Bosanski_kralj wrote:Al` 6:1 izgubiti!![]()
![]()
![]()
Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- vukojebina
- Posts: 1609
- Joined: 11/08/2009 20:02
#3076 Re: Manchester United FC
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3077 Re: Manchester United FC
Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo

- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3078 Re: Manchester United FC
Sto ste nervozni odma se hvatate na zajebancije...bilo i proslo......abd ponovilo seL00d wrote:Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo![]()
![]()
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3079 Re: Manchester United FC
Ovo su provokacije ...
forumski rjecnikom, trolanje
forumski rjecnikom, trolanje
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
- fidoremilienko
- Posts: 9626
- Joined: 17/08/2010 10:34
- Location: You are here!
#3081 Re: Manchester United FC
Jadan je to klub, taj shitty 
Nakon crvenog kartona daju 5 jadnih golova i onda su majstori.

Nakon crvenog kartona daju 5 jadnih golova i onda su majstori.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3082 Re: Manchester United FC
A što je to United dozvolio sebifidoremilienko wrote:Jadan je to klub, taj shitty
Nakon crvenog kartona daju 5 jadnih golova i onda su majstori.![]()
![]()
![]()
![]()
- Jeff Bingham
- Posts: 1272
- Joined: 06/09/2011 19:45
#3083 Re: Manchester United FC
da kurcem igraju, zabili su 6 komadaL00d wrote:Ako sam napisao to sto jesam, nije pisalo da je tekst vrlo poucan i da ga je napisao Ajnstajn . Ali dosta stvari je realno napisano. Uprkos jucerasnjem porazu Uniteda, odnosno pobjedi Citija, United je jos institucija za City i treba im jos 17-18 godina da stignu United. I istina je da pola igraca tu ne igra srcem, nego parama. Nazalost , pare danas sve pokrecu ...
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3084 Re: Manchester United FC
De bolan ne mijenjaj avatare ko' carape.Sve kontam neki novi lik se pojavio.Riddle wrote:Nevjerovatno je to da koliko god puta objasnis zasto United ima toliki dug, ljudi to uporno ignorisu ili neki novi u neznanju idu glavom kroz zid.
Ustabili se Riddle....
Pozdrav
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#3085 Re: Manchester United FC
Ovo neki novinar?vicious wrote:Evo pročitao, i pitam se zašto sam baš MORAO? Žali Bože izgubljenih 5 minuta života...
Da se razumijemo, ni United ni City mi ne znače baš ništa, tako da ovo ne govorim iz nekakvog "navijačkog" ugla. Tekst prepun klišea, opštepoznatih stvari za svakog prosječnog ljubitelja fudbala. Ukratko, loše napisano.
Pa Better_man je realniji od ovog delegata
Vezano za Utd. vidjelo se vec protiv Norwicha da nesto ne stima,sadaka je tad spasila zvakine pulene a City naplatio i njihove promasaje.
Nisam neki bolesni fan ali volim Arsenal,znam kako mi je bilo nakon 7-2 na OT a ovo je vjerovatno i gore.
Obrni okreni i ova utakmica vrijedi 3 boda i ako Utd. na kraju uzme titulu halalice se i ovo.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10197
- Joined: 31/03/2007 00:07
#3086 Re: Manchester United FC
Al` 6:1 izgubiti! 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3087 Re: Manchester United FC
@Bingov buraz, vidis sta na kraju price ? pristrasni navijac. Prema tome nidje veze tvoj komentar ... ali pola stvari je pristrasno, a pola su cinjenice... svidjalo se to nekome ili ne .
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3088 Re: Manchester United FC
Brate dosadan si . Ne trolaj vise. Dje si bio kad je United preokrenuo 0:2 na 3:2 . Isto tako ce preokrenuti situaciju i zavrsiti na prvom mjestu . A vi cete, tada naravno, kriviti Mancinija, Dzeku , Ballotelija, Silvu ..itd itd.. Niko vam nece valjati .Bosanski_kralj wrote:Al` 6:1 izgubiti!
Last edited by skafiskafsnjak on 24/10/2011 20:06, edited 1 time in total.
-
Edge
- Posts: 293
- Joined: 13/08/2006 13:12
#3090 Re: Manchester United FC
Nek su i ovi mučenici i paćenici dočekali jednu ovakvu pobjedu. Sir Alex će to vratiti sve na svoje mjesto kao i milion puta do sada.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3091 Re: Manchester United FC
