Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3104 Re: Bundesliga
Slobodnjak u stilu BVB-a, Götze
za 3:0
Lijepo igraju sto jest jest, a lijepo i za gledati
Lijepo igraju sto jest jest, a lijepo i za gledati
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3105 Re: Bundesliga
Nema sta ekipa koja igra najljepsi fudbal na svijetu trenutno, i ne pretjerujem kad ovo kazem.
Svaka cast
Svaka cast
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#3106 Re: Bundesliga
missko wrote:Nema sta ekipa koja igra najljepsi fudbal na svijetu trenutno, i ne pretjerujem kad ovo kazem.
Svaka cast
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3107 Re: Bundesliga
+1missko wrote:Nema sta ekipa koja igra najljepsi fudbal na svijetu trenutno, i ne pretjerujem kad ovo kazem.
Svaka cast
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#3109 Re: Bundesliga

http://www.b92.net/sport/teme/novakovic ... _id=670527
Odlican clanak o Bundesligi,vrijedi procitati.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3110 Re: Bundesliga
Sta je bilo, nisam gledo sunce li mu kalaisano i posao!ultima_palabra wrote:Reus je genije
Reus i Goetze kroz Dortmund u ligi prvaka i reprezentaciji za 2 godine vriejdit ce po 30 miliona eura!
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#3111 Re: Bundesliga
Dortmund fakat igra prejak fudbal. Nadam se da mogu osvojiti Ligu prvaka.
- Malik Urcic
- Posts: 518
- Joined: 09/11/2010 16:29
- Location: "California"
#3112 Re: Bundesliga

Zanimljivo u kupu
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3113 Re: Bundesliga
Joj sranja najjaci par u 1/4 finalu, jebem ih bagave!
I onda ces u polufinalu imati Mainza ili Freiburga, otac ih hebo!
I onda ces u polufinalu imati Mainza ili Freiburga, otac ih hebo!
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
#3114 Re: Bundesliga
neka Mainza, dobar za kladioneBHF_Manijak wrote:Joj sranja najjaci par u 1/4 finalu, jebem ih bagave!![]()
![]()
I onda ces u polufinalu imati Mainza ili Freiburga, otac ih hebo!
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#3115 Re: Bundesliga
Jah bashMalik Urcic wrote:
Zanimljivo u kupuBayern bez Riberija na BVB, ocekujem laganih 1:3
-
MightyMatch
- Posts: 491
- Joined: 25/06/2012 03:21
#3116 Re: Bundesliga
Nek se glodzu,trebali su ih ranije kmeknuti.Malik Urcic wrote:
Zanimljivo u kupuBayern bez Riberija na BVB, ocekujem laganih 1:3
Fina sansa za Mujdzoneta ili Vedu,da se mozda i finale lapi.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3117 Re: Bundesliga
Dobar žrijeb... dali Bayernu i domaći teren, da bude bar malo zanimljivo 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3118 Re: Bundesliga
ultima_palabra wrote:Dobar žrijeb... dali Bayernu i domaći teren, da bude bar malo zanimljivo
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3119 Re: Bundesliga
Wolfsburg, Dortmund, Stuttgart, Mainz.Malik Urcic wrote:
Zanimljivo u kupuBayern bez Riberija na BVB, ocekujem laganih 1:3
Nadam se novim golovima našeg golgetera.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3120 Re: Bundesliga
Bez vecih problema ovo Bayern uzima. 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3121 Re: Bundesliga
moji Zuti kako ce vam upast kruti 
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3122 Re: Bundesliga
Ma sasvim su solidne ekipe Mainz i Freiburg. Nisu nista slabije od Wolfsburga ili Stuttgarta. Jos Freiburg ima simpaticnog trenera, malog Kloppa.BHF_Manijak wrote:Joj sranja najjaci par u 1/4 finalu, jebem ih bagave!![]()
![]()
I onda ces u polufinalu imati Mainza ili Freiburga, otac ih hebo!
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3123 Re: Bundesliga
Thomas Tuchel je trener Mainza ako si to mislioCollegeGunner wrote:Ma sasvim su solidne ekipe Mainz i Freiburg. Nisu nista slabije od Wolfsburga ili Stuttgarta. Jos Freiburg ima simpaticnog trenera, malog Kloppa.BHF_Manijak wrote:Joj sranja najjaci par u 1/4 finalu, jebem ih bagave!![]()
![]()
I onda ces u polufinalu imati Mainza ili Freiburga, otac ih hebo!
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#3124 Re: Bundesliga
Nisam mislio na Tuchela. On je previse miran da bi bio poredjen sa Kloppom.simonese wrote: Thomas Tuchel je trener Mainza ako si to mislio
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#3125 Re: Bundesliga
Xaver ZembrodCollegeGunner wrote:Nisam mislio na Tuchela. On je previse miran da bi bio poredjen sa Kloppom.simonese wrote: Thomas Tuchel je trener Mainza ako si to mislioMislio sam na onog sto cudno prica i trenira Freiburg. Ne mogu se imena sad sjetiti.
