BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
14
20%
eronet
7
10%
mtel
7
10%
haloo
4
6%
Novotel
38
54%
 
Total votes: 70

smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#3101 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

jarobot wrote: O čemi pričaš kakva ultra priča je o postpaidu super 35 koji nema 300 minuta. Ko priča o ultri...
Pricamo o lazima, gdje manipulisu sa korisnicima
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3102 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

smartXL wrote:
jarobot wrote: O čemi pričaš kakva ultra priča je o postpaidu super 35 koji nema 300 minuta. Ko priča o ultri...
Pricamo o lazima, gdje manipulisu sa korisnicima
A žali se bog ti dao imaš RAK ,sud i šta ja znam.
Ja sam samo skužio kao Eronet olako sa velikim ciframa vara ljude ,a sad ti fino pronađi manipulacije BH telekoma da i njh razotkrijemo ovde .
Napiši iznesi činjenice nemoj samo lupati lopovi,uhljebi itd kao neki ovdje..
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3103 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

fortaleza wrote:
jarobot wrote:
fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.

Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
E sad ima jedna kvaka ti od 150 koristiš 100 ostane jedna trećina i to je za tebe izgubljeno...ja na mini 15 ako potrošim 10 km trećinu kao ti to mi se prenosi u sljedeći mjesec tako da sad za 17,55 km imam 20 km za ratgovore i poruke. Sad ne znam koliko taj full ima interneta ali na mini 15 je 500 Mb poslije flat..
Da li je hej full postpaid ili prepaid da ne bi brkali to dvoje....
Full je prepaid, ali se minute mogu uspoređivati, hipotetski 3/4 minuta bi potrošio kod Super tarifa što je opet ok.

Mini15 je dobra opcija uz mojIzbor, ali je problem što većina korisnika nema mogućnosti za to ili ne žele plaćati 4 usluge kad je većini potrebno samo dvije, možda tri. U svakom slučaju, svi po svojim potrebama.

Kad bi uspoređivali samo postpaid, tarife od 17,55 KM kod svih operatera se uglavnom ne isplate jer te vežu na ugovor, ne uštediš pretjerano na kupnji uređaja, a i broj minuta i ostalih usluga ne premašuje jeftiniji haloo i/ili savršenu tarifu. Ako postoji povećana potreba za prometom te kupnjom telefona super25 je trenutno najisplativiji.
metnem
Posts: 101
Joined: 28/07/2016 11:55

#3104 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by metnem »

jarobot wrote:
smartXL wrote:
jarobot wrote: O čemi pričaš kakva ultra priča je o postpaidu super 35 koji nema 300 minuta. Ko priča o ultri...
Pricamo o lazima, gdje manipulisu sa korisnicima
A žali se bog ti dao imaš RAK ,sud i šta ja znam.
Ja sam samo skužio kao Eronet olako sa velikim ciframa vara ljude ,a sad ti fino pronađi manipulacije BH telekoma da i njh razotkrijemo ovde .
Napiši iznesi činjenice nemoj samo lupati lopovi,uhljebi itd kao neki ovdje..
kad skontaš da su ljudi pod "minutama" uglavnom mislili na 300 poziva, a ne na bukvalnih 300 minuta kako shvataju takvi bukvalci kao ti, onda ćeš i skužit o čemu se tu priča
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3105 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

fortaleza wrote:
jarobot wrote:
fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.

Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
E sad ima jedna kvaka ti od 150 koristiš 100 ostane jedna trećina i to je za tebe izgubljeno...ja na mini 15 ako potrošim 10 km trećinu kao ti to mi se prenosi u sljedeći mjesec tako da sad za 17,55 km imam 20 km za ratgovore i poruke. Sad ne znam koliko taj full ima interneta ali na mini 15 je 500 Mb poslije flat..
Da li je hej full postpaid ili prepaid da ne bi brkali to dvoje....
Full je prepaid, ali se minute mogu uspoređivati, hipotetski 3/4 minuta bi potrošio kod Super tarifa što je opet ok.

Mini15 je dobra opcija uz mojIzbor, ali je problem što većina korisnika nema mogućnosti za to ili ne žele plaćati 4 usluge kad je većini potrebno samo dvije, možda tri. U svakom slučaju, svi po svojim potrebama.

