Razo, jesi to ti?KatarinaKosaca wrote:Boli me kurac čega je tebi pun kuracMikelanđelo wrote:A zato si ti tako "zadovoljna" životom.
Braniš ratne drugove, kažeš? Da nisi Arijana Saračević Helać? A ne, ona je među onim bajatim u Sivom domu. A da se vratiš u 1992. godinu, pa ostani tamo, pusti nas ostale da živimo. Pun mi je kurac ratnih drugova, koji ne znaju ni o čemu drugom.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3076 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3078 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Izgleda da ti se pričinjavaju ovi koji znaju šta govore.karanana wrote:nema veze. tu sam da ponovo potpalim vatru. sto sam ganjo tinejdzerice, ganjo sam.KatarinaKosaca wrote:karanana wrote:bejbe ja bih da te inspirisem za lj&sZakasnio si jedno 20 godina
na temu: da li je program javnih servisa vrijedan 40 i nesto miliona budzeta? jel toliko dobar? prebaci na hrt pa vidi sta je edukacijsko-informativno-obrazovno-zabavni program i tehnicki kvalitet slike. cini se da sivi dom trosi previse para na hranjenje svoga stada a mala senadova prchija iz bosmala ima kvalitet slike koju bht ni za milion godina nece imati.
sta bi sencho uradio s 30-40 miliona?
sad ce mikelandjelo reci: kupio bi kvalitenog belog. erszebet jes to ti?
Podsjetiću te da je pretplata za HRT 3-4 puta veća nego za naše TV kuće, da 95% ljudi plaća pretplatu i da imaju SAMO JEDNU televiziju, sa tri kanala, dok mi imamo tri različite TV kuće.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3079 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zbog takvih to i jeste najgora profesija u državi... smetljari su elita za njih.BHF_Manijak wrote:Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#3080 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Meni smeta "mi u hd-u", "prvi smo", "jedini smo","najbolji smo" itd. Urlikanja i druge neartikulisane zvukove ne vrijedi ni spominjati. Mislim da to smeta većini gledalaca.
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3081 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mislim da kome god smeta neki tv kanal da ga jednostavno zaobidje i ne gleda.Stvarno mi nije jasan fazon ne valja ovo,ne valja ono i onda,,gdje i na koji nacin se moze gledati Facetv,,Sir Charles wrote:Meni smeta "mi u hd-u", "prvi smo", "jedini smo","najbolji smo" itd. Urlikanja i druge neartikulisane zvukove ne vrijedi ni spominjati. Mislim da to smeta većini gledalaca.
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3082 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
A šta je sa nama koji želimo gledati utakmicu, ali mrzimo kvazinovinare, ratne profitere i slične debile poput senada i marjana?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3083 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
postavimo stvari ovako
Ako je tačna info da će BHRT prenositi sve utakmice za iduće kvalifikacije ili nek bude neka druga televizija onda Marjan neće imati prostor, tržište gdje će se prodavati jer on to radi-prodaje se. Otići će jer neće imati šta raditi i pokušaće se negdje drugo prodati samo problem je gdje jer su ga svi skontali
Ako je tačna info da će BHRT prenositi sve utakmice za iduće kvalifikacije ili nek bude neka druga televizija onda Marjan neće imati prostor, tržište gdje će se prodavati jer on to radi-prodaje se. Otići će jer neće imati šta raditi i pokušaće se negdje drugo prodati samo problem je gdje jer su ga svi skontali
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3084 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Možda pokuša u HrvatskojStupskaBitanga wrote:postavimo stvari ovako
Ako je tačna info da će BHRT prenositi sve utakmice za iduće kvalifikacije ili nek bude neka druga televizija onda Marjan neće imati prostor, tržište gdje će se prodavati jer on to radi-prodaje se. Otići će jer neće imati šta raditi i pokušaće se negdje drugo prodati samo problem je gdje jer su ga svi skontali
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#3085 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
vjerovatno je istina i koliko god bilo normalno da jednu reprezentaciju prenosi javni servis, toliko je i glupo jer taj isti BHT nema nikakvih tv priloga prije utakmica, da ne govorim da sa lica mjesta rade neki gostujuci prenos. Ovako gostovanja odrade tek onako formalno, ukljuci se 10 minuta prije pocetka utakmice iz sivog doma i zatim se iskljuci nakon pozdrava igraca na terenu. A o katastrofalnom signalu kao da smo i dalje u 1984 god da ne pricam.
