
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3127 Re: Champions league 15/16
Cist faul, al to se zanemaruje, pise se o penalu koji je poremetio bavarcealijagoro wrote:Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3128 Re: Champions league 15/16
Cuj nezasluzeno....pa utakmica se igra 90+sudijsko....nema tu nista nezasluzeno.Šibicar wrote:
Atletiku se vraća ono od prije 2 godine kad su nezasluženo poraženi od Reala i nadam se da će ove godine podići pehar osvajača LŠ.
A nema sta da im se vraca. Uzme li Real sutra, imace priliku za revans....ili za novo nabijanje kompleksa
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3129 Re: Champions league 15/16
Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.alijagoro wrote:lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika raspravaMeni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3130 Re: Champions league 15/16
Trebali su uvesti Robena, on se dobro baca tj. leti

- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
- jeza u ledja
- Posts: 50678
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3132 Re: Champions league 15/16
Znate sta, mrzim kad neki lik uzme raspravljati sa cijelim forumom je li bio penal ili nije. Ako vi svi kazete da nije bio, onda sam ja corav.
Volio bih procitati komentare nekih koji se bolje razumiju. Ovi koje sam ja pratio, znaci njih 2ica i jos 3-4 u studiju svi kazu da je bio penal. Isti komentatori tokom utakmice (mnogo prije oba penala) hvale sudiju i tvrde kako je jedan od najboljih u Evropi, cak su govorili o tome kako bi se uklopio u EPL premda "ne sudi na engleski nacin".
Kanal je FS, komentatori su Englezi, kao i svaka druga vaznija utakmica koju sam gledao na tom kanalu. A i da su Amerikanci, sta ima veze.
@ BHF, vidim sad kontakt i na lijevoj nozi u isto vrijeme kad je bio i na ovoj prednjoj, po cjevanici
. (kad su vec obje noge bile u zraku)
Volio bih procitati komentare nekih koji se bolje razumiju. Ovi koje sam ja pratio, znaci njih 2ica i jos 3-4 u studiju svi kazu da je bio penal. Isti komentatori tokom utakmice (mnogo prije oba penala) hvale sudiju i tvrde kako je jedan od najboljih u Evropi, cak su govorili o tome kako bi se uklopio u EPL premda "ne sudi na engleski nacin".
Kanal je FS, komentatori su Englezi, kao i svaka druga vaznija utakmica koju sam gledao na tom kanalu. A i da su Amerikanci, sta ima veze.
@ BHF, vidim sad kontakt i na lijevoj nozi u isto vrijeme kad je bio i na ovoj prednjoj, po cjevanici
-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#3133 Re: Champions league 15/16
Neigranje Mullera u prvoj utakmici i njegov promašen penal u drugoj su po meni glavni razlozi što Bayern nije u finalu.
Mislim da u UEFA-i trebaju ozbiljno razmisliti o uvođenju barem dva challenge u toku utakmice kako bi spriječili da jedna sudijska odluka i previd poništi toliko muke, truda i ulaganja jedne ekipe.
Nakon večeras splasnulo mi je interesovanje za finalom utakmicom gdje ću i pored svega opet navijati za Atletico.
Mislim da u UEFA-i trebaju ozbiljno razmisliti o uvođenju barem dva challenge u toku utakmice kako bi spriječili da jedna sudijska odluka i previd poništi toliko muke, truda i ulaganja jedne ekipe.
Nakon večeras splasnulo mi je interesovanje za finalom utakmicom gdje ću i pored svega opet navijati za Atletico.
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3134 Re: Champions league 15/16
Mozda si u pravu, ali ja ne znam kako bi drugacije opravdao ovu njegovu odluku da svira penal, opet kontam sve se odigralo u sekundi a duel mu je bio zaklonjen trecim igracem tako da je svirao napamet, tacnije nije mogao biti 100% siguran ali odlucio je da ipak dosudi penal.Logovan wrote:Pa nije bio 30 metara daleko da nije vidio od igrača. Dovoljno je blizu da vidi gdje je linija, a gdje je Torres srušen.Fauja Singh wrote: Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#3135 Re: Champions league 15/16
Postujem drugacije misljenje.Šibicar wrote:Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.alijagoro wrote:lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika raspravaMeni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3136 Re: Champions league 15/16
Znas kad bi Vidal ufatio onu loptu da se nije rukom odrazio od Luisa. Nikad. Tj nije on odrazio da skoci nego da je onako potegne prema Lewi nema sanse bez osloncaŠibicar wrote:Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.alijagoro wrote:lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika raspravaMeni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3137 Re: Champions league 15/16
Nista sporno u drugom golu Bayerna... Filipe prerano skocio, Vidal na vrijeme.
