daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaraneeeeljuspica wrote:Na lokaciji sam : centralna Bosna...da li je sad neko osjetio zemljotres?
Zemljotres maloprije..
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#3101 Re: Zemljotres maloprije..
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#3102 Re: Zemljotres maloprije..
Osjetio se u Vitezu, ali slabo nešto.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3103 Re: Zemljotres maloprije..
je li vi odgovarate na zemljotres od prije mjesec ili od veceras?
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#3104 Re: Zemljotres maloprije..
Ja za večeras, sad je bio.karanana wrote:je li vi odgovarate na zemljotres od prije mjesec ili od veceras?
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#3105 Re: Zemljotres maloprije..
malo pre jaroo moj ja vec pod stokom biokaranana wrote:je li vi odgovarate na zemljotres od prije mjesec ili od veceras?
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3106 Re: Zemljotres maloprije..
Je li ko osjetio zemljotres oko 5-6 u Zenici ?
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3107 Re: Zemljotres maloprije..
Jos nam i to sranje treba.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3108 Re: Zemljotres maloprije..
Malo nam se Banja Luka zatresla
Magnitude ML 2.6
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2014-06-26 09:12:37.8 UTC
Location 44.72 N ; 17.30 E
Depth 2 km
Distances 128 km NW of Sarajevo, Bosnia and Herzegovina / pop: 696,731 / local time: 11:12:37.8 2014-06-26
11 km SE of Banja Luka, Bosnia and Herzegovina / pop: 221,106 / local time: 11:12:37.8 2014-06-26
2 km W of Čelinac, Bosnia and Herzegovina / pop: 6,670 / local time: 11:12:37.8 2014-06-26
-
Tmujo1
- Posts: 119
- Joined: 26/06/2014 12:17
- Location: shinteraj
#3109 Re: Zemljotres maloprije..
Valjda se Mile nece prepast,jos nam samo to treba.
- dobojlija81
- Posts: 3541
- Joined: 20/07/2012 22:03
#3110 Re: Zemljotres maloprije..
malo skroz,pola ljudi nije ni osjetilo
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#3111 Re: Zemljotres maloprije..
prodrma jutros
kažu u Jajcetu bio 3,6
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#3112 Re: Zemljotres maloprije..
ja cu tako prespavati sve... 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3113 Re: Zemljotres maloprije..
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3114 Re: Zemljotres maloprije..
Sta je ovo bilo prije 2-3 minute. Ovdje /Zavidovici/ se pravo osjetilo 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#3115 Re: Zemljotres maloprije..
Zenica se treeeeeesla...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3116 Re: Zemljotres maloprije..
Mrzim zemljotrese, bas loš osjećaj totalno si nemoćan.
Još nam samo jak zemljotres fali...
Još nam samo jak zemljotres fali...
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#3117 Re: Zemljotres maloprije..
zdrma ga 
- Rijeka_snova
- Posts: 1269
- Joined: 26/07/2011 01:12
#3118 Re: Zemljotres maloprije..
Bas se zatreslo 
Last edited by Rijeka_snova on 21/08/2014 14:24, edited 1 time in total.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#3119 Re: Zemljotres maloprije..
gdje li je epicentar 
-
4xl
- Posts: 91
- Joined: 24/08/2012 18:00
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#3121 Re: Zemljotres maloprije..
Sto je zanimljivo u trenutku dok trese, covjek se nekako skameni i ne zna sta ce.condy wrote:Mrzim zemljotrese, bas loš osjećaj totalno si nemoćan.
Još nam samo jak zemljotres fali...
- snaga_znanja
- Posts: 3385
- Joined: 05/10/2009 22:03
#3122 Re: Zemljotres maloprije..
3.5...
Velemajstorski odokativno pogodjeno...
Fino zaljuljalo...
Velemajstorski odokativno pogodjeno...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#3124 Re: Zemljotres maloprije..
Baš tako. Kad dolazi ona tutnjava je najgora ne znaš koliko će jako udariti.Partijaner wrote:Sto je zanimljivo u trenutku dok trese, covjek se nekako skameni i ne zna sta ce.condy wrote:Mrzim zemljotrese, bas loš osjećaj totalno si nemoćan.
Još nam samo jak zemljotres fali...
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#3125 Re: Zemljotres maloprije..
Last edited by shmizlica on 21/08/2014 14:35, edited 1 time in total.

