Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3101 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Ma treba ga oglobit da 5 godina otplacuje kaznu
Svi glupi on pametan
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#3102 Re: Crna hronika BH cesta

Post by newklear »

Na kraju dobije uslovnu
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3103 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

newklear wrote:
Optimist wrote:Skoro smo pricali na temu vozila koja se godinama vozaju po Bosni i Sarajevu na stranim tablicama. Danas vidim auto u mahali koje je na britanskim tablicama vec jako dugo i svakodnevno se koristi. Ukucam mu tablice, kad tamo sok.
Zadnji put bio na njihovom tehnickom 2013te, isti mu istekao 2014te. :shock:
Sto ce reci da se neispravan po Sarajevu voza punih 5 godina? :?

Sta uciniti u ovom slucaju, kome ga prijaviti?
Imam i ja komšiju koji par godina vozi auto sa GB tablama, kad ga pitaš šta mu policija kad ga zaustavi - kaže "od kud oni znaju šta trebaju gledati i čitati kad im ja teke papira od auta dadnem, samo me puste..."

i tako godinama, tamo kupi auto za nekih 100-200 funti, ovamo ga voza neregistrovanog i neosiguranog 15 godina, volan na desnoj strani, star ko grčka, ne može ga ni uvesti ni registrovati ovamo... ali piči sa njim gdje hoće...
Ako saznas nacin kako istog prijaviti, napisi ovdje da im se stane u kraj.
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#3104 Re: Crna hronika BH cesta

Post by L.e.g »

Ma samo da su oni betonsku barijeru gurnuli dva metra u lijevo. Al na zalost je kasno sad pametovati[/quote]

Možda je i bila u lijevo,vide se ogrebotine po njoj...vraćena je na svoje mjesto...

Image[/quote]

Unutar tunela od ulaza nekih 10 metara u krovu imaju ttragovi udara

Image
User avatar
newklear
Posts: 1411
Joined: 10/12/2009 15:59

#3105 Re: Crna hronika BH cesta

Post by newklear »

Optimist wrote: Ako saznas nacin kako istog prijaviti, napisi ovdje da im se stane u kraj.
Vjeruj da ne znam pravi način, ja kada bih prijavljivao to sigurno ne bi bilo ovoj "redovnoj" policiji na 122... Prije bih pozvao ili krimolovce (ako već i to nije isto kao 122) ili najprije pismenim putem FUP-u... Ipak ovo o čemu pričamo nije običan prekršaj....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3106 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#3107 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Reklo bi se bez kocenja. Jbg. Nekako se uvijek onaj preticani oslobodi odgovornosti.
Jeste puna.
Ali nisi nadrogiran ili pijan da ne vidis da neko srlja u smrt.
Budi covjek.
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#3108 Re: Crna hronika BH cesta

Post by nepass1 »

drug_profi wrote:Reklo bi se bez kocenja. Jbg. Nekako se uvijek onaj preticani oslobodi odgovornosti.
Jeste puna.
Ali nisi nadrogiran ili pijan da ne vidis da neko srlja u smrt.
Budi covjek.
o cemu pricas? mislis neko mu namjerno nije dao da se ubaci?
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#3109 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Uopsten komentar.
Potaknut jednom slikom na kojoj se ne vide tragovi kocenja.
Ne igram se forenzike. Samo se prisjecam situacija sa ceste gdje bi neki drkadzija po svaku cijenu branio svoj poredak na ljestvici....
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3110 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Slo Burner »

Zna li se ko je poginuo? Posto mi auto ko nesto poznato...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3111 Re: Crna hronika BH cesta

Post by bitanga_sa_otesa »

Slo Burner wrote: Zna li se ko je poginuo? Posto mi auto ko nesto poznato...
znam ko i ti,samo sto pise u toj vijesti :(
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#3112 Re: Crna hronika BH cesta

