Zahiragić opet jaše

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3076 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Uglavnom idemo duboko u neke stvari ja na to mogu reci samo da je pitanje vremena novih sukoba ne na skali kao 92, al' ce biti u to budite uvjereni.
User avatar
MaD_ProfessoR
Posts: 801
Joined: 16/11/2012 12:00

#3077 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MaD_ProfessoR »

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
Banksy wrote:Ugao si fulio, a propustio mnogo. Jazuk.
Nek' si se ti ako nista uslikala da nas svijet vidi, za mene manje vise, bez tebe bi mi rekli da sam dzamahirija.
A sad već bulazniš.
Tuga je vidjeti kako odraslog čovjeka koji je prošao sve strahote rata u Bosni, ovakve propalice opet mogu presvući....

:thumbup:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3078 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Banksy wrote:
Fudo387 wrote:
Banksy wrote:Ugao si fulio, a propustio mnogo. Jazuk.
Nek' si se ti ako nista uslikala da nas svijet vidi, za mene manje vise, bez tebe bi mi rekli da sam dzamahirija.
A sad već bulazniš.
Tuga je vidjeti kako odraslog čovjeka koji je prošao sve strahote rata u Bosni, ovakve propalice opet mogu presvući....
Malo prije mozda jesi, sad jesi...
O presvlacenju, ne placem ja po drugim temama kako sam iznevjeren, zajeban, u iscekivanju drugih sansi.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3079 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote: Pratim,
Na Zuc bih, ako vec moram, radije sa Haretom i Haticima...
Ko kaze da bi oni sa tobom?

Nejse, vidim da ti je kontra omiljena finta.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3080 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote: Pratim,
Na Zuc bih, ako vec moram, radije sa Haretom i Haticima...
Ko kaze da bi oni sa tobom?

Nejse, vidim da ti je kontra omiljena finta.
Ko kaze da ne bi?
Kako to znas?
Jesi li bio?
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#3081 Re: Zahiragić opet jaše

Post by KIseljak12 »

Ako se sutra zarati, ocekujem da ce prije Mirza Hatic i njemu slicni stati na liniju, nego Haris Zahiragic, Salko Zildzic i ostala bratija.

Razlika je u tome sto Mirza guli Zenicu (ili neki drugi dom), a ovaj predstavlja mlade SDA.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3082 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

KIseljak12 wrote:Ako se sutra zarati, ocekujem da ce prije Mirza Hatic i njemu slicni stati na liniju, nego Haris Zahiragic, Salko Zildzic i ostala bratija.

Razlika je u tome sto Mirza guli Zenicu (ili neki drugi dom), a ovaj predstavlja mlade SDA.

Nemoj Harisa uopšte ubrajat kao normalnog politicara jer je on sve samo ne to.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3083 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote: Ko kaze da ne bi?
Kako to znas?
Jesi li bio?
Na frontu, ne, nisam vidio front. Ko je isao na njega da.

Ovo nema veze sa klosarima koji postaju heroji u ratu i ostalim stvarima. To su uopstene price. Takvih je bilo u mojoj mahali poprilican broj da bi mi mogao pricati kako eto tih stvari ima. No sit serlok.

Njegov nacin djelovanja, djelovanja ljudi oko njega, prevrtljivost, licemjerje i na koncu, to sto ja znam o njemu vise nego ti, daje mi za pravo da tvrdim da si promasio ne gol, nego stadion.

I za njega i za Hatica.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3084 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Šta to tacno ti znas o njemu hajde napiši zanima me
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3085 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote: Ko kaze da ne bi?
Kako to znas?
Jesi li bio?
Na frontu, ne, nisam vidio front. Ko je isao na njega da.

Ovo nema veze sa klosarima koji postaju heroji u ratu i ostalim stvarima. To su uopstene price. Takvih je bilo u mojoj mahali poprilican broj da bi mi mogao pricati kako eto tih stvari ima. No sit serlok.

Njegov nacin djelovanja, djelovanja ljudi oko njega, prevrtljivost, licemjerje i na koncu, to sto ja znam o njemu vise nego ti, daje mi za pravo da tvrdim da si promasio ne gol, nego stadion.

I za njega i za Hatica.
Cekaj, nisi bio na frontu, gledao si one koji odlaze na front...i sad mi drzis predavanje kako se ljudi ponasaju, na frontu?
Sta da je clan SDP-a i drljavi o partizanima?
Bi l' ovoliko srao po njemu?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3086 Re: Zahiragić opet jaše

Post by supercali »

nema me tamo wrote:
insomnia78 wrote::lol:
To si ti nju zamjenio sa kolegom fanatikosom. Nego i pravu je vala. Ne znam od kud ti to da se ovakvi lijepe za pusku

Mladost brate dosta stvari koje znam i bio prisutan svakako nije za foruma..

Eh sad to lijepe za pušku je posebna stvar naravno da ja ne znam tačno u bobu kako bi se pokazao i da li bi pao kao moj stari što je pogođen snajperom niti to nije tema..
Pricam iskljucivo o tome da bi uzeo pušku i bio među onih prvih 3 hiljade što su ih Čele pokupile i organizirale prve stvari.
S obzirom na tvoje godiste i ne cudi ta tvoja prica
Ti si siguran sam generacija brate nargila i sl
Moj brat ljubi brat i sl
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3087 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Nisam nikad cigare ispušio..
Trava je drugo..

