bez_ideje wrote:Red u kafani![]()
![]()
![]()
Ljudi......nemam ja nista protiv jeansa na proslavama.......al ovo nije haljina koju mozes obuci preko bilo cega ,niti staviti kais na nju .......materijal je ko stof od kaputa.......samo sjajni![]()
...ako me razumijete ...kruto.......ljudi .....kruto....namjenjeno da po svaku cijenu zadrzi svoj prvobitni oblik i namjenu
![]()
Tako sam i ja mislila-tamne grilonke.......imaju li neke sa optickom iluzijom.....kao one sto cine mrsave deblji,deblje mrsavim....da nemaju neke sto te cine-pravijim.........Nema veze.....idu tamne carape i crne lakirane cipele...ista torbica....necu nikakvu ogrlicu,nausnice su mi dovoljne .......ja sam minimalista
Morala sam


