X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3076 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

Zeljoooo wrote:ZMBT, Zvezde Granda, Pinkove Zvezdice, The Voice, X Factor... pa jebo majku rade li sta ovi ljudi na Balkanu osim sto pjevaju imaju li kakv drugi talenat :roll:
Imaju, za politiku. Imamo toliko političara i stranaka za nekoliko normalnih država.
Talente mi je bar zanimljivo gledati, a kad vidim političare najradije bih polomio TV.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3077 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

StupskaBitanga wrote:pogledajte Voice na HRT
Odlično odrađen šou. Svaka im čast.
User avatar
zanzakpizdolizije
Posts: 221
Joined: 21/10/2014 12:19

#3078 Re: X FACTOR Adria

Post by zanzakpizdolizije »

Zeljoooo wrote:ZMBT, Zvezde Granda, Pinkove Zvezdice, The Voice, X Factor... pa jebo majku rade li sta ovi ljudi na Balkanu osim sto pjevaju imaju li kakv drugi talenat :roll:
Današnja nejač hoće samo "leba bez motike".
Trebalo bi formirati rijaliti recimo ko će izdržati 3 mjeseca radeći 4-smjenski sistem u nekom od rudnika bivše juge, rad u pekari od 2 ujutro, ili nešto slično. Koliko bi se ljudi prijavilo? Zero!
Samo pjevanje ili ti "leba bez motike", šminkanje, štiklice, lak za kosu, dugi nokti , gel u kosi. Jadna li nam majka sa novim generacijama.
Posebne su perverzije emisije kao što su pinkove zvezdice.Gdje se maloljetne osobe uči krivim životnim vrijednostima. A onda kad ih život opali po glavi, a od sjaja i glamura ostane blagajna u konzumu (ako i to) noda dolaze frustracije.
User avatar
zanzakpizdolizije
Posts: 221
Joined: 21/10/2014 12:19

#3079 Re: X FACTOR Adria

Post by zanzakpizdolizije »

zanzakpizdolizije wrote:
Zeljoooo wrote:ZMBT, Zvezde Granda, Pinkove Zvezdice, The Voice, X Factor... pa jebo majku rade li sta ovi ljudi na Balkanu osim sto pjevaju imaju li kakv drugi talenat :roll:
Današnja nejač hoće samo "leba bez motike".
Trebalo bi formirati rijaliti recimo ko će izdržati 3 mjeseca radeći 4-smjenski sistem u nekom od rudnika bivše juge, rad u pekari od 2 ujutro, ili nešto slično. Koliko bi se ljudi prijavilo? Zero!
Samo pjevanje ili ti "leba bez motike", šminkanje, štiklice, lak za kosu, dugi nokti , gel u kosi. Jadna li nam majka sa novim generacijama.
Posebne su perverzije emisije kao što su pinkove zvezdice.Gdje se maloljetne osobe uči krivim životnim vrijednostima. A onda kad ih život opali po glavi, a od sjaja i glamura ostane blagajna u konzumu (ako i to) onda dolaze frustracije.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3080 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Prijave za X Factor Adria traju jos 7 dana!
RTL pojacao reklamiranje za prijave.

Uskoro snimanje i emitovanje pa da vidimo koliko su bolji od pinka.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3081 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Kako još 7 dana a kod nas još nema nikakve informacije o televiziji koja će emitovati a kamoli o audicijama? :-) :-)
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3082 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

MTV wrote:Prijave za X Factor Adria traju jos 7 dana!
RTL pojacao reklamiranje za prijave.

Uskoro snimanje i emitovanje pa da vidimo koliko su bolji od pinka.
Prvo idu audicije ko će uopšte ući u takmičenje. To se koliko znam ne prenosi. A tek onda idu live emisije.
Rekli su da emitovanje kreće negdje u martu.
Čuo sam da je Đorđe Balašević pristao da uđe u žiri. Severina navodno tražila 100 000 EUR-a, a ovi joj nisu dali tako da je nećemo gledati.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3083 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Audicije se emituju i to duže nego live emisije. Live emisija ukupno bude oko 7-8, a audicija preko 10. A između audicija i live emisija ima bootcamp (mislim da su 2 emisije)
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3084 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

daky585 wrote:Audicije se emituju i to duže nego live emisije. Live emisija ukupno bude oko 7-8, a audicija preko 10. A između audicija i live emisija ima bootcamp (mislim da su 2 emisije)
Moguće, nisam baš pratio detaljno prošli serijal. Mislio sam na audicije koje će od više hiljada prijavljenih svesti njih na nekih stotinjak prije nego i uđu u bootcamp. Nemoguće da će sve njih prikazivati. Pa nisu oni Hayat da prikazuju svakog debila koji misli da zna pjevati, a prospe se na audiciji. To čak ni Grand više ne radi.
Uglavnom, najavili su da emitovanje počinje u martu.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3085 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Prikazuju ono što smatraju zanimljivim, bez obzira da li znaju ili ne znaju pjevati. Najavljeno je za mart, ali nezvanično... kod nas nije ni najavljeno. A to je krajnje vrijeme jer ako kasnije počne emitovao bi se na ljeto a tako sigurno neće biti.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3086 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

JA SE JAVNO IZVINJAVAM SVIMA STO SAM STALNO GOVORIO DA X FACTOR ADRIA IDE NA OBN.

