Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3101 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

ultima_palabra wrote:
aerosa wrote:mada kako ih se većina kreće kao da su uzeli kontra-doping, pa ih malo primirilo
Upravo to, end of discussion ;-)
Slažem se kolega :thumbup:
Utic
Posts: 60
Joined: 30/07/2009 09:26

#3102 Re: FK Sarajevo

Post by Utic »

aerosa wrote:
Utic wrote:Zera je pusio, drogirao se i bio jedan od vecih trgovaca svih vrsta narkotika... Lance maloprodaje imao po cijeloj BiH, a promet u veleprodaji mu se mjerio u bilionima... i sta bi kada si se probudio??? :?
BTW. kod nas su svi ovisnici, pa zar ne vidis kako Culum ima bolestan pogled, pravi narkomanski... a ne kao kod vas, sve fina djeca, idu u dzamiju (ili crkvu nedjeljom) i piju caj od nane ili ti ga mente kada izadju da prosetaju od gume sto gori, pa do gore dje golubovi budu... :lol:
I ti si nečim udaraš ili je to neka bolest možda ?
Pogledaj malo cijelu priču , pa nastavi gluposti valjati odnedavni manijače...
Nekih 30-tak godina... ako je to nedavno, OK... izvini!
Nije to bolest rijetka, nisu poslijedice rata... dalje znas, ja vjerujem!?
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3103 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Kakav seferovic ljudi sta vam je, kad je to bilooooo, eeeeeeeeeeee, ko ce se toga sjecati.
nekada davno, u prastara vremena :D
pola sadasnjih forumasa se tad nije ni rodilo :D ;-)
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#3104 Re: FK Sarajevo

Post by Meshtar »

Gdledam jučer na dnevniku onog vašeg obrvastog poluidiota iz uprave vam, Šumana. Kaže da će imati sastanak sa Udruženjem prijatelja FK Sarajeva 1949? :D

Jel to neka nova fora? Zar ne piše na grubu 1946? :D

Ili sam u pravu za Šumana?
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3105 Re: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Fordas wrote:Kakav seferovic ljudi sta vam je, kad je to bilooooo, eeeeeeeeeeee, ko ce se toga sjecati.
nekada davno, u prastara vremena :D
pola sadasnjih forumasa se tad nije ni rodilo :D ;-)
:thumbup:
i tada su kažu bili najspremniji, trčali duplo više od ostalih ekipa
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3106 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

Utic wrote:
aerosa wrote:
Utic wrote:Zera je pusio, drogirao se i bio jedan od vecih trgovaca svih vrsta narkotika... Lance maloprodaje imao po cijeloj BiH, a promet u veleprodaji mu se mjerio u bilionima... i sta bi kada si se probudio??? :?
BTW. kod nas su svi ovisnici, pa zar ne vidis kako Culum ima bolestan pogled, pravi narkomanski... a ne kao kod vas, sve fina djeca, idu u dzamiju (ili crkvu nedjeljom) i piju caj od nane ili ti ga mente kada izadju da prosetaju od gume sto gori, pa do gore dje golubovi budu... :lol:
I ti si nečim udaraš ili je to neka bolest možda ?
Pogledaj malo cijelu priču , pa nastavi gluposti valjati odnedavni manijače...
Nekih 30-tak godina... ako je to nedavno, OK... izvini!
Nije to bolest rijetka, nisu poslijedice rata... dalje znas, ja vjerujem!?
Od logovanja na sa x do prije 5 dana...4 posta o Želji...
Od 25 do danas...ih, pa krenulo te pravo...
Elem nebitno...
Meshtar wrote:Gdledam jučer na dnevniku onog vašeg obrvastog poluidiota iz uprave vam, Šumana. Kaže da će imati sastanak sa Udruženjem prijatelja FK Sarajeva 1949? :D

Jel to neka nova fora? Zar ne piše na grubu 1946? :D

Ili sam u pravu za Šumana?
Ma budala klasična...
Mada mislim da on i ne razumije šta priča, tako da su to svi osim njega :x zapazili
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#3107 Re: FK Sarajevo

Post by Meshtar »

Lijepo je da se slažemo oko toga da je budala. :D
Utic
Posts: 60
Joined: 30/07/2009 09:26

#3108 Re: FK Sarajevo

Post by Utic »

Drug, nismo svi internet navijaci... sreca, a ovih dana imam malo vise slobodnog vremena na poslu, pa sam se malo ukljucio... zamjeras mi nesto? Mislim da je malo banalno gledati po broju postova kakav je neko navijac...slazes se?

