Zahiragić opet jaše

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3101 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Chmoljo wrote:
nema me tamo wrote:Šta to tacno ti znas o njemu hajde napiši zanima me
Za to ces morati uzeti malo jace droge.
HEHEHEHEHEHEHEH
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3102 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

Fudo postao sljedbenik Zahiragica :shock: :run:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3103 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote:Pa ne seres...
Nema tema Niksic opet jase.
A jase, nije da ne jase.
Otvori je, ko ti brani? Svakako ja ni ovu otvorio nisam.

Prati loptu, fudo.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3104 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote:Pa ne seres...
Nema tema Niksic opet jase.
A jase, nije da ne jase.
Otvori je, ko ti brani? Svakako ja ni ovu otvorio nisam.

Prati loptu, fudo.
Ovo isto da Uscuplic govori Bekenbaeuru, prati loptu.
Haj dobro, nema veze.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3105 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Uscuplic je bar na domacem terenu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3106 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:Uscuplic je bar na domacem terenu.
Reci to uefi.
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#3107 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Kejn »

piupiu wrote:
Kejn wrote:Šta je to sad ćutuk provalio ?

Zar je još aktuelan?
Aktuelan, aktuelan. On se penje ka stolici, a mi palamudimo. :izet:

http://ba.n1info.com/a245944/Vijesti/Vi ... na-N1.html
Iskoristio Zahiraga pravo prve bračne noći nad ovim jadnim uljudbenim... :lol:

A šta ćeš... plakat ćemo mi za rahmetli Alijom i Tihićem, Durakovićem,Bakirom, Silajdžićem, Zlajom... kada nas ova smraka zajaše za par godina...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3108 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote:
Chmoljo wrote:Uscuplic je bar na domacem terenu.
Reci to uefi.
Ne treba mi posrednik.
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#3109 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Nastasia »

nema me tamo wrote:
Nastasia wrote:
nema me tamo wrote:Upravo je to tema Nastasia jer je on upravo bivši " kriminalac " s prošlošću.
Namjerno pišem pod navodnim znacima jer u muriji nije zapisan.
Baš kao što ni ja nisam da jesam ležao bi 5 :D
Zahiragić? Moguće.
Opet, ni takvih "kriminalaca" njegove struke nije bilo u rovovima, već u foteljama, al' nejse. I malo si pretjerao sa ovih 90%, prije će biti da ih je 10%.
Jer ti isti suborci mog oca danas umiru od gladi, imaju minimalne invalidnine i nikakva prava.

Ima ih par što su se fino ratom uhljebili, ali ti nisu vidjeli žuča, nego se ranjavali kod kuće u koljena, da ne moraju ići na liniju, pa kasnije vezama i vezicama izganjali zlatne ljiljane i ordenje.

Bolan, moj otac tri puta ranjavan, ima tri gelera u sebi i invalidninu od 27 maraka.
E to je tuga stvarno jeste..

Al' pazi ovo stari ti se nije borio za invalidninu na kraju krajeva moj je poginuo 40 dana nakon što sam se rodio.

Inace da li ti je stari predao papire kad je trebao?

Ako je istina za ranjavanje može on svašta nešto izganjat ako ima papir..
Poput klix pomoci recimo poput onog što ih šalju na more i to, besplatno..
Nije se borio za invalidninu, on se borio da se odbrani. Da nisu napadali, ne bi se ni borio.

Ali kažem ti, ti kriminalci o kojima ti pričaš i koje porediš sa Harisom na sve moguće načine izbjegavali rovove. Evo ovaj kuća do mene, dvaput sam sebe ranio da ne može na liniju :D A sad zlatni ljiljan.

Takvi nemaju ni muda ni ljubavi da brane svoju zemlju.

Ima takvih, vjerskih fanatika, koji bi glavu izgubili radi svog fanatizma, al' Zahiragić nije nikakav vjerski fanatik, nit se on borio za džumu radi toga, on je samo vlat trave koja se povija onako kako vjetar puše. :)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3110 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Kriminalci su ti odbranili grad na pocetku rata...

Ne govorim ja da je kriminalac vec da ima prošlost i dokazao se da ima muda i zbog toga guram ovu pricu oko rata jer znam stvari..
Ti i drugi pojedinci ga gledate kroz druge oci kao uhljebljenog i kao nekog ko je podignut da bude u politici što nije istina kontas..
Onaj postavlja slike trezora banke kao on bi se tu krio kao Bakir, a ovaj bi ga pojeo da ih staviš sad da imaju isto godina i u to vrijeme..

