Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#3076 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mahalas505 »

Moram reci da me @dgL_ dosta iznenadjuje, ali pozitivno :) . Dosta je evaluirao sto se ti ce dialoga i obracanja prema drugim i to sve unutar godine dana :D .
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3077 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

tempuser wrote:On je trkac, mora pazit na kilazu! :D
:lol: :lol: mogu one male cokoladice :)
doduse nekad me pocaste s bombonama

Image
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#3078 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by direstraits0078 »

:lol: Da ciko bonu... :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#3079 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

A sve one za zadah :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3080 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

zelena je gadna do bola :D
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#3081 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by direstraits0078 »

bitanga_sa_otesa wrote:zelena je gadna do bola :D
Kad huknes, spada hrdja s diskova? :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3082 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

nisam isprobavao,novi su diskovi,nisu jos zahrdjali :lol:
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#3083 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by direstraits0078 »

Koristis umjesto spreja za odmascivanje diskova. :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3084 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

probacu iduci put ako mi posalju bombone
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#3085 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by O'zone »

Eeeee ne šalje bombone svako, to je samo od odredjenih klijenata i njihovih dobavljača dijelova ;)
mokhac
Posts: 445
Joined: 02/06/2012 21:15

#3086 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mokhac »

Imam problem sa kočnicama (povremeno ne vraća kočnica, kao da kliješta ostanu stisnuta, a dogodilo mi se danas i to da uopšte ne uhvati kočnica i to dok sam se u drugoj spuštao s Bjelava), jel može neko preporučiti gdje da odem na servis?

Hvala
mahalas505
Posts: 2783
Joined: 08/10/2005 09:13

#3087 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by mahalas505 »

mokhac wrote:Imam problem sa kočnicama (povremeno ne vraća kočnica, kao da kliješta ostanu stisnuta, a dogodilo mi se danas i to da uopšte ne uhvati kočnica i to dok sam se u drugoj spuštao s Bjelava), jel može neko preporučiti gdje da odem na servis?

Hvala
Vidi sa ovim gore @bitanga_sa_otesa.
User avatar
ned424
Posts: 448
Joined: 07/08/2009 09:07

#3088 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by ned424 »

Image

E haj sad bitango hehe reci ciki sta mu je haha, sala mala ali morao sam hehe
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#3089 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by bitanga_sa_otesa »

txt je iz 2005 :) samo su ga preveli sa engleskog i drugi je auto ...
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#3090 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by sparky »

Tako je jedna četvorka sdi prije jedno 10 godina povukla piljevinu i prodala se za fine pare... Piljevina je poslužila kao diht masa :)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3091 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by quarterback »

zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#3092 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Romeo 80 »

quarterback wrote:zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
Ako mislimo na istu firmu (POWER d.o.o.) adresa im je Blažujski drum 24, Ilidža, ali nemam kontakt tel. :)
User avatar
holowey
Posts: 10853
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#3093 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by holowey »

Romeo 80 wrote:
quarterback wrote:zna li mozda neko kontakt ili gdje se nalaze - firma power, trebali bi biti zastupnici forda u sarajevu
takodje ako neko zna da li je f-company ovlasten za forda
hvala
Ako mislimo na istu firmu (POWER d.o.o.) adresa im je Blažujski drum 24, Ilidža, ali nemam kontakt tel. :)
jesu li to oni ex autoagent? probaj na 033 274 600, 033 231 300, 033 231 304
User avatar
Qler
Posts: 25829
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3094 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Qler »

Kod raskrsnice za vrelo Bosne skerenes desno, ili malo ranije, prije one autopraone, prodjes ispod nadvoznjaka, opet desno, 100m mozda sa desne strane, poslije Kramara, tu su. Bio neki dan ja tamo.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3095 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Mea_parvitas »

Dok ne odvucem auto na servis.

Odjednom, upalio auto, do tad sve uredu, pale se lampice check engine, ESP, EPC i autu se ne moze dodati gas, prakticno ono ide skroz polako u 1 brzini. Zna li neko do cega je to, i sta bi moglo biti. Golf 5, benzin + plin (3 godine).
User avatar
Qler
Posts: 25829
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3096 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Qler »

do plina :)
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 3100
Joined: 18/03/2015 01:36

#3097 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Mea_parvitas »

Probao sam i iskljuciti, al' isti djavo... Mozda samo reset greski i to je to.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3098 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by quarterback »

Hvala puno! :thumbup:
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#3099 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

.
Last edited by preludezalude on 06/10/2015 13:51, edited 1 time in total.
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#3100 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by preludezalude »

Mea_parvitas wrote:Dok ne odvucem auto na servis.

Odjednom, upalio auto, do tad sve uredu, pale se lampice check engine, ESP, EPC i autu se ne moze dodati gas, prakticno ono ide skroz polako u 1 brzini. Zna li neko do cega je to, i sta bi moglo biti. Golf 5, benzin + plin (3 godine).
Nizak napon.
Post Reply