Ne nisam nikad ušao u lokal gdje se puši nargila.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3088 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

Fudo387 wrote:
Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote: Ko kaze da ne bi?
Kako to znas?
Jesi li bio?
Na frontu, ne, nisam vidio front. Ko je isao na njega da.

Ovo nema veze sa klosarima koji postaju heroji u ratu i ostalim stvarima. To su uopstene price. Takvih je bilo u mojoj mahali poprilican broj da bi mi mogao pricati kako eto tih stvari ima. No sit serlok.

Njegov nacin djelovanja, djelovanja ljudi oko njega, prevrtljivost, licemjerje i na koncu, to sto ja znam o njemu vise nego ti, daje mi za pravo da tvrdim da si promasio ne gol, nego stadion.

I za njega i za Hatica.
Cekaj, nisi bio na frontu, gledao si one koji odlaze na front...i sad mi drzis predavanje kako se ljudi ponasaju, na frontu?
Sta da je clan SDP-a i drljavi o partizanima?
Bi l' ovoliko srao po njemu?
Dje ti je zlatni ljiljan i na njemu pecat? :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3089 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

braaniti Zahiragica i biti ponosan sa istim je :shock: :-) :lol:

sa njim je neoguce komunicirati, vijdelo smo kako prica na TV emisji :lol:

intelektualac i akademik i uzor mladoj SDA omladini :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3090 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Ja mislim da se jedino majka sutkinja ponosi njim. :D

Opet se okrece prica :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3091 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

nema me tamo wrote:Ja mislim da se jedino majka sutkinja ponosi njim. :D

Opet se okrece prica :lol:
ja bih na mjestu voditeljice prekinula sinosnju emsiju, kad ne moze nitko drugi doci do rijeci, eh neces ni ti druze Zahiragicu :D :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3092 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Connaisseur Karlin wrote:
nema me tamo wrote:Ja mislim da se jedino majka sutkinja ponosi njim. :D

Opet se okrece prica :lol:
ja bih na mjestu voditeljice prekinula sinosnju emsiju, kad ne moze nitko drugi doci do rijeci, eh neces ni ti druze Zahiragicu :D :lol:
dje si ti bila na televizoru?
User avatar
Streptokok
Posts: 3459
Joined: 27/10/2014 08:18

#3093 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Streptokok »

No ipak opleo je ustasu koji bi da zaboravi zlocinacku proslost.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3094 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

Streptokok wrote:No ipak opleo je ustasu koji bi da zaboravi zlocinacku proslost.
ma obojica su su isto sranje drugo pakovanje :D

Zahiragic ne zna voditi debate, ili je ovo jedini nacin , na koji on zna reci sugovornicim da nisu u pravu :D ako je tako, treba krenuti na kurs o kultrui vodjenja dijaloga :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3095 Re: Zahiragić opet jaše

Post by insomnia78 »

Nije l vam prica “malo” djecija?
E hajmo sad ko bi vise cetnika povaljo dal Mirza il Hare i ko bi bio jaci Veljko R. il Haris Z?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3096 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Fudo387 wrote:Cekaj, nisi bio na frontu, gledao si one koji odlaze na front...i sad mi drzis predavanje kako se ljudi ponasaju, na frontu?
Sta da je clan SDP-a i drljavi o partizanima?
Bi l' ovoliko srao po njemu?
Serem po svakome ko sere po meni. Je l nesto sporno, fudo?

Dijete budzetskih uhljeba koji se ruga obicno narodu koji se se ne moze okupati u svojoj kuci zbog medjustanackih prejebavanja.

Da, srao bih po svakome ko sere po meni i zdravoj pameti.

Sto se tice fronta, dabogda ti ovakvi ledja cuvali.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52749
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3097 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

nema me tamo wrote:Šta to tacno ti znas o njemu hajde napiši zanima me
Za to ces morati uzeti malo jace droge.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#3098 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Fudo387 »

Chmoljo wrote:
Fudo387 wrote:Cekaj, nisi bio na frontu, gledao si one koji odlaze na front...i sad mi drzis predavanje kako se ljudi ponasaju, na frontu?
Sta da je clan SDP-a i drljavi o partizanima?
Bi l' ovoliko srao po njemu?
Serem po svakome ko sere po meni. Je l nesto sporno, fudo?

Dijete budzetskih uhljeba koji se ruga obicno narodu koji se se ne moze okupati u svojoj kuci zbog medjustanackih prejebavanja.

Da, srao bih po svakome ko sere po meni i zdravoj pameti.

Sto se tice fronta, dabogda ti ovakvi ledja cuvali.
Pa ne seres...
Nema tema Niksic opet jase.
A jase, nije da ne jase.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3099 Re: Zahiragić opet jaše

Post by moonca »

A ko ne bi :-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3100 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Connaisseur Karlin »

zar je moguce da netko na temi brani Zahiragica :skoljka:
Last edited by Connaisseur Karlin on 28/02/2018 18:00, edited 1 time in total.
Post Reply