A istina je da Tan neće niti je planirao išta da uplati.
S obzirom na priče, izgleda da ovi retardi ne mogu naći drugu budalu koja će plaćati sabrinine izlete po Londonu sa trebama, raznorazne leasinge za auta itd te će valjda odjebati od kluba, a svaku marku, koju su ukrali i pronevjerili, nadam se na lijekove trošiti
