što je najgore, ovuda često zareda drot sa kaznamamisaoni wrote:Evo jedna svakodnevna sa Dolac Malte. Mislim da nema mjesta ni za jedno auto vise na trotoaru
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#3076 Re: "Majstori" parkiranja
-
Zux
- Posts: 906
- Joined: 30/03/2005 22:03
#3077 Re: "Majstori" parkiranja
Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.




- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#3079 Re: "Majstori" parkiranja
bjezi ba jebo te tvoje skrivanje tablicaZux wrote:Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.
ja na semaforu i covjeku sviram masem derem se zux alo zux
covjek blijedo gleda u stilu ko je ovaj ludjak
a ja alo zux sax forumas
kad se upali zeleno starta covjek kao da mu se o glavi radi
-
Zux
- Posts: 906
- Joined: 30/03/2005 22:03
#3080 Re: "Majstori" parkiranja
Hahaharespo wrote:bjezi ba jebo te tvoje skrivanje tablicaZux wrote:Svega sam se nagledao s parkingom po ovom gradu, i uglavnom mi se ne da slikati, ali ovo sam morao. Nevjerovatno. Od onolike garaze on se uvukao pored mene. Znaci ja sam parkirao prvi, jos kontam malo cu blize ovom zidu da s lijeve strane ima dovoljno prostora. Ne mogu da vjerujem da me nije udario vratima kad je izlazio, vjerovatno je "samo" naslonio vrata na mene, jer traga srecom nije ostalo. 100% ovako i po Austriji parkira gdje mu se se svidi. Siguran sam da je bilo mjesta na trecoj etazi, nije bas tolika guzva u gradu bila i on ovako parkira. A necu ni spominjati u traci parkirane sa strane, samo ovdje iza ledja na ovoj etazi.
![]()
ja na semaforu i covjeku sviram masem derem se zux alo zux
covjek blijedo gleda u stilu ko je ovaj ludjak
a ja alo zux sax forumas
kad se upali zeleno starta covjek kao da mu se o glavi radi
- pojedinac
- Posts: 1492
- Joined: 02/06/2006 19:02
- Contact:
#3081 Re: "Majstori" parkiranja
Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.
http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3082 Re: "Majstori" parkiranja
Ne radi link.pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.
http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3083 Re: "Majstori" parkiranja
quasar wrote:Ne radi link.pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.
http://www.dnews.de/...nste-lucke.html
Code: Select all
http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#3084 Re: "Majstori" parkiranja
haj nek sad izadje...kokuz_sa wrote:quasar wrote:Ne radi link.pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.
http://www.dnews.de/...nste-lucke.htmlCode: Select all
http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#3085 Re: "Majstori" parkiranja
Opet nije najbolji, neki kinez je isto parkirao al sa 2 cm manje prostorakokuz_sa wrote:quasar wrote:Ne radi link.pojedinac wrote:Evo kako frajer, za Ginisa, parkira auto na mjesto za parkiranje koje je duže samo 26 cm od njegovog auta.
http://www.dnews.de/...nste-lucke.htmlCode: Select all
http://www.dnews.de/video/panorama/93203/einpark-rekord-ronny-schafft-die-kleinste-lucke.html
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
#3086 Re: "Majstori" parkiranja
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=183QEnMB ... re=related[/youtube]
Niko to ne zna parkirati kao Bosanac
Niko to ne zna parkirati kao Bosanac
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3087 Re: "Majstori" parkiranja
Još jedan majstor parkiranja. Slikano na Koševskom.
Ovako parkira svaki dan. Rijetko koji dan prođe a da njegov auto ne vidim da je parkirao na ovoj autobuskoj stanici.

Uploaded with ImageShack.us
Ovako parkira svaki dan. Rijetko koji dan prođe a da njegov auto ne vidim da je parkirao na ovoj autobuskoj stanici.

Uploaded with ImageShack.us
-
felichi
- Posts: 884
- Joined: 15/01/2005 17:48
#3088 Re: "Majstori" parkiranja
vjerovatno radi u obliznjem marketu
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3089 Re: "Majstori" parkiranja
Ma kakvi, ne radi nigdje na Koševskom.felichi wrote:vjerovatno radi u obliznjem marketu
Kad bi bio zaposlen recimo u ovom marketu, treba naći parking i bujrum parkiraj se a ne ovako, pješacima je otežan prolazak kao i vozačima autobusa.
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#3090 Re: "Majstori" parkiranja
nije bas majstor parkiranja ali dobro, svakako ne postuje druge u saobracaju.


- poznanik
- Posts: 6749
- Joined: 12/05/2010 16:18
- Location: Novo Sarajevo
#3091 Re: "Majstori" parkiranja
U Vilsonovo, na kafu autom...


- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#3095 Re: "Majstori" parkiranja
jel moglo bize ulazu.... usput, bilo je mjesta unutra, i na parkingu pored

volim da smetam
sta cu kad sam invalid...

volim da smetam
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
#3096 Re: "Majstori" parkiranja
@Dottore
Ovaj je sasvim propisno parkiran imas mjesta da udjes ? Ne vidim u cemu je problem
A nisi smio slikati preko puta one sto su na trotoaru ?

Ovaj je sasvim propisno parkiran imas mjesta da udjes ? Ne vidim u cemu je problem
A nisi smio slikati preko puta one sto su na trotoaru ?
- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#3097 Re: "Majstori" parkiranja
^^bio sam u Golfu IV, i morao sam ga pravo zalomit da udjem kako treba
... da sam bio u svom autu, jedva bi ga provukao.... 
i koliko vidim, nije obiljezen parking na ovoj strani gdje je parkiran stilo i kadet...
i koliko vidim, nije obiljezen parking na ovoj strani gdje je parkiran stilo i kadet...
- olensoner
- Posts: 1164
- Joined: 24/01/2008 19:34
-
vnm
- Posts: 1489
- Joined: 08/07/2008 01:28
#3099 Re: "Majstori" parkiranja
ja sam vidio jos dvojicu na fazon rikija, volvo cross country svedskih registracija, "NASER", i bmw trica negdje na relaciji sarajevo-tuzla ali sam zaboravio koje je ime bilo. 
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40