Prica se isto tako da je vjerski fanatik a on to nije vec prica kao da je musliman fanatizam izvlace iz dzepa ljudi jer ga je tako lakše objasnit..

Eh sad kad sam završio s ovim da kazem da ja licno nisam nikakav vjernik i da kazem da su religije opcenito price za malu djecu i da bi se kontrolirala masa samim tim što su " osnovane " hiljadama godina unazad od ljudi iz pečina ti sve govori.

I da ima ih pun kurac što su izganjali pogodnosti nakon rata jer u vrijeme rata je bilo 270 hiljada aktivnih boraca dok danas nakon svega imaš skoro pola miliona, a da smo imali pola miliona pregazili bi četnike.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3111 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

nema me tamo wrote:Kriminalci su ti odbranili grad na pocetku rata...

Ne govorim ja da je kriminalac vec da ima prošlost i dokazao se da ima muda i zbog toga guram ovu pricu oko rata jer znam stvari..
Ti i drugi pojedinci ga gledate kroz druge oci kao uhljebljenog i kao nekog ko je podignut da bude u politici što nije istina kontas..
Onaj postavlja slike trezora banke kao on bi se tu krio kao Bakir, a ovaj bi ga pojeo da ih staviš sad da imaju isto godina i u to vrijeme..

Prica se isto tako da je vjerski fanatik a on to nije vec prica kao da je musliman fanatizam izvlace iz dzepa ljudi jer ga je tako lakše objasnit..

Eh sad kad sam završio s ovim da kazem da ja licno nisam nikakav vjernik i da kazem da su religije opcenito price za malu djecu i da bi se kontrolirala masa samim tim što su " osnovane " hiljadama godina unazad od ljudi iz pečina ti sve govori.

I da ima ih pun kurac što su izganjali pogodnosti nakon rata jer u vrijeme rata je bilo 270 hiljada aktivnih boraca dok danas nakon svega imaš skoro pola miliona, a da smo imali pola miliona pregazili bi četnike.
Kriminalci su klinac moj odbranili :lol: :lol: :lol: , da nije bilo postenog svijeta sad bi se ti uvlacio momku mladiceve scerke u supak.

Jebem ti velicanje hajduka :-) :-) :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3112 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Da ti nije bilo kriminalaca vecinom prvih dana druga bi ti zastava bila.
To ptice na grani znaju.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3113 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

nema me tamo wrote:Da ti nije bilo kriminalaca vecinom prvih dana druga bi ti zastava bila.
To ptice na grani znaju.
velicanje hajduka :lol: :lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3114 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

nema me tamo wrote:Da ti nije bilo kriminalaca vecinom prvih dana druga bi ti zastava bila.
To ptice na grani znaju.
Pa jel Hare krimos? Reci nama koji nismo upoznati sa tim dijelom njegove karijere.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3115 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

ultima_palabra wrote:
nema me tamo wrote:Da ti nije bilo kriminalaca vecinom prvih dana druga bi ti zastava bila.
To ptice na grani znaju.
Pa jel Hare krimos? Reci nama koji nismo upoznati sa tim dijelom njegove karijere.

Veci od Sarica
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3116 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Jel ko El Chapo?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3117 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

ma jok
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#3119 Re: Zahiragić opet jaše

Post by piupiu »

triconja wrote:Jebem ti velicanje hajduka :-) :-) :-)
Eh, toooo!!!! Toooo!!!! :thumbup:
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#3120 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Korisničkoime »

Mozel mi neko objasniti sta je namjerno rasparna odjeca, jel sad se ne smije na hlace na peglu obuci teniske ili obrnuto moja naj kombinacija na trenerku cipe.
Ono jest neukusno ali hajd dokazi da je namjerno raspar.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3121 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Tetovaže?
:lol:
Kako namjeravaju odrasloj osobi zabraniti da se tetovira ili joj uskratiti ulazak na fakultet i prisustvovanje predavanju, a po tom osnovu?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3122 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bloo »

Korisničkoime wrote:
Mozel mi neko objasniti sta je namjerno rasparna odjeca, jel sad se ne smije na hlace na peglu obuci teniske ili obrnuto moja naj kombinacija na trenerku cipe.
Ono jest neukusno ali hajd dokazi da je namjerno raspar.
Rasparana*
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66015
Joined: 03/08/2010 19:04

#3123 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

smije li se sad student profesoru obratiti i pozdraviti ga vjerskim pozdravom?
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#3124 Re: Zahiragić opet jaše

Post by sheilak »

Za trenerke i papuce se slazem sve ostalo je bezveze (r)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3125 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Konačno nešto pametno i od njega :thumbup:
Post Reply