Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a ?!
Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
motorola01 wrote:Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a ?!
Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
Da nas iznenade prevodima? Kao odgovor telecomu na povećanje brzina i smanjenje cijene uveli smo prevod na sveopšte aktuelni HD paket
Ovo će da zada krajnji udarac konkurenciji nema šta
motorola01 wrote:Sto ce vam povecanje brzine? Malo vam 10 Mbps-a ?!
Bolje bi bilo da nas iznenade sa prevodima na kanalima HD paketa pa da i taj paket bude aktuelan, a ne da prodaju .uda pod bubrege. Ili da malo pojacaju signal na digitali jer nije bas najbolji itd...
Da nas iznenade prevodima? Kao odgovor telecomu na povećanje brzina i smanjenje cijene uveli smo prevod na sveopšte aktuelni HD paket
Ovo će da zada krajnji udarac konkurenciji nema šta
Naravno. U cemu je problem? Prodaju .uda pod bubrege sa tim HD paketom jer dobar dio kanala nema prevoda. Eh da ne bi prodavali znas vec sta, onda bi im bolje bilo da uvedu prevode i da recimo malo snize cijenu HD paketa pa da i time povecaju borj korisnika HD paketa.
A ti ako mislis da je njima konkurencija BHT sa ovih novih 5Mbps-a onda stvarno, ne znam....
Sopcast laganini. Računar na TV preko HDMI i uživati u HD kvalitetu. Jesu rusi komentatori, ali može se podnijeti.
@motorola01 - Opće je poznato da ne možeš udovoljiti nikome ovdje. Da stave minimalni paket 20Mbps, opet bi nekim bilo malo. Ipak, realno je očekivati neka povećanja brzine, jer je i dalje veliki broj korisnika na paketima od 6Mbps, a konkurencija je već odigrala svoje poteze. Ako im je cilj da zadrže i obične korisnike TV+NET, diće i brzine najsporijih paketa...
To je to, samo instaliraš aplikaciju, loguješ se anonimno i nađeš link na livefootball.ws ili negdje drugo.
i da se nadovežem na one titlove za HD. Ovdje pojedinci misle da samo brzina interneta privlači korisnike. Ja sam uvjeren da 90% korisnika Telemacha uopšte ne zna šta predstavlja 6Mbps i da ne vide nikakvu razliku u 6 i 10Mbps, jer internet koriste za neke najosnovnije stvari, tipa provjera maila i vijesti na portalima. Nekoga privuče tv ponuda, nekoga telefonija, a nekoga internet, tako da je poboljšavanje kvaliteta TV ponude itekako poželjno.
TPB has been down for the past week, no word is out on what's causing the downtime or why. As always this causes a bit of a fuss in the BT community. Even though the site is accessible right now it's riddled with error messages, the fact that domains and servers are still up means the site hasn't been taken down or raided again, which is a good thing.
One message I did get was "Upgrading software, please check back in some minutes." Unfortunately there's no telling whether this is an intentional message from staff or just some redundant code.
However it could be a sign TPB is getting some upgrades or new features, last official word is that "it's being worked on" so I guess we'll just have to wait and see what emerges from this.
Sa foruma posvećenog takvim sadržajima, post napisan danas.
Ja bih volio da malo srede problem s pingom, zna često bit visok i onda mi džaba brzina 10/1, zatim da riješe problem sa analognom u Zenici, digitalna mi ne treba u mojoj sobi ali ne bi mi škodilo da slika na analognoj bude ok!
TPB has been down for the past week, no word is out on what's causing the downtime or why. As always this causes a bit of a fuss in the BT community. Even though the site is accessible right now it's riddled with error messages, the fact that domains and servers are still up means the site hasn't been taken down or raided again, which is a good thing.
One message I did get was "Upgrading software, please check back in some minutes." Unfortunately there's no telling whether this is an intentional message from staff or just some redundant code.
However it could be a sign TPB is getting some upgrades or new features, last official word is that "it's being worked on" so I guess we'll just have to wait and see what emerges from this.
Sa foruma posvećenog takvim sadržajima, post napisan danas.