SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3101 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
alemaaa stavis jene da vidimo 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3102 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
hahhaa
daj samo sliku sa neta te palete da me srce strefi
i cijene naravno ako moRe
daj samo sliku sa neta te palete da me srce strefi
i cijene naravno ako moRe
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#3103 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:50, edited 1 time in total.
- ALexis
- Posts: 1226
- Joined: 11/08/2009 07:59
- Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.
#3104 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
stavite cenzuru na cijene da se i ja ne 'obandacim'
michun, hvala za linkove.
enisa, dobro dosla
michun, hvala za linkove.
enisa, dobro dosla
-
frt
- Posts: 10
- Joined: 01/08/2006 00:20
#3105 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
djevojke, ako naručujete sa elf-a, pa iskoristite free shipping code, razdvojite narudžbu u dvije po 25 da ne bi mislile o carini i riješen problem
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#3106 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:50, edited 1 time in total.
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#3107 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
eto
cim stigne javim vam 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3108 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
enisa dobro dosla
i ja se pitam za tu maskaru ... kakva bi mogla biti
i meni je double ext bilA dobra ali i naporna za stavljanje - i vazda mi se ono bijelo vidjelo
a lijepe trepuske bile
vidis mogla bih nju sad uzeti
i ja se pitam za tu maskaru ... kakva bi mogla biti
i meni je double ext bilA dobra ali i naporna za stavljanje - i vazda mi se ono bijelo vidjelo
vidis mogla bih nju sad uzeti
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#3109 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hajde Alema, ne mozemo iscekati
meni podloga za sjene superiska
svi su primjetili sjene, sad ne znam jel do podloge ili do one blending cetkice 
oboje za 10.
meni podloga za sjene superiska
oboje za 10.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3110 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
uh alema ne rekoh ti za surmu...stavljala sam juce. izdrzala je mnogoooo duze nego one u sticku. znaci nekih 5-6 h je bila odlicna. al' ja imam watery eyes tako da je i ovo uspjeh. hvala ti mucho 
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#3111 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:49, edited 1 time in total.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3112 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hej, ma ja sam ovu koristila, kupovala sma je par puta-sto valjda znaci da mi nije bila losa, ali ni nista posebno, nesto me je nervirala pokusavam se sjetiti stoenisa wrote:Hvala, Partizzanka
hajd mozemo sacekat, mozda bude neko sa iskustvom za onu volume million lashes, ova je bas naporna za stavljanje
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3113 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja sam jednom koristila onu max factor - more lashes ako ima ta ... kratko je bila u prodaji kao normalna pa su je stavili sa onom gumenom cetkicom (jel potrebno reci da mrzim one gumene cetkice???)
i ta mi je ustvari bila mozda i najbolja jer su mi oci progledale
ja trazim neku da lijepo digne trepuske i da mi budu haman kao da nemaju maskare na sebi + malo duzine ...
ako neko zna takvu ... javnite
mislim da je ova lorealova dupla bila takva
i ta mi je ustvari bila mozda i najbolja jer su mi oci progledale
ja trazim neku da lijepo digne trepuske i da mi budu haman kao da nemaju maskare na sebi + malo duzine ...
ako neko zna takvu ... javnite
mislim da je ova lorealova dupla bila takva
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3114 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
baby --- nista dok ne usavrsis ovako nesto ... (preskoci - ako mozes - dio scene sa georgeom
)
http://www.youtube.com/watch?v=2OIOBtFiqJg
http://www.youtube.com/watch?v=2OIOBtFiqJg
- ALexis
- Posts: 1226
- Joined: 11/08/2009 07:59
- Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.
#3115 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
meni je ona 2000 kalorija najbolja... fino podigne trepuske i UVIJE! sto mi je najbitnije, na krajevima.
i ne znam zasto sam uzela onu colosal (neko mi je nahvalio)... uzas zivi... niti ih razdvoji, niti ih podigne, a svaki pokusaj uvijanja rezultira trepavicama koje na krajevima idu ka dole.... fuj!
i ne znam zasto sam uzela onu colosal (neko mi je nahvalio)... uzas zivi... niti ih razdvoji, niti ih podigne, a svaki pokusaj uvijanja rezultira trepavicama koje na krajevima idu ka dole.... fuj!
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3116 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
btw - vincet cassel mi je taaaaaaaaaaaaako dobar
i drago mi je da je bas on sa monicom
i drago mi je da je bas on sa monicom
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3117 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
i meni je tako dobar, a bilo bi mi draze da je sa mnomPartizzanka wrote:btw - vincet cassel mi je taaaaaaaaaaaaako dobar![]()
i drago mi je da je bas on sa monicom
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3118 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
i ja vazda zavrsim na 2000kalorija
ali mi nekako ne drzi trepuske gore taaaako dugo kao sto bih ja htjela
ali mi nekako ne drzi trepuske gore taaaako dugo kao sto bih ja htjela
-
Lounge Act
- Posts: 2210
- Joined: 24/02/2011 18:21
- Location: :)
#3119 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:49, edited 1 time in total.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#3120 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
moja ti je predpostavka da se ovo i koristi ne kao tus ali ono kao kraaaaaj tj tik uz trepuske
jer je za smokey eyes
i imas bas finu kolekciju
taman
i imas bas finu kolekciju
taman
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#3121 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
selmaca, sta je ovo rozLo na slici..... rumenilo jel' tako? koja marka, kol'ko para, pucaj
voooolim tu boju njeznu....
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#3122 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
semlaca wrote:
žene catrice sjenila sa ove slike (sive nijanse) eh na kraju ovo najtamnije šta je i za šta se koristi. Nešto slično surmi kremasto, crno. Ja uzela ovom četkicom i nanijela ko tuš morem vam reći da fino izgleda. Za šta se to ustvari koristi?
ja mislim i da sluzi za to da se nanese k'o tus =)
i ja sam neki dan uzela te sjene (iako imam mali milion sjena sivih i crnih "nijansi") =)
btw hocu i ja blending bruuuuuuush
@baby24: rumenilo, mescini rimmelovo, nije skupo. imam ga i ja negdje al ne mogu sad da ga nadjem da ti kazem koja je marka
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#3123 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
selmaca,to ti je kao kremasti kreon, imam ga i ja u onoj guerlain jednoj sjeni
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#3124 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jes, kao olovka tus tankom cetkicom a i za donji kapak isto tako...Nadinka wrote:selmaca,to ti je kao kremasti kreon, imam ga i ja u onoj guerlain jednoj sjeni
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#3125 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
kupila sam neki dan ono bourjois 95 rose je jaspe.... ali ovo mi izgleda njeznije.... a ima li malo onog sjaja u sebi? mada cu sjaj nadam se postici iluminatorom, neki dan sam ga narucilasemlaca wrote:baby24 wrote:selmaca, sta je ovo rozLo na slici..... rumenilo jel' tako? koja marka, kol'ko para, pucajvoooolim tu boju njeznu....
Rumenilo je Maybelline, ja ga kupila za 5 KM u Tuzli, na žalost nema etiketu ispod pa ne znam ni broj ni ništa (zato je bilo 5 KM) inače mislim da je 10 - 15 KM nisam sigurna. Ja kupila nako u ćoravo, svidjela mi se boja. Ponijet ću ga nekad u CM pa cu uporediti i javiti ti broj.
