Zeljoooo wrote:ZMBT, Zvezde Granda, Pinkove Zvezdice, The Voice, X Factor... pa jebo majku rade li sta ovi ljudi na Balkanu osim sto pjevaju imaju li kakv drugi talenat

Današnja nejač hoće samo "leba bez motike".
Trebalo bi formirati rijaliti recimo ko će izdržati 3 mjeseca radeći 4-smjenski sistem u nekom od rudnika bivše juge, rad u pekari od 2 ujutro, ili nešto slično. Koliko bi se ljudi prijavilo? Zero!
Samo pjevanje ili ti "leba bez motike", šminkanje, štiklice, lak za kosu, dugi nokti , gel u kosi. Jadna li nam majka sa novim generacijama.
Posebne su perverzije emisije kao što su pinkove zvezdice.Gdje se maloljetne osobe uči krivim životnim vrijednostima. A onda kad ih život opali po glavi, a od sjaja i glamura ostane blagajna u konzumu (ako i to) noda dolaze frustracije.