UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3101 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

super_bayern wrote:
Point. wrote:Hajmo Atleti oderite ove bavarske papke i filozofa iz separatisticke Katalonije.
Ti papak si najveci uljez na ovoj temi, prosetaj do osme pozicije na tabeli, javi se kad dodjete nekad do kvalifikacija za CL.
Ma neda majka ko to nervozan....sto pises kad ne znas poraz podnijeti. :kiss:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3102 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

Nije dijaspora, nego dezerteri, bitna razlika :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50690
Joined: 29/12/2005 01:20

#3103 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

Ti ne vidis dobro ili sta?

Faul je na liniji. BHF, kontakt na nozi u zraku je razlog sto je uopste fauliran. Vidi se fino upravo na ovom snimku iznad iz milion uglova. Cuj sitan kontakt, frajer mu podapeo. :-) Sitan kontakt je na ovoj drugoj nozi. Da je zbog ovog pao dao bi mu zuti. :-)
Last edited by jeza u ledja on 03/05/2016 23:16, edited 1 time in total.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3104 Re: Champions league 15/16

Post by Ajatolah_ »

BHF_Manijak wrote:@Jez, ma ako je vidio taj drugi kontakt, onda je frajer zaista genije. :mrgreen: Ali cisto sumnjam, jer je i ovako pokriven bio, drugi kontakt je toliko sitan, posebno jer je igrac Atletica vec bio posrnuo, da ga je nemoguce bilo vidjeti fakat.
Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:
Image
Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3105 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

"esta fuerta"

ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika! :mrgreen:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3106 Re: Champions league 15/16

Post by studeni76 »

Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3107 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

Velkoski wrote:"esta fuerta"

ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika! :mrgreen:
zasto diskusija o penalu kada ne bi nista promjenulo??
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#3108 Re: Champions league 15/16

Post by edo_79 »

Velkoski wrote:"esta fuerta"

ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika! :mrgreen:
Ja fakat neznam šta kukaju. Et nije bio penal, a sve i da je bio onaj smislov ga je oful'o .... još Čakir švabama izvadio odnekle 5 minuta nadoknade .... al nema drug ..... što ste igrali igrali ste ... sad fino kobasice ... i spremite se da uz roštilj pratite finale LP .... al na televizoru :D
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3109 Re: Champions league 15/16

Post by Fauja Singh »

Ja ne znam jeze jesil to i ti poceo trolati ili samo branis ono sto si prvobitno rekao pa makar znao i da nisi u pravu, jer fakat ne mogu da vjerujem da ti ovdje vidis penal.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#3110 Re: Champions league 15/16

Post by cassius »

dale cooper wrote:
relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima :oops: :D
:lol:
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50690
Joined: 29/12/2005 01:20

#3111 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski. :-)

Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3112 Re: Champions league 15/16

Post by relativno84 »

Ajatolah_ wrote: Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:
Image
Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...
Image
:pusi2:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50690
Joined: 29/12/2005 01:20

#3113 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

studeni76 wrote:Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal :-)
Koji Ameri s Foxa? Ne lupaj ziv bio, sve ijedan komentator sve i jedne utakmice je Britanac.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3114 Re: Champions league 15/16

Post by Ajatolah_ »

relativno84 wrote:
Ajatolah_ wrote: Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:
Image
Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...
Image
:pusi2:
Ne može se iz tog ugla vidjeti položaj u odnosu na teren, mada i taj kontakt koji se vidi na tvom gifu je onaj koji je uhvaćen u onom iznad screenshotu.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3115 Re: Champions league 15/16

Post by relativno84 »

jeza u ledja wrote:A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski. :-)

Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
Image
Cisto ko suza :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3116 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

Image

Image

itd itd... pa čak i na se sve jasno vidi, o čemu pričamo uopšte kada i ovi španski komentatori kažu da je vani, pa i AS. :mrgreen:

meni nije sporno što je penal, ne volim Bayern, ali mrzim ovo sudijsko smeće, koje vazda donosi sporne odluke, ne znam ni da ga u Turskoj vole :mrgreen:
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3117 Re: Champions league 15/16

Post by Fauja Singh »

Image

Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3118 Re: Champions league 15/16

Post by Šibicar »

Penal nije bio,ali je sviran tj. i slijepac vidi da je kontakt van 16.



Atletiku se vraća ono od prije 2 godine kad su nezasluženo poraženi od Reala i nadam se da će ove godine podići pehar osvajača LŠ.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3119 Re: Champions league 15/16

Post by BHF_Manijak »

jeza u ledja wrote:A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski. :-)

Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
Jarane kako nije postojao, kad se i na ovom zumiranom gifu vidi da frajer mu odnosu stajnu nogu, nakon toga ostalo je nebitno. Kad ti izbije stajnu nogu, a u ovom slucaju jeste ga pokosio po njoj, kasnije ti sviraj qrcu.
lordy00
Posts: 978
Joined: 16/05/2012 22:25

#3120 Re: Champions league 15/16

Post by lordy00 »

A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3121 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

studeni76 wrote:Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal :-)

Ma šta znaju Ameri, jest da su redovno na Svjetskom i redovno prolaze grupnu fazu. :-)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3122 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
:mrgreen: u sustini nista ,ali ko ima duzi ... kontas :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3123 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Fauja Singh wrote: Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
Pa nije bio 30 metara daleko da nije vidio od igrača. Dovoljno je blizu da vidi gdje je linija, a gdje je Torres srušen.
User avatar
alijagoro
Posts: 8040
Joined: 06/03/2008 18:02

#3124 Re: Champions league 15/16

Post by alijagoro »

lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava :roll:
:thumbup: Meni je vise sumnjiv drugi gol Bayerna,mislim da je bio faul nad Felipe Luisom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3125 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Jos se place za crvenim Nanija :mrgreen: koji je bio zasluzen :)

Ovo za kobasice i Bayern....dobra ona fora Chipsyja, kad Messi s kesom chipsa sjeda pred TV da gleda Ligu prvaka :mrgreen:

Guardiolin Bayern vs AtM, RmD, Barca....0:3....sve je jasno.

Da sacekamo i sutrasnje polufinale, mada mislim da Real prolazi.
Sto se tice Atletica, ekipa koja izbaci Barcu i Bayerna na putu do finala, definitivno zasluzuje da osvoji. A kad se sjetimo kako su nafakaski prosli PSV na penale u 1/8....al jbg, njima odgovara da igraju sa velikim ekipama.
Ipak, eventualno finale sa Realom....jedna utakmica, mislim da bi Real bio tu u prednosti. Ipak su svjeza sjecanja na proslo finale ova dva kluba.
Post Reply