Necu vise pisati na vasoj temi, izvinjavam se...
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3109 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

Utic wrote:Drug, nismo svi internet navijaci... sreca, a ovih dana imam malo vise slobodnog vremena na poslu, pa sam se malo ukljucio... zamjeras mi nesto? Mislim da je malo banalno gledati po broju postova kakav je neko navijac...slazes se?

Necu vise pisati na vasoj temi, izvinjavam se...
Da završimo sa ovom pričom, ako pogledaš malo primjetit ćeš pravu poplavu "navijača" želje unazad mjesec dana koji su tu čak i godinama ali do sad "nisu pratili ovo smeće od lige" a sad su odjednom progledali... ;-)

PS ,
bureče....kad ćeš opet da nam dopustiš temu Premijer liga ?
Ovako se zalazi i previše po ostalim temama, pa off-a bude na pretek...
Last edited by aerosa on 30/03/2010 11:50, edited 1 time in total.
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#3110 Re: FK Sarajevo

Post by Meshtar »

Daj nam nickove da ih prijavimo odmah!!! :lol:
Utic
Posts: 60
Joined: 30/07/2009 09:26

#3111 Re: FK Sarajevo

Post by Utic »

aerosa wrote:Da završimo sa ovom pričom, ako pogledaš malo primjetit ćeš pravu poplavu "navijača" želje unazad mjesec dana koji su tu čak i godinama ali do sad "nisu pratili ovo smeće od lige" a sad su odjednom progledali... ;-)
Izvini, a zar je drugacija situacija kod drugih grupa navijaca... dok su rezultati tu sve je OK, a cim isti izostanu masa ljudi se "razbjezi" i pljuje po ligi, ostalim timovima, itd...
Sto se mene licno tice, prisutan sam bio na vecini domacih tekmi kada smo harali ligom i kada smo bili dno dna, trudio sam se ici na sto vise gostovanja i pratiti svoj klub koliko se moze od obaveza (posao, zena, djete,...), ali si generalno u pravu... Ako govoris generalno, a ne izuzimas Zelju, Sarajeva ili bilo koji drugi klub...
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3112 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

Utic wrote:
aerosa wrote:Da završimo sa ovom pričom, ako pogledaš malo primjetit ćeš pravu poplavu "navijača" želje unazad mjesec dana koji su tu čak i godinama ali do sad "nisu pratili ovo smeće od lige" a sad su odjednom progledali... ;-)
Izvini, a zar je drugacija situacija kod drugih grupa navijaca... dok su rezultati tu sve je OK, a cim isti izostanu masa ljudi se "razbjezi" i pljuje po ligi, ostalim timovima, itd...
Sto se mene licno tice, prisutan sam bio na vecini domacih tekmi kada smo harali ligom i kada smo bili dno dna, trudio sam se ici na sto vise gostovanja i pratiti svoj klub koliko se moze od obaveza (posao, zena, djete,...), ali si generalno u pravu... Ako govoris generalno, a ne izuzimas Zelju, Sarajeva ili bilo koji drugi klub...
Ma i govorim generalno, vjerovao ili ne da su mi na ignor listi jedino par "navijača" Sarajeva, čije gluposti nisam mogao da čitam, a spadaju u tu kategoriju koju si sad naveo.
Iskreno mrzim i slušati ljude koji pametuju o nečemu što u stvari i ne prate (imao sam u zadnjih tri dana dvije rasprave sa ljudima koji su ubiše da mu ubijede kako mi loše igramo radi ovog ili onog a na pitanje na koliko su utakmica bili ove sezone dobijem odgovor - ni na jednoj...)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3113 Re: FK Sarajevo

Post by Charuga »

Ne volim pisati po vasoj temi ali sam maloprije doznao jednu informaciju vezanu za vas klub. Izgleda da je na redu novi rasplet oko situacije sa utakmicom u Tuzli. Stigao je odgovor od UEFE koji je pozitivan za vas klub. Bice jos desavanja oko ove utakmice.
Kako cuo od jednog navijaca Sarajeva tako napisao ovde na forumu. Nista dodao, nista oduzeo ..
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3114 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

Plavih_11 wrote:Ne volim pisati po vasoj temi ali sam maloprije doznao jednu informaciju vezanu za vas klub. Izgleda da je na redu novi rasplet oko situacije sa utakmicom u Tuzli. Stigao je odgovor od UEFE koji je pozitivan za vas klub. Bice jos desavanja oko ove utakmice.
Kako cuo od jednog navijaca Sarajeva tako napisao ovde na forumu. Nista dodao, nista oduzeo ..
A to je jedina logična odluka koja bi bila donijeta, mada gdje prestaje logika tu počinje Bosna i Hercegovina...
Iskreno posle dvije izgubljene protiv te iste Slobode, nekako mi je muka i pomisliti na te bodova, ali bih volio radi Slobode da bude takva presuda, jer ono što su radili našim navijačima i igračima gore je samo za zgražavanje...