Na stranu Faceov neprofesionalizam i dernecenje nakon utakmice, jbg ipak su privatna televizija i malo nekontrolisanog slavlja nije na odmet.
Ovakve i slicne priloge BHT nikad nije imao.
http://www.youtube.com/watch?v=tCPIwhPCQkA
Na stranu Faceov neprofesionalizam i dernecenje nakon utakmice, jbg ipak su privatna televizija i malo nekontrolisanog slavlja nije na odmet.
Ovakve i slicne priloge BHT nikad nije imao.
http://www.youtube.com/watch?v=tCPIwhPCQkA
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3086 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa slusaj radio prenos ne moras gledati nesto sto ti ne odgovara.Mikelanđelo wrote:A šta je sa nama koji želimo gledati utakmicu, ali mrzimo kvazinovinare, ratne profitere i slične debile poput senada i marjana?
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3087 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Koje ratne profitere ti neznas ni znacenje te rijeci a koristis je i hoces da pljujes nekog ko je zasluzan za mnoge stvari i u ratu i poslije rata.Mikelanđelo wrote:A šta je sa nama koji želimo gledati utakmicu, ali mrzimo kvazinovinare, ratne profitere i slične debile poput senada i marjana?
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3088 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Zar nema kakav stream ko opcija
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3089 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Reprezentacija nije ultra-mega-giga interesantni "Face Magazin", pa da biramo hoćemo li ili ne gledati. Za većinu građana BiH, da se utakmica prikazuje na MTV Igmanu, gledali bismo je. Što opet ne znači da nas oduševljava Igman.luckylaka wrote:Mislim da kome god smeta neki tv kanal da ga jednostavno zaobidje i ne gleda.Stvarno mi nije jasan fazon ne valja ovo,ne valja ono i onda,,gdje i na koji nacin se moze gledati Facetv,,Sir Charles wrote:Meni smeta "mi u hd-u", "prvi smo", "jedini smo","najbolji smo" itd. Urlikanja i druge neartikulisane zvukove ne vrijedi ni spominjati. Mislim da to smeta većini gledalaca.
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3090 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kako je išla ona poslovica sa hrđavim qrcem
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
Sent from my ST21i using Tapatalk 4
- Mikelanđelo
- Posts: 48
- Joined: 27/06/2013 08:43
#3091 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Šta je to Senad uradio u ratu i poslije rata? Prosvijetli me.Havatar wrote:Koje ratne profitere ti neznas ni znacenje te rijeci a koristis je i hoces da pljujes nekog ko je zasluzan za mnoge stvari i u ratu i poslije rata.Mikelanđelo wrote:A šta je sa nama koji želimo gledati utakmicu, ali mrzimo kvazinovinare, ratne profitere i slične debile poput senada i marjana?
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3092 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ja opet ne mogu vjerovati da neko nesto gleda i slusa ako ga to iritira to bola.SvastaIt_is_a_Leclerc wrote:Reprezentacija nije ultra-mega-giga interesantni "Face Magazin", pa da biramo hoćemo li ili ne gledati. Za većinu građana BiH, da se utakmica prikazuje na MTV Igmanu, gledali bismo je. Što opet ne znači da nas oduševljava Igman.luckylaka wrote:Mislim da kome god smeta neki tv kanal da ga jednostavno zaobidje i ne gleda.Stvarno mi nije jasan fazon ne valja ovo,ne valja ono i onda,,gdje i na koji nacin se moze gledati Facetv,,Sir Charles wrote:Meni smeta "mi u hd-u", "prvi smo", "jedini smo","najbolji smo" itd. Urlikanja i druge neartikulisane zvukove ne vrijedi ni spominjati. Mislim da to smeta većini gledalaca.
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#3093 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Aman čovječe.
Ja ću reprezentaciju gledati i na TV Amni, ali neću tvrditi da je TV Amna sa CNN-om u rangu.
Ja ću reprezentaciju gledati i na TV Amni, ali neću tvrditi da je TV Amna sa CNN-om u rangu.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3094 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ja necu da gledam ni jedan kanal ni da slusam ni jednog krelca koji me nervira.Gledam Facetv slusam Marjana i meni dobro,kome ne valja valja mu potraziti drugo rjesenje.It_is_a_Leclerc wrote:Aman čovječe.
