Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
f1deL wrote:da li se nekome desavalo da na pes 13 demo,npr. kad se izvodi penal ili slobodni udarac lopta ode prije nego sto igrac ikako dodje do nje..da li je do mene ili je bug
nisam ni znao da je izašao novi demo to se mora provjeriti, ovaj 2012 i nisam igrao zbog glupog menija, i svaki put nakon utakmice moraš ponovo namještati šta da vježbaju ja taktiku, brzinu, tehniku i te gluposti i vazda ti neki igrač sere nakon utakmice kako je on trebao igrati, a prije toga pomoćnik ti fol objašnjava taktiku protivnika ma sranje dok dođeš do sljedeće utakmice. Valjda će u 13 promjeniti to.
Jel ko igrao ove spavajuće kerove?
f1deL wrote:da li se nekome desavalo da na pes 13 demo,npr. kad se izvodi penal ili slobodni udarac lopta ode prije nego sto igrac ikako dodje do nje..da li je do mene ili je bug
nisam ni znao da je izašao novi demo to se mora provjeriti, ovaj 2012 i nisam igrao zbog glupog menija, i svaki put nakon utakmice moraš ponovo namještati šta da vježbaju ja taktiku, brzinu, tehniku i te gluposti i vazda ti neki igrač sere nakon utakmice kako je on trebao igrati, a prije toga pomoćnik ti fol objašnjava taktiku protivnika ma sranje dok dođeš do sljedeće utakmice. Valjda će u 13 promjeniti to.
Jel ko igrao ove spavajuće kerove?
nisi u toku..
jesam ja ove kerove igrao ali bilo je nekih defekata sa kamerom kad vozis i pucas , izasao je neki patch za to ali nisam vise pokusvao instalirati nie mi nesto legla
Ne znam ja sam vidio i ne izgleda mi lose .. Stavio sam da skida ali ide sporo a i ne ostavljam komp upaljen posto mi nije bitno kad skine skine Ali sumnjam da ce brzo .. Pise evo da skida 20 sati a skinuo je do sada 2.43 GB ima jos 7
dajte mi kakvu igru da se radi o prvom ili drugom svjetskom ratu-strategija,ali po mogucnosti da bude slicna kao total war serijali onako da je radnja slicna i da je prava mapa,karta (ako me razumijete):D
jel ko igro GTA IV sa modovima?
Gledam na youtubu, raja ubaci prava auta, pa ima mod da budes policajac ... pravo interesantno
kontam da skinem sebi i igram, samo me interesuje jel tesko modirati.. ili je samo folderi i ubacijes fajlove...