iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
DYD666
Posts: 1108
Joined: 21/02/2007 08:50

#3076 Re: iPhone - All about

Post by DYD666 »

Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4 :D :D :D :D
Prenesi prve utiske.
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3077 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4 :D :D :D :D
Welcome to the club! :)
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#3078 Re: iPhone - All about

Post by febo_acm »

Lady Saray wrote:ev ja da se pohvalim da sam presla na i4 :D :D :D :D
:x

Sretno, u zdravlju ga poderala za par godina :-D
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#3079 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

hvalaaaaa :D
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3080 Re: iPhone - All about

Post by Duge »

Eto sad kada si se ponovila mogla bi meni da registrujes nalog na mobileme :)
dugmee
Posts: 264
Joined: 19/11/2006 17:09

#3081 Re: iPhone - All about

Post by dugmee »

Jel zna neko koliko je iPhone 4 u Mekline? Jer na mail ocito ne odgovaraju a ja trenutno nisam u BiH :-?
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3082 Re: iPhone - All about

Post by Duge »

dugmee wrote:Jel zna neko koliko je iPhone 4 u Mekline? Jer na mail ocito ne odgovaraju a ja trenutno nisam u BiH :-?
Ne prodaje se iPhone u Mekline-u.
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3083 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Apple je od danas pustio iPhone4 fabricki otkljucan u prodaju u Americi.. sto nisu prije par mjeseci kad sam ja kupovao tamo..
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3084 Re: iPhone - All about

Post by Eborg »

Da, 649$ (16 Gb) i 749$ (32 Gb). No, bit će vrlo interesantno vidjeti šta se sprema za iPhone 5, mogao bi biti najavljen za par mjeseci. :thumbup:
Mumo
Posts: 51
Joined: 18/12/2003 00:00

#3085 Re: iPhone - All about

Post by Mumo »

Wtf simfree je u prodaji kamaru jeste da je malo skuplji al vrijedi jbg !
Joj vuce me 5 beta na instalaciju al jos ne smijem,jeli neko probao :)
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3086 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Mumo wrote:Wtf simfree je u prodaji kamaru jeste da je malo skuplji al vrijedi jbg !
Joj vuce me 5 beta na instalaciju al jos ne smijem,jeli neko probao :)
I ja se omisljam, svakako se moze otkljucati sa GeveySIM .. ali kazu da je bas buggy ..
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#3087 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3088 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Lady Saray wrote:jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
Ja sam pokusavao, kad je iphone konektovan na wi-fi sync sa pc-om i kad upalim itunes automatski ga diskonektuje..
User avatar
Lady Saray
Posts: 1237
Joined: 13/05/2005 13:53
Location: Sarajevo

#3089 Re: iPhone - All about

Post by Lady Saray »

iSwagga wrote:
Lady Saray wrote:jel neko koristi wifi sync na i4 na 4.3.3?
Ja sam pokusavao, kad je iphone konektovan na wi-fi sync sa pc-om i kad upalim itunes automatski ga diskonektuje..
da ili mi se srusi aplikacija na mobu.. dok nije konektovan radi ok.. al nema mi to bas nekog hajra :D izgleda ili cekamo ios 5 ili se drzimo zice
User avatar
Hank Moody
Posts: 92
Joined: 18/06/2011 10:23
Location: majka Jamajka

#3090 Re: iPhone - All about

Post by Hank Moody »

jel zna neko kako se riješit mrtvi pixlova, naime prije par dana mi se pojavila prvo tačkica, kasnije dvije crte, e sada to izgleda otrpilike ovako http://picasaweb.google.com/lh/photo/ib ... bedwebsite užas :x
pošto je telefon star, iphone 2g neisplati mi se mijenjat LCD ekran ,jer ću za cc pola godine nabavit 4-ku.
Ima li ko kakvu pametnu ideju ili slično iskustvo sa tel., probo sam sve od fix pixel app-ova, pa do pritiskanja ekrana da pomaknem mrtve pixle i nije bilo uspjeha mada su neki na netu to uspjeli, unaprijed se zahvaljujem :thumbup:
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3091 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

Ima li neki nacin da aktiviram i4 bez supported sim kartice, kako bih ga jailbreakovao i koristio makar ko ipod dok ne stigne gevey narucen s neta :)

Koje vi prve korake/programe preporucujete pri setovanju novog telefona :)
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#3092 Re: iPhone - All about

Post by amidzazeher »

Chata87 wrote:Ima li neki nacin da aktiviram i4 bez supported sim kartice, kako bih ga jailbreakovao i koristio makar ko ipod dok ne stigne gevey narucen s neta :)

Koje vi prve korake/programe preporucujete pri setovanju novog telefona :)
Imas preko PwnageTool-a da aktiviras iPhone, a ujedno napravis i Jailbrake ;)

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=14572
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3093 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

to znaci da za win mogu koristiti redsnow i da mogu jailbreak uraditi bez mogucnosti da instaliram 4.3.3 na iphoneu preko itunesa (jer nemam jos gevey niti at&t karticu koja je supported)? :) samo provjeravam da sta ne bih zahebao jer sam tek dobio telefon.
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#3094 Re: iPhone - All about

Post by amidzazeher »

A znaci na Windowsu si!
Ja ne vjerujem da preko redsnow-a mozes i aktivirati iPhone. Kako znas da vec nisi na 4.3.3
Slab sam ti sa ovim pa sacekaj nekoga pametnijeg ;)
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3095 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowom :) bas sam iznenadjen da moze ovako..
User avatar
amidzazeher
Posts: 4009
Joined: 14/04/2011 23:41

#3096 Re: iPhone - All about

Post by amidzazeher »

Super. Vidiš ni ja nisam znao da se može aktivirati preko Redsnowa! Sretno ;)
Duge
Posts: 456
Joined: 10/11/2008 19:55

#3097 Re: iPhone - All about

Post by Duge »

Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowom :) bas sam iznenadjen da moze ovako..
Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.
iSwagga
Posts: 1561
Joined: 22/03/2010 10:30

#3098 Re: iPhone - All about

Post by iSwagga »

Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowom :) bas sam iznenadjen da moze ovako..
:-D
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3099 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

Duge wrote:
Chata87 wrote:preko redsnow-a aktivirao iPhone, bio na 4.2.1 fw a sad dizem na 4.3.3 i opet jb radim sa redsnowom :) bas sam iznenadjen da moze ovako..
Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.
Hvala na savjetu :) Upravo cu to uraditi..
User avatar
ChataDodajStaHoces
Posts: 1136
Joined: 27/01/2009 19:05

#3100 Re: iPhone - All about

Post by ChataDodajStaHoces »

Duge wrote:Nemoj zaboraviti nakon toga da u cydia-i skines SAM da ti se ne bi baterija trosila i da bi ti youtube radio.
Kako sam skinuo SAM tako mi je u iTunesu opet ispalo unsupported sim... kako bih to mogao srediti?
Post Reply