Jasta je... ti samo tudju nesrecu koristis da hranis svoj egosmijesni_ste wrote:Reci to djevojčicinim roditeljima, meni je svejedno....
Ilegalni migranti u BiH
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#3076 Re: Migranti
- jeza u ledja
- Posts: 50634
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3077 Re: Migranti
Na koji nacin tebi ovaj primjer pokazuje da drustva nemaju koristi od imigranata?smijesni_ste wrote:Stvarno svako društvo ima koristi od migranata kako kažu cijenjeni forumaši
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/irac ... /180610025
-
smijesni_ste
- Posts: 6310
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3078 Re: Migranti
Društva imaju, ova majka nema....ma ovo postavih više zbog onih koji frenetično i bezuslovno brane migrante kao da su im iz oka ispali, čisto da pokažemo i mračnu stranu cijele situacije...
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#3079 Re: Migranti
koliko sranja su napravile nase izbjeglice sirom svijeta pa ih niko nije sikanirao zbog toga.
prije 10tak godina nas je momak ubio pa zapalio nasu djevojku jer se nije htjela zabavljati sa njim a roditelji bili kucni prijatelji.
zlo je na svakom koraku, potrudi se TI da ne budes to.
prije 10tak godina nas je momak ubio pa zapalio nasu djevojku jer se nije htjela zabavljati sa njim a roditelji bili kucni prijatelji.
zlo je na svakom koraku, potrudi se TI da ne budes to.
-
smijesni_ste
- Posts: 6310
- Joined: 09/10/2009 16:46
#3080 Re: Migranti
Slažem se.
Sjeti se i ti svojih riječi kada bude priče o srpskim sranjima/zločinima jer svi smo ipak činili zločine

Sjeti se i ti svojih riječi kada bude priče o srpskim sranjima/zločinima jer svi smo ipak činili zločine
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#3081 Re: Migranti
o cemu ti???smijesni_ste wrote:Slažem se.
Sjeti se i ti svojih riječi kada bude priče o srpskim sranjima/zločinima jer svi smo ipak činili zločine![]()
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3082 Re: Migranti
kaze ministar unutrasnjih poslova da nemaju situaciju pod kontrolom i da se kapija za migrante i izbjeglice moraju zatvoriti. i za sve krivi politicaresmijesni_ste wrote:Stvarno svako društvo ima koristi od migranata kako kažu cijenjeni forumaši
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/irac ... /180610025
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3083 Re: Migranti
Koji smo mi licimjeri,griješnici u pojedinim stvarima,prvo da krenem od sebe.Ljudima je inače preteško prihvatit sebe onakvim kakvi i jesu,ali ne uzmiču od toga da o drugiam subjektivno govore,nikada,primjera ćeš naći u svome komšiluku,to je za čudo jedno da ima i onih koji se mješaju u porodične stvari drugih ljudi.Mi smo veoma pogan narod. .kmirsad wrote:Mi eto dobri...mi na silujemo, ne krademo, ne ubijamo, ne varamo, ne lažemo ... a oni... svi redom monstrumi...
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3084 Re: Migranti
http://tribun.hr/talijanske-vlasti-po-p ... u-italiju/
talijanske-vlasti-po-prvi-put-zaustavile-dovlacenje-africkih-imigranata-u-italiju/
ovo nije u redu ne može se vako pisati
ne može se reći po prvi put... to je od engleskog došlo
kaže se prvi put
ali po drugi put
po treći put
„Na Mediteranu su brodovi sa zastavama Nizozemske, Španjolske, Gibraltara i Velike Britanije. Postoje i njemačke i španjolske nevladine organizacije, postoji Malta koja ne prima nikoga, postoji Francuska koja odbija imigrante na granici, postoji Španjoslka koja brani svoje granice oružjem,“ napisao je Salvini na Facebook-u.
„Govorim cijeloj Europi, brinite se o svojim poslovima.“ nastavio je Salvini.
„Od danas, Italija započinje govoriti ne krijumčarenju ljudi, ne biznisu ilegalne imigracije. Moj cilj je garancija mirnog života ove djece u Africi i naše djece u italiji,“ dodao je.
talijanske-vlasti-po-prvi-put-zaustavile-dovlacenje-africkih-imigranata-u-italiju/
ovo nije u redu ne može se vako pisati
ne može se reći po prvi put... to je od engleskog došlo
kaže se prvi put
ali po drugi put
po treći put
„Na Mediteranu su brodovi sa zastavama Nizozemske, Španjolske, Gibraltara i Velike Britanije. Postoje i njemačke i španjolske nevladine organizacije, postoji Malta koja ne prima nikoga, postoji Francuska koja odbija imigrante na granici, postoji Španjoslka koja brani svoje granice oružjem,“ napisao je Salvini na Facebook-u.
