NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3101 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Neelix wrote:ama znam za "triple team" al je prevod nas rogobatan ba :lol: postoji i "rebounder", al to ne znaci da se na nasem kaze "skoker" :D
rebounder je skakac, a triple team i dalje ne znam sta je :?: :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3102 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

"slanje 3 igraca da ga cuvaju" :D

jebiga, ne moze "utrajanje", onda bi bilo i "ucetvoravanje" i "upetavanje" :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3103 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

ko ce to tipkat toliko, treba biti praktican. Tako da imamo utrajanje, ucetverajanje, upeterajanje :D pricajte bosanski da vas cijeli svijet razumije :D
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#3104 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jutarnji »

cikcanga wrote:Na osnovu ovog posta,moram zakljuciti da si vrlo malo ili nikako pratio Orlando u ovoj sezoni. :wink:
Iskreno, nisam pogledao ni jednu tekmu Orlanda ove godine. Ja ne snumnjam da oni imaju dobar tim, jer samim ulaskom u playoff
to su vec dokazali. Mislio sam da timovi kao Orlando,Chicago,Denver :D , Atlanta jednostavno nisu mentalno spremni da dobiju neke
od ovih velikih imena.Sve ce ovo biti, povuci potegni, tu i tamo dobra serija kao CHI-BOs, na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u
kojem ce oni shupci Lakersi opet dobiti.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3105 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

jutarnji wrote:
cikcanga wrote:Na osnovu ovog posta,moram zakljuciti da si vrlo malo ili nikako pratio Orlando u ovoj sezoni. :wink:
Iskreno, nisam pogledao ni jednu tekmu Orlanda ove godine. Ja ne snumnjam da oni imaju dobar tim, jer samim ulaskom u playoff
to su vec dokazali. Mislio sam da timovi kao Orlando,Chicago,Denver :D , Atlanta jednostavno nisu mentalno spremni da dobiju neke
od ovih velikih imena.Sve ce ovo biti, povuci potegni, tu i tamo dobra serija kao CHI-BOs, na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u
kojem ce oni shupci Lakersi opet dobiti.
Sto me bolan vuces za jezik?

Nije to bas tako kao sto ti kazez.
Evo ukratko.
Orlando ima dva all-star igraca(pod ovim igracima podrazumjevam one koji su igrali bar jednu all-star utakmicu),a to su
Lewis i Howard.Hedo se smatra igracem koji je mozda i najvise napredovao u protekle dvije sezone,a tu je takoder i odlicni Lee,koji me je prijatno iznenadio u ovoj sezoni.
Eh,kad vec spominjes Denver,da ti ciko nesta kaze.
Billups all-star,covjek koji vec ima prsten.
Melo all-star,osvajac mnogobrojnih medalja sa repkom i jedan od najboljih SF-a lige.
J.R.-strasno bezobrazni suter.
Carter-strasno iskusni play,odlicni asistent i jos bolji odbrambeni igrac.
K-Mart-covjek koji je vec igrao veliko finale i jedan od najboljih odbrambenih PF-a zajedno sa Garnettom.
Birdman-najbolji bloker lige
.
.
.
.
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#3106 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by alphonse kauders »

Rajon Rondo, prosjek u play off-u zasad:

PTS: 24.2, REB: 10.2, ASS: 10.2, STL: 3.2, FG: 52%

Hebo ti Oscara Robertsona :D
MVP, MVP, MVP :D
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3107 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

jutarnji wrote: na kraju ce se sresti Labron i Kobe u finalu, u kojem ce oni Lakersi opet dobiti.
Slazem se.

PS. Howard suspendovan za slijedecu tekmu.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3108 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

alphonse kauders wrote:Rajon Rondo, prosjek u play off-u zasad:

PTS: 24.2, REB: 10.2, ASS: 10.2, STL: 3.2, FG: 52%

Hebo ti Oscara Robertsona :D
MVP, MVP, MVP :D
meni je on bezze. jebes njegovu statistiku.
User avatar
kofi anan
Posts: 255
Joined: 31/01/2008 09:46
Location: Jedna Sanja, jedno prolece

#3109 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by kofi anan »

u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju :D :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3110 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

kofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju :D :D
u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanje :-D
btw. sta si odigrao :?:
User avatar
kofi anan
Posts: 255
Joined: 31/01/2008 09:46
Location: Jedna Sanja, jedno prolece

