mali_balon wrote:vrbas1979 wrote:Ja bi baš nešto volio i navijam da Sarajevo taxi blokira grad, saobraćajnice, ulaze u grad kao i institucije Federacije kako najavljuju i aerodrom i da onaj File ne može sletjeti... Ja baš nešto navijam i priželjkujem takvu situciju i razvo dogadjaja.
Bimeru, diži ekipu na revoluciju i blokirajte sve odmah.
Nesta sad i ja kontam nije ti ova losa, i ja bi volio vidjeti tu potpunu blokadu, da vidimo sta ce biti, hoce li smjeti drzava da rastjera bandu.
Upravo iz tih razloga. Da vidimo više imamo li državu, sistem, vlast ili ne.
A da vidimo može li sutra blokrati grad, entitet, državu i proći nekažnjeno......xxxxxxx... kako se kome ćefne.
Ovdje sam počeo nabrajati xxxxxxx razna zanimanja, ali sam izbrisao, jer se zaista ne može porediti vrijedan radnik (apotekar, piljar, poštar, komunalac, nastavnik...) sa radnicima GRAS-a i/ili Udruženja Sarajevo taxi.
Ozbiljno razmišljam da napravim NVO pod nazivom "
BLOKADA!", (i ovo je licencirano, ne bi li neko preuzeo ideju ©©©)...