„Govorim cijeloj Europi, brinite se o svojim poslovima.“ nastavio je Salvini.
„Od danas, Italija započinje govoriti ne krijumčarenju ljudi, ne biznisu ilegalne imigracije. Moj cilj je garancija mirnog života ove djece u Africi i naše djece u italiji,“ dodao je.
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#3085 Re: Migranti
Ovaj tribun.hr, to dodje nesto kao hrvatski Saff?
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3086 Re: Migranti
kad se hrvati budu raznosili u prepunim džamijama možda i bude 
ne znam što je ali je ugodno čitati
ne znam što je ali je ugodno čitati
-
halo_ba
- Posts: 1582
- Joined: 05/10/2005 21:06
#3087 Re: Migranti
Ugodno ti je citati, jer potvrdjuje tvoju mizantropiju.Black swan wrote:kad se hrvati budu raznosili u prepunim džamijama možda i bude
ne znam što je ali je ugodno čitati
A Hrvati su vec raznijeti po cijelom svijetu i jos uvijek se raznose. Taman posla da se raznose i u dzamijama.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3088 Re: Migranti
Black swan wrote: „Na Mediteranu su brodovi sa zastavama Nizozemske, Španjolske, Gibraltara i Velike Britanije. Postoje i njemačke i španjolske nevladine organizacije, postoji Malta koja ne prima nikoga, postoji Francuska koja odbija imigrante na granici, postoji Španjoslka koja brani svoje granice oružjem,“ napisao je Salvini na Facebook-u.
„Govorim cijeloj Europi, brinite se o svojim poslovima.“ nastavio je Salvini.
„Od danas, Italija započinje govoriti ne krijumčarenju ljudi, ne biznisu ilegalne imigracije. Moj cilj je garancija mirnog života ove djece u Africi i naše djece u italiji,“ dodao je.
nedje tamo na moru imaju neki norveski brodovi koji spasavaju migrante ... i tako ih oni pokupe sa camcica i na svom brodu odvuku u italiju
i onda se prave tv emisije o herojima
a sanse da neko od tih spasenih dobije ulaz u norvesku su oko minus beskonacno
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3089 Re: Migranti
Islamizacija Njemacke u brojevima
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BC4042A
Brace yourself!
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BC4042A
Brace yourself!
- jeza u ledja
- Posts: 50634
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3090 Re: Migranti
Jel se radi o brodovima koje sponzorisu vlade tih zemalja ili?uglavnomja wrote:Black swan wrote: „Na Mediteranu su brodovi sa zastavama Nizozemske, Španjolske, Gibraltara i Velike Britanije. Postoje i njemačke i španjolske nevladine organizacije, postoji Malta koja ne prima nikoga, postoji Francuska koja odbija imigrante na granici, postoji Španjoslka koja brani svoje granice oružjem,“ napisao je Salvini na Facebook-u.
„Govorim cijeloj Europi, brinite se o svojim poslovima.“ nastavio je Salvini.
„Od danas, Italija započinje govoriti ne krijumčarenju ljudi, ne biznisu ilegalne imigracije. Moj cilj je garancija mirnog života ove djece u Africi i naše djece u italiji,“ dodao je.
nedje tamo na moru imaju neki norveski brodovi koji spasavaju migrante ... i tako ih oni pokupe sa camcica i na svom brodu odvuku u italiju![]()
i onda se prave tv emisije o herojima![]()
a sanse da neko od tih spasenih dobije ulaz u norvesku su oko minus beskonacno
Norveska puna izbjeglica i imigranata, dzast sejin. Zasto ovi imaju 0% sanse?
I jos nesto, trebali bi Italiji predloziti da izadje iz EU, posto im je ovo problem, i onda sami da organizuju svoju imigrantsku politiku.
Pitam se samo sta bi onda uradile ostale clanice EU, gdje zivi i radi nekoliko miliona Italijana.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3091 Re: Migranti
Borave nelegalno? Hoces reci da ce evropske zemlje protjerati Engleze?
