Prenesi prve utiske.Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4![]()
![]()
![]()
iPhone - All about
Moderator: Benq
-
DYD666
- Posts: 1108
- Joined: 21/02/2007 08:50
#3076 Re: iPhone - All about
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#3077 Re: iPhone - All about
Welcome to the club!Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4![]()
![]()
![]()
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#3078 Re: iPhone - All about
Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4![]()
![]()
![]()
Sretno, u zdravlju ga poderala za par godina
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#3079 Re: iPhone - All about
hvalaaaaa 
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3080 Re: iPhone - All about
Eto sad kada si se ponovila mogla bi meni da registrujes nalog na mobileme 
-
dugmee
- Posts: 264
- Joined: 19/11/2006 17:09
#3081 Re: iPhone - All about
Jel zna neko koliko je iPhone 4 u Mekline? Jer na mail ocito ne odgovaraju a ja trenutno nisam u BiH 
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3082 Re: iPhone - All about
Ne prodaje se iPhone u Mekline-u.dugmee wrote:Jel zna neko koliko je iPhone 4 u Mekline? Jer na mail ocito ne odgovaraju a ja trenutno nisam u BiH
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#3083 Re: iPhone - All about
Apple je od danas pustio iPhone4 fabricki otkljucan u prodaju u Americi.. sto nisu prije par mjeseci kad sam ja kupovao tamo..
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3084 Re: iPhone - All about
Da, 649$ (16 Gb) i 749$ (32 Gb). No, bit će vrlo interesantno vidjeti šta se sprema za iPhone 5, mogao bi biti najavljen za par mjeseci. 
-
Mumo
- Posts: 51
- Joined: 18/12/2003 00:00
#3085 Re: iPhone - All about
Wtf simfree je u prodaji kamaru jeste da je malo skuplji al vrijedi jbg !
Joj vuce me 5 beta na instalaciju al jos ne smijem,jeli neko probao
Joj vuce me 5 beta na instalaciju al jos ne smijem,jeli neko probao
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#3086 Re: iPhone - All about
I ja se omisljam, svakako se moze otkljucati sa GeveySIM .. ali kazu da je bas buggy ..Mumo wrote:Wtf simfree je u prodaji kamaru jeste da je malo skuplji al vrijedi jbg !
Joj vuce me 5 beta na instalaciju al jos ne smijem,jeli neko probao
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#3087 Re: iPhone - All about
jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#3088 Re: iPhone - All about
Ja sam pokusavao, kad je iphone konektovan na wi-fi sync sa pc-om i kad upalim itunes automatski ga diskonektuje..Lady Saray wrote:jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#3089 Re: iPhone - All about
da ili mi se srusi aplikacija na mobu.. dok nije konektovan radi ok.. al nema mi to bas nekog hajraiSwagga wrote:Ja sam pokusavao, kad je iphone konektovan na wi-fi sync sa pc-om i kad upalim itunes automatski ga diskonektuje..Lady Saray wrote:jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
- Hank Moody
- Posts: 92
- Joined: 18/06/2011 10:23
- Location: majka Jamajka
#3090 Re: iPhone - All about
jel zna neko kako se riješit mrtvi pixlova, naime prije par dana mi se pojavila prvo tačkica, kasnije dvije crte, e sada to izgleda otrpilike ovako http://picasaweb.google.com/lh/photo/ib ... bedwebsite užas 
pošto je telefon star, iphone 2g neisplati mi se mijenjat LCD ekran ,jer ću za cc pola godine nabavit 4-ku.
Ima li ko kakvu pametnu ideju ili slično iskustvo sa tel., probo sam sve od fix pixel app-ova, pa do pritiskanja ekrana da pomaknem mrtve pixle i nije bilo uspjeha mada su neki na netu to uspjeli, unaprijed se zahvaljujem
pošto je telefon star, iphone 2g neisplati mi se mijenjat LCD ekran ,jer ću za cc pola godine nabavit 4-ku.
Ima li ko kakvu pametnu ideju ili slično iskustvo sa tel., probo sam sve od fix pixel app-ova, pa do pritiskanja ekrana da pomaknem mrtve pixle i nije bilo uspjeha mada su neki na netu to uspjeli, unaprijed se zahvaljujem
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#3091 Re: iPhone - All about
Ima li neki nacin da aktiviram i4 bez supported sim kartice, kako bih ga jailbreakovao i koristio makar ko ipod dok ne stigne gevey narucen s neta 
Koje vi prve korake/programe preporucujete pri setovanju novog telefona
Koje vi prve korake/programe preporucujete pri setovanju novog telefona
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#3092 Re: iPhone - All about
Imas preko PwnageTool-a da aktiviras iPhone, a ujedno napravis i JailbrakeChata87 wrote:Ima li neki nacin da aktiviram i4 bez supported sim kartice, kako bih ga jailbreakovao i koristio makar ko ipod dok ne stigne gevey narucen s neta
Koje vi prve korake/programe preporucujete pri setovanju novog telefona
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=14572
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#3093 Re: iPhone - All about
to znaci da za win mogu koristiti redsnow i da mogu jailbreak uraditi bez mogucnosti da instaliram 4.3.3 na iphoneu preko itunesa (jer nemam jos gevey niti at&t karticu koja je supported)?
samo provjeravam da sta ne bih zahebao jer sam tek dobio telefon.
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#3094 Re: iPhone - All about
A znaci na Windowsu si!
Ja ne vjerujem da preko redsnow-a mozes i aktivirati iPhone. Kako znas da vec nisi na 4.3.3
Slab sam ti sa ovim pa sacekaj nekoga pametnijeg
Ja ne vjerujem da preko redsnow-a mozes i aktivirati iPhone. Kako znas da vec nisi na 4.3.3
Slab sam ti sa ovim pa sacekaj nekoga pametnijeg
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#3095 Re: iPhone - All about
preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowom
bas sam iznenadjen da moze ovako..
- amidzazeher
- Posts: 4009
- Joined: 14/04/2011 23:41
#3096 Re: iPhone - All about
Super. Vidiš ni ja nisam znao da se može aktivirati preko Redsnowa! Sretno 
-
Duge
- Posts: 456
- Joined: 10/11/2008 19:55
#3097 Re: iPhone - All about
Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowombas sam iznenadjen da moze ovako..
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#3098 Re: iPhone - All about
Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowombas sam iznenadjen da moze ovako..
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#3099 Re: iPhone - All about
Hvala na savjetuDuge wrote:Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowombas sam iznenadjen da moze ovako..
- ChataDodajStaHoces
- Posts: 1136
- Joined: 27/01/2009 19:05
#3100 Re: iPhone - All about
Kako sam skinuo SAM tako mi je u iTunesu opet ispalo unsupported sim... kako bih to mogao srediti?Duge wrote:Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.