X FACTOR ADRIA IDE NA RTRS.
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=134561

Mozda i na FTV al necu unaprijed nista reci. :D

Jos 6 dana traju prijave!
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3087 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Još da RTRS ne emituje u letterbox-u bilo bi odlično. Ali u svakom slučaju je bolje od katastrofalne slike na FTV. A nigdje nema informacija za prijave iz BiH. Hoće li uopšte biti učesnika odavde?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3088 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Još da RTRS ne emituje u letterbox-u bilo bi odlično. Ali u svakom slučaju je bolje od katastrofalne slike na FTV. A nigdje nema informacija za prijave iz BiH. Hoće li uopšte biti učesnika odavde?
Svi se mogu prijaviti preko facebook stranice. A postoji jos mogucnost preko rtl.hr i prva.rs.
Sreca pa RTL emituje u HD rezoluciji naspram ovih nasih kanala. (Znam nije HD al kakva je slika na nasim kanalima ono je HD) :)
User avatar
Better Man
Posts: 18736
Joined: 01/10/2006 20:10

#3089 Re: X FACTOR Adria

Post by Better Man »

MTV wrote:
daky585 wrote:Još da RTRS ne emituje u letterbox-u bilo bi odlično. Ali u svakom slučaju je bolje od katastrofalne slike na FTV. A nigdje nema informacija za prijave iz BiH. Hoće li uopšte biti učesnika odavde?
Svi se mogu prijaviti preko facebook stranice. A postoji jos mogucnost preko rtl.hr i prva.rs.
Sreca pa RTL emituje u HD rezoluciji naspram ovih nasih kanala. (Znam nije HD al kakva je slika na nasim kanalima ono je HD) :)
U Hrvatskoj je odavno ukinut analogni signal. Slika na RTL-u je dobra, jer je digitalni signal, a vjerovatno u samoj Hrvatskoj kanal ide i u HD rezoluciji.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3090 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Ne ide. RTL nema HD kanal.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3091 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Better Man wrote:
MTV wrote:
daky585 wrote:Još da RTRS ne emituje u letterbox-u bilo bi odlično. Ali u svakom slučaju je bolje od katastrofalne slike na FTV. A nigdje nema informacija za prijave iz BiH. Hoće li uopšte biti učesnika odavde?
Svi se mogu prijaviti preko facebook stranice. A postoji jos mogucnost preko rtl.hr i prva.rs.
Sreca pa RTL emituje u HD rezoluciji naspram ovih nasih kanala. (Znam nije HD al kakva je slika na nasim kanalima ono je HD) :)
U Hrvatskoj je odavno ukinut analogni signal. Slika na RTL-u je dobra, jer je digitalni signal, a vjerovatno u samoj Hrvatskoj kanal ide i u HD rezoluciji.
Nema RTL HD kanal. Do opreme televizija je jer npr. PRVA ima najnoviju opremu a signal svima dostavlja digitalno sem zemaljskoj mrezi gdje je jos analogna, tj konvertuje digitalni u analogni. U Hrvatskoj ima samo Nova TV HD i Doma TV HD preko kablovskih/iptv.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3092 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Čak ni Nova HD i Doma HD ne emituju sve u HD. Zanimljivo je da novije filmove koji su snimljeni u HD emituju u SD, a samo su titlovi u HD.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3093 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Čak ni Nova HD i Doma HD ne emituju sve u HD. Zanimljivo je da novije filmove koji su snimljeni u HD emituju u SD, a samo su titlovi u HD.
:lol: :lol: nisam znao.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3094 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Ne znam koji genijalac je pravio onu reklamu za prijave koja ide na RTRS... Piše.
Prijavite se na broj telefona 091... itd

ili na FUN PAGE X Factor Adria. :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3095 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3096 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

Maloprije na RTRS bi uzivo javljanje sa audicije XFactor i Lukijan se hvali kako mu pjesma koja je izasla prije 2 i po mjeseca ima 6 hiljada pregleda. Smijesno. Ne da nije tuzno bilo bi smijesno.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3097 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Nisi dobro čuo. Ima pola miliona.
https://www.youtube.com/watch?v=8lwmT3WTsP4

Na RTRS danas cijeli dan povremeno uključivanje uživo u preaudiciju u BL. Sljedeće uključenje je u 16:15.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#3098 Re: X FACTOR Adria

Post by MTV »

daky585 wrote:Nisi dobro čuo. Ima pola miliona.
https://www.youtube.com/watch?v=8lwmT3WTsP4

Na RTRS danas cijeli dan povremeno uključivanje uživo u preaudiciju u BL. Sljedeće uključenje je u 16:15.
Sorry moja greska a sta je onda 6 hiljada :D (progresno sam cuo)
dragan.s
Posts: 2042
Joined: 04/07/2009 00:34

#3099 Re: X FACTOR Adria

Post by dragan.s »

MTV wrote:
daky585 wrote:Nisi dobro čuo. Ima pola miliona.
https://www.youtube.com/watch?v=8lwmT3WTsP4

Na RTRS danas cijeli dan povremeno uključivanje uživo u preaudiciju u BL. Sljedeće uključenje je u 16:15.
Sorry moja greska a sta je onda 6 hiljada :D (progresno sam cuo)
Možda 6 hiljada lajkova. Zapravo, nema ni toliko. Ima oko 5,5 hiljada. Smiješno.
User avatar
daky585
Posts: 876
Joined: 07/06/2014 01:50

#3100 Re: X FACTOR Adria

Post by daky585 »

Pa i nije smiješno u poređenju sa brojem pregleda. Pogledaj neke druge pjesme sa preko 2 miliona koje imaju 7-8 hiljada lajkova. To je sasvim normalan broj.
Post Reply