Kad bi uspoređivali samo postpaid, tarife od 17,55 KM kod svih operatera se uglavnom ne isplate jer te vežu na ugovor, ne uštediš pretjerano na kupnji uređaja, a i broj minuta i ostalih usluga ne premašuje jeftiniji haloo i/ili savršenu tarifu. Ako postoji povećana potreba za prometom te kupnjom telefona super25 je trenutno najisplativiji.
Ejvala najzad normalna komunikacija..
Ja već imam moju tv pa sam iskoristio ovu mogućnost i poklon da faktički cijela porodica priča uz jako mali trošak i još savko dobio po 500 megabajta interneta..meni lično odlično.
Ok nije mi jasna poslovna politika Eroneta da na ugovor od 24 mjeseca imaju jednu nižu tarifu bez uređaja i višu tarifu ako kupiš uređaj i još nešto ako kupiš urđaj u kešu ( jednokratno plaćanje ) vežu te ugovorom na 12 ili 24 mjeseca i to po većoj tarifi, dok u BH telekomu ako platiš uerđaj jednokratno dobiješ sim free uređaj sa garncijom doduše po višoj cijeni ali za uzvrat nisi vezan ugovorom..
Kad smo kod kupovine uređaja u Eronetu nemožeš nikako kupiti uređaj a da te ne vežu ugovorom. Da li je ovo tačno ja gledajući ponude došao sam do tog zaključka...
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3106 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

metnem wrote:
jarobot wrote: kad skontaš da su ljudi pod "minutama" uglavnom mislili na 300 poziva, a ne na bukvalnih 300 minuta kako shvataju takvi bukvalci kao ti, onda ćeš i skužit o čemu se tu priča
[/quote]
Šta su ljudi mislili ne znam ( misliti i srati nije isto ) znam da su napisali 300 minuta u promotivnim lecima i na zvaničnoj Web stranici.
Piše lijepo 300 miuta ne piše 300 razgovora ...
Haj da vidim šta ćeš još smisliti u zaštiti prevaranata...
Može napraviti 300 minuta u jednom pozivu , sve ostalo je prevara
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3107 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

jarobot wrote:
metnem wrote:
jarobot wrote: kad skontaš da su ljudi pod "minutama" uglavnom mislili na 300 poziva, a ne na bukvalnih 300 minuta kako shvataju takvi bukvalci kao ti, onda ćeš i skužit o čemu se tu priča
Šta su ljudi mislili ne znam ( misliti i srati nije isto ) znam da su napisali 300 minuta u promotivnim lecima i na zvaničnoj Web stranici.
Piše lijepo 300 miuta ne piše 300 razgovora ...Trebali su fino napisati imate 300 razgovora po 59 sekundi a ako se zajebete i pričate manje ili više onda nemate 300 razgovora po 59 sekundi .De bogati osvjesti se mialili i napisali Musa-Pusa.
Haj da vidim šta ćeš još smisliti u zaštiti prevaranata...
Može napraviti 300 minuta u jednom pozivu , sve ostalo je prevara[/quote]
metnem
Posts: 101
Joined: 28/07/2016 11:55

#3108 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by metnem »

jarobot wrote: Šta su ljudi mislili ne znam ( misliti i srati nije isto ) znam da su napisali 300 minuta u promotivnim lecima i na zvaničnoj Web stranici.
Piše lijepo 300 miuta ne piše 300 razgovora ...
Haj da vidim šta ćeš još smisliti u zaštiti prevaranata...
Može napraviti 300 minuta u jednom pozivu , sve ostalo je prevara
nemam ja šta smislit, uporno si se uhvatio za tu nebitnu glupost
naravno, u nedostatku argumenata da bhtelekomov paket sa istom cijenom ima samo pišljivih 130 minuta
ili da preformulišemo eronet tarifu u onaj oblik u kakvom je nudi bht
cijena minute 0,10 !!!! uz obračunsku 60/60
bht cijena minute 0,21 uz obračunsku 30/60
Last edited by metnem on 07/09/2016 10:37, edited 2 times in total.
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#3109 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by fortaleza »

jarobot wrote:
fortaleza wrote:Full je prepaid, ali se minute mogu uspoređivati, hipotetski 3/4 minuta bi potrošio kod Super tarifa što je opet ok.

Mini15 je dobra opcija uz mojIzbor, ali je problem što većina korisnika nema mogućnosti za to ili ne žele plaćati 4 usluge kad je većini potrebno samo dvije, možda tri. U svakom slučaju, svi po svojim potrebama.

