Zemljotres maloprije..
-
Sehro
- Posts: 1838
- Joined: 25/09/2008 14:46
#3076 Re: Zemljotres maloprije..
Potres u Krajini, osjetio se: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=370291
- akcid
- Posts: 1904
- Joined: 09/04/2013 13:49
- Location: Sarajevo
#3077 Re: Zemljotres maloprije..
Zemljotres sinoć na granici Albanije i Crne gore - Jak zemljotres jačine 4,2 stepena po Rihterovoj skali potresao je kasno sinoć Albaniju, a osjetio se i u brojnim gradovima Crne Gore,
Zemljotres jutros u Sloveniji - Vrlo jak potres jačine 4,7 stupnjeva prema Richteru, koji se osjetio i u Hrvatskoj, zabilježen je oko 11 sati na području Pivke kod Ilirske Bistrice u Sloveniji
Da li je sljedeći negdje na pola puta...
Zemljotres jutros u Sloveniji - Vrlo jak potres jačine 4,7 stupnjeva prema Richteru, koji se osjetio i u Hrvatskoj, zabilježen je oko 11 sati na području Pivke kod Ilirske Bistrice u Sloveniji
Da li je sljedeći negdje na pola puta...
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#3078 Re: Zemljotres maloprije..
Baš ovo kreno napisat.akcid wrote:Zemljotres sinoć na granici Albanije i Crne gore - Jak zemljotres jačine 4,2 stepena po Rihterovoj skali potresao je kasno sinoć Albaniju, a osjetio se i u brojnim gradovima Crne Gore,
Zemljotres jutros u Sloveniji - Vrlo jak potres jačine 4,7 stupnjeva prema Richteru, koji se osjetio i u Hrvatskoj, zabilježen je oko 11 sati na području Pivke kod Ilirske Bistrice u Sloveniji
Da li je sljedeći negdje na pola puta...
Najgora kombinacija je: vani pada led/grad a bude zemljotres, gdje pobjeći.
-
swanfilter
- Posts: 10811
- Joined: 06/06/2008 18:52
#3079 Re: Zemljotres maloprije..
Fino sam se osjecao osjecajuci statiku zgrade od 15 spratova dok je treslo - Ljubljana ...
-
loool
- Posts: 1015
- Joined: 16/03/2014 16:34
- Location: abuzenze
#3080 Re: Zemljotres maloprije..
Danas bosna na redu, huraaaaaa 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3081 Re: Zemljotres maloprije..
po mojoj racunici nekad veceras oko 1 poslije ponoci.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3083 Re: Zemljotres maloprije..
ja sam jutros oko 5:15h osjetila neki potres- ne umisljam jer je potrajalo...
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3084 Re: Zemljotres maloprije..
i ja sam ljubitelj zornjaka da budem iskren.
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#3086 Re: Zemljotres maloprije..
Ljuljaj ljuljaj
Sent from my ------- Tapatalk
Sent from my ------- Tapatalk
- matsuda
- Posts: 499
- Joined: 13/07/2011 18:55
#3088 Re: Zemljotres maloprije..
Je l' ovo bi maloprije zemljotres ili mi laptop stvarno jako vibrira na stolu? 
-
loool
- Posts: 1015
- Joined: 16/03/2014 16:34
- Location: abuzenze
#3089 Re: Zemljotres maloprije..
jeste li GA osjetili? 
-
Drogo_rooq
- Posts: 150
- Joined: 04/03/2014 14:43
#3090 Re: Zemljotres maloprije..
Dobro je... Nisam puk'o
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
-
recto-verso
- Posts: 998
- Joined: 12/03/2008 16:03
#3091 Re: Zemljotres maloprije..
Ljuljnulo ga je negdje pravo.
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#3093 Re: Zemljotres maloprije..
3.8
Sent from my ------- Tapatalk
Sent from my ------- Tapatalk
-
loool
- Posts: 1015
- Joined: 16/03/2014 16:34
- Location: abuzenze
-
Drogo_rooq
- Posts: 150
- Joined: 04/03/2014 14:43
#3095 Re: Zemljotres maloprije..
Epicentar?
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
- Oligarh
- Posts: 875
- Joined: 05/06/2010 13:23
#3096 Re: Zemljotres maloprije..
Kod Gacka. Vec drugi u zadnja 2 sata. Prvo 2.6, sada 3.8.
Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Last edited by Oligarh on 05/05/2014 01:56, edited 1 time in total.
- Oligarh
- Posts: 875
- Joined: 05/06/2010 13:23
-
loool
- Posts: 1015
- Joined: 16/03/2014 16:34
- Location: abuzenze
#3098 Re: Zemljotres maloprije..
Znaci treci ce bit jaci iznad 4
- Oligarh
- Posts: 875
- Joined: 05/06/2010 13:23
#3099 Re: Zemljotres maloprije..
Nadam se da nece malo jaci od toga. Nakuplja se energija vec na ovoj jadranskoj mikroploci. Vidjeli smo neki dan u Sloveniji i kod Ulicinja u par sati 2 zemljotresa od preko 4.5. To je na krajevima jadranske mikroploce koja se, kao dio africke ploce, uvalci pod Euroazijsku kontinentalnu plocu na godisnjem nivou oko 8 mm prema sjeveroistoku. Ima dosta nagomilane seizmicke energije u ovim podrucjima.
Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Sent from my SM-G900F using Tapatalk
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#3100 Re: Zemljotres maloprije..
Na lokaciji sam : centralna Bosna...da li je sad neko osjetio zemljotres?
