UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#3126 Re: Champions league 15/16

Post by lordy00 »

LJUDINA :izet:

Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3127 Re: Champions league 15/16

Post by relativno84 »

alijagoro wrote: :thumbup: Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
Cist faul, al to se zanemaruje, pise se o penalu koji je poremetio bavarce :-) :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3128 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Šibicar wrote:
Atletiku se vraća ono od prije 2 godine kad su nezasluženo poraženi od Reala i nadam se da će ove godine podići pehar osvajača LŠ.
Cuj nezasluzeno....pa utakmica se igra 90+sudijsko....nema tu nista nezasluzeno.
A nema sta da im se vraca. Uzme li Real sutra, imace priliku za revans....ili za novo nabijanje kompleksa :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3129 Re: Champions league 15/16

Post by Šibicar »

alijagoro wrote:
lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
:thumbup: Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#3130 Re: Champions league 15/16

Post by veella »

Trebali su uvesti Robena, on se dobro baca tj. leti :lol: :izet:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3131 Re: Champions league 15/16

Post by ganjeta »

Image

8-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50678
Joined: 29/12/2005 01:20

#3132 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

Znate sta, mrzim kad neki lik uzme raspravljati sa cijelim forumom je li bio penal ili nije. Ako vi svi kazete da nije bio, onda sam ja corav.
Volio bih procitati komentare nekih koji se bolje razumiju. Ovi koje sam ja pratio, znaci njih 2ica i jos 3-4 u studiju svi kazu da je bio penal. Isti komentatori tokom utakmice (mnogo prije oba penala) hvale sudiju i tvrde kako je jedan od najboljih u Evropi, cak su govorili o tome kako bi se uklopio u EPL premda "ne sudi na engleski nacin".
Kanal je FS, komentatori su Englezi, kao i svaka druga vaznija utakmica koju sam gledao na tom kanalu. A i da su Amerikanci, sta ima veze. :-)

@ BHF, vidim sad kontakt i na lijevoj nozi u isto vrijeme kad je bio i na ovoj prednjoj, po cjevanici :D. (kad su vec obje noge bile u zraku)
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#3133 Re: Champions league 15/16

Post by bosanska senzacija »

Neigranje Mullera u prvoj utakmici i njegov promašen penal u drugoj su po meni glavni razlozi što Bayern nije u finalu.

Mislim da u UEFA-i trebaju ozbiljno razmisliti o uvođenju barem dva challenge u toku utakmice kako bi spriječili da jedna sudijska odluka i previd poništi toliko muke, truda i ulaganja jedne ekipe.

Nakon večeras splasnulo mi je interesovanje za finalom utakmicom gdje ću i pored svega opet navijati za Atletico.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3134 Re: Champions league 15/16

Post by Fauja Singh »

Logovan wrote:
Fauja Singh wrote: Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
Pa nije bio 30 metara daleko da nije vidio od igrača. Dovoljno je blizu da vidi gdje je linija, a gdje je Torres srušen.
Mozda si u pravu, ali ja ne znam kako bi drugacije opravdao ovu njegovu odluku da svira penal, opet kontam sve se odigralo u sekundi a duel mu je bio zaklonjen trecim igracem tako da je svirao napamet, tacnije nije mogao biti 100% siguran ali odlucio je da ipak dosudi penal.
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#3135 Re: Champions league 15/16

Post by alijagoro »

Šibicar wrote:
alijagoro wrote:
lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
:thumbup: Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.
Postujem drugacije misljenje.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3136 Re: Champions league 15/16

Post by missko »

Šibicar wrote:
alijagoro wrote:
lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
:thumbup: Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
Ma ne svira se ono,skoro svaki onakav gol se prizna,a osim toga nisu stajali jedan pored drugog i skočili iz mjesta,nego je Vidal iz trka skočio i već je bio na lopti kad se desio blagi kontakt sa Luisom tj. nije mu Luis pomogao pri skoku niti mu je služio k'o odskočna daska.
Znas kad bi Vidal ufatio onu loptu da se nije rukom odrazio od Luisa. Nikad. Tj nije on odrazio da skoci nego da je onako potegne prema Lewi nema sanse bez oslonca
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3137 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

Nista sporno u drugom golu Bayerna... Filipe prerano skocio, Vidal na vrijeme.