Post by basicm »

drug_profi wrote:Reklo bi se bez kocenja. Jbg. Nekako se uvijek onaj preticani oslobodi odgovornosti.
Jeste puna.
Ali nisi nadrogiran ili pijan da ne vidis da neko srlja u smrt.
Budi covjek.
Jucer je jedan u Kladnju jedva glavu spasio zbog djubreta iz svicarske, pretice na isprekidanoj jer ovaj pegla, kako se poravnase svicarac po gasu i ne da mu, jos kako je kisa padala zali vodom covjeka, a kombi se pojavi iz suprotnog pravca i covjek skoro stao da ovaj se vrati. Svicarac nije popustio gas nikako, ubio bi ga da nije kombi usporio.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3113 Re: Crna hronika BH cesta

Post by insomnia78 »

Ih od kad to forumasi savjetuju
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#3114 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

basicm wrote:
drug_profi wrote:Reklo bi se bez kocenja. Jbg. Nekako se uvijek onaj preticani oslobodi odgovornosti.
Jeste puna.
Ali nisi nadrogiran ili pijan da ne vidis da neko srlja u smrt.
Budi covjek.
Jucer je jedan u Kladnju jedva glavu spasio zbog djubreta iz svicarske, pretice na isprekidanoj jer ovaj pegla, kako se poravnase svicarac po gasu i ne da mu, jos kako je kisa padala zali vodom covjeka, a kombi se pojavi iz suprotnog pravca i covjek skoro stao da ovaj se vrati. Svicarac nije popustio gas nikako, ubio bi ga da nije kombi usporio.
To je česta pojava i kod domaćih i kod dijaspore. Ide ispod ograničenja, a čim ga kreneš preticati ubrzava.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#3115 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Ommadawn »

Neizgrađene ličnosti. Uhvati se volana i kakve makine pa konta “Sad mogu”. Pa kad se sjebe onda - aaaj majko moja.
Hajd što sebe sjebe nego što drugog.
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#3116 Re: Crna hronika BH cesta

Post by BadBoy »

drug_profi wrote:Reklo bi se bez kocenja. Jbg. Nekako se uvijek onaj preticani oslobodi odgovornosti.
Jeste puna.
Ali nisi nadrogiran ili pijan da ne vidis da neko srlja u smrt.
Budi covjek.
Teza o "nepuštanju" da se ubaci je bilo jako zastupljena na ovom forumu... nažalost.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3117 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Pa jedno je kad normalan covjek pogresno procijeni a drugo je kad stoka na silu hoce da te prestigne i uvali se.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#3118 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Preminuo pješak kojeg je auto udario u centru Sarajeva, vozač uhapšen
http://www.klix.ba/clanak/190629031

Jedan ppd zemlju, drugi iza resetaka :sad:
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3120 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3121 Re: Crna hronika BH cesta

Post by shandrprcSA »

konektovan wrote:Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
manja moze biti i 25k tako da... :)
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3122 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

shandrprcSA wrote:
konektovan wrote:Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
manja moze biti i 25k tako da... :)
Moze biti i 50, 100, itd..... :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#3123 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

konektovan wrote:Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
Za nekog manja. U tvom slucaju cener bi bio ko dvostruka totalka. :gunjastajl:
User avatar
konektovan
Posts: 51390
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3124 Re: Crna hronika BH cesta

Post by konektovan »

NediM17 wrote:
konektovan wrote:Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
Za nekog manja. U tvom slucaju cener bi bio ko dvostruka totalka. :gunjastajl:
Kod mene ne moze biti tolika steta, da ga tri puta zveknem u kakvu kiju ili suzukija... :mrgreen:
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#3125 Re: Crna hronika BH cesta

Post by NediM17 »

konektovan wrote:
NediM17 wrote:
konektovan wrote:Manja steta, oko 10 000 KM.... :mrgreen:
Za nekog manja. U tvom slucaju cener bi bio ko dvostruka totalka. :gunjastajl:
Kod mene ne moze biti tolika steta, da ga tri puta zveknem u kakvu kiju ili suzukija... :mrgreen:
Veca bi steta bila izgubiti 15% bonusa nego Zitrona. :lol:
Post Reply