Ja sam prije par dana gledao slican,Inglorius Bustards(Necasni Nitkovi),isto tako kao neka jedinica prije D-Day dolazi u Francusku,i zadaju strah Njemackoj vojsci,tako da svakog SS-ovca kojeg uhvate,rade mu strasne stvari,a one koje ostave zive,na celu nozem ucrtaju simbol Nacisticke Njemacke...Onda spletom okolnosti dodju do kina u kojem se odrzava premijera nekog filma,o nekom SS-ovcu koji je sam ubio "300" Amerikanaca dok se krio u nekoj rusevini...Tada dolazi Hitler,oni postavljaju bombu,a ostalo pogledajte samiAdnansu wrote:
Odlican film,preporucio bih ga svima.Rađen po istinitom događaju,atentat na Hitlera.Ko hoce linkove neka pita
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- Mr.Salieri
- Posts: 7
- Joined: 19/07/2010 14:26
- Location: Sarajevo
#3126 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
- Mr.Salieri
- Posts: 7
- Joined: 19/07/2010 14:26
- Location: Sarajevo
#3127 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
a sto to ???Chata87 wrote:Ti bas veze nemas o kontanju poente filmaMr.Salieri wrote:Neki dan mi je drug dao film,American Psycho,glavna uloga je Christian Bale...Film je stvarno extra i meni se svidio
Radi se o jednom covjeku,Paulu Batemanu,koji je ljubomoran na svakog koji ima nesto bolje od njega,pa cak i npr.visit kartu...Takodjer,ima veliki nagon za ubijanjem,tako da do kraja filma pobije mnogo ljudi...Jednostavno ga pogledajte,jer je film napet do kraja,gotivan i moze se uzivati u njemu![]()
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#3128 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
"Spoiler alert".
Neki ljudi ne žele ni odgledati film kad im prepričaš osnovu radnje. 
- Cyber-harambashica
- Posts: 967
- Joined: 17/07/2010 20:16
- Location: NBG
#3129 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Gone Baby, gone
reziser: Ben Affleck, koji je mnogo bolji reziser nego glumac. Hm, jedino me odusevio u DOGMA i
reziser: Ben Affleck, koji je mnogo bolji reziser nego glumac. Hm, jedino me odusevio u DOGMA i
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#3130 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Odgledati pod obavezno, odlican film!
Looking for Eric

Looking for Eric

-
SOMA
- Posts: 317
- Joined: 09/02/2009 16:17
#3131 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Divi ovdje poznavaoca filma
(cekam da mi neko preporuci totalno opicen film, skroz crazy, cini mi se da se zove nesto kao Pulp Fiction...)
Toplo preporucujem "Moon" od Duncan Jonesa.
Toplo preporucujem "Moon" od Duncan Jonesa.
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3132 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
SOMA wrote:Divi ovdje poznavaoca filma(cekam da mi neko preporuci totalno opicen film, skroz crazy, cini mi se da se zove nesto kao Pulp Fiction...)
Toplo preporucujem "Moon" od Duncan Jonesa.
- xsk
- Posts: 364
- Joined: 14/07/2010 15:18
- Location: Sarajevo
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#3134 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
I sta je bilo na kraju? Skrati nam "muke".Mr.Salieri wrote:Ja sam prije par dana gledao slican,Inglorius Bustards(Necasni Nitkovi),isto tako kao neka jedinica prije D-Day dolazi u Francusku,i zadaju strah Njemackoj vojsci,tako da svakog SS-ovca kojeg uhvate,rade mu strasne stvari,a one koje ostave zive,na celu nozem ucrtaju simbol Nacisticke Njemacke...Onda spletom okolnosti dodju do kina u kojem se odrzava premijera nekog filma,o nekom SS-ovcu koji je sam ubio "300" Amerikanaca dok se krio u nekoj rusevini...Tada dolazi Hitler,oni postavljaju bombu,a ostalo pogledajte samiFilm je izasao 2009.godine...
- Altsa
- Posts: 9265
- Joined: 19/03/2004 18:31
#3135 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
CD 1: http://www.megaupload.com/?d=4392E3FK
CD 2: http://www.megaupload.com/?d=TJ8H7PJ0
Prevod: http://titlovi.com/titlovi/m-n-som-hata ... oo-103184/
-
xDenisx
- Posts: 485
- Joined: 12/07/2010 12:33
-
xDenisx
- Posts: 485
- Joined: 12/07/2010 12:33
- Cyber-harambashica
- Posts: 967
- Joined: 17/07/2010 20:16
- Location: NBG
#3138 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
ah..Crank..prava mushkarchina...pogotovo u cuvenoj sceni KHM KHM
Najbolji film IKADA za mene je BIG LEBOWSKI
http://www.youtube.com/watch?v=IIoSr29OsRM
nobadi faks vid d dzizas
Najbolji film IKADA za mene je BIG LEBOWSKI
http://www.youtube.com/watch?v=IIoSr29OsRM
nobadi faks vid d dzizas
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- ProbuseniDolar
- Posts: 1007
- Joined: 13/05/2008 00:18
- Location: Rajvosa
#3140 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Fina komedija za opustanje:


- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3141 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
niste gledali:

sve ok. pogledajte beton u cinema city-ju:

opet,

je 100 puta bolja.

sve ok. pogledajte beton u cinema city-ju:

opet,

je 100 puta bolja.
- xsk
- Posts: 364
- Joined: 14/07/2010 15:18
- Location: Sarajevo
#3142 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
xDenisx wrote:
po meni, najbolji film u prosloj deceniji.
- xsk
- Posts: 364
- Joined: 14/07/2010 15:18
- Location: Sarajevo
#3143 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
i da ne zaboravim, gledala sam sinoc Inception (ili kako su ga vec lose preveli "Pocetak") - predobar je film! traje skoro 2 i po sata, ali nismo ni osjetili kako je vrijeme proletjelo. bukvalno jedan od onih rijetkih filmova gdje, kad izadjes iz kina, nemas uopste potrebu da ista komentarises. fascinantno.
ali mi je Shutter Island opet bolji.

ali mi je Shutter Island opet bolji.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3144 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Slažem se, film je predobar, kao uostalom i svaki dosad od Nolana koji sam gledao, jednsotavno lik je genijalacxsk wrote:i da ne zaboravim, gledala sam sinoc Inception (ili kako su ga vec lose preveli "Pocetak") - predobar je film! traje skoro 2 i po sata, ali nismo ni osjetili kako je vrijeme proletjelo. bukvalno jedan od onih rijetkih filmova gdje, kad izadjes iz kina, nemas uopste potrebu da ista komentarises. fascinantno.
ali mi je Shutter Island opet bolji.
Preporučio bih ga svima da pogledaju, kao i obično pod punom koncentracijom, jer drugačije njegove filmove ne možeš gledati
P.S.
Za ovaj boldirani dio, nemoj zezati da nisi morala prokomentarisati je li čigra pala ili je nastavila da se vrti, priznaj
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3145 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
rekoh na kraju 0 ili 1. pala, je l' da? 
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#3146 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ja mislim da nijejohnnykola wrote:rekoh na kraju 0 ili 1. pala, je l' da?
Ne znam, trebalo bi ovaj film pogledati još jednom, fino, da se skonta njegova dubina. Nešto kao Prestige, gdje tek kod drugog gledanja skontaš neke stvari
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#3147 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Već preporučen za gledanje 12/04/2010 u 19:28. Ali nije na odmet podvući...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#3148 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
pridružujem se preporukama za inception. teško da će i na SFF-u biti tako dobrih filmova, a o ostatku sezone da i ne pričamo. apsolutni must see!!!
jel još nekoga onaj treći sloj podsjetio na video igre, cod, bf2 ili tako nesto
jel još nekoga onaj treći sloj podsjetio na video igre, cod, bf2 ili tako nesto
- xsk
- Posts: 364
- Joined: 14/07/2010 15:18
- Location: Sarajevo
#3149 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
e, kad ti kazem - izaslo nas 3 iz kina i sjeli ispred na one klupe i ovi moji se ubise od diskusije dal' je pala cigra ili nije i na kraju i mene upitase sta mislim. moj komentar - nije. ne svidja mi se kraj ako jeste. stari realista, sta da radim!hz__semir wrote: P.S.
Za ovaj boldirani dio, nemoj zezati da nisi morala prokomentarisati je li čigra pala ili je nastavila da se vrti, priznaj
razvili su ljudi teoriju da su se oni bukvalno spustili do recimo petog ili sestog nivoa. pa onda teorija o tome da li je doslo do kick-a kad su ostali samo Watanabe i Cobb za onim stolom... ma definitivno za pogledati jos jednom, kod kuce!
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#3150 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
definitivno se mora ponovno pogledati. ali nije li ona cigra nesto sto te drzi za realnost? i sad, ako ju leo vinta vintanje ga podsjeca da je u snovima. u realnosti nema zasto da se vinta. daklem, pada. 
pogledaj:

na slican fazon, ali psiholoski puno vise razarajuce.
pogledaj:

na slican fazon, ali psiholoski puno vise razarajuce.
Last edited by johnnykola on 22/07/2010 15:24, edited 1 time in total.




