HS kablovska

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
nedo2011
Posts: 10
Joined: 30/04/2011 19:55

#3101 Re: HS kablovska

Post by nedo2011 »

HS od 1.5.2011 ubacio je sve četiri Arene u digitalnu šemu.Ja ne kontam jednu stvar,kako oni mogu da u digitalnu ubace Arenu 1.2.3.4 a u analognu ubace RTV IS, ili Behar
nedo2011
Posts: 10
Joined: 30/04/2011 19:55

#3102 Re: HS kablovska

Post by nedo2011 »

Od 8.marta na mjesto nekadašnje NTV Amne,ubacili su španski ženski kanal UTILISIMA na C58.Ali ja ne kontam jednu stvar,kako su mogli da ubace UTILISIMU na pokvaren kanal C58,a C58 nije uredu jer ima loš prijem.
nedo2011
Posts: 10
Joined: 30/04/2011 19:55

#3103 Re: HS kablovska

Post by nedo2011 »

Na mjesto Sport Kluba na CH61,sad je stavljen novi BiH kanal K1(Kanal1).Misija K1 jeste da pokaže građanima BiH modernu muziku i filmove.
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3104 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

nedo2011 wrote:Na mjesto Sport Kluba na CH61,sad je stavljen novi BiH kanal K1(Kanal1).Misija K1 jeste da pokaže građanima BiH modernu muziku i filmove.
dostojna zamjena nema sta!posebno filmski program!
nedo2011
Posts: 10
Joined: 30/04/2011 19:55

#3105 Re: HS kablovska

Post by nedo2011 »

Dragi korisnici HS-a,MH, i HKB neta.Obavještavamo vas da će od 3.5.2011 biti dostupan teletext Nove TV.
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3106 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

nedo2011 wrote:Dragi korisnici HS-a,MH, i HKB neta.Obavještavamo vas da će od 3.5.2011 biti dostupan teletext Nove TV.
nakon 7 godina,valjda zato ton brza,upalili su konacno txt!koji je inace na satelitu od pamtivjeka!
ima l gdje sportkluba i manchester city tv?!!!
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3107 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Mogli bi i ovi nama uvest nesto slicno kako sto je telemach Ginx... :D

A ove kanale sto su obecali to se radi na fazon obecaju pa onda sklapaju ugovore... :-)
miky
Posts: 89
Joined: 03/01/2011 03:02

#3108 Re: HS kablovska

Post by miky »

Pa gdje su mu te Arene? il ja nemogu naci,ili opet ovi furaju,il jos rostiljaju :|
zikmu
Posts: 424
Joined: 22/03/2008 21:48

#3109 Re: HS kablovska

Post by zikmu »

Arene su ti samo na digitalnoj...
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#3110 Re: HS kablovska

Post by shlauf »

miky wrote:Pa gdje su mu te Arene? il ja nemogu naci,ili opet ovi furaju,il jos rostiljaju :|
Ma kakvo roštiljanje. Jedu haše i dave se.

Image

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3111 Re: HS kablovska

Post by Adriatic »

Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?
slatkis86
Posts: 52
Joined: 19/02/2011 12:13

#3112 Re: HS kablovska

Post by slatkis86 »

Adriatic wrote:Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?

nece :x u to mozes biti 100% siguran
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3113 Re: HS kablovska

Post by Adriatic »

slatkis86 wrote:
Adriatic wrote:Misle li ova gospoda iz HS-a popravljati ove kanale gdje nisu usklađeni slika i ton?
Ili misle da nam mogu raditi šta god hoće za istu cijenu?

nece :x u to mozes biti 100% siguran
A znam, samo ne mogu da shvatim da nam zamrače Novu tv, Hrt 2, pa ovo kašnjenje zvuka, pa.......
I niko tamo ni da se trzne.
Sjećam se kad su na nekom kanalu držali isti sliku danima.
I nikom ništa.
Hamo, pipa i ostala ekipa.
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#3114 Re: HS kablovska

Post by xXBl0odXx »

Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu 8-) :mrgreen: pa pa HS :mrgreen:

odoh gledati sada neke normalne programe... :)

bjezite kako znate... :run:
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3115 Re: HS kablovska

Post by showman »

Zna li ko koje su šifre za zaključane programe za digitalnu tv? Bilo je 1234 ali sad više nije.
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#3116 Re: HS kablovska

Post by lord blackadder »

Zbog ovih cigana, prisiljen sam trazit streaming za tenis (Nadal-Djokovic). NBA i Premiership, da ne pominjem. Sve to nudi Sport klub.

Jadovi jadni. Bolje da je povecao pretplatu za 5 maraka, nego navukao gnjev kupaca/platisa na sebe.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#3117 Re: HS kablovska

Post by respo »

mislim da na b92 prenose nadal djokovic
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#3118 Re: HS kablovska

Post by Ghost_Rider_XXX »

jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
sabanss
Posts: 4768
Joined: 13/08/2006 11:20

#3119 Re: HS kablovska

Post by sabanss »

Ghost_Rider_XXX wrote:jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
Nazovi ih, meni su bili promjenili na neku lijevu kombinaciju....
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3120 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu 8-) :mrgreen: pa pa HS :mrgreen:

odoh gledati sada neke normalne programe... :)

bjezite kako znate... :run:
evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#3121 Re: HS kablovska

Post by Adriatic »

Enese, vraćaj sport klub, ode ti klijentela.
Eneseeeeeeeeeee
showman
Posts: 116
Joined: 26/04/2011 15:37

#3122 Re: HS kablovska

Post by showman »

Ghost_Rider_XXX wrote:jel iko zna vražji pin za digitalni risiver ne mogu da preskeniram kanale a sve se pogubilo?
Probaj sa 1222
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#3123 Re: HS kablovska

Post by johntra »

AfromMann wrote:
xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu 8-) :mrgreen: pa pa HS :mrgreen:

odoh gledati sada neke normalne programe... :)

bjezite kako znate... :run:
evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!
haj nek je sa srećom, taman da manje trolate po temi...

P.S...nisam Enes, a ni njegova žena... :D
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#3124 Re: HS kablovska

Post by AfromMann »

johntra wrote:
AfromMann wrote:
xXBl0odXx wrote:Od danas ponovo pocinjem zivjeti, jer HS vise nije u mom stanu 8-) :mrgreen: pa pa HS :mrgreen:

odoh gledati sada neke normalne programe... :)

bjezite kako znate... :run:
evo i ja se odjavio,superTV dobrodosla!
haj nek je sa srećom, taman da manje trolate po temi...

P.S...nisam Enes, a ni njegova žena... :D
sretan ostanak junaci!
navratit cemo ponekad da vidimo jesu li vam uveli sportklub,vh1 ili man.city tv! :-) :-) :-)
theprodigy
Posts: 238
Joined: 16/11/2009 16:28

#3125 Re: HS kablovska

Post by theprodigy »

jel vi imate signala na mtv-u , hrt1, hrt2 i jos neki kanali, kod mene ih nema nekoliko dana, mislim na digitalnu
Locked