Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#3076 Re: Manchester United FC

Post by vukojebina »

Bosanski_kralj wrote:Al` 6:1 izgubiti! :-) :-) :-) :-)


:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3077 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo :-) :-) :-)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3078 Re: Manchester United FC

Post by bordo gandalf »

L00d wrote:Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo :-) :-) :-)
Sto ste nervozni odma se hvatate na zajebancije...bilo i proslo......abd ponovilo se :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3079 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ovo su provokacije ... :D :D

forumski rjecnikom, trolanje :mrgreen:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#3081 Re: Manchester United FC

Post by fidoremilienko »

Jadan je to klub, taj shitty :D

Nakon crvenog kartona daju 5 jadnih golova i onda su majstori. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3082 Re: Manchester United FC

Post by LSD »

fidoremilienko wrote:Jadan je to klub, taj shitty :D

Nakon crvenog kartona daju 5 jadnih golova i onda su majstori. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A što je to United dozvolio sebi :-) znam, ima onog kloca Evansa koji ostavi ekipu na cijedilu.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#3083 Re: Manchester United FC

Post by Jeff Bingham »

L00d wrote:Ako sam napisao to sto jesam, nije pisalo da je tekst vrlo poucan i da ga je napisao Ajnstajn . Ali dosta stvari je realno napisano. Uprkos jucerasnjem porazu Uniteda, odnosno pobjedi Citija, United je jos institucija za City i treba im jos 17-18 godina da stignu United. I istina je da pola igraca tu ne igra srcem, nego parama. Nazalost , pare danas sve pokrecu ...
da kurcem igraju, zabili su 6 komada :D
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3084 Re: Manchester United FC

Post by Teufik »

Riddle wrote:Nevjerovatno je to da koliko god puta objasnis zasto United ima toliki dug, ljudi to uporno ignorisu ili neki novi u neznanju idu glavom kroz zid.
De bolan ne mijenjaj avatare ko' carape.Sve kontam neki novi lik se pojavio.
Ustabili se Riddle.... :wink:
Pozdrav
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3085 Re: Manchester United FC

Post by bingov buraz »

vicious wrote:
L00d wrote:Ovo MORATE procitati ...

http://www.bportal.ba/index.php?option= ... &Itemid=70
Evo pročitao, i pitam se zašto sam baš MORAO? Žali Bože izgubljenih 5 minuta života...

Da se razumijemo, ni United ni City mi ne znače baš ništa, tako da ovo ne govorim iz nekakvog "navijačkog" ugla. Tekst prepun klišea, opštepoznatih stvari za svakog prosječnog ljubitelja fudbala. Ukratko, loše napisano.
Ovo neki novinar? :lol: :lol:

Pa Better_man je realniji od ovog delegata :mrgreen:

Vezano za Utd. vidjelo se vec protiv Norwicha da nesto ne stima,sadaka je tad spasila zvakine pulene a City naplatio i njihove promasaje.
Nisam neki bolesni fan ali volim Arsenal,znam kako mi je bilo nakon 7-2 na OT a ovo je vjerovatno i gore.
Obrni okreni i ova utakmica vrijedi 3 boda i ako Utd. na kraju uzme titulu halalice se i ovo.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#3086 Re: Manchester United FC

Post by Bosanski_kralj »

Al` 6:1 izgubiti! :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3087 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

@Bingov buraz, vidis sta na kraju price ? pristrasni navijac. Prema tome nidje veze tvoj komentar ... ali pola stvari je pristrasno, a pola su cinjenice... svidjalo se to nekome ili ne .
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3088 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Bosanski_kralj wrote:Al` 6:1 izgubiti! :D
Brate dosadan si . Ne trolaj vise. Dje si bio kad je United preokrenuo 0:2 na 3:2 . Isto tako ce preokrenuti situaciju i zavrsiti na prvom mjestu . A vi cete, tada naravno, kriviti Mancinija, Dzeku , Ballotelija, Silvu ..itd itd.. Niko vam nece valjati .
Last edited by skafiskafsnjak on 24/10/2011 20:06, edited 1 time in total.
User avatar
Antifriz
Posts: 97
Joined: 06/08/2010 11:10

#3089 Re: Manchester United FC

Post by Antifriz »

:D

Image
Edge
Posts: 293
Joined: 13/08/2006 13:12

#3090 Re: Manchester United FC

Post by Edge »

Nek su i ovi mučenici i paćenici dočekali jednu ovakvu pobjedu. Sir Alex će to vratiti sve na svoje mjesto kao i milion puta do sada.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3091 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Ma kako cu samo da pacenicima istrolam... oooo ... A oni ce da budu donji , tu je njihovo mjesto . To je njihov mentalitet....
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#3092 Re: Manchester United FC

