Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3126 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

Bubalo1 wrote:Ni na jednom :D
koji su to grobari.
uzimaju pare raji a nista ne daju.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3127 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa i ne bas ali eto ako ti tako mislis :D Ako ti vise volis gledati spance nego engleze onda se presaltaj na moju tv :D
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3128 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a :-) ?!

Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3129 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa i ne treba mi realno .. Nikome ne treba .. Ali to je realno za ocekivati jer telecom povecava brzine ..
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#3130 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shape of despair »

motorola01 wrote:Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a :-) ?!

Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
Da nas iznenade prevodima? Kao odgovor telecomu na povećanje brzina i smanjenje cijene uveli smo prevod na sveopšte aktuelni HD paket :lol:

Ovo će da zada krajnji udarac konkurenciji nema šta
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3131 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

I telemach će nešto uvesti vjerovatno
Neće sjediti i čekati HS i BHT poboljšanje a da oni ništa ne poduzmu
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3132 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

shape of despair wrote:
motorola01 wrote:Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a :-) ?!

Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
Da nas iznenade prevodima? Kao odgovor telecomu na povećanje brzina i smanjenje cijene uveli smo prevod na sveopšte aktuelni HD paket :lol:

Ovo će da zada krajnji udarac konkurenciji nema šta
Naravno. U cemu je problem? Prodaju .uda pod bubrege sa tim HD paketom jer dobar dio kanala nema prevoda. Eh da ne bi prodavali znas vec sta, onda bi im bolje bilo da uvedu prevode i da recimo malo snize cijenu HD paketa pa da i time povecaju borj korisnika HD paketa.

A ti ako mislis da je njima konkurencija BHT sa ovih novih 5Mbps-a onda stvarno, ne znam....
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3133 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Imal igdje Real Madrid - Barcelona na ovom osnovnom digitalnom paketu?

Hvala. :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3134 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ima .. U 3D :D
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3135 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Nema nigdje. Spanski kup prenosi Arenasport i moze se gledati na MOJATV. Sportklub prenosi samo ligu.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3136 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Bubalo1 wrote:Ima .. U 3D :D
Sta u 3D, nemoj me bre zajebavat, pricaj da te ceo svet razume. :mrgreen:
motorola01 wrote:Nema nigdje. Spanski kup prenosi Arenasport i moze se gledati na MOJATV. Sportklub prenosi samo ligu.
:twisted:

Hvala. :)
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3137 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Not My Idea wrote:
Bubalo1 wrote:Ima .. U 3D :D
Sta u 3D, nemoj me bre zajebavat, pricaj da te ceo svet razume. :mrgreen:
motorola01 wrote:Nema nigdje. Spanski kup prenosi Arenasport i moze se gledati na MOJATV. Sportklub prenosi samo ligu.
:twisted:

Hvala. :)
Bice sigurno linkova na temi El clasico pa navrati tamo prije 9 i gledas fino na kompjuteru :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3138 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Hocu, hocu. :)
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3139 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

Sopcast laganini. Računar na TV preko HDMI i uživati u HD kvalitetu. Jesu rusi komentatori, ali može se podnijeti. :D

@motorola01 - Opće je poznato da ne možeš udovoljiti nikome ovdje. Da stave minimalni paket 20Mbps, opet bi nekim bilo malo. Ipak, realno je očekivati neka povećanja brzine, jer je i dalje veliki broj korisnika na paketima od 6Mbps, a konkurencija je već odigrala svoje poteze. Ako im je cilj da zadrže i obične korisnike TV+NET, diće i brzine najsporijih paketa...
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3140 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Kako ide taj sopcast .. Samo instaliram na komp i naci cu na listi onoj .. Nisam ja to nikad koristio .. Samo instaliram i obrisem :D
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3141 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Bubalo1 wrote:Kako ide taj sopcast .. Samo instaliram na komp i naci cu na listi onoj .. Nisam ja to nikad koristio .. Samo instaliram i obrisem :D
Nisam ni ja. Uvijek sam preko veetela(valjda se tako zove :)) pratio.
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3142 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

To je to, samo instaliraš aplikaciju, loguješ se anonimno i nađeš link na livefootball.ws ili negdje drugo. :D

i da se nadovežem na one titlove za HD. Ovdje pojedinci misle da samo brzina interneta privlači korisnike. :-) Ja sam uvjeren da 90% korisnika Telemacha uopšte ne zna šta predstavlja 6Mbps i da ne vide nikakvu razliku u 6 i 10Mbps, jer internet koriste za neke najosnovnije stvari, tipa provjera maila i vijesti na portalima. Nekoga privuče tv ponuda, nekoga telefonija, a nekoga internet, tako da je poboljšavanje kvaliteta TV ponude itekako poželjno. :D
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#3143 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

Korisnici interneta kojima su bitne brzine i kojima puca tuki za TV-om su krajnje majorizirani :oops:



:mrgreen:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3144 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Radi li vama thepiratebay?

Išao sam na onu provjeru da li stranica ne radi samo meni ili je zaista down i piše da ne radi samo meni (dakle na telemachu). Evo dokaz:

"It's just you. http://www.thepiratebay.se is up.
Check another site?"
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3145 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StupskaBitanga »

Zvanično Telemach preuzeo Vinet i jedini je vlasnik ove firme
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#3146 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

Nece ni meni a sinoc je radio

evo sta mi izbaci kad odem na stranicu: Could not connect to caching server 00

e koji mu je ovo k ne znam :?
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#3147 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by DON_eARL »

agent_zero wrote:Radi li vama thepiratebay?

Išao sam na onu provjeru da li stranica ne radi samo meni ili je zaista down i piše da ne radi samo meni (dakle na telemachu). Evo dokaz:

"It's just you. http://www.thepiratebay.se is up.
Check another site?"
TPB has been down for the past week, no word is out on what's causing the downtime or why. As always this causes a bit of a fuss in the BT community. Even though the site is accessible right now it's riddled with error messages, the fact that domains and servers are still up means the site hasn't been taken down or raided again, which is a good thing.

One message I did get was "Upgrading software, please check back in some minutes." Unfortunately there's no telling whether this is an intentional message from staff or just some redundant code.
However it could be a sign TPB is getting some upgrades or new features, last official word is that "it's being worked on" so I guess we'll just have to wait and see what emerges from this.
Sa foruma posvećenog takvim sadržajima, post napisan danas. :D
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#3148 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

Ja bih volio da malo srede problem s pingom, zna često bit visok i onda mi džaba brzina 10/1, zatim da riješe problem sa analognom u Zenici, digitalna mi ne treba u mojoj sobi ali ne bi mi škodilo da slika na analognoj bude ok!

Image
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3149 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Tnx za info ;)
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#3150 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

DON_eARL wrote:
TPB has been down for the past week, no word is out on what's causing the downtime or why. As always this causes a bit of a fuss in the BT community. Even though the site is accessible right now it's riddled with error messages, the fact that domains and servers are still up means the site hasn't been taken down or raided again, which is a good thing.

One message I did get was "Upgrading software, please check back in some minutes." Unfortunately there's no telling whether this is an intentional message from staff or just some redundant code.
However it could be a sign TPB is getting some upgrades or new features, last official word is that "it's being worked on" so I guess we'll just have to wait and see what emerges from this.
Sa foruma posvećenog takvim sadržajima, post napisan danas. :D
E fala ti, zabrinuh se :mrgreen:
Locked