Ma neda majka ko to nervozan....sto pises kad ne znas poraz podnijeti.super_bayern wrote:Ti papak si najveci uljez na ovoj temi, prosetaj do osme pozicije na tabeli, javi se kad dodjete nekad do kvalifikacija za CL.Point. wrote:Hajmo Atleti oderite ove bavarske papke i filozofa iz separatisticke Katalonije.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3101 Re: Champions league 15/16
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3102 Re: Champions league 15/16
Nije dijaspora, nego dezerteri, bitna razlika 
- jeza u ledja
- Posts: 50690
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3103 Re: Champions league 15/16
Ti ne vidis dobro ili sta?Velkoski wrote: https://streamable.com/uf1u
Faul je na liniji. BHF, kontakt na nozi u zraku je razlog sto je uopste fauliran. Vidi se fino upravo na ovom snimku iznad iz milion uglova. Cuj sitan kontakt, frajer mu podapeo.
Last edited by jeza u ledja on 03/05/2016 23:16, edited 1 time in total.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3104 Re: Champions league 15/16
Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:BHF_Manijak wrote:@Jez, ma ako je vidio taj drugi kontakt, onda je frajer zaista genije.Ali cisto sumnjam, jer je i ovako pokriven bio, drugi kontakt je toliko sitan, posebno jer je igrac Atletica vec bio posrnuo, da ga je nemoguce bilo vidjeti fakat.

Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3105 Re: Champions league 15/16
"esta fuerta"
ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika!
ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika!
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3106 Re: Champions league 15/16
Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3107 Re: Champions league 15/16
zasto diskusija o penalu kada ne bi nista promjenulo??Velkoski wrote:"esta fuerta"
ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika!
- edo_79
- Posts: 43549
- Joined: 14/10/2009 11:10
- Location: I tam i vam... a ni tam ni vam
#3108 Re: Champions league 15/16
Ja fakat neznam šta kukaju. Et nije bio penal, a sve i da je bio onaj smislov ga je oful'o .... još Čakir švabama izvadio odnekle 5 minuta nadoknade .... al nema drug ..... što ste igrali igrali ste ... sad fino kobasice ... i spremite se da uz roštilj pratite finale LP .... al na televizoruVelkoski wrote:"esta fuerta"
ne znam ko je ćorav, ali ovo nije penal nigdje na svijetu, čak je i onaj prvi penal sporan. Cakir je obično smeće, to zna cijela Evropa, a znat će i Amerika!
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3109 Re: Champions league 15/16
Ja ne znam jeze jesil to i ti poceo trolati ili samo branis ono sto si prvobitno rekao pa makar znao i da nisi u pravu, jer fakat ne mogu da vjerujem da ti ovdje vidis penal.
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#3110 Re: Champions league 15/16
dale cooper wrote:relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima![]()
- jeza u ledja
- Posts: 50690
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3111 Re: Champions league 15/16
A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski.
Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3112 Re: Champions league 15/16
Ajatolah_ wrote: Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:
Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...

- jeza u ledja
- Posts: 50690
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3113 Re: Champions league 15/16
Koji Ameri s Foxa? Ne lupaj ziv bio, sve ijedan komentator sve i jedne utakmice je Britanac.studeni76 wrote:Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#3114 Re: Champions league 15/16
Ne može se iz tog ugla vidjeti položaj u odnosu na teren, mada i taj kontakt koji se vidi na tvom gifu je onaj koji je uhvaćen u onom iznad screenshotu.relativno84 wrote:Ajatolah_ wrote: Ma kakav ba drugi kontakt, zadnji kontakt koji je bio s tom nogom o kojoj jež priča je ovaj momenat:
Nakon toga, Torres pada i nema više kontakta s tom nogom.
Il' eto, bar danas je 30 sekundi posla naći video, usporiti ga i uslikati, pa nek' nam neko pokaže ako je istina...
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3115 Re: Champions league 15/16
jeza u ledja wrote:A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski.![]()
Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.

