrebe umetati pricu o vjerskim pozdravima kad se o tome uopce ne prica,nego o ocito izuzetnom nevaspitanju buducih visokoobrazovanik faca
User avatar
petunija
Posts: 4113
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#3133 Re: Zahiragić opet jaše

Post by petunija »

kakavdanakneiskustvu wrote:smije li se sad student profesoru obratiti i pozdraviti ga vjerskim pozdravom?
u sljedećem prijedlogu zakona postaće obaveza :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#3134 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

vješalica wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:smije li se sad student profesoru obratiti i pozdraviti ga vjerskim pozdravom?
Uvijek je bilo logicno se obratiti sa "Vi" to je i u moje vrijeme (solidno davno) bilo
Tako da nema potrebe umetati pricu o vjerskim pozdravima kad se o tome uopce ne prica,nego o ocito izuzetnom nevaspitanju buducih visokoobrazovanik faca

ne bi me zacudilo da su i o tome razmisljali,o vjerkim pozdravima
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#3135 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vješalica »

Ma dobro Zahiragic je to....pa yel?Jedno je pozdrav, a obracanje sa "Vi" nije pozdrav
Hahha
Opcenito govorim,sasvim je normalno i pozeljno da se stekne navika oslovljavanja sa "Vi" ne samo na fakultetima nego inace u zivotu pogotovo u ophodjenju sa nepoznatim/starijim oosbama...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#3136 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

slažem se
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3137 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Korisničkoime »

Bloo wrote:
Korisničkoime wrote:
Mozel mi neko objasniti sta je namjerno rasparna odjeca, jel sad se ne smije na hlace na peglu obuci teniske ili obrnuto moja naj kombinacija na trenerku cipe.
Ono jest neukusno ali hajd dokazi da je namjerno raspar.
Rasparana*
Hahahahahaha moja greska. Izvinjavam se, ima smisla.
saqibb
Posts: 14
Joined: 14/05/2018 12:42

#3138 Re: Zahiragić opet jaše

Post by saqibb »

Hare je CAR
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3139 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

hare i grand parada su isti sistem vrijednosti, a ne različit, ali eto.

i u moje doba (čuj moje doba :mrgreen: ) dolazili su svakakvi, mada ne toliko koliko se to priča. i profesori jesu pojedinačno vraćali i udaljavali ko baš pretjera.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3140 Re: Zahiragić opet jaše

Post by wewa »

JThomas wrote:hare i grand parada su isti sistem vrijednosti, a ne različit, ali eto.

i u moje doba (čuj moje doba :mrgreen: ) dolazili su svakakvi, mada ne toliko koliko se to priča. i profesori jesu pojedinačno vraćali i udaljavali ko baš pretjera.
meni fakat nije jasno cemu halabuka...
ni u moj vakat, tj oko 2000te, nije bilo poplave loseg ukusa kod studenata i profesora - doduse, FF nije nikad ni bio pista za dotjerivanje, za razliku od Ekonomije i Prava :mrgreen:

ne znam, doduse, kako stvari sada stoje ali sam uvjerena da UNSA ima precih problema za rjesavanje od izgleda uposlenika i studenata.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3141 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

FF nije više ono što je bio. Uz čupave i nepočešljane, pokrivene, izgubljene i nadobudne studente Komparativne, Orjentalistike, Anglistike i Filozofije, u zadnjih par godina pojavili su se i novi primjerci čiji broj raste. Napucane trebe i brude za nastajanju. :mrgreen:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#3142 Re: Zahiragić opet jaše

Post by wewa »

Bloo wrote:FF nije više ono što je bio. Uz čupave i nepočešljane, pokrivene, izgubljene i nadobudne studente Komparativne, Orjentalistike, Anglistike i Filozofije, u zadnjih par godina pojavili su se i novi primjerci čiji broj raste. Napucane trebe i brude za nastajanju. :mrgreen:
:cry:

pravda za hasisare s FF-a!
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3143 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

vješalica wrote:
sheilak wrote:Za trenerke i papuce se slazem sve ostalo je bezveze (r)
Joj kad se sjetim bretelica po Sudu i iznajmljivanja kombinezona sa obliznje pumpe...jadi moji...kakav primitivizam i degradiranjenustanova
Moram priznati da je brudili Zahiragic u pravu kad je u pitanju oblacenje,90% njih ko da je poslo u nocni klub
90% :-)

Brat bratu, u vrh glave 2-3%... Ekscesa ima, ali ni približno nije riječ o masovnoj pojavi...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3144 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

wewa wrote:
Bloo wrote:FF nije više ono što je bio. Uz čupave i nepočešljane, pokrivene, izgubljene i nadobudne studente Komparativne, Orjentalistike, Anglistike i Filozofije, u zadnjih par godina pojavili su se i novi primjerci čiji broj raste. Napucane trebe i brude za nastajanju. :mrgreen:
:cry:

pravda za hasisare s FF-a!
Long live Bimbo! :mrgreen:
Smrt plaćanju obnove bibliotečkog fonda!
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#3145 Re: Zahiragić opet jaše

Post by addy_sa »

budući zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo i Domu naroda Parlamenta FBiH :-D :-D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3146 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »


... tetovažu i piercing i odjeću s porukama koje vrijeđaju osjećanja drugih.
:-)
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#3147 Re: Zahiragić opet jaše

Post by arzuhal »

Bloo wrote: Smrt plaćanju obnove bibliotečkog fonda!
Koliko su para uzeli raji na ovome mogli su izgraditi Aleksandrijsku biblioteku...
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3148 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

A sta ako neko ima tetovirano i Titu i dzamiju?

Vrijedja li nekoga?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3149 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

arzuhal wrote:
Bloo wrote: Smrt plaćanju obnove bibliotečkog fonda!
Koliko su para uzeli raji na ovome mogli su izgraditi Aleksandrijsku biblioteku...
Iskreno, zao mi je svake marke tokom dodiplomskog studija. :)
Mislim da me se ona gospoda bibliotekarka koja je u sustini besmrtnik, sjeca kao ona, mala tersava do visine saltera koja vec godinama nade za shodno da cinicno primjeti da "neko" odnosno profesor, nije vratio Eagletona ili Baudrillarda.

Vjecna slava i hvala British councilu i njihovoj mini, a opet bogatoj biblioteci.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#3150 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

hAZNADAR wrote:A sta ako neko ima tetovirano i Titu i dzamiju?

Vrijedja li nekoga?

alija moze,tito ne
Post Reply