What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#3101 Re: What to wear???

Post by Allenass »

bez_ideje wrote:Red u kafani :x :lol: :lol:
Ljudi......nemam ja nista protiv jeansa na proslavama.......al ovo nije haljina koju mozes obuci preko bilo cega ,niti staviti kais na nju .......materijal je ko stof od kaputa.......samo sjajni :-) :-) ...ako me razumijete ...kruto.......ljudi .....kruto....namjenjeno da po svaku cijenu zadrzi svoj prvobitni oblik i namjenu :lol:
Tako sam i ja mislila-tamne grilonke.......imaju li neke sa optickom iluzijom.....kao one sto cine mrsave deblji,deblje mrsavim....da nemaju neke sto te cine-pravijim :mrgreen: .........Nema veze.....idu tamne carape i crne lakirane cipele...ista torbica....necu nikakvu ogrlicu,nausnice su mi dovoljne .......ja sam minimalista :)
:lol: :lol: :lol:

Morala sam :lol:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3102 Re: What to wear???

Post by zamzija »

alica.k wrote: da, meni je naredjeno da ne smijem obuci farmerice na svadbu. dvaput :)
zato pitam.

mada se moram osvrnuti na ovo, svadba nije streetstyle :S
Uhhh, onda moraš poštovati ako to neko neće, ...al naše svadbe su "naše" svadbe, od same pripreme, pa održavanje, pa običaji...
Ja sam prisustvovala jednoj svadbi gdje su i mladoženja i mlada bili u tenama i majicama kratkih rukava i baš je bila simpa :)
Mada to određivanje... i sam pojam " svadbe "...je kod svih ljudi različit
lično meni nikad ne bi palo na pamet da tako određujem kako će mi se ko pojaviti...ako dođe u pidžami dobrodošao je, meni je samo to bitno da će mi neko izraziti svoju ljubav i poštovanje dolaskom, da me se sjeti... a pokloni, oblačenje... manje više mi nisu važni...mada opet shvatam da ako neko ima viziju svog vjenčanja, i to treba poštovati...
Ali sam pošla od toga da danas svi od poslovnih sastanaka, do pojavljivanja na raznim promocijama, eventima, do gostovanja na televiziji - koriste farmerke u različitim varijantama ( doduše od varijanti sa jednostavnim košuljama, do nekih bogatih svilenih tunika , visokih peta, blještavog nakita... ) - tako da se neko sredi za vjenčanje i obuče farmerke, ako to lijepo izgleda zašto da ne :D Bolje to nego dekolte gore i dole minjak a sve kipti :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3103 Re: What to wear???

Post by zamzija »

I žao mi je ako sam stvorila neki konflikt, ja sam samo htjela da pomognem svojim mišljenjem - nisam znala da je haljina od "krutog" materijala :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#3104 Re: What to wear???

Post by suncica24 »

bez_ideje wrote:
Partizzanka wrote:jel ovako nesto
Image

i ovakvo platno??
Image
Noge su tako nesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A materijal je ,vec rekoh,kao stof za kaput.....samo dosta tanji ,ali dosta kruci ......bas sto neko rece 60-te ,a kroj je priblizan,i jos kraci
Probavala sam malo......steel gray grilonke dobro izgledaju.....i meni se dopada kako izgleda na crne tajce bez stopala....
zara ima cijelu jesenju kolekciju tih kratkih haljinica od tog "a la kaput materijala"...
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#3105 Re: What to wear???

Post by male_okice »

suncica24 wrote:
bez_ideje wrote:
Partizzanka wrote:jel ovako nesto
Image

i ovakvo platno??
Image
Noge su tako nesta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A materijal je ,vec rekoh,kao stof za kaput.....samo dosta tanji ,ali dosta kruci ......bas sto neko rece 60-te ,a kroj je priblizan,i jos kraci
Probavala sam malo......steel gray grilonke dobro izgledaju.....i meni se dopada kako izgleda na crne tajce bez stopala....
zara ima cijelu jesenju kolekciju tih kratkih haljinica od tog "a la kaput materijala"...
kad vidjeh ovo sjetih se tebe: http://www.frauenzimmer.de/cms/mode-bea ... -2011.html
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3106 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Jutro moje dame :)
Evo danas tema Kobaltno plava i 4 nove kombinacije http://malezensketeme.com/post/9860
I cekam vase komentare :D
Baby-blue
Posts: 38
Joined: 20/08/2011 21:05

#3107 Re: What to wear???

