Vratija se Šime
Dakle, ujutru nosim telefon kod prijatelja u servis, objasnio sam mu sve šta se dešava i on kaže da će vjerovatno trebati stavljati novi fw i sl, dakle sve što sam imao na njemu bye bye (doduše rekao mi je da ću, bez obzira što će se razlikovati fw koji je bio u trenutku pravljenja backupa (3.1.3) vjerovatno moći uraditi restore from backup pa odabrati ovaj backup koji imam snimljen prije mjesec dana a to bi mi bilo jako bitno zbog kontakata i sl)...
E sad, imam 2 pitanja:
1) koji da mu kažem firmware da stavi (3gs, 32gb), koji se najbolje ponaša, znam da su mnogi govorili da su sa nekom verzijom 4+ imali puno problema ali nisam siguran sa kojim (mislim sa 4.1). On mi je pominjao kao da će staviti 4.3.3. ali koliko će mi on usporavati mobitel i hoće li štekati neke stvari sa njim (wifi i sl)?
2) ukoliko uspije da ga osposobi (molim Te Bože da uspije

) i ukoliko mu stavi novi fw, šta će se desiti sa aplikacijama koje ja sad trenutno imam u itunesu, da li će ih nakon synca iphone bez problema prepoznati ili ne?
Hvala