Ma kako cu samo da pacenicima istrolam... oooo ... A oni ce da budu donji , tu je njihovo mjesto . To je njihov mentalitet....
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3093 Re: Manchester United FC
1. hajmo pristojno pricati, nit sam ti jaran, nit sam ovce sa tobom cuvao.L00d wrote:
E i ti brate znas srati .... Kada je United za 1-2 sezone potrosio 300 miliona ? kad ?
2. dao sam ti podatke
3. Utd je taj koji je dizao letvicu i tjerao druge da placaju vise, dakle sad kad ih biju istim oruzjem - najednom nije fer kad je dosao lola koji moze platiti vise od vas
4. mislis da Fergi nije htio Silvu ili Aguera, Nasrija? Htio je, ali ne moze se vise, a i lijepo su pobrojani rekli: hocemo da budemo dio istorije a ne samo jedni od mnogih u nizu. Toliko o snovima o crvenom dresu.
Utd ima mnogo navijaca, ali fol je sto svi ostali mrze Utd. Nije to isto kao npr Newcastle, Tottenham. Ne navijas za njih, ali ih i ne mrzis, svejedno ti, onako nekad i pogledas tekmu. Utd je zbog svoje politike cijena stekao mnogo antipatija i ja prvi mislim da su Utd, Real i talijanski "giganti" unistili fudbal upravo time. ZAto poborjane ne mogu ni nacrtane i najvise bih volio da svi odu u bankrot i da igraju u amaterskim ligama.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3094 Re: Manchester United FC
Pa daj mi cinjenice ... kada je United za 2 sezone potrosio preko 200 mil ?quasar wrote:1. hajmo pristojno pricati, nit sam ti jaran, nit sam ovce sa tobom cuvao.L00d wrote:
E i ti brate znas srati .... Kada je United za 1-2 sezone potrosio 300 miliona ? kad ?
2. dao sam ti podatke
3. Utd je taj koji je dizao letvicu i tjerao druge da placaju vise, dakle sad kad ih biju istim oruzjem - najednom nije fer kad je dosao lola koji moze platiti vise od vas
4. mislis da Fergi nije htio Silvu ili Aguera, Nasrija? Htio je, ali ne moze se vise, a i lijepo su pobrojani rekli: hocemo da budemo dio istorije a ne samo jedni od mnogih u nizu. Toliko o snovima o crvenom dresu.
Utd ima mnogo navijaca, ali fol je sto svi ostali mrze Utd. Nije to isto kao npr Newcastle, Tottenham. Ne navijas za njih, ali ih i ne mrzis, svejedno ti, onako nekad i pogledas tekmu. Utd je zbog svoje politike cijena stekao mnogo antipatija i ja prvi mislim da su Utd, Real i talijanski "giganti" unistili fudbal upravo time. ZAto poborjane ne mogu ni nacrtane i najvise bih volio da svi odu u bankrot i da igraju u amaterskim ligama.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#3095 Re: Manchester United FC
Pa sto ne objave i ono sto ti napises...ili ja?Da je blog ne bih slova napisao ali ovo je nekakva stranica i svakako veliki minus za vlasnike iste...ali to je njihova briga.L00d wrote:@Bingov buraz, vidis sta na kraju price ? pristrasni navijac.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#3096 Re: Manchester United FC
Mah nisam ja rekao da je objektivno napisano, ili pak strucno ... Naravno da nije . Ali ima dosta cinjenica...
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3097 Re: Manchester United FC
malo da i ja trolam, dugo sam cekao i trpio postovanog forumasa @lood sa njegovim trolanjem
ostalima se izvinjavam.
al ko fol...



ostalima se izvinjavam.



- Mjesanac
- Posts: 7706
- Joined: 01/09/2009 01:45
- Location: Sarajevo
#3098 Re: Manchester United FC
L00d wrote:Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo![]()
![]()
ovo me podsjeca na navijace Zelje, kad osvoje titulu ubise te time, kad ne osvoje fataju se historije
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3099 Re: Manchester United FC
Nije poenta u tome da je dao 200 za sezonu, nego sto je stalno (razumijes li ovu rijec) davao vise od ostalih.L00d wrote:
Pa daj mi cinjenice ... kada je United za 2 sezone potrosio preko 200 mil ?
Time je uveo novac kao bitan faktor za osvajanje titula. Danas ga samo drugi slijede, bogatiji, ali sta ces....
I to je bilo kad je funta bila mnogo vrijednija, jer ne mozes isto kupiti sa milion funti danas i prije 5-10 godina.
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#3100 Re: Manchester United FC
Moze li ova Mancinijeva slika kako da se stavi na svaku stranicu ovog topica.... 

