Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
mahalas505
- Posts: 2783
- Joined: 08/10/2005 09:13
#3076 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moram reci da me @dgL_ dosta iznenadjuje, ali pozitivno
. Dosta je evaluirao sto se ti ce dialoga i obracanja prema drugim i to sve unutar godine dana
.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3077 Re: Pitamo Mehanicare ?
tempuser wrote:On je trkac, mora pazit na kilazu!
doduse nekad me pocaste s bombonama

-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#3078 Re: Pitamo Mehanicare ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3080 Re: Pitamo Mehanicare ?
zelena je gadna do bola 
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#3081 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kad huknes, spada hrdja s diskova?bitanga_sa_otesa wrote:zelena je gadna do bola
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3082 Re: Pitamo Mehanicare ?
nisam isprobavao,novi su diskovi,nisu jos zahrdjali 
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#3083 Re: Pitamo Mehanicare ?
Koristis umjesto spreja za odmascivanje diskova. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3084 Re: Pitamo Mehanicare ?
probacu iduci put ako mi posalju bombone
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#3085 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eeeee ne šalje bombone svako, to je samo od odredjenih klijenata i njihovih dobavljača dijelova 
-
mokhac
- Posts: 445
- Joined: 02/06/2012 21:15
#3086 Re: Pitamo Mehanicare ?
Imam problem sa kočnicama (povremeno ne vraća kočnica, kao da kliješta ostanu stisnuta, a dogodilo mi se danas i to da uopšte ne uhvati kočnica i to dok sam se u drugoj spuštao s Bjelava), jel može neko preporučiti gdje da odem na servis?
Hvala
Hvala
-
mahalas505
- Posts: 2783
- Joined: 08/10/2005 09:13
#3087 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidi sa ovim gore @bitanga_sa_otesa.mokhac wrote:Imam problem sa kočnicama (povremeno ne vraća kočnica, kao da kliješta ostanu stisnuta, a dogodilo mi se danas i to da uopšte ne uhvati kočnica i to dok sam se u drugoj spuštao s Bjelava), jel može neko preporučiti gdje da odem na servis?
Hvala
- ned424
- Posts: 448
- Joined: 07/08/2009 09:07
#3088 Re: Pitamo Mehanicare ?

E haj sad bitango hehe reci ciki sta mu je haha, sala mala ali morao sam hehe
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3089 Re: Pitamo Mehanicare ?
txt je iz 2005
samo su ga preveli sa engleskog i drugi je auto ...
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#3090 Re: Pitamo Mehanicare ?
Tako je jedna četvorka sdi prije jedno 10 godina povukla piljevinu i prodala se za fine pare... Piljevina je poslužila kao diht masa 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3091 Re: Pitamo Mehanicare ?
zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#3092 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako mislimo na istu firmu (POWER d.o.o.) adresa im je Blažujski drum 24, Ilidža, ali nemam kontakt tel.quarterback wrote:zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#3093 Re: Pitamo Mehanicare ?
jesu li to oni ex autoagent? probaj na 033 274 600, 033 231 300, 033 231 304Romeo 80 wrote:Ako mislimo na istu firmu (POWER d.o.o.) adresa im je Blažujski drum 24, Ilidža, ali nemam kontakt tel.quarterback wrote:zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3094 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kod raskrsnice za vrelo Bosne skerenes desno, ili malo ranije, prije one autopraone, prodjes ispod nadvoznjaka, opet desno, 100m mozda sa desne strane, poslije Kramara, tu su. Bio neki dan ja tamo.
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3095 Re: Pitamo Mehanicare ?
Dok ne odvucem auto na servis.
Odjednom, upalio auto, do tad sve uredu, pale se lampice check engine, ESP, EPC i autu se ne moze dodati gas, prakticno ono ide skroz polako u 1 brzini. Zna li neko do cega je to, i sta bi moglo biti. Golf 5, benzin + plin (3 godine).
Odjednom, upalio auto, do tad sve uredu, pale se lampice check engine, ESP, EPC i autu se ne moze dodati gas, prakticno ono ide skroz polako u 1 brzini. Zna li neko do cega je to, i sta bi moglo biti. Golf 5, benzin + plin (3 godine).
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3096 Re: Pitamo Mehanicare ?
do plina 
- Mea_parvitas
- Posts: 3100
- Joined: 18/03/2015 01:36
#3097 Re: Pitamo Mehanicare ?
Probao sam i iskljuciti, al' isti djavo... Mozda samo reset greski i to je to.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#3098 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hvala puno! 
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#3099 Re: Pitamo Mehanicare ?
.
Last edited by preludezalude on 06/10/2015 13:51, edited 1 time in total.
-
preludezalude
- Posts: 7011
- Joined: 07/03/2012 00:09
#3100 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nizak napon.Mea_parvitas wrote:Dok ne odvucem auto na servis.
Odjednom, upalio auto, do tad sve uredu, pale se lampice check engine, ESP, EPC i autu se ne moze dodati gas, prakticno ono ide skroz polako u 1 brzini. Zna li neko do cega je to, i sta bi moglo biti. Golf 5, benzin + plin (3 godine).
