Ljudi moja greska, pogresno cuo, brzopleto pisao. Izvinjavam se.daky585 wrote:Pa i nije smiješno u poređenju sa brojem pregleda. Pogledaj neke druge pjesme sa preko 2 miliona koje imaju 7-8 hiljada lajkova. To je sasvim normalan broj.
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3101 Re: X FACTOR Adria
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3102 Re: X FACTOR Adria
Antonija Blace danas vodi posljednji Bingo na neko vrijeme. Ide traziti XFactor. Navodno snima se u Beogradu u studiju na Kosutnjaku. To nije ona rekla al takva "vijest" kruzi.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3103 Re: X FACTOR Adria
Ma ja sam pricao o broju lajkova u odnosu na broj pregleda. 5-6 hiljada lajkova na 500.000 pregleda je normalna cifra.MTV wrote:Ljudi moja greska, pogresno cuo, brzopleto pisao. Izvinjavam se.daky585 wrote:Pa i nije smiješno u poređenju sa brojem pregleda. Pogledaj neke druge pjesme sa preko 2 miliona koje imaju 7-8 hiljada lajkova. To je sasvim normalan broj.
Mislio sam da će napraviti promjenu pa će se emitovati iz Zagreba što bi bilo osvježenje ali očigledno ništa od toga.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3104 Re: X FACTOR Adria
Prva ce imati glavnu palicu, takav imam osjecaj. Al kad vidis zvezde granda prije na pinku i sad na prvoj (OBN), su daleko bolje tehnicki, scenski kao i novi fantastic show.daky585 wrote:
Ma ja sam pricao o broju lajkova u odnosu na broj pregleda. 5-6 hiljada lajkova na 500.000 pregleda je normalna cifra.![]()
Mislio sam da će napraviti promjenu pa će se emitovati iz Zagreba što bi bilo osvježenje ali očigledno ništa od toga.
RTL je meni extra kao i PRVA (nju nemam al kad vidim kako radi) odradit ce to na vrhunskom nivou. Svejedno mi je jel iz Zagreba ili Beograda, mada Bg ima filmske studije, veci kapacitet.
Jedva cekam pocetak, pa da uporedim sa prvom sezonom pinka.
Iznenadila me i RTRS sa ovim javljanjem uzivo iz zgrade RTRS gdje su bile audicije.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#3105 Re: X FACTOR Adria
Kad krece ovo? Na kojim televizijama?
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3106 Re: X FACTOR Adria
Moja greška, nisam objasnio. Mislio sam da je smiješan broj pregleda za novu pjesmu nakon 2 mjeseca.daky585 wrote:Pa i nije smiješno u poređenju sa brojem pregleda. Pogledaj neke druge pjesme sa preko 2 miliona koje imaju 7-8 hiljada lajkova. To je sasvim normalan broj.
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3107 Re: X FACTOR Adria
Kreće negdje u martu, ne zna se još datum. U BiH će ići na javnom servisu, tj. RTRS i FTV. U Hrvatskoj ide na RTL-u, a u Srbiji na Prvoj TV. Vjerovatno će biti utorkom, četvrtkom ili nedeljom pošto je subota na Prvoj TV zauzeta Zvezdama Granda.Šveđanin wrote:Kad krece ovo? Na kojim televizijama?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3108 Re: X FACTOR Adria
U emisiji Sve u 6 na RTL Televiziji bio je prilog o X Factoru tj o prvoj snimljenoj emisiji (audicije).
U ziriu je: Zeljko Joksimovic, Aleksandra Kovac, Tonci Huljic, Massimo.
Emitovanje je zakazano za proljece. Studio ne lici na onaj od prosle godine.
U ziriu je: Zeljko Joksimovic, Aleksandra Kovac, Tonci Huljic, Massimo.
Emitovanje je zakazano za proljece. Studio ne lici na onaj od prosle godine.
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3109 Re: X FACTOR Adria
Počelo snimanje emisija. Bez obzira što projekat vodi RTL, sve će se odvijati u Beogradu. Live emisije će ići iz Kombank Arene.
http://www.jutarnji.hr/x-factor-massimo ... a/1303475/
http://www.jutarnji.hr/x-factor-massimo ... a/1303475/
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3110 Re: X FACTOR Adria
Sumnjam da će sve emisije ići iz Arene. Ipak to košta. Vjerovatno samo finale.
