rebounder je skakac, a triple team i dalje ne znam sta jeNeelix wrote:ama znam za "triple team" al je prevod nas rogobatan bapostoji i "rebounder", al to ne znaci da se na nasem kaze "skoker"
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3101 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3102 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
"slanje 3 igraca da ga cuvaju" 
jebiga, ne moze "utrajanje", onda bi bilo i "ucetvoravanje" i "upetavanje"
jebiga, ne moze "utrajanje", onda bi bilo i "ucetvoravanje" i "upetavanje"
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3103 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ko ce to tipkat toliko, treba biti praktican. Tako da imamo utrajanje, ucetverajanje, upeterajanje
pricajte bosanski da vas cijeli svijet razumije 
- jutarnji
- Posts: 2326
- Joined: 08/04/2009 17:31
#3104 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Iskreno, nisam pogledao ni jednu tekmu Orlanda ove godine. Ja ne snumnjam da oni imaju dobar tim, jer samim ulaskom u playoffcikcanga wrote:Na osnovu ovog posta,moram zakljuciti da si vrlo malo ili nikako pratio Orlando u ovoj sezoni.
to su vec dokazali. Mislio sam da timovi kao Orlando,Chicago,Denver
od ovih velikih imena.Sve ce ovo biti, povuci potegni, tu i tamo dobra serija kao CHI-BOs, na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u
kojem ce oni shupci Lakersi opet dobiti.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3105 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Sto me bolan vuces za jezik?jutarnji wrote:Iskreno, nisam pogledao ni jednu tekmu Orlanda ove godine. Ja ne snumnjam da oni imaju dobar tim, jer samim ulaskom u playoffcikcanga wrote:Na osnovu ovog posta,moram zakljuciti da si vrlo malo ili nikako pratio Orlando u ovoj sezoni.
to su vec dokazali. Mislio sam da timovi kao Orlando,Chicago,Denver, Atlanta jednostavno nisu mentalno spremni da dobiju neke
od ovih velikih imena.Sve ce ovo biti, povuci potegni, tu i tamo dobra serija kao CHI-BOs, na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u
kojem ce oni shupci Lakersi opet dobiti.
Nije to bas tako kao sto ti kazez.
Evo ukratko.
Orlando ima dva all-star igraca(pod ovim igracima podrazumjevam one koji su igrali bar jednu all-star utakmicu),a to su
Lewis i Howard.Hedo se smatra igracem koji je mozda i najvise napredovao u protekle dvije sezone,a tu je takoder i odlicni Lee,koji me je prijatno iznenadio u ovoj sezoni.
Eh,kad vec spominjes Denver,da ti ciko nesta kaze.
Billups all-star,covjek koji vec ima prsten.
Melo all-star,osvajac mnogobrojnih medalja sa repkom i jedan od najboljih SF-a lige.
J.R.-strasno bezobrazni suter.
Carter-strasno iskusni play,odlicni asistent i jos bolji odbrambeni igrac.
K-Mart-covjek koji je vec igrao veliko finale i jedan od najboljih odbrambenih PF-a zajedno sa Garnettom.
Birdman-najbolji bloker lige
.
.
.
.
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#3106 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Rajon Rondo, prosjek u play off-u zasad:
PTS: 24.2, REB: 10.2, ASS: 10.2, STL: 3.2, FG: 52%
Hebo ti Oscara Robertsona
MVP, MVP, MVP
PTS: 24.2, REB: 10.2, ASS: 10.2, STL: 3.2, FG: 52%
Hebo ti Oscara Robertsona
MVP, MVP, MVP
- MaroonBrigade
- Posts: 1593
- Joined: 26/03/2009 17:59
#3107 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Slazem se.jutarnji wrote: na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u kojem ce oni Lakersi opet dobiti.
PS. Howard suspendovan za slijedecu tekmu.