Kad bi uspoređivali samo postpaid, tarife od 17,55 KM kod svih operatera se uglavnom ne isplate jer te vežu na ugovor, ne uštediš pretjerano na kupnji uređaja, a i broj minuta i ostalih usluga ne premašuje jeftiniji haloo i/ili savršenu tarifu. Ako postoji povećana potreba za prometom te kupnjom telefona super25 je trenutno najisplativiji.
Ejvala najzad normalna komunikacija..
Ja već imam moju tv pa sam iskoristio ovu mogućnost i poklon da faktički cijela porodica priča uz jako mali trošak i još savko dobio po 500 megabajta interneta..meni lično odlično.
Ok nije mi jasna poslovna politika Eroneta da na ugovor od 24 mjeseca imaju jednu nižu tarifu bez uređaja i višu tarifu ako kupiš uređaj i još nešto ako kupiš urđaj u kešu ( jednokratno plaćanje ) vežu te ugovorom na 12 ili 24 mjeseca i to po većoj tarifi, dok u BH telekomu ako platiš uerđaj jednokratno dobiješ sim free uređaj sa garncijom doduše po višoj cijeni ali za uzvrat nisi vezan ugovorom..
Kad smo kod kupovine uređaja u Eronetu nemožeš nikako kupiti uređaj a da te ne vežu ugovorom. Da li je ovo tačno ja gledajući ponude došao sam do tog zaključka...
Ta "viša" tarifa je u biti standardna tarifa, a ovu drugu su uveli kao dodatno za one kojima ne treba uređaj, a žele potpisati ugovor tako da i nije loše, bolje da ima više opcija.

Moguće je kupovati uređaje bez ugovora (hej box), ali odvojeno, odnosno nevezano za usluge. S uslugama mislim da mora ugovor.
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3110 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

metnem wrote:
jarobot wrote: Šta su ljudi mislili ne znam ( misliti i srati nije isto ) znam da su napisali 300 minuta u promotivnim lecima i na zvaničnoj Web stranici.
Piše lijepo 300 miuta ne piše 300 razgovora ...
Haj da vidim šta ćeš još smisliti u zaštiti prevaranata...
Može napraviti 300 minuta u jednom pozivu , sve ostalo je prevara
nemam ja šta smislit, uporno si se uhvatio za tu nebitnu glupost
naravno, u nedostatku argumenata da bhtelekomov paket sa istom cijenom ima samo pišljivih 130 minuta
ili da preformulišemo eronet tarifu u onaj oblik u kakvom je nudi bht
cijena poziva 0,10 !!!! uz obračunsku 60/60
bht cijena poziva 0,21 uz obračunsku 30/60
Đe nađe ove cijene majke ti ja koliko znam na eronetu je 60+10 fino u cjenovniku piše cijena minute je 21 fening neko je to i postavi ovdje, a u bh telekomu je 18 feninga na mdi 30 ( PDV se plaća sa pretplatom ) obračunska 30+30..
Poenta u priči je da Eronet laže i da u optimalnim uslovima kad su svi razgovori 59 sekundi ima 295 minuta a ne 300 minuta i stim dovode u zabludu potrošače po naški rečeno lažu im ( duduše mogu jadnici napraviti jedan poziv od 300 minuta da dobiju obećano )
metnem
Posts: 101
Joined: 28/07/2016 11:55

#3111 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by metnem »

jarobot wrote: Đe nađe ove cijene majke ti ja koliko znam na eronetu je 60+10 fino u cjenovniku piše cijena minute je 21 fening neko je to i postavi ovdje, a u bh telekomu je 18 feninga na mdi 30 ( PDV se plaća sa pretplatom ) obračunska 30+30..
još jedan dokaz kolko si ograničen, taj cjenovnik koji navodiš za Eronet je onda kada potrošiš 300 minuta, dakle ako dalje nastaviš koristit onda će ti cijena biti 0,21 po minuti
a 0,10 je prosta matematika koja je tebi izgleda nepoznata
30 KM podijeljeno sa 300 minuta, a gdje je još 1000 SMS koje by the way bht naplaćuje 0,09 po jednoj
pa prednost u količini GB
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#3112 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

jarobot wrote: A žali se bog ti dao imaš RAK ,sud i šta ja znam.
Ja sam samo skužio kao Eronet olako sa velikim ciframa vara ljude ,a sad ti fino pronađi manipulacije BH telekoma da i njh razotkrijemo ovde .
Napiši iznesi činjenice nemoj samo lupati lopovi,uhljebi itd kao neki ovdje..
Pa zali se i ti raku, sudu... Ti iznio za eronet, ja za telekom. U cemu je razilika? Telekom 'em skup 'em laze. NoLimit pakete telekom reklamira isto ko eronet
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3113 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