Ja ću reprezentaciju gledati i na TV Amni, ali neću tvrditi da je TV Amna sa CNN-om u rangu.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3095 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Medijski rat je od podjednake vaznosti kao i klasicni rat a osim toga i to sto se u njegovu emisiju javio Alija Izetbegovic kad ga je zarobila srpska vojska i to sto je zasluzan za to sto Bosna nije ostala bez svog predsjednika spada u njegove zasluge. Osim toga njegova televizija je jedina probosanska i bosnjacka i nije joj cilj da vrsi propagandu za ciljeve susjednih i komsijskih drzava niti za ciljeve medjunarodnih organizacija nego govori o problemima koji pogadjaju Bosnjake a koje poltroni i izdajice i na vlasti zele da sakriju da se o tome ne govori i prikazuje pozitivne primjere iz Bosne i daje nadu Bosnjacima da ako budu pametni i vrijedno radili mogu da promijene stanje u drzavi.Mikelanđelo wrote:Šta je to Senad uradio u ratu i poslije rata? Prosvijetli me.Havatar wrote:Koje ratne profitere ti neznas ni znacenje te rijeci a koristis je i hoces da pljujes nekog ko je zasluzan za mnoge stvari i u ratu i poslije rata.Mikelanđelo wrote:A šta je sa nama koji želimo gledati utakmicu, ali mrzimo kvazinovinare, ratne profitere i slične debile poput senada i marjana?
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3096 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Halo Pozega, javi se...
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#3097 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jesmo mi naopak narod. Sve nam smeta.
Face jeste bosanska ali nikako nije bošnjačka televizija. Senad je neutralan jer sam uređuje svoje emisije i niko mu ne diktira kao na drugim televizijama, počevši od državnih servisa pa nadalje. Ne zavisi ni od čijih para i može sebi priuštiti da nakači koga god stigne.
A, da ne govorimo o tome da svakog petka i subote ima ekstra kvalitetne goste na "face-to-face".
Face jeste bosanska ali nikako nije bošnjačka televizija. Senad je neutralan jer sam uređuje svoje emisije i niko mu ne diktira kao na drugim televizijama, počevši od državnih servisa pa nadalje. Ne zavisi ni od čijih para i može sebi priuštiti da nakači koga god stigne.
A, da ne govorimo o tome da svakog petka i subote ima ekstra kvalitetne goste na "face-to-face".
- Sir Charles
- Posts: 1069
- Joined: 10/04/2006 01:22
#3098 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Naravno da ga zaobilazim i to u širokom luku, jer prijenosi koje ova tv kuća radi su sve, samo ne profesionalni. Sreća pa prijenose utakmica naše reprezentacije rade i druge tv kuće. Osim toga, meni ne smeta tv kanal kao tv kanal, nego visoka doza nepeofesionalizma, samohvaljenja i uvlačenja u šupak Senadu, što je Marjana od vrhunskog komentatora napravilo običnim klaunom.luckylaka wrote:Mislim da kome god smeta neki tv kanal da ga jednostavno zaobidje i ne gleda.Stvarno mi nije jasan fazon ne valja ovo,ne valja ono i onda,,gdje i na koji nacin se moze gledati Facetv,,Sir Charles wrote:Meni smeta "mi u hd-u", "prvi smo", "jedini smo","najbolji smo" itd. Urlikanja i druge neartikulisane zvukove ne vrijedi ni spominjati. Mislim da to smeta većini gledalaca.
Druga stvar, Marjan koji danas komentariše utakmice nije ni do koljena Marjanu koji je svojevremeno komentarisao "cvajtu" na SK.
Može li mi neko reći gdje se i na koji način može gledati FACE u HD-u kojim se toliko hvale, jer na satelitu ne ide HD signal?
Sent from my iPhone using Tapatalk
A što se tiče mog pitanja o načinu gledanja ovog tv kanala, to je i čiste znatiželje, jer se toliko reklamiraju i hvale da su u HD-u, pa me interesuje gdje se taj HD može gledati. Kao što sam napisao, na satelitu nije HD, a i većina kablovskih operatera preuzima satelitski signal i reemituje ga putem svoje mreže.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3099 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
I mene interesuje gdje je to Face u HD signalu. Jos ga ne vidjeh ni na satelitu ni na kablu u toj rezoluciji a puna su im usta hd-a ko da je aman zaman svemirska tehnologija.
-
theprodigy
- Posts: 238
- Joined: 16/11/2009 16:28
#3100 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
na hs-u i na moja tv idu u HD-uChuckie wrote:I mene interesuje gdje je to Face u HD signalu. Jos ga ne vidjeh ni na satelitu ni na kablu u toj rezoluciji a puna su im usta hd-a ko da je aman zaman svemirska tehnologija.