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3092 Re: Migranti
jeza u ledja wrote: Norveska puna izbjeglica i imigranata, dzast sejin. Zasto ovi imaju 0% sanse?
migranata, unutar eu - da
izbjeglica - nece bas biti
trenutno ima 3.336 trazilaca azila, prosle godine bilo sve ukupno 3.500 ... najmanji brojevi u zadnjih 20 godina. od kad je gradjanska koalicija na vlasti - putevi zatvoreni.
dolaze u obzir samo sirija, afganistan, irak i eritreja, ali i oni dobijaju odbijenice. A neki sami povlace zahtjev kad vide gdje su dosli
"Fra 2006 til og med 2015 ble det i alt registrert nesten 700 000 innvandringer til Norge, ifølge SSB. Av disse kom knapt 500 000 fra land utenfor Norden.
Flyktninger utgjorde 61 900 av disse, i alt 213 000 var familieinnvandrere og 192 000 var arbeidsinnvandrere, de aller fleste fra Europa."
google prevod:
Od 2006. do 2015. godine, prema statistickom zavodu Norveške, gotovo je 700.000 imigranata registrirano u Norveškoj. Od njih, gotovo 500.000 dolazilo je iz zemalja izvan nordijske regije.
Izbjeglica je bilo 61.900, ukupno 213.000 spajanje porodice i 192.000 imigranata radne snage, od kojih je većina iz Europe ".
i na ovo dodati neregistrovane poljake
- jeza u ledja
- Posts: 50634
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3093 Re: Migranti
Nisam te skonto, jbg.uglavnomja wrote:jeza u ledja wrote: Norveska puna izbjeglica i imigranata, dzast sejin. Zasto ovi imaju 0% sanse?
![]()
migranata, unutar eu - da
izbjeglica - nece bas biti
trenutno ima 3.336 trazilaca azila, prosle godine bilo sve ukupno 3.500 ... najmanji brojevi u zadnjih 20 godina. od kad je gradjanska koalicija na vlasti - putevi zatvoreni.
dolaze u obzir samo sirija, afganistan, irak i eritreja, ali i oni dobijaju odbijenice. A neki sami povlace zahtjev kad vide gdje su dosli![]()
"Fra 2006 til og med 2015 ble det i alt registrert nesten 700 000 innvandringer til Norge, ifølge SSB. Av disse kom knapt 500 000 fra land utenfor Norden.
Flyktninger utgjorde 61 900 av disse, i alt 213 000 var familieinnvandrere og 192 000 var arbeidsinnvandrere, de aller fleste fra Europa."
google prevod:
Od 2006. do 2015. godine, prema statistickom zavodu Norveške, gotovo je 700.000 imigranata registrirano u Norveškoj. Od njih, gotovo 500.000 dolazilo je iz zemalja izvan nordijske regije.
Izbjeglica je bilo 61.900, ukupno 213.000 spajanje porodice i 192.000 imigranata radne snage, od kojih je većina iz Europe ".
i na ovo dodati neregistrovane poljakekoji dolaze po zadatku, projetku
Znam da u Norveskoj ima dosta izbjeglica. Ti govoris da se broj novih drasticno smanjio u zadnjih par godina? Mescini da je to slucaj svugdje u EU.
Ako se radi o izbjeglicama, koliko shvatam jednake su sanse da ce dobiti azil u Norveskoj kao i u Francuskoj (srazmjerno velicini zemlje).
A inace ovako znam da je Norveska puna ljudi ovako tamnije puti
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3094 Re: Migranti
Kratkometrazni film snimljen po istinitom dogadjaju
https://vimeo.com/108926216
Austrijska policija ga koristi u toku obuke buducih policajaca.
https://vimeo.com/108926216
Austrijska policija ga koristi u toku obuke buducih policajaca.
- triconja
- Posts: 16211
- Joined: 29/04/2012 07:04
#3095 Re: Migranti
Kratkometrazni al u kukuruzima, deder ti nama prepricajpirmin wrote:Kratkometrazni film snimljen po istinitom dogadjaju
https://vimeo.com/108926216
Austrijska policija ga koristi u toku obuke buducih policajaca.