smartXL wrote:
jarobot wrote: A žali se bog ti dao imaš RAK ,sud i šta ja znam.
Ja sam samo skužio kao Eronet olako sa velikim ciframa vara ljude ,a sad ti fino pronađi manipulacije BH telekoma da i njh razotkrijemo ovde .
Napiši iznesi činjenice nemoj samo lupati lopovi,uhljebi itd kao neki ovdje..
Pa zali se i ti raku, sudu... Ti iznio za eronet, ja za telekom. U cemu je razilika? Telekom 'em skup 'em laze. NoLimit pakete telekom reklamira isto ko eronet
De napiši podatke majketi za no limit nek vidi raja šta lžu i kako lažu . Da i ja vidim ne da mi se harlati po portalu .Može ? :D
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3114 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

metnem wrote:
jarobot wrote: Đe nađe ove cijene majke ti ja koliko znam na eronetu je 60+10 fino u cjenovniku piše cijena minute je 21 fening neko je to i postavi ovdje, a u bh telekomu je 18 feninga na mdi 30 ( PDV se plaća sa pretplatom ) obračunska 30+30..
još jedan dokaz kolko si ograničen, taj cjenovnik koji navodiš za Eronet je onda kada potrošiš 300 minuta, dakle ako dalje nastaviš koristit onda će ti cijena biti 0,21 po minuti
a 0,10 je prosta matematika koja je tebi izgleda nepoznata
30 KM podijeljeno sa 300 minuta, a gdje je još 1000 SMS koje by the way bht naplaćuje 0,09 po jednoj
pa prednost u količini GB
Majke ti to je zvanični cjenovnik Eroneta na stranici ja samo prenio ili si ti možda neki suvlasnik eroneta pa imaš svoj neki imaginarni cjenovnik ????
I stoti put nema 300 minuta u eronetu osim ako ne napraviš jedan poziv od 300 minuta sve ostalo je prevara.. :D
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#3115 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

jarobot wrote:De napiši podatke majketi za no limit nek vidi raja šta lžu i kako lažu . Da i ja vidim ne da mi se harlati po portalu .Može ? :D
Isti princip ko i kod telekoma, al to ne vidis. Radi se o minutama prema drugim mrezama (50,120,350,700). I rekao sam da lazu za pocetni iznos na ultra racunu. Znaci lazu, a ko laze taj i krade. :thumbup:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3116 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

jarobot wrote:
metnem wrote:
jarobot wrote: Đe nađe ove cijene majke ti ja koliko znam na eronetu je 60+10 fino u cjenovniku piše cijena minute je 21 fening neko je to i postavi ovdje, a u bh telekomu je 18 feninga na mdi 30 ( PDV se plaća sa pretplatom ) obračunska 30+30..
još jedan dokaz kolko si ograničen, taj cjenovnik koji navodiš za Eronet je onda kada potrošiš 300 minuta, dakle ako dalje nastaviš koristit onda će ti cijena biti 0,21 po minuti
a 0,10 je prosta matematika koja je tebi izgleda nepoznata
30 KM podijeljeno sa 300 minuta, a gdje je još 1000 SMS koje by the way bht naplaćuje 0,09 po jednoj
pa prednost u količini GB
Majke ti to je zvanični cjenovnik Eroneta na stranici ja samo prenio ili si ti možda neki suvlasnik eroneta pa imaš svoj neki imaginarni cjenovnik ????
I stoti put nema 300 minuta u eronetu osim ako ne napraviš jedan poziv od 300 minuta sve ostalo je prevara.. :D
Sad i ti zaobilaziš istinu ipak smo se složili da je to optimalno 295 minuta i tvoja rčunica opet nije tačna kad je maksimalno postaviš u neke laboratorijske uslove ipak je 295 i to u laboratoriji...
metnem
Posts: 101
Joined: 28/07/2016 11:55

#3117 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by metnem »

jarobot wrote:
metnem wrote:
jarobot wrote: Đe nađe ove cijene majke ti ja koliko znam na eronetu je 60+10 fino u cjenovniku piše cijena minute je 21 fening neko je to i postavi ovdje, a u bh telekomu je 18 feninga na mdi 30 ( PDV se plaća sa pretplatom ) obračunska 30+30..
još jedan dokaz kolko si ograničen, taj cjenovnik koji navodiš za Eronet je onda kada potrošiš 300 minuta, dakle ako dalje nastaviš koristit onda će ti cijena biti 0,21 po minuti
a 0,10 je prosta matematika koja je tebi izgleda nepoznata
30 KM podijeljeno sa 300 minuta, a gdje je još 1000 SMS koje by the way bht naplaćuje 0,09 po jednoj
pa prednost u količini GB
Majke ti to je zvanični cjenovnik Eroneta na stranici ja samo prenio ili si ti možda neki suvlasnik eroneta pa imaš svoj neki imaginarni cjenovnik ????
I stoti put nema 300 minuta u eronetu osim ako ne napraviš jedan poziv od 300 minuta sve ostalo je prevara.. :D
cjenovnik koji ti jadan ne bio ne znaš da čitaš ili tumačiš, 021 je cijena po minuti kada spucaš one minute koje su naveden u tarifi, konkrento kod ove 300 minuta
ponovo te pitam kolko dođe cijena minute ako je 300 minuta 30 KM, pa jebote ovo je matematika iz prvog osnovne :lol:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3118 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

