"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#3076 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Cafe Camargue »

misaoni wrote:Evo jedna svakodnevna sa Dolac Malte. Mislim da nema mjesta ni za jedno auto vise na trotoaru :D

Image
što je najgore, ovuda često zareda drot sa kaznama :-)
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#3077 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Zux »

Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.

Image


Image
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#3078 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image
:D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#3079 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

Zux wrote:Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.
bjezi ba jebo te tvoje skrivanje tablica :D
ja na semaforu i covjeku sviram masem derem se zux alo zux
covjek blijedo gleda u stilu ko je ovaj ludjak
a ja alo zux sax forumas
kad se upali zeleno starta covjek kao da mu se o glavi radi
Zux
Posts: 906
Joined: 30/03/2005 22:03

#3080 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Zux »

respo wrote:
Zux wrote:Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.
bjezi ba jebo te tvoje skrivanje tablica :D
ja na semaforu i covjeku sviram masem derem se zux alo zux
covjek blijedo gleda u stilu ko je ovaj ludjak
a ja alo zux sax forumas
kad se upali zeleno starta covjek kao da mu se o glavi radi
Hahaha :D Ne zajebajvaj :D
User avatar
pojedinac
Posts: 1492
Joined: 02/06/2006 19:02
Contact:

#3081 Re: "Majstori" parkiranja

Post by pojedinac »

Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.

http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3082 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.

http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
Ne radi link.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3083 Re: "Majstori" parkiranja

Post by kokuz_sa »

quasar wrote:
pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.

http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
Ne radi link.

Code: Select all

http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#3084 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

kokuz_sa wrote:
quasar wrote:
pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.

http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
Ne radi link.

Code: Select all

http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html
haj nek sad izadje... :mrgreen:
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#3085 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Radar71 »

kokuz_sa wrote:
quasar wrote:
pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.

http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
Ne radi link.

Code: Select all

http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html
Opet nije najbolji, neki kinez je isto parkirao al sa 2 cm manje prostora
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3086 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=183QEnMB ... re=related[/youtube]


Niko to ne zna parkirati kao Bosanac :D
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3087 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

Još jedan majstor parkiranja. Slikano na Koševskom.
Ovako parkira svaki dan. Rijetko koji dan prođe a da njegov auto ne vidim da je parkirao na ovoj autobuskoj stanici. :roll:

Image

Uploaded with ImageShack.us
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#3088 Re: "Majstori" parkiranja

Post by felichi »

vjerovatno radi u obliznjem marketu
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3089 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Logovan »

felichi wrote:vjerovatno radi u obliznjem marketu
Ma kakvi, ne radi nigdje na Koševskom.

Kad bi bio zaposlen recimo u ovom marketu, treba naći parking i bujrum parkiraj se a ne ovako, pješacima je otežan prolazak kao i vozačima autobusa.
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#3090 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Rauber »

nije bas majstor parkiranja ali dobro, svakako ne postuje druge u saobracaju.
Image
User avatar
poznanik
Posts: 6749
Joined: 12/05/2010 16:18
Location: Novo Sarajevo

#3091 Re: "Majstori" parkiranja

Post by poznanik »

U Vilsonovo, na kafu autom...

Image
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#3092 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

hogar umro stize rijad strasni
na grbavici iz pravca sopinga cestom prema pijaci grbavica prvi semafor prije semafora dok sam ga obilazio bacio sam ruku iza glave i uspio uslikat
Image
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#3093 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

malta prije semafora desno od semafora je cesta prema pekari as
prolazim na parking iza mobilmedije on je tu vracam se malo kasnije on je jos tu i kad prilazim vidim on ide prema autu i u zadnji cas mi je pobjego u autu nisam ga uspio uslikat samo auto

Image
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#3094 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

izlaz sa ep pumpe na grbavici

Image
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#3095 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

jel moglo bize ulazu.... usput, bilo je mjesta unutra, i na parkingu pored
Image

volim da smetam :mrgreen: sta cu kad sam invalid...
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3096 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

@Dottore

Ovaj je sasvim propisno parkiran imas mjesta da udjes ? Ne vidim u cemu je problem


A nisi smio slikati preko puta one sto su na trotoaru ? :lol: :lol: :lol:
User avatar
dottore
Posts: 1359
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#3097 Re: "Majstori" parkiranja

Post by dottore »

^^bio sam u Golfu IV, i morao sam ga pravo zalomit da udjem kako treba :mrgreen: ... da sam bio u svom autu, jedva bi ga provukao.... :thumbup:
i koliko vidim, nije obiljezen parking na ovoj strani gdje je parkiran stilo i kadet...
User avatar
olensoner
Posts: 1164
Joined: 24/01/2008 19:34

#3098 Re: "Majstori" parkiranja

Post by olensoner »

testovi wrote:hogar umro stize rijad strasni
na grbavici iz pravca sopinga cestom prema pijaci grbavica prvi semafor prije semafora dok sam ga obilazio bacio sam ruku iza glave i uspio uslikat
Image
Dje ces sa Rikijem, djetam' :D :D :D
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#3099 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vnm »

ja sam vidio jos dvojicu na fazon rikija, volvo cross country svedskih registracija, "NASER", i bmw trica negdje na relaciji sarajevo-tuzla ali sam zaboravio koje je ime bilo. :)
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#3100 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

na duznosti je
parkira i ode da sjedi u jednom od granapa
Image
Locked