Što reče jedan policijski dužnosnik gore, "mene je stid šta vam rade..."
Bijeli_sa
Posts: 186
Joined: 13/07/2008 22:13

#3115 Re: FK Sarajevo

Post by Bijeli_sa »

Plavih_11 wrote:Ne volim pisati po vasoj temi ali sam maloprije doznao jednu informaciju vezanu za vas klub. Izgleda da je na redu novi rasplet oko situacije sa utakmicom u Tuzli. Stigao je odgovor od UEFE koji je pozitivan za vas klub. Bice jos desavanja oko ove utakmice.
Kako cuo od jednog navijaca Sarajeva tako napisao ovde na forumu. Nista dodao, nista oduzeo ..
tako je trebalo odmah da bude...i pazi ti sad kretena sta su napravili... :x Nijaz Brkovic i ostala kompanija, stiteci svoje klubove pogazili jasnu situaciju, mislim jasno mi je da se stite klubovi, ali moras postovati pravila igre, sada cemo vidjeti kada dodje taj odgovor iz UEFE i bude pozitivan za nas, sta ce nasi poduzeti, ali vam mogu reci sa sigurnoscu da u udruzenju Bordo prijatelji, sjede jako sposobni, obrazovani i mocni ljudi, koji nece tek tako ostupiti od svega ovoga, cak sam u procitao da je jedan advokat koji je radio na slicnim slucajevi u UEFI angaziran oko toga, naravno ako ishod od UEFE bude pozitivan, morat ce promjeniti uloge i javno se izvinuti svima nama, i priznati, da krsili smo pravila, da Sarajevo ne bi slucajno bilo sampion.... Jadnici jadni, tako se ne ponasaju velike ekipe i klubovi..... :x
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#3116 Re: FK Sarajevo

Post by Utokkha »

A šta ćemo u slučaju da ENBE zna o slučaju Sloboda koliko i većina navijača drugih timova (osim Slobode i Sarajeva)?
Hoće li ti kvazi intelektualci uputiti izvinjenje zbog konstantnog bacanja ljage na klub za koji radi ENBE u kontekstu mutnih radnji, izvinjenje u slučaju nedostataka jasnih i pouzdanih dokaza?
ENBE je do sad trebao povući građansku tužbu, jer je i internet medij, samo što ovdje grupa anonimusa koordinirano blati klub i njega, pa da vi internet teoretičari i huligančići za kompom odgovarate za svoje riječi.
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#3117 Re: FK Sarajevo

Post by dobar_ti? »

Bijeli_sa wrote:da Sarajevo ne bi slucajno bilo sampion
:-)
:-D

De se vi prvo potrudite da zabijete go na gostovanjima, pa cemo tek onda pricati o nekim titulama isl :-?
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3118 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

..................
Last edited by dr.gog on 31/03/2010 10:13, edited 1 time in total.
Reason: kršenje pravila foruma, opomena pred dugotrajni ban
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3119 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Utokkha wrote:A šta ćemo u slučaju da ENBE zna o slučaju Sloboda koliko i većina navijača drugih timova (osim Slobode i Sarajeva)?
Hoće li ti kvazi intelektualci uputiti izvinjenje zbog konstantnog bacanja ljage na klub za koji radi ENBE u kontekstu mutnih radnji, izvinjenje u slučaju nedostataka jasnih i pouzdanih dokaza?
ENBE je do sad trebao povući građansku tužbu, jer je i internet medij, samo što ovdje grupa anonimusa koordinirano blati klub i njega, pa da vi internet teoretičari i huligančići za kompom odgovarate za svoje riječi.
reci mi da se salis molim te ;-)
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#3120 Re: FK Sarajevo

Post by Utokkha »

Moram malo :wink:
Ne fkt... Previše mi je egotrip ideja da je Nijaz pogurao Slobodu na apelaciji. Svi u ligi igraju lopte, a po kvalitetu igrača, najmanje dva tima iz Premijer lige su trenutno ispred i Želje, i Sarajeva. Međutim, puštati priču okolo kako je titula Sarajevu servirana na tacni je nigdje veze - treba se potruditi i izboriti.
Vjerujem, tj. znam da je Nijaz mutljao. Sjetim se samo Kozare u kupu davno, i ništa mi čudno za njega. Al da pretjerujete - vala... UH! Al fkt dajte samo izvor informacije za Nijaza u kontekstu Slobode. Biće opet da Dolac Malta Horde, provjereni navijači kojima svi vjerujete znaju puno...

