Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
jarobot wrote:Vidi ti si i dalje ubjeđen da ja radim u telekomu.
Haj daj broj u private pa ću ti poslati selfi sa radnog mjesta gdje radim i odakle sam.....
Vidim kolko zmiris kad je u pitanju telekom, a druge pljujes. Samo ti to njima prenesi
Znači nećeš. dobro tvoja odluka.
Ja ću živjeti u svojoj zabludi a ti u svojoj da sam uposlen u telekomu . Iz tvoji usta u božije uši možda mi se i posreći nekad u nekom drugom životu.
Haj zdrao!!
Od svih ovih poziva samo jedan jedini poziv bht bi obracunao jeftinije...........dok vecina ostalih poziva bht ukrade pomalo u odnosu na 60+10.
Dakle vise bi mi krao bht minuta svojom obracunskom jedinicom 30+30.
Ali bi mi zato dao u pola minuta manje.........ni jedan sms..........i GB manje
Nije sporno obračun.
Sporne su minute nema eronet 300 minuta obračunati.
Preračunaj to svoje po obračunskoj pa ćeš vidjeti kolko si minuta pričao a koliko si potrošio..!!
Samo da ti pomognem u prvih 5 stavki pričao si 11,38 minuta a po obračunskoj potrošio 12,20 minuta , samo u 5 poziva na obračunskoj izgubio si 42 sekunde od tih famozni 300
sad lupaj glavom i piatj se kako ?
jarobot wrote:
Nije sporno obračun.
Sporne su minute nema eronet 300 minuta obračunati.
Preračunaj to svoje po obračunskoj pa ćeš vidjeti kolko si minuta pričao a koliko si potrošio..!!
Samo da ti pomognem u prvih 5 stavki pričao si 11,38 minuta a po obračunskoj potrošio 12,20 minuta , samo u 5 poziva na obračunskoj izgubio si 42 sekunde od tih famozni 300
sad lupaj glavom i piatj se kako ?
Mene bi bilo sramota tako se javno provaljivat.
I sta da radim povodom toga sto nemam laboratorijske uslove..........hocul preci na bhtelekom i obracunsku 30+30.
Ove minute sa slike eronet obracunao kao 53 minute i 50 sekundi.
Ove minute sa slike bht bi obracunao kao 57 minuta.
Dakle bhtelekom vise krade obracunskom jedinicom heh
Sada kad bi uzimalo pojedinacno nekome bi najisplativiji bio maxi 100 ili kako se vec zove a nekome mini nekome ultra nekome super nekome u frendu a meni u frendici itd
Meni licno odgovara midi zato sam na njemu
Kad mi bude odgovarao super 25 uzet cu njega ili sl
supercali wrote:Meni licno odgovara midi zato sam na njemu
Kad mi bude odgovarao super 25 uzet cu njega ili sl
Postoje raliciti razlozi zasto nekom odgovara neka tarifa.
Neko zbog patriotizma,na nacionalnoj osnovi,neko zbog zaposlenosti,nego zbog povoljnosti i ko zna koji drugi razlozi.
supercali wrote:Meni licno odgovara midi zato sam na njemu
Kad mi bude odgovarao super 25 uzet cu njega ili sl
Postoje raliciti razlozi zasto nekom odgovara neka tarifa.
Neko zbog patriotizma,na nacionalnoj osnovi,neko zbog zaposlenosti,nego zbog povoljnosti i ko zna koji drugi razlozi.
Znam da postoje govorim samo da je bezveze stavljati svoj listing i reci vidis ne odgovara
Ja da stavim svoj povoljniji bi bio bht i zbog jos nekih stvari
To patriotizam kod mene ne pali jer da pali ne bi odjavio fiksni i sl
Znaci svako licno mora vidjeti koji mu paket odgovara pa odabrati
Da je ostao midi isti kao do prije neki mjesec uzeo bih taj eronetov ili sl
jarobot wrote:
A žali se bog ti dao imaš RAK ,sud i šta ja znam.
Ja sam samo skužio kao Eronet olako sa velikim ciframa vara ljude ,a sad ti fino pronađi manipulacije BH telekoma da i njh razotkrijemo ovde .
Napiši iznesi činjenice nemoj samo lupati lopovi,uhljebi itd kao neki ovdje..
Pa zali se i ti raku, sudu... Ti iznio za eronet, ja za telekom. U cemu je razilika? Telekom 'em skup 'em laze. NoLimit pakete telekom reklamira isto ko eronet
De napiši podatke majketi za no limit nek vidi raja šta lžu i kako lažu . Da i ja vidim ne da mi se harlati po portalu .Može ?
evo ti podaci, isto navode minute i na isti način lažu kao i eronet
a baška što imaju i oni 300 minuta (tačnije 350) ali za 100 KM
supercali wrote:Znam da postoje govorim samo da je bezveze stavljati svoj listing i reci vidis ne odgovara
Ja da stavim svoj povoljniji bi bio bht i zbog jos nekih stvari
To patriotizam kod mene ne pali jer da pali ne bi odjavio fiksni i sl
Znaci svako licno mora vidjeti koji mu paket odgovara pa odabrati
Da je ostao midi isti kao do prije neki mjesec uzeo bih taj eronetov ili sl
Apsolutno se slazem da svako svoje potrebe treba staviti na papir pa onda izabrati sta mu je najpovoljnije.