smartXL wrote:
jarobot wrote:De napiši podatke majketi za no limit nek vidi raja šta lžu i kako lažu . Da i ja vidim ne da mi se harlati po portalu .Može ? :D
Isti princip ko i kod telekoma, al to ne vidis. Radi se o minutama prema drugim mrezama (50,120,350,700). I rekao sam da lazu za pocetni iznos na ultra racunu. Znaci lazu, a ko laze taj i krade. :thumbup:
A nas svi polako ubijaju 1 :D slažemo se jel !!
User avatar
rovac13
Posts: 5762
Joined: 08/12/2013 16:17

#3119 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by rovac13 »

Kakav je to mozak ???

Prvo me ubjedjuje da je bolje imat upola manje minuta na bht........1000sms ova manje.......1 GB manje.

Obracunska kod bht 30+30 ne valja ...........ona me vise zakida nego eronetova 60+10........ali ja ju opet ne spominjem kao izgovor za nesto :-D
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#3120 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

jarobot wrote: A nas svi polako ubijaju 1 :D slažemo se jel !!
Kad im budes prenosio ove tvrdnje, samo im js reci nek maknu bazne stanice ljudima iznad glava, kad se vec hvale da su drustveno-odgovorna kompanija. Znaju lajat za konkurenciju, a lagano ubijaju stanovnistvo. Et jos ih hvalite da imaju najbolju pokrivenost, nije ni cudo kad vidis gdje su sve bazne stanice
User avatar
avaks
Posts: 5660
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#3121 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.

Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
Pametnom dovoljno :thumbup:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3122 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

smartXL wrote:
jarobot wrote: A nas svi polako ubijaju 1 :D slažemo se jel !!
Kad im budes prenosio ove tvrdnje, samo im js reci nek maknu bazne stanice ljudima iznad glava, kad se vec hvale da su drustveno-odgovorna kompanija. Znaju lajat za konkurenciju, a lagano ubijaju stanovnistvo. Et jos ih hvalite da imaju najbolju pokrivenost, nije ni cudo kad vidis gdje su sve bazne stanice
Vidi ti si i dalje ubjeđen da ja radim u telekomu.
Haj daj broj u private pa ću ti poslati selfi sa radnog mjesta gdje radim i odakle sam..... :D
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3123 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

rovac13 wrote:Kakav je to mozak ???

Prvo me ubjedjuje da je bolje imat upola manje minuta na bht........1000sms ova manje.......1 GB manje.

Obracunska kod bht 30+30 ne valja ...........ona me vise zakida nego eronetova 60+10........ali ja ju opet ne spominjem kao izgovor za nesto :-D
Nije bolje je platit 300 minuta a u laboratorijskim uslovima 295 i biti sretan !!! :D
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#3124 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

jarobot wrote:Vidi ti si i dalje ubjeđen da ja radim u telekomu.
Haj daj broj u private pa ću ti poslati selfi sa radnog mjesta gdje radim i odakle sam..... :D
Vidim kolko zmiris kad je u pitanju telekom, a druge pljujes. Samo ti to njima prenesi :thumbup:
jarobot
Posts: 3056
Joined: 13/06/2016 20:07

#3125 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

jarobot wrote:
rovac13 wrote:Kakav je to mozak ???

Prvo me ubjedjuje da je bolje imat upola manje minuta na bht........1000sms ova manje.......1 GB manje.

Obracunska kod bht 30+30 ne valja ...........ona me vise zakida nego eronetova 60+10........ali ja ju opet ne spominjem kao izgovor za nesto :-D
Ja tebi nisam ništa sugerisao samo sam napisao da Eronet sa tih 300 ili kolko minuta dovodi korisnike u zabludu po naški laže ih ,u stavrnom životu to nije ni blizu 300 minuta osim uvijek kažem jednog razgovora od 300 minuta u komadu. E sad budi lud i pričaj 300 minuta odjedom da bi ispunio kvotu.
Nije bolje je platit 300 minuta a u laboratorijskim uslovima 295 i biti sretan !!! :D
Post Reply