Penal za Atletico, tesko je prosuditi iz ovih uglova koje imamo.
Penal za Atletico, tesko je prosuditi iz ovih uglova koje imamo.
- Logovan
- Posts: 102803
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3138 Re: Champions league 15/16
Opala mu koncentracija.Fauja Singh wrote: Mozda si u pravu, ali ja ne znam kako bi drugacije opravdao ovu njegovu odluku da svira penal, opet kontam sve se odigralo u sekundi a duel mu je bio zaklonjen trecim igracem tako da je svirao napamet, tacnije nije mogao biti 100% siguran ali odlucio je da ipak dosudi penal.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3139 Re: Champions league 15/16
Tako je, slažem sejeza u ledja wrote:Znate sta, mrzim kad neki lik uzme raspravljati sa cijelim forumom je li bio penal ili nije. Ako vi svi kazete da nije bio, onda sam ja corav.
Volio bih procitati komentare nekih koji se bolje razumiju. Ovi koje sam ja pratio, znaci njih 2ica i jos 3-4 u studiju svi kazu da je bio penal. Isti komentatori tokom utakmice (mnogo prije oba penala) hvale sudiju i tvrde kako je jedan od najboljih u Evropi, cak su govorili o tome kako bi se uklopio u EPL premda "ne sudi na engleski nacin".
Kanal je FS, komentatori su Englezi, kao i svaka druga vaznija utakmica koju sam gledao na tom kanalu. A i da su Amerikanci, sta ima veze.![]()
@ BHF, vidim sad kontakt i na lijevoj nozi u isto vrijeme kad je bio i na ovoj prednjoj, po cjevanici. (kad su vec obje noge bile u zraku)
Nije bio penal
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#3140 Re: Champions league 15/16
LJudi kulturno izbacise Barcu i onda ko najveći smetlajri prođoše Bayern. Ne znam sta bi rekao. Bayern ih je rastavio an proste faktore.
Ono na TOressu nije vidjelo penala. Kontakt počinje van 16 metara, tako da penala nema ni u prici. Neki razdvajaju faul na kontakt na "stajnu" i drugu "nestajnu" nogu. Nevjerovatno.
Ono na TOressu nije vidjelo penala. Kontakt počinje van 16 metara, tako da penala nema ni u prici. Neki razdvajaju faul na kontakt na "stajnu" i drugu "nestajnu" nogu. Nevjerovatno.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3141 Re: Champions league 15/16
I sta..nije ni zabio gol..hladan.preminger wrote:LJudi kulturno izbacise Barcu i onda ko najveći smetlajri prođoše Bayern. Ne znam sta bi rekao. Bayern ih je rastavio an proste faktore.
Ono na TOressu nije vidjelo penala. Kontakt počinje van 16 metara, tako da penala nema ni u prici. Neki razdvajaju faul na kontakt na "stajnu" i drugu "nestajnu" nogu. Nevjerovatno.
znaci, penal nije nista promjenio..
kao sto su Barcu prosli,jos elegantnije su Bayerna sjebali..
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3142 Re: Champions league 15/16
Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79552
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3143 Re: Champions league 15/16
ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3144 Re: Champions league 15/16
I sta je sjebo..nista..sta, sad i sudija kriv..Velkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi
- Point.
- Posts: 33491
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3145 Re: Champions league 15/16
Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac![]()
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#3146 Re: Champions league 15/16
Pratimo,jos od Nanijevog crvenogVelkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#3147 Re: Champions league 15/16
A on navija za Real Madrid, siromašni klubPoint. wrote:Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac![]()
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.![]()
Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3148 Re: Champions league 15/16
Nije bitno za koga navijas, izvlakuse se podrazumjevaju kad ekipa ispadne. Ili, ko gubi - ima pravo da se ljuti.Point. wrote:Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac![]()
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.![]()
Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
Mozemo mi mrziti ili voljeti Simeonea, ali ga se mora postovati i njegovu ekipu. Svako potcjenjivanje se obije o glavu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79552
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3149 Re: Champions league 15/16
alijagoro wrote:Pratimo,jos od Nanijevog crvenogVelkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3150 Re: Champions league 15/16
Imam i ja jednog na poslu što mu je Čakir od tada najgori sudija, a kad mu spomeneš Webba onda počne druga pričaalijagoro wrote:Pratimo,jos od Nanijevog crvenogVelkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi

