Obraz?Opetja033 wrote:
Zasto lazes?
Kada sam ja negirao pravo Srba ili Hrvata u BiH da nazivaju i sebe i svoj jezik kako god onu zele.
Ja par puta danas na ovoj temi ponovio da mi je blizi svaki Bosnjak ateista/agnostik/pravoslavac/katolik od bilo kojeg bosanca-muslimana ili muslimana-muslimana.
Dakle frustracije izazvane objavom rezultata popisa kod tebe izazivaju halucinacije a od tolike zuci koju osjecas poceo si lagati, izmisljati i klevetati ljude.
Tebi na obraz.
Sta odgovoriti osobi koja poistovjecuje negiranje bosanskog jezika od SANU, vlade RS,... i negiranje srpskog od par budala ne nekom forumu. Hajd realno.