- sinuhe
- Posts: 12583
- Joined: 03/06/2011 11:33
#3096 Re: Migranti
Uoci svjetskog prvenstva vidim da su kandidati za organizaciju SP 2026 Maroko i Meksiko 
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3097 Re: Migranti
A istiniti dogadjaj glasi ovako..pirmin wrote:Kratkometrazni film snimljen po istinitom dogadjaju
https://vimeo.com/108926216
Austrijska policija ga koristi u toku obuke buducih policajaca.
ta osoba je dobila negativan odgovor na zahtjev za zivot u Austriji,
i po proceduri je trebao biti protjeran..
medjutim na aeorodromu je poceo pruzati otpor i policij ga istamburala..
i nakon toga , ne da nije protjeran, vec je dobio 100 tisuca eura odstete od drzave,
i ostanak u drzavi..
od tada, je vjerovatno na nagovor advokata, postao nesposoban za rad i tuzi drzavu
za daljnje izdrazavanje..
znaci nece nikada da radi, jer ima navodno napade straha i sta ja znam sta ne sve..
tipican primjer kako zajebati drzavu..
i sad praviti zrtvu od njega je tako licemjerno..
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3098 Re: Migranti
20tak minuta efektivno izdvojis, pregledas i sam izvuces zakljucak.triconja wrote:Kratkometrazni al u kukuruzima, deder ti nama prepricajpirmin wrote:Kratkometrazni film snimljen po istinitom dogadjaju
https://vimeo.com/108926216
Austrijska policija ga koristi u toku obuke buducih policajaca.
Inace ti ga prepricaju ovakvi poput @zivotinje sa svojom interpretacijom nakon koje momentalno pozelis da si dio egzekutive i da gazis migrante. To sto medju tom egzekutivom ima teskih psihopata - nema veze, cak stavise, pozeljno je.
- Gojeni H
- Posts: 10228
- Joined: 28/04/2012 09:54
#3099 Re: Migranti
Ti se potrudi da se prisjetis svojih komentara na ovoj temi, kad iduci put budemo pricali o srpskim i hrvatskim sovonistickim pokretima i o genocidu nad bosnjackim narodom.smijesni_ste wrote:Slažem se.
Sjeti se i ti svojih riječi kada bude priče o srpskim sranjima/zločinima jer svi smo ipak činili zločine![]()
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#3100 Re: Migranti
Krajnje nehumani uslovi u Bihacu...sramota od drzave i svih NVO, koji su najglasniji kad se radi o njihovim guzicama! Ipak ovdje nema 2 miliona migranata, vec sacica od par hiljada!!! Sta uopste ocekivati od ove drzave, kad i nas, gradjane potopise?!
S druge strane, ne razumijem ovo...pojavio se svrab koji se prenosi dodirom, nisu jos proglasili epidemiju...ja razumijem neimastinu, razumijem da oni nisu u mogucnosti ulagati i nemaju odakle da urede, ali svaki covjek, bez opravdanja moze BESPLATNO pocistiti prostor oko sebe, baciti smece, a ne zivjeti sa smecem i onda se cuditi bolestinama...metle mogu dobiti dzaba od Crvenog krsta, a isto tako i odnijeti do prvog kontejnera i pobacati smece...
Generalno primjetim da najsiromasniji slojevi drustva su ujedno najprljaviji...a nema opravdanja za ne pocistiti prostor, ma koliko star i raspadnut bio..uvijek se moze pomesti, prebrisati i smece pokupiti!

Prije nego krenu napadi na mene "sjecam li se kako je nama bilo blabla" ima ih u punoj snazi, koji sjede okolo po cio dan buljeci u telefon!

S druge strane, ne razumijem ovo...pojavio se svrab koji se prenosi dodirom, nisu jos proglasili epidemiju...ja razumijem neimastinu, razumijem da oni nisu u mogucnosti ulagati i nemaju odakle da urede, ali svaki covjek, bez opravdanja moze BESPLATNO pocistiti prostor oko sebe, baciti smece, a ne zivjeti sa smecem i onda se cuditi bolestinama...metle mogu dobiti dzaba od Crvenog krsta, a isto tako i odnijeti do prvog kontejnera i pobacati smece...
Generalno primjetim da najsiromasniji slojevi drustva su ujedno najprljaviji...a nema opravdanja za ne pocistiti prostor, ma koliko star i raspadnut bio..uvijek se moze pomesti, prebrisati i smece pokupiti!

Prije nego krenu napadi na mene "sjecam li se kako je nama bilo blabla" ima ih u punoj snazi, koji sjede okolo po cio dan buljeci u telefon!