Post by Riddle »

http://bcove.me/6c9vwavy

Je li neko gledao ovo? :lol:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3093 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

L00d wrote:
E i ti brate znas srati .... Kada je United za 1-2 sezone potrosio 300 miliona ? kad ?
1. hajmo pristojno pricati, nit sam ti jaran, nit sam ovce sa tobom cuvao.
2. dao sam ti podatke
3. Utd je taj koji je dizao letvicu i tjerao druge da placaju vise, dakle sad kad ih biju istim oruzjem - najednom nije fer kad je dosao lola koji moze platiti vise od vas
4. mislis da Fergi nije htio Silvu ili Aguera, Nasrija? Htio je, ali ne moze se vise, a i lijepo su pobrojani rekli: hocemo da budemo dio istorije a ne samo jedni od mnogih u nizu. Toliko o snovima o crvenom dresu.
Utd ima mnogo navijaca, ali fol je sto svi ostali mrze Utd. Nije to isto kao npr Newcastle, Tottenham. Ne navijas za njih, ali ih i ne mrzis, svejedno ti, onako nekad i pogledas tekmu. Utd je zbog svoje politike cijena stekao mnogo antipatija i ja prvi mislim da su Utd, Real i talijanski "giganti" unistili fudbal upravo time. ZAto poborjane ne mogu ni nacrtane i najvise bih volio da svi odu u bankrot i da igraju u amaterskim ligama.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3094 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

quasar wrote:
L00d wrote:
E i ti brate znas srati .... Kada je United za 1-2 sezone potrosio 300 miliona ? kad ?
1. hajmo pristojno pricati, nit sam ti jaran, nit sam ovce sa tobom cuvao.
2. dao sam ti podatke
3. Utd je taj koji je dizao letvicu i tjerao druge da placaju vise, dakle sad kad ih biju istim oruzjem - najednom nije fer kad je dosao lola koji moze platiti vise od vas
4. mislis da Fergi nije htio Silvu ili Aguera, Nasrija? Htio je, ali ne moze se vise, a i lijepo su pobrojani rekli: hocemo da budemo dio istorije a ne samo jedni od mnogih u nizu. Toliko o snovima o crvenom dresu.
Utd ima mnogo navijaca, ali fol je sto svi ostali mrze Utd. Nije to isto kao npr Newcastle, Tottenham. Ne navijas za njih, ali ih i ne mrzis, svejedno ti, onako nekad i pogledas tekmu. Utd je zbog svoje politike cijena stekao mnogo antipatija i ja prvi mislim da su Utd, Real i talijanski "giganti" unistili fudbal upravo time. ZAto poborjane ne mogu ni nacrtane i najvise bih volio da svi odu u bankrot i da igraju u amaterskim ligama.
Pa daj mi cinjenice ... kada je United za 2 sezone potrosio preko 200 mil ?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3095 Re: Manchester United FC

Post by bingov buraz »

L00d wrote:@Bingov buraz, vidis sta na kraju price ? pristrasni navijac.
Pa sto ne objave i ono sto ti napises...ili ja?Da je blog ne bih slova napisao ali ovo je nekakva stranica i svakako veliki minus za vlasnike iste...ali to je njihova briga.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#3096 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Mah nisam ja rekao da je objektivno napisano, ili pak strucno ... Naravno da nije . Ali ima dosta cinjenica...
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3097 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

malo da i ja trolam, dugo sam cekao i trpio postovanog forumasa @lood sa njegovim trolanjem
ostalima se izvinjavam. :mrgreen: al ko fol...

Image

Image

Image
User avatar
Mjesanac
Posts: 7706
Joined: 01/09/2009 01:45
Location: Sarajevo

#3098 Re: Manchester United FC

Post by Mjesanac »

L00d wrote:Moze li mi neko naci omjer u pobjedama ova dva tima ? MIslim zna se, al et da potvrdimo :-) :-) :-)

ovo me podsjeca na navijace Zelje, kad osvoje titulu ubise te time, kad ne osvoje fataju se historije :D
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3099 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

L00d wrote:
Pa daj mi cinjenice ... kada je United za 2 sezone potrosio preko 200 mil ?
Nije poenta u tome da je dao 200 za sezonu, nego sto je stalno (razumijes li ovu rijec) davao vise od ostalih.
Time je uveo novac kao bitan faktor za osvajanje titula. Danas ga samo drugi slijede, bogatiji, ali sta ces.... :lol:
I to je bilo kad je funta bila mnogo vrijednija, jer ne mozes isto kupiti sa milion funti danas i prije 5-10 godina.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3100 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Moze li ova Mancinijeva slika kako da se stavi na svaku stranicu ovog topica.... :lol:
Post Reply