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3111 Re: X FACTOR Adria
Da, u pravu si. Pogrešno sam pročitao. Snimanje se odvija u studiju Prve TV u Ugrinovcima kod Beograda. To je isti studio gdje je sniman TLZP. Samo finale je u Kombank Areni.daky585 wrote:Sumnjam da će sve emisije ići iz Arene. Ipak to košta. Vjerovatno samo finale.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3112 Re: X FACTOR Adria
X factor adria od 22 marta na RTL. Maloprije bila reklama.
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3113 Re: X FACTOR Adria
Da, od sljedeće nedjelje u 20h valjda. Na RTRS u nedjelju ide emisija "U susret X factoru".
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3114 Re: X FACTOR Adria
Hvala na infu pogledat cu.daky585 wrote:Da, od sljedeće nedjelje u 20h valjda. Na RTRS u nedjelju ide emisija "U susret X factoru".
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#3115 Re: X FACTOR Adria
joj ovo će ići na FTV....slika iz 80 tih, a zvuk iz 60 -.-'
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3116 Re: X FACTOR Adria
Na rtrs je bolja slika i zvuk (dvijehiljadite godine) barem kod mog operatera Logosoft.opa22 wrote:joj ovo će ići na FTV....slika iz 80 tih, a zvuk iz 60 -.-'
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3117 Re: X FACTOR Adria
Još je RTRS izbacio letterbox kad prenosi utakmice. Nadam se da će to uraditi i sa X Factorom. Valjda će na FTV gledati samo oni koji nemaju drugog izbora (RTRS, Prvu ili RTL).
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3118 Re: X FACTOR Adria
X faktor počinje 22.3. u 21:00.
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3119 Re: X FACTOR Adria
Upravo tako. Ja sam na Elta kabl-u i FTV tamo definitivno ima najlošiju sliku. Kvalitet otprilike kao Duga TV i slični žlj kanali. RTL i RTRS imaju solidnu SD sliku. Prvu TV imaju samo oni na Total-u i oni isto imaju odličnu SD sliku.daky585 wrote:Još je RTRS izbacio letterbox kad prenosi utakmice. Nadam se da će to uraditi i sa X Factorom. Valjda će na FTV gledati samo oni koji nemaju drugog izbora (RTRS, Prvu ili RTL).
- daky585
- Posts: 876
- Joined: 07/06/2014 01:50
#3120 Re: X FACTOR Adria
Ima Prva i na Telemachu ali sigurno će biti zatamnjena kao i RTL. Ipak mislim da je RTRS najbolji izbor jer reklame neće trajati po pola sata.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3121 Re: X FACTOR Adria
X Factor Adria najavljen na RTL najavljen u nedjelju u 20 sati, a na PRVOJ u nedjelju u 21 sat. Kako je kod ovih nasih nisam vidio.
-
dragan.s
- Posts: 2042
- Joined: 04/07/2009 00:34
#3122 Re: X FACTOR Adria
Evo na RTRS-u najava za 21:00. Samo nešto kratko traje, samo do 22:10. Ne znam je li tako inače ili je ovo jer je prva emisija.MTV wrote:X Factor Adria najavljen na RTL najavljen u nedjelju u 20 sati, a na PRVOJ u nedjelju u 21 sat. Kako je kod ovih nasih nisam vidio.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3123 Re: X FACTOR Adria
Znam da je na pinku prva epizoda trajala nesto dva i po sata od toga preko pola sata reklama. A za RTL svi kazu da ce u nedjelju napisat da je u 21 sat jer stalno nesto mjenjaju npr najave film za neki dan pa ga odgode itd.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#3125 Re: X FACTOR Adria
Reklame sa RTL-a:
http://www.dailymotion.com/video/x2jv3i ... evizija_tv
http://www.dailymotion.com/video/x2k0c0 ... evizija_tv
Nasao u komentarima sa fb stranice X Factor Adria.
EDIT:
X Factor RTL PROMO 3, 4 & 5
http://www.dailymotion.com/video/x2k2y4 ... evizija_tv
http://www.dailymotion.com/video/x2jv3i ... evizija_tv
http://www.dailymotion.com/video/x2k0c0 ... evizija_tv
Nasao u komentarima sa fb stranice X Factor Adria.
EDIT:
X Factor RTL PROMO 3, 4 & 5
http://www.dailymotion.com/video/x2k2y4 ... evizija_tv
