Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3101 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by hrasno38 »

woodman wrote:ponadao se bjelave. al uzalud vam trud sviraci :lol: :lol: :lol: :lol:
he pa ako tebe kao navijaca Zelje kao i mene nije stid da jednu Drinu jedva dobijemo (ako dobijemo) onda je Zeljo stvarno spao na niske grane!!! Mislim da i navijaci Sarajeva nemaju bas sa cim da se busaju ....
Last edited by hrasno38 on 20/09/2015 17:43, edited 2 times in total.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3102 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

bjelave wrote:71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.

69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.


Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
Ponadao si se, 3-2 protiv Drine na Grbavici i dilirijum na tribinama i velika 3 boda :D ...Bez zajebancije, je li ovo skrivena kamera se snima na Grbavici, od 2-0, Drina im izjednačila, umalo da bod odnesoše :D :run:
User avatar
woodman
Posts: 496
Joined: 12/08/2013 21:20

#3103 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by woodman »

jedino sto me stid kad vidim da likovi poput tebe navijaju za zelju :thumbup:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3104 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

jedva protiv strasne drine :thumbup:
drina se prepala, inace su mogli do sva tri boda
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3105 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

north wrote:
bjelave wrote:71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.

69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.


Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
Ponadao si se, 3-2 protiv Drine na Grbavici i dilirijum na tribinama i velika 3 boda :D ...Bez zajebancije, je li ovo skrivena kamera se snima na Grbavici, od 2-0, Drina im izjednačila, umalo da bod odnesoše :D :run:
Hebiga, priznajem da sam se prevario. Ipak je ovaj Vlada, rodjeni pobjednik :D . Istina nakon prave drame.Uzbudljiva utakmica, pravo ludilo.

Znaju oni sta rade kad su Odu napenalili.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3106 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by al-em »

Zadnjih 4,5 godina se prvi derbi u prvenstvu igra na grbavici. Kako to?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3107 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Velika tri boda protiv jos vece Drine

Sloboda jedva izvuce bod, 92 minuta
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3108 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by hrasno38 »

woodman wrote:jedino sto me stid kad vidim da likovi poput tebe navijaju za zelju :thumbup:
Idi sine i masi zastavicom na utakmice a nemoj se mijesati u razgovor odraslih.......ono ce meni pricati o Zelji
User avatar
House
Posts: 51390
Joined: 17/03/2010 15:36

#3109 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by House »

kone se ponadale :lol: :lol: :lol: 8)
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3110 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
woodman wrote:jedino sto me stid kad vidim da likovi poput tebe navijaju za zelju :thumbup:
Idi sine i masi zastavicom na utakmice a nemoj se mijesati u razgovor odraslih.......ono ce meni pricati o Zelji
Pobijte se. :D
User avatar
woodman
Posts: 496
Joined: 12/08/2013 21:20

#3111 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by woodman »

hrasno38 wrote:
woodman wrote:jedino sto me stid kad vidim da likovi poput tebe navijaju za zelju :thumbup:
Idi sine i masi zastavicom na utakmice a nemoj se mijesati u razgovor odraslih.......ono ce meni pricati o Zelji
hajd ti čiča malo odmori, sad ce ti dnevnik pa vrijeme za spavanje :oops:
User avatar
House
Posts: 51390
Joined: 17/03/2010 15:36

#3112 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by House »

bjelave wrote:71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.

69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.


Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?

može 3 :lol:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3113 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Slavite! Imate i sta :D

Da mi je nakon ove herojske pobjede vidjeti update tabele na zvanicnoj stranici. Ja mislim da su nakon ovog trilera zasluzili bar 4 bobe :D
Last edited by bjelave on 20/09/2015 17:54, edited 1 time in total.
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#3114 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by alberto_tomba »

Rodjendan i tijesna pobjeda protiv Drine, ocekujem kolone automobila sa zeljinim zastavama po Novom Sarajevu.

Pitari na aparatima
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3115 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3116 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Mea_parvitas »

I Želji sponzor All Shidi? :D Napokon smo makar 3 gola zabili, bravo Željo!
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3117 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

House wrote:kone se ponadale :lol: :lol: :lol: 8)
Ne, naprosto uživamo u classicu sa Drinom, ipak je 5 golova viđeno :thumbup: , gdje je bilo napeto do samog kraja i nije se znao pobjednik, i samo zahvaljući iskustvu strašni Željezničar je uspio pobijediti sa velikih 3-2, nakon što od 2-0 kvalitetna Drina dođe do 2-2 na sred Grbavice...Čestitke iskrene :lol:
User avatar
House
Posts: 51390
Joined: 17/03/2010 15:36

#3118 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by House »

north wrote:
House wrote:kone se ponadale :lol: :lol: :lol: 8)
Ne, naprosto uživamo u classicu sa Drinom, ipak je 5 golova viđeno :thumbup: , gdje je bilo napeto do samog kraja i nije se znao pobjednik, i samo zahvaljući iskustvu strašni Željezničar je uspio pobijediti sa velikih 3-2, nakon što od 2-0 kvalitetna Drina dođe do 2-2 na sred Grbavice...Čestitke iskrene :lol:
jel' ti vokri? :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3119 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Jeste, evo režem se :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3120 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

zeljo godinu dana iza nas, kad smo mi prekucali to "zabij vise nego sto ces primiti, jer ces definitivno primiti"

:mrgreen:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3121 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

e da su samo godinu ....
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3122 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

omanji novosarajevski premijerligas nezasluzeno odnese 3 boda protiv zvornickog giganta :twisted:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3123 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

http://radiosarajevo.ba/novost/201369/z ... -fotovideo

Fudbaleri Željezničara savladali su Drinu u susretu devetog kola BH Telecom Premijer lige. Rezultat je u sjajnoj utakmici i nakon velike borbe bio 3:2 za domaće koji su tako najavili i definitivan izlazak iz rezultatske krize koja ih je pratila na početku novog prvenstva.

Zna li neko ko je vlasnik ovog objektivnog portala?

Za svaki tacan odgovor na gore postavljeno pitanje radiozeljo nagradjuje kartama za utakmice koje ce Zeljo dogodine igrati u grupnoj fazi LP :D
Last edited by bjelave on 20/09/2015 18:10, edited 1 time in total.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3124 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Mea_parvitas »

Najveci i najuspjesniji BH klub i pored promasenih prilika i nezasluzenog povratka protivnika u rezultatski egal smogao snage i utakmicu priveo kraju osvojivsi nova 3 boda. 8-) :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3125 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Citajuci koliko u prilika imali, valjda je normalno reci da je zasluzena pobjeda danas. Ali DEFINITIVAN izlazak iz krize nakon 2 pobjede, od cega je jedna bila blijeda utakmica protiv Olimpika i katastrofalne odbrane protiv Drine...ali hajd.
Locked