Cisto ko suza
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3116 Re: Champions league 15/16


itd itd... pa čak i na se sve jasno vidi, o čemu pričamo uopšte kada i ovi španski komentatori kažu da je vani, pa i AS.
meni nije sporno što je penal, ne volim Bayern, ali mrzim ovo sudijsko smeće, koje vazda donosi sporne odluke, ne znam ni da ga u Turskoj vole
-
Fauja Singh
- Posts: 2474
- Joined: 07/12/2011 12:40
#3117 Re: Champions league 15/16

Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3118 Re: Champions league 15/16
Penal nije bio,ali je sviran tj. i slijepac vidi da je kontakt van 16.
Atletiku se vraća ono od prije 2 godine kad su nezasluženo poraženi od Reala i nadam se da će ove godine podići pehar osvajača LŠ.
Atletiku se vraća ono od prije 2 godine kad su nezasluženo poraženi od Reala i nadam se da će ove godine podići pehar osvajača LŠ.
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3119 Re: Champions league 15/16
Jarane kako nije postojao, kad se i na ovom zumiranom gifu vidi da frajer mu odnosu stajnu nogu, nakon toga ostalo je nebitno. Kad ti izbije stajnu nogu, a u ovom slucaju jeste ga pokosio po njoj, kasnije ti sviraj qrcu.jeza u ledja wrote:A jebemu misa pa evo taj link koji je postavio Velkoski.![]()
Da ga jebes iz tog ugla izgleda kao da je vani. Ali svaki zumirani kadar mi izgeda kao unutra. Ono sto meni nije diskutabilno uopste je da je kontakt za prekrsaj bio na ovoj drugoj nozi. Da "start" na stajnoj nozi nije postojao, odnosno kontakt minimalan.
-
lordy00
- Posts: 978
- Joined: 16/05/2012 22:25
#3120 Re: Champions league 15/16
A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3121 Re: Champions league 15/16
studeni76 wrote:Nemojte tako, ameri sa Foxa su rekli da je penal i tacka. jbt zivot kad ameri komentarisu fudbal
Ma šta znaju Ameri, jest da su redovno na Svjetskom i redovno prolaze grupnu fazu.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3122 Re: Champions league 15/16
lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3123 Re: Champions league 15/16
Pa nije bio 30 metara daleko da nije vidio od igrača. Dovoljno je blizu da vidi gdje je linija, a gdje je Torres srušen.Fauja Singh wrote: Gledajuci polozaj sudije, pa on vjerovatno da od Lahma i nije vidio ovaj kontakt bas najbolje nego je napamet dosudio penal.
- alijagoro
- Posts: 8040
- Joined: 06/03/2008 18:02
#3124 Re: Champions league 15/16
lordy00 wrote:A sta su promijenili ovi penali pa tolika rasprava
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3125 Re: Champions league 15/16
Jos se place za crvenim Nanija
koji je bio zasluzen
Ovo za kobasice i Bayern....dobra ona fora Chipsyja, kad Messi s kesom chipsa sjeda pred TV da gleda Ligu prvaka
Guardiolin Bayern vs AtM, RmD, Barca....0:3....sve je jasno.
Da sacekamo i sutrasnje polufinale, mada mislim da Real prolazi.
Sto se tice Atletica, ekipa koja izbaci Barcu i Bayerna na putu do finala, definitivno zasluzuje da osvoji. A kad se sjetimo kako su nafakaski prosli PSV na penale u 1/8....al jbg, njima odgovara da igraju sa velikim ekipama.
Ipak, eventualno finale sa Realom....jedna utakmica, mislim da bi Real bio tu u prednosti. Ipak su svjeza sjecanja na proslo finale ova dva kluba.
Ovo za kobasice i Bayern....dobra ona fora Chipsyja, kad Messi s kesom chipsa sjeda pred TV da gleda Ligu prvaka
Guardiolin Bayern vs AtM, RmD, Barca....0:3....sve je jasno.
Da sacekamo i sutrasnje polufinale, mada mislim da Real prolazi.
Sto se tice Atletica, ekipa koja izbaci Barcu i Bayerna na putu do finala, definitivno zasluzuje da osvoji. A kad se sjetimo kako su nafakaski prosli PSV na penale u 1/8....al jbg, njima odgovara da igraju sa velikim ekipama.
Ipak, eventualno finale sa Realom....jedna utakmica, mislim da bi Real bio tu u prednosti. Ipak su svjeza sjecanja na proslo finale ova dva kluba.
