SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3101 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

alemaaa stavis jene da vidimo :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3102 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hahhaa

daj samo sliku sa neta te palete da me srce strefi :)
i cijene naravno ako moRe
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#3103 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:50, edited 1 time in total.
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#3104 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

stavite cenzuru na cijene da se i ja ne 'obandacim' :D

michun, hvala za linkove.


enisa, dobro dosla
frt
Posts: 10
Joined: 01/08/2006 00:20

#3105 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by frt »

djevojke, ako naručujete sa elf-a, pa iskoristite free shipping code, razdvojite narudžbu u dvije po 25 da ne bi mislile o carini i riješen problem
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#3106 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:50, edited 1 time in total.
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3107 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

eto :-D cim stigne javim vam :wink:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3108 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

enisa dobro dosla

i ja se pitam za tu maskaru ... kakva bi mogla biti
i meni je double ext bilA dobra ali i naporna za stavljanje - i vazda mi se ono bijelo vidjelo :( a lijepe trepuske bile
vidis mogla bih nju sad uzeti :)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#3109 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Hajde Alema, ne mozemo iscekati :D

meni podloga za sjene superiska :) svi su primjetili sjene, sad ne znam jel do podloge ili do one blending cetkice :)

oboje za 10. :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3110 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

uh alema ne rekoh ti za surmu...stavljala sam juce. izdrzala je mnogoooo duze nego one u sticku. znaci nekih 5-6 h je bila odlicna. al' ja imam watery eyes tako da je i ovo uspjeh. hvala ti mucho :)
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#3111 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:49, edited 1 time in total.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3112 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

enisa wrote:Hvala, Partizzanka :)
hajd mozemo sacekat, mozda bude neko sa iskustvom za onu volume million lashes, ova je bas naporna za stavljanje ;-)
Hej, ma ja sam ovu koristila, kupovala sma je par puta-sto valjda znaci da mi nije bila losa, ali ni nista posebno, nesto me je nervirala pokusavam se sjetiti sto :) malo je pomokra pa zna slijepit ono vise trepuski
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3113 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ja sam jednom koristila onu max factor - more lashes ako ima ta ... kratko je bila u prodaji kao normalna pa su je stavili sa onom gumenom cetkicom (jel potrebno reci da mrzim one gumene cetkice???)
i ta mi je ustvari bila mozda i najbolja jer su mi oci progledale
ja trazim neku da lijepo digne trepuske i da mi budu haman kao da nemaju maskare na sebi + malo duzine ...
ako neko zna takvu ... javnite

mislim da je ova lorealova dupla bila takva :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3114 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

baby --- nista dok ne usavrsis ovako nesto ... (preskoci - ako mozes - dio scene sa georgeom :))
http://www.youtube.com/watch?v=2OIOBtFiqJg
User avatar
ALexis
Posts: 1226
Joined: 11/08/2009 07:59
Location: Moj dom je dole u predgradju od centra prema zapadu,gdje sunce sja samo kad zalazi.

#3115 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ALexis »

meni je ona 2000 kalorija najbolja... fino podigne trepuske i UVIJE! sto mi je najbitnije, na krajevima.

i ne znam zasto sam uzela onu colosal (neko mi je nahvalio)... uzas zivi... niti ih razdvoji, niti ih podigne, a svaki pokusaj uvijanja rezultira trepavicama koje na krajevima idu ka dole.... fuj!
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3116 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

btw - vincet cassel mi je taaaaaaaaaaaaako dobar :)
i drago mi je da je bas on sa monicom :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3117 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:btw - vincet cassel mi je taaaaaaaaaaaaako dobar :)
i drago mi je da je bas on sa monicom :)
i meni je tako dobar, a bilo bi mi draze da je sa mnom :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3118 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

i ja vazda zavrsim na 2000kalorija
ali mi nekako ne drzi trepuske gore taaaako dugo kao sto bih ja htjela
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#3119 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Lounge Act »

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 11:49, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#3120 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

moja ti je predpostavka da se ovo i koristi ne kao tus ali ono kao kraaaaaj tj tik uz trepuske :) jer je za smokey eyes
i imas bas finu kolekciju
taman :)
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3121 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

selmaca, sta je ovo rozLo na slici..... rumenilo jel' tako? koja marka, kol'ko para, pucaj :-) voooolim tu boju njeznu....
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3122 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by VenomousV »

semlaca wrote:
žene catrice sjenila sa ove slike (sive nijanse) eh na kraju ovo najtamnije šta je i za šta se koristi. Nešto slično surmi kremasto, crno. Ja uzela ovom četkicom i nanijela ko tuš morem vam reći da fino izgleda. Za šta se to ustvari koristi?

ja mislim i da sluzi za to da se nanese k'o tus =)
i ja sam neki dan uzela te sjene (iako imam mali milion sjena sivih i crnih "nijansi") =)


btw hocu i ja blending bruuuuuuush :(

@baby24: rumenilo, mescini rimmelovo, nije skupo. imam ga i ja negdje al ne mogu sad da ga nadjem da ti kazem koja je marka :D
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3123 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

selmaca,to ti je kao kremasti kreon, imam ga i ja u onoj guerlain jednoj sjeni
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#3124 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Nadinka wrote:selmaca,to ti je kao kremasti kreon, imam ga i ja u onoj guerlain jednoj sjeni
jes, kao olovka tus tankom cetkicom a i za donji kapak isto tako...
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#3125 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by baby24 »

semlaca wrote:
baby24 wrote:selmaca, sta je ovo rozLo na slici..... rumenilo jel' tako? koja marka, kol'ko para, pucaj :-) voooolim tu boju njeznu....

Rumenilo je Maybelline, ja ga kupila za 5 KM u Tuzli, na žalost nema etiketu ispod pa ne znam ni broj ni ništa (zato je bilo 5 KM) inače mislim da je 10 - 15 KM nisam sigurna. Ja kupila nako u ćoravo, svidjela mi se boja. Ponijet ću ga nekad u CM pa cu uporediti i javiti ti broj.
kupila sam neki dan ono bourjois 95 rose je jaspe.... ali ovo mi izgleda njeznije.... a ima li malo onog sjaja u sebi? mada cu sjaj nadam se postici iluminatorom, neki dan sam ga narucila :-)
Post Reply