HS kablovska
Moderator: anex
-
nedo2011
- Posts: 10
- Joined: 30/04/2011 19:55
#3101 Re: HS kablovska
HS od 1.5.2011 ubacio je sve četiri Arene u digitalnu šemu.Ja ne kontam jednu stvar,kako oni mogu da u digitalnu ubace Arenu 1.2.3.4 a u analognu ubace RTV IS, ili Behar
-
nedo2011
- Posts: 10
- Joined: 30/04/2011 19:55
#3102 Re: HS kablovska
Od 8.marta na mjesto nekadašnje NTV Amne,ubacili su španski ženski kanal UTILISIMA na C58.Ali ja ne kontam jednu stvar,kako su mogli da ubace UTILISIMU na pokvaren kanal C58,a C58 nije uredu jer ima loš prijem.
-
nedo2011
- Posts: 10
- Joined: 30/04/2011 19:55
#3103 Re: HS kablovska
Na mjesto Sport Kluba na CH61,sad je stavljen novi BiH kanal K1(Kanal1).Misija K1 jeste da pokaže građanima BiH modernu muziku i filmove.
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3104 Re: HS kablovska
dostojna zamjena nema sta!posebno filmski program!nedo2011 wrote:Na mjesto Sport Kluba na CH61,sad je stavljen novi BiH kanal K1(Kanal1).Misija K1 jeste da pokaže građanima BiH modernu muziku i filmove.
-
nedo2011
- Posts: 10
- Joined: 30/04/2011 19:55
#3105 Re: HS kablovska
Dragi korisnici HS-a,MH, i HKB neta.Obavještavamo vas da će od 3.5.2011 biti dostupan teletext Nove TV.
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3106 Re: HS kablovska
nakon 7 godina,valjda zato ton brza,upalili su konacno txt!koji je inace na satelitu od pamtivjeka!nedo2011 wrote:Dragi korisnici HS-a,MH, i HKB neta.Obavještavamo vas da će od 3.5.2011 biti dostupan teletext Nove TV.
ima l gdje sportkluba i manchester city tv?!!!
-
zikmu
- Posts: 424
- Joined: 22/03/2008 21:48
#3107 Re: HS kablovska
Mogli bi i ovi nama uvest nesto slicno kako sto je telemach Ginx...
A ove kanale sto su obecali to se radi na fazon obecaju pa onda sklapaju ugovore...
A ove kanale sto su obecali to se radi na fazon obecaju pa onda sklapaju ugovore...
-
miky
- Posts: 89
- Joined: 03/01/2011 03:02
#3108 Re: HS kablovska
Pa gdje su mu te Arene? il ja nemogu naci,ili opet ovi furaju,il jos rostiljaju 
-
zikmu
- Posts: 424
- Joined: 22/03/2008 21:48
#3109 Re: HS kablovska
Arene su ti samo na digitalnoj...
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#3111 Re: HS kablovska
Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?
-
slatkis86
- Posts: 52
- Joined: 19/02/2011 12:13
#3112 Re: HS kablovska
Adriatic wrote:Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?
nece
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#3113 Re: HS kablovska
A znam, samo ne mogu da shvatim da nam zamrače Novu tv, Hrt 2, pa ovo kašnjenje zvuka, pa.......slatkis86 wrote:Adriatic wrote:Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?
neceu to mozes biti 100% siguran
I niko tamo ni da se trzne.
Sjećam se kad su na nekom kanalu držali isti sliku danima.
I nikom ništa.
Hamo, pipa i ostala ekipa.
- xXBl0odXx
- Posts: 508
- Joined: 28/04/2009 00:17
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3114 Re: HS kablovska
Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu
pa pa HS
odoh gledati sada neke normalne programe...
bjezite kako znate...
odoh gledati sada neke normalne programe...
bjezite kako znate...
-
showman
- Posts: 116
- Joined: 26/04/2011 15:37
#3115 Re: HS kablovska
Zna li ko koje su šifre za zaključane programe za digitalnu tv? Bilo je 1234 ali sad više nije.
- lord blackadder
- Posts: 514
- Joined: 03/04/2011 13:45
#3116 Re: HS kablovska
Zbog ovih cigana, prisiljen sam trazit streaming za tenis (Nadal-Djokovic). NBA i Premiership, da ne pominjem. Sve to nudi Sport klub.
Jadovi jadni. Bolje da je povecao pretplatu za 5 maraka, nego navukao gnjev kupaca/platisa na sebe.
Jadovi jadni. Bolje da je povecao pretplatu za 5 maraka, nego navukao gnjev kupaca/platisa na sebe.
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3117 Re: HS kablovska
mislim da na b92 prenose nadal djokovic
- Ghost_Rider_XXX
- Posts: 2011
- Joined: 26/03/2008 11:13
#3118 Re: HS kablovska
jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
-
sabanss
- Posts: 4768
- Joined: 13/08/2006 11:20
#3119 Re: HS kablovska
Nazovi ih, meni su bili promjenili na neku lijevu kombinaciju....Ghost_Rider_XXX wrote:jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3120 Re: HS kablovska
evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu![]()
pa pa HS
![]()
odoh gledati sada neke normalne programe...
bjezite kako znate...
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#3121 Re: HS kablovska
Enese, vraćaj sport klub, ode ti klijentela.
Eneseeeeeeeeeee
Eneseeeeeeeeeee
-
showman
- Posts: 116
- Joined: 26/04/2011 15:37
#3122 Re: HS kablovska
Probaj sa 1222Ghost_Rider_XXX wrote:jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#3123 Re: HS kablovska
haj nek je sa srećom, taman da manje trolate po temi...AfromMann wrote:evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu![]()
pa pa HS
![]()
odoh gledati sada neke normalne programe...
bjezite kako znate...
P.S...nisam Enes, a ni njegova žena...
- AfromMann
- Posts: 481
- Joined: 24/01/2007 13:57
- Location: Grad bez boje
#3124 Re: HS kablovska
sretan ostanak junaci!johntra wrote:haj nek je sa srećom, taman da manje trolate po temi...AfromMann wrote:evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu![]()
pa pa HS
![]()
odoh gledati sada neke normalne programe...
bjezite kako znate...
P.S...nisam Enes, a ni njegova žena...
navratit cemo ponekad da vidimo jesu li vam uveli sportklub,vh1 ili man.city tv!
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3125 Re: HS kablovska
jel vi imate signala na mtv-u , hrt1, hrt2 i jos neki kanali, kod mene ih nema nekoliko dana, mislim na digitalnu