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#3108 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
meni je on bezze. jebes njegovu statistiku.alphonse kauders wrote:Rajon Rondo, prosjek u play off-u zasad:
PTS: 24.2, REB: 10.2, ASS: 10.2, STL: 3.2, FG: 52%
Hebo ti Oscara Robertsona![]()
MVP, MVP, MVP
- kofi anan
- Posts: 255
- Joined: 31/01/2008 09:46
- Location: Jedna Sanja, jedno prolece
#3109 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju

- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3110 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanjekofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju![]()
btw. sta si odigrao
- kofi anan
- Posts: 255
- Joined: 31/01/2008 09:46
- Location: Jedna Sanja, jedno prolece
#3111 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Da ce uzet' vise od 10 razlikesesalmir wrote:u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanjekofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju![]()
![]()
btw. sta si odigrao
- sesalmir
- Posts: 893
- Joined: 11/09/2007 20:17
- Location: Maria's castle
#3112 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
sretno, taman da se oparis za 1. majkofi anan wrote:Da ce uzet' vise od 10 razlikesesalmir wrote:u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanjekofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju![]()
![]()
btw. sta si odigrao![]()
odoh ja schlaffen Sie bitte, pa ujtru pogledat
![]()
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3113 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3114 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
- mp3sa
- Posts: 280
- Joined: 09/08/2008 18:56
#3115 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
http://www.nba.com/suns/video/2009/04/2 ... id=TwitVid
osim sto je Shaq budala sam od sebe, ima jedan vrlo zanimljiv detalj u svemu ovome
osim sto je Shaq budala sam od sebe, ima jedan vrlo zanimljiv detalj u svemu ovome
-
Hare_ze
- Posts: 292
- Joined: 13/06/2008 12:38
- Location: Zenica
- Contact:
#3116 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
mp3sa wrote:http://www.nba.com/suns/video/2009/04/2 ... id=TwitVid
osim sto je Shaq budala sam od sebe, ima jedan vrlo zanimljiv detalj u svemu ovome
Bila je lijepa....hahahahahha Hamza u Arizoni.
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3117 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
večeras ponovo boston i čikago na obn-u, avdić potvrdi u vijestima u 12 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3118 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
jasko_ba wrote:večeras ponovo boston i čikago na obn-u, avdić potvrdi u vijestima u 12
jos jedna neprospavana noc, ali ko ga jebe, jeli sutra praznik ili nije....
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#3119 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
karanana wrote:dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
Na stranici teletexta 231,na kojoj i inache najavljuju prenose za tekucu sedmicu.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3120 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
jos jedanburek_in_space wrote:karanana wrote:dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
Na stranici teletexta 231,na kojoj i inache najavljuju prenose za tekucu sedmicu.
- cikcanga
- Posts: 545
- Joined: 01/03/2009 15:15
#3121 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Nadam se da nije CHI psihicki pao nakon onog nesretnog poraza u utorak.
Ako i veceras ne zaustave onog truta Davisa stvarno ne znam sta da kazem.
U nedjelju prva utakmica DAL-DEN.
Ocekujemo dominaciju Denvera i laganu prvu pobjedu.
Ako i veceras ne zaustave onog truta Davisa stvarno ne znam sta da kazem.
U nedjelju prva utakmica DAL-DEN.
Ocekujemo dominaciju Denvera i laganu prvu pobjedu.
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#3122 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
prvi put gledam utakmicu na obn..
i kad sam cuo da je kendrick perkins u oPsajdu bilo mi je dosta..
i kad sam cuo da je kendrick perkins u oPsajdu bilo mi je dosta..
Last edited by dnaxy on 01/05/2009 04:10, edited 1 time in total.
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#3123 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
ofsajd je zajebancija
rondo je kloc, kao sto sam uvjek i govorio.
s onakvim saigracima ima sramotno mali prosjek asistenicja u sezoni. nash, ili neki drugi iole bolji play, bi imao i po 20+
- uzasan sut
- rupa u odbrani
- prznica
- gadan ko lopov
sjecam se kako se lani nalozio u finalu. ne ide ga, a on nesto forsira...pored onakva tri velikana kraj sebe, helouuuo
....saberi se malo , trebas znati gdje ti je mjesto i sta je tvoja uloga na parketu
rondo je kloc, kao sto sam uvjek i govorio.
- uzasan sut
- rupa u odbrani
- prznica
- gadan ko lopov
sjecam se kako se lani nalozio u finalu. ne ide ga, a on nesto forsira...pored onakva tri velikana kraj sebe, helouuuo
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3124 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
Ovo phila-orlando nisu cista posla u ovoj sestoj tekmi. Kvota sa 2.0 spala na 1,4 nakon sto se saznalo da ne igra Howard i Lee, cijeli svijet se kladi na sixerse i oni ce hladno zijaniti utakmicu sa preko 20 razlike. Gledao sam malo tu tekmu i nevjerovatno kako otvorene shuteve dopustaju igraci sixersa
Ovde su kladionice i to debelo umjesale svoje prste. 5 utakmica igraju haman egal sa orlandom u najjacem sastavu (samo bez nelsona) i sad ovako da zijane na pol utakmicu, namjesteno 1000%
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3125 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom
pa sta je ovo ljudi!!! kakva serija!