Post by Baby-blue »

VenomousV wrote:mozda sam luda al' ja bih na to bordo strample :D
Oblacila :D I super je ispalo :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3108 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

Baby-blue wrote:
VenomousV wrote:mozda sam luda al' ja bih na to bordo strample :D
Oblacila :D I super je ispalo :D

e bas mi je drago :D :thumbup:
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3109 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

Curke, da nema slucajno neka od vas Levi's-ke Slight Curve Skinny model???
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3110 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Imam ja slight curve - al nemam skinny .... :(
inspire_me
Posts: 748
Joined: 18/10/2005 14:38

#3111 Re: What to wear???

Post by inspire_me »

zamzija wrote:Imam ja slight curve - al nemam skinny .... :(
Imam jednu veeeliku molbu, al hajd' na pp :D :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3112 Re: What to wear???

Post by zamzija »

:D
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3113 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

@male_okice-ove druge po redu-crvene,danas identicne pazarila......i kupih crnu haljinu (ovo mi je 3. u zadnjih 15 dana :skoljka: :skoljka: :skoljka: )
A ove mi na horizontalne cize trebaju... :mrgreen:
ako dje vidi ko,nek prijavi
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3114 Re: What to wear???

Post by Michun »

inspire_me wrote:Curke, da nema slucajno neka od vas Levi's-ke Slight Curve Skinny model???
imam i ja :) ravne su nogavice
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3115 Re: What to wear???

Post by alica.k »

bez_ideje wrote:@male_okice-ove druge po redu-crvene,danas identicne pazarila......i kupih crnu haljinu (ovo mi je 3. u zadnjih 15 dana :skoljka: :skoljka: :skoljka: )
A ove mi na horizontalne cize trebaju... :mrgreen:
ako dje vidi ko,nek prijavi
imam ja takih 15
u merkatoru kupovala
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#3116 Re: What to wear???

Post by bez_ideje »

taman mi je usput sutra......hvala alica :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3117 Re: What to wear???

Post by alica.k »

bez_ideje wrote:taman mi je usput sutra......hvala alica :)
pogledacu ti i veceras u bingu, mozda bude.
nejma
Last edited by alica.k on 11/11/2011 11:43, edited 1 time in total.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3118 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

evo nove soping liste: najljepše svilene kosulje: http://malezensketeme.com/post/9658
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3119 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Predivne košulje stvarno, nikad ih nisam nosila - sad mi dođe malo da se "upristojim" i kupim jednu :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3120 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

zamzija wrote:Predivne košulje stvarno, nikad ih nisam nosila - sad mi dođe malo da se "upristojim" i kupim jednu :)

+1 :D
i kako gledam kontam joj jedva cekam da se zaposlim pa pocnem takve stvari nosit :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3121 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Najljepše su mi one s trakom koje se mogu vezati oko vrata u mašnu i to malo "jačih" boja :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3122 Re: What to wear???

Post by VenomousV »

zamzija wrote:Najljepše su mi one s trakom koje se mogu vezati oko vrata u mašnu i to malo "jačih" boja :)
meni je ona crna diiiiiiivna
i crvena iz dorothy perkins... steta sto su kod nas zatvorili, bilo je stvarcica...
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3123 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

VenomousV wrote:
zamzija wrote:Najljepše su mi one s trakom koje se mogu vezati oko vrata u mašnu i to malo "jačih" boja :)
meni je ona crna diiiiiiivna
i crvena iz dorothy perkins... steta sto su kod nas zatvorili, bilo je stvarcica...
ej razbicu vas :D komentarisite tamo na postu :D

Eh evo vam za danas jos dnevna kombinacija, V. vjerujem onda da ces i zbog ove jedva docekat posao :)
http://malezensketeme.com/post/10433
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3124 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Jutro dame, sta je ovo ovako 'tiho' ovdje :D

Evo za danas kombinacije sa crvenim kaputicem:http://malezensketeme.com/post/10515
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3125 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

MI SE PRESELILE NA MZT

JA SE OZBILJNO MISLIM odseliti i sa mzt ... upropasti mi ti nadi novcanik i budzet
i opet "nemam sta obuci" :)
Post Reply