#3111 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by kofi anan »

sesalmir wrote:
kofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju :D :D
u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanje :-D
btw. sta si odigrao :?:
Da ce uzet' vise od 10 razlike :D :D odoh ja schlaffen Sie bitte, pa ujtru pogledat :-D :-D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3112 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

kofi anan wrote:
sesalmir wrote:
kofi anan wrote:u kol'ko po našem vremenu igraju Denver-New Orleans, cekam ih za 2 stoje pa ne znam kad igraju :D :D
u pola5, znaci oko 7 ce biti gotova tekma, pa ti je bolje haj na spavanje :-D
btw. sta si odigrao :?:
Da ce uzet' vise od 10 razlike :D :D odoh ja schlaffen Sie bitte, pa ujtru pogledat :-D :-D
sretno, taman da se oparis za 1. maj ;-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3113 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by burek_in_space »

Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3114 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.
User avatar
mp3sa
Posts: 280
Joined: 09/08/2008 18:56

#3115 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by mp3sa »

http://www.nba.com/suns/video/2009/04/2 ... id=TwitVid

osim sto je Shaq budala sam od sebe, ima jedan vrlo zanimljiv detalj u svemu ovome :lol:
Hare_ze
Posts: 292
Joined: 13/06/2008 12:38
Location: Zenica
Contact:

#3116 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Hare_ze »

mp3sa wrote:http://www.nba.com/suns/video/2009/04/2 ... id=TwitVid

osim sto je Shaq budala sam od sebe, ima jedan vrlo zanimljiv detalj u svemu ovome :lol:

Bila je lijepa....hahahahahha Hamza u Arizoni.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#3117 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by jasko_ba »

večeras ponovo boston i čikago na obn-u, avdić potvrdi u vijestima u 12 :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3118 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

jasko_ba wrote:večeras ponovo boston i čikago na obn-u, avdić potvrdi u vijestima u 12 :thumbup:
:dance: :thumbup: :dance: :thumbup: :dance: :thumbup:

jos jedna neprospavana noc, ali ko ga jebe, jeli sutra praznik ili nije....
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3119 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by burek_in_space »

karanana wrote:
burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.

Na stranici teletexta 231,na kojoj i inache najavljuju prenose za tekucu sedmicu.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3120 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

burek_in_space wrote:
karanana wrote:
burek_in_space wrote:Iako znam da svi imate teletext,red je da korigujem izrecheno u vezi prenosa na OBN-u: dakle,sutra veche u 1 h iza ponoci je prenos Chicago-Boston,a naredni prenos je u noci sa subote na nedjelju.
dechko gdje si vidio da je vecerasnja tekma na obn-u? ja gledam njihov program i ne vidim to, vidim neku reprizu tekme kupa uefa od 00:25.

Na stranici teletexta 231,na kojoj i inache najavljuju prenose za tekucu sedmicu.
jos jedan :thumbup: jer se za nadati da ce ova dva luda tima imati jos jedan spektakl na tv-u.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3121 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Nadam se da nije CHI psihicki pao nakon onog nesretnog poraza u utorak.
Ako i veceras ne zaustave onog truta Davisa stvarno ne znam sta da kazem.


U nedjelju prva utakmica DAL-DEN.
Ocekujemo dominaciju Denvera i laganu prvu pobjedu.
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#3122 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by dnaxy »

prvi put gledam utakmicu na obn..

i kad sam cuo da je kendrick perkins u oPsajdu bilo mi je dosta.. :D
Last edited by dnaxy on 01/05/2009 04:10, edited 1 time in total.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3123 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

ofsajd je zajebancija

rondo je kloc, kao sto sam uvjek i govorio. 8) s onakvim saigracima ima sramotno mali prosjek asistenicja u sezoni. nash, ili neki drugi iole bolji play, bi imao i po 20+
- uzasan sut
- rupa u odbrani
- prznica
- gadan ko lopov :D
sjecam se kako se lani nalozio u finalu. ne ide ga, a on nesto forsira...pored onakva tri velikana kraj sebe, helouuuo :roll: ....saberi se malo , trebas znati gdje ti je mjesto i sta je tvoja uloga na parketu
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3124 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Admir_1984 »

Ovo phila-orlando nisu cista posla u ovoj sestoj tekmi. Kvota sa 2.0 spala na 1,4 nakon sto se saznalo da ne igra Howard i Lee, cijeli svijet se kladi na sixerse i oni ce hladno zijaniti utakmicu sa preko 20 razlike. Gledao sam malo tu tekmu i nevjerovatno kako otvorene shuteve dopustaju igraci sixersa :-) :-) Ovde su kladionice i to debelo umjesale svoje prste. 5 utakmica igraju haman egal sa orlandom u najjacem sastavu (samo bez nelsona) i sad ovako da zijane na pol utakmicu, namjesteno 1000%
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3125 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

pa sta je ovo ljudi!!! kakva serija!
Post Reply