Taj post je proizasao iz gore suludog objasnjavanja s nekim kome se ne moze nista objasnit.
Ne mogu da te ne pitam kako si se nasao na midi 30.....koje povoljnosti si uspio iskopat u odnosu na super tarife ?
Ako mene sjecanje dobro sluzi na no limit je obracunska jedinica 60 sekundi............sto je puno nepovoljnije i od 60+10 na super tarifama.........i od 30+30 na midi tarifi.
supercali wrote:Znam da postoje govorim samo da je bezveze stavljati svoj listing i reci vidis ne odgovara
Ja da stavim svoj povoljniji bi bio bht i zbog jos nekih stvari
To patriotizam kod mene ne pali jer da pali ne bi odjavio fiksni i sl
Znaci svako licno mora vidjeti koji mu paket odgovara pa odabrati
Da je ostao midi isti kao do prije neki mjesec uzeo bih taj eronetov ili sl
Apsolutno se slazem da svako svoje potrebe treba staviti na papir pa onda izabrati sta mu je najpovoljnije.
Taj post je proizasao iz gore suludog objasnjavanja s nekim kome se ne moze nista objasnit.
Ne mogu da te ne pitam kako si se nasao na midi 30.....koje povoljnosti si uspio iskopat u odnosu na super tarife ?
Vjerovatno ima paket usluga pa se uklopio u MojIzbor jer druge nema barem kada se sve stavi na papir
Nemam moj izbor i te neke pakete imam samo jednu jedinu pretplatu na bht
Jednostavno na bht imam placen odredjen iznos i razlika od par maraka ne pokriva taj iznos tako da se meni isplati
Da je slabija ponuda interneta onda bi vjerovatno presao na eronet ili mtel jer bi onda i taj iznos bio premal za ono sto daje bht
supercali wrote:Ako ja placam ovaj paket 15 a ostalo je placeno ja vidim itekakvu prednost jer na eronetu bi placao 23 ili koliko vec
Da imam takvu ponudu isto bih postupio
Zato i govorim svako ima svoje
Da mi se placa i na eronetu mozda bi otisao na eronet a mozda ostao
Da je ostao stari midi bez neta onda bi vjerovatno tih 20 morao trositi na net tako da bi mi se isplatilo preci na super 25 i sl al ovako mi sada odgovara usputni plusevi su sto su skoro svi na bht sto sam u sa pa je pokrivenost mreze najbolja kod bht i tako neke sitnice
U tome je bit
Ja bih sada mogao pisati eseje kako je isplatnije ici na midi30 nego na bilo koji drugi al sam svjestan da takvih ima mozda 3-4% a mozda ni toliko
Zato pisem samo u svoje ime i sta meni odgovara dok mi odgovara to koristim ako prestane onda gledam dalje
Vizionar 1985 wrote:
Logosoft valjda.
Najjeftiniji al ga nema nigdje van Sarajeva kupit.
Povoljniji net imaju i od haloa.
Logosoft je takođe virtuelni operater, svi koriste mtel mrežu U netu nisu povoljniji od haloo, tu je haloo najbolji, nego u pozivima s obzirom da im je obračunska jedna sekunda što niko nema uz uspostavu poziva 0,07
Pa vidis da je jeftiniji bio.
Sad je haloo opet jer daje duplo ovaj mjesec.
Tu su sad negdje.
Al nema ovog Frija van Sarajeva.
jarobot wrote:De napiši podatke majketi za no limit nek vidi raja šta lžu i kako lažu . Da i ja vidim ne da mi se harlati po portalu .Može ?
Isti princip ko i kod telekoma, al to ne vidis. Radi se o minutama prema drugim mrezama (50,120,350,700). I rekao sam da lazu za pocetni iznos na ultra racunu. Znaci lazu, a ko laze taj i krade.
Ovo je istina. Ja prije skoro godinu kupio ultra start paket za 3 km samo broj dobio nisam dobio i 3 km
na racunu, sem ak nema i za to neka caka.
fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.
Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
Pametnom dovoljno
Nego forta ne kontam zar ti ne bi i savrsena pasala.
Jel ta ful jeftinija od savrsene.
Znam da je i savrsena dobra za one koji se ugovorom ne zele vezat.
Ma dobra je i savrsena nego je full bila aktualna prije pa je ta i ostala, nisam htio mijenjati. Full se vise ne moze uzeti vec samo oni koji su je aktivirali prije. Za 10 KM po 150 minuta (unutar eroneta), poruka i mb. Za pozive prema drugim mrezama nadoplatim jos 2-3 KM.