Što je previše - previše je...

P.S. Sretno Zeki!
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3121 Re: FK Sarajevo

Post by The 51st State »

Utokkha wrote:Moram malo :wink:
Ne fkt... Previše mi je egotrip ideja da je Nijaz pogurao Slobodu na apelaciji. Svi u ligi igraju lopte, a po kvalitetu igrača, najmanje dva tima iz Premijer lige su trenutno ispred i Želje, i Sarajeva. Međutim, puštati priču okolo kako je titula Sarajevu servirana na tacni je nigdje veze - treba se potruditi i izboriti.
Vjerujem, tj. znam da je Nijaz mutljao. Sjetim se samo Kozare u kupu davno, i ništa mi čudno za njega. Al da pretjerujete - vala... UH! Al fkt dajte samo izvor informacije za Nijaza u kontekstu Slobode. Biće opet da Dolac Malta Horde, provjereni navijači kojima svi vjerujete znaju puno...

Što je previše - previše je...

P.S. Sretno Zeki!
istina je da nije sam muljao...
B-Faza
Posts: 10
Joined: 23/03/2010 21:14

#3122 Re: FK Sarajevo

Post by B-Faza »

Utokkha wrote:Moram malo :wink:
Ne fkt... Previše mi je egotrip ideja da je Nijaz pogurao Slobodu na apelaciji. Svi u ligi igraju lopte, a po kvalitetu igrača, najmanje dva tima iz Premijer lige su trenutno ispred i Želje, i Sarajeva. Međutim, puštati priču okolo kako je titula Sarajevu servirana na tacni je nigdje veze - treba se potruditi i izboriti.
Vjerujem, tj. znam da je Nijaz mutljao. Sjetim se samo Kozare u kupu davno, i ništa mi čudno za njega. Al da pretjerujete - vala... UH! Al fkt dajte samo izvor informacije za Nijaza u kontekstu Slobode. Biće opet da Dolac Malta Horde, provjereni navijači kojima svi vjerujete znaju puno...

Što je previše - previše je...

P.S. Sretno Zeki!
Ovaj boldirani je saznao za Gavarica i tri zuta kartona i od njega je "potekla" kompletna prica,a da je upucen jeste sigurno.
P.S. Oni ti ga p..e Malta
User avatar
dobar_ti?
Posts: 225
Joined: 25/09/2009 17:16
Location: tamo gdje mi Nijaz kaze

#3123 Re: FK Sarajevo

Post by dobar_ti? »

Pa niko ovdje i ne govori nista kontra hordemalte. Svi mi ovdje znamo ko je on, znamo ga sa tribine i u njegovim informacijama uvijek ima nesto. Zar je to potrebno ponavljati?

Mi se samo pitamo kada cemo biti pocasceni novom peticijom u njegovoj reziji ili nekom novom ekskluzivnom informacijom o nastimanim derbijima isl. Malta javi se!!!
Utokkha
Posts: 850
Joined: 20/05/2008 14:52

#3124 Re: FK Sarajevo

Post by Utokkha »

Njega smatram relevantnim jedino ako ga proklamujete Sejhom Yasinom, Kimom I itd. vaše grupe. Duhovni vođa all the way...
Isti je podjednako iznosio uvjerenja da je Nijaz završio sudije na derbiju. Od tad se više nije pojavio, ali njegove gluposti na ovom forumu nisu zaboravljene i čekamo njegovu pojavu uoči narednog derbija, samo u drugoj formi... pardon username-u.
Jedino što ne mogu da vjerujem, da zaista mislite da smo toliko naivni. Funny...
B-Faza
Posts: 10
Joined: 23/03/2010 21:14

#3125 Re: FK Sarajevo

Post by B-Faza »

..............
Last edited by dr.gog on 31/03/2010 10:12, edited 1 time in total.
Reason: kšenje pravila foruma, opomena pred dugotrajni ban
Locked