Penal za Atletico, tesko je prosuditi iz ovih uglova koje imamo.
User avatar
Logovan
Posts: 102803
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3138 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Fauja Singh wrote: Mozda si u pravu, ali ja ne znam kako bi drugacije opravdao ovu njegovu odluku da svira penal, opet kontam sve se odigralo u sekundi a duel mu je bio zaklonjen trecim igracem tako da je svirao napamet, tacnije nije mogao biti 100% siguran ali odlucio je da ipak dosudi penal.
Opala mu koncentracija. :D Ili je štelio prolazak Špancima. :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3139 Re: Champions league 15/16

Post by LSD »

jeza u ledja wrote:Znate sta, mrzim kad neki lik uzme raspravljati sa cijelim forumom je li bio penal ili nije. Ako vi svi kazete da nije bio, onda sam ja corav.
Volio bih procitati komentare nekih koji se bolje razumiju. Ovi koje sam ja pratio, znaci njih 2ica i jos 3-4 u studiju svi kazu da je bio penal. Isti komentatori tokom utakmice (mnogo prije oba penala) hvale sudiju i tvrde kako je jedan od najboljih u Evropi, cak su govorili o tome kako bi se uklopio u EPL premda "ne sudi na engleski nacin".
Kanal je FS, komentatori su Englezi, kao i svaka druga vaznija utakmica koju sam gledao na tom kanalu. A i da su Amerikanci, sta ima veze. :-)

@ BHF, vidim sad kontakt i na lijevoj nozi u isto vrijeme kad je bio i na ovoj prednjoj, po cjevanici :D. (kad su vec obje noge bile u zraku)
Tako je, slažem se :mrgreen:

Nije bio penal :!: moja je zadnja i dosta price :nargila:
hladan.preminger
Posts: 4455
Joined: 24/02/2011 12:06

#3140 Re: Champions league 15/16

Post by hladan.preminger »

LJudi kulturno izbacise Barcu i onda ko najveći smetlajri prođoše Bayern. Ne znam sta bi rekao. Bayern ih je rastavio an proste faktore.

Ono na TOressu nije vidjelo penala. Kontakt počinje van 16 metara, tako da penala nema ni u prici. Neki razdvajaju faul na kontakt na "stajnu" i drugu "nestajnu" nogu. Nevjerovatno. :-)
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3141 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

hladan.preminger wrote:LJudi kulturno izbacise Barcu i onda ko najveći smetlajri prođoše Bayern. Ne znam sta bi rekao. Bayern ih je rastavio an proste faktore.

Ono na TOressu nije vidjelo penala. Kontakt počinje van 16 metara, tako da penala nema ni u prici. Neki razdvajaju faul na kontakt na "stajnu" i drugu "nestajnu" nogu. Nevjerovatno. :-)
I sta..nije ni zabio gol..
znaci, penal nije nista promjenio..
kao sto su Barcu prosli,jos elegantnije su Bayerna sjebali..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3142 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac :thumbup:
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79552
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3143 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi :mrgreen:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3144 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

Velkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi :mrgreen:
I sta je sjebo..nista..sta, sad i sudija kriv..
User avatar
Point.
Posts: 33491
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3145 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac :thumbup:
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
:thumbup:

Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#3146 Re: Champions league 15/16

Post by alijagoro »

Velkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi :mrgreen:
Pratimo,jos od Nanijevog crvenog :D
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3147 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac :thumbup:
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
:thumbup:

Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
A on navija za Real Madrid, siromašni klub :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3148 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:
Tomahawk11 wrote:Nista taj penal nije promijenio. Nista. Ne kontam cemu ta prica. Da je Torres kojim slucajem i pogodio, opet nista ne bi promijenilo, ali bi se moglo pricati kako je sprijecena eventualna sansa Bayerna da postigne treci gol i prodje. Ovako, suluda prica je li bio ili nije.
I jebo vise rastavljanje....svi se dive 30 suteva, posjed lopte....treba odati priznanje i Oblaku. Sjajan golman. I dio Atleticove ekipe. I umjece postizanja gola iz malog broja prilika. Griezmann pravi igrac :thumbup:
Cholo ga zna pretjerati sa showom na liniji....ali lik je takav i sta sad. Neki ga vole, mnogi ga mrze. Istina je da zacinjava fudbal.
:thumbup:

Ovi sto navijaju za elitu ce naci milion i jedan razlog za ispadanje.
Nije bitno za koga navijas, izvlakuse se podrazumjevaju kad ekipa ispadne. Ili, ko gubi - ima pravo da se ljuti.
Mozemo mi mrziti ili voljeti Simeonea, ali ga se mora postovati i njegovu ekipu. Svako potcjenjivanje se obije o glavu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79552
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3149 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

alijagoro wrote:
Velkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi :mrgreen:
Pratimo,jos od Nanijevog crvenog :D
:thumbup: :mrgreen:
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#3150 Re: Champions league 15/16

Post by lordy00 »

alijagoro wrote:
Velkoski wrote:ne pratite, priča je oko toga kako je Turčin kurac od sudije, što i ne čudi s obzirom na ligu iz koje dolazi :mrgreen:
Pratimo,jos od Nanijevog crvenog :D
Imam i ja jednog na poslu što mu je Čakir od tada najgori sudija, a kad mu spomeneš Webba onda počne druga priča :mrgreen:
Post Reply