Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3076 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Jedan ban sa zakašnjenjem od druga LIBERA ... ;-)
Neprihvatljivo je uvredama odgovarati cak i na uvrede.

Banned user for reason “Nacin komunikacije i uvrede.” -7 dana-
» Sarajevski-Seljak
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3077 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Vama dvojici se ne uklapa vam se priča u ovu sezonu nikako, O tome šta je bilo možete na temi o fudbalu u BiH. Držite se teme!
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3078 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Charuga wrote:Vama dvojici se ne uklapa vam se priča u ovu sezonu nikako, O tome šta je bilo možete na temi o fudbalu u BiH. Držite se teme!
Dobro.

Ko želi neka nastavi na pomenutoj temi.
haris026
Posts: 44
Joined: 29/04/2014 01:32

#3079 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by haris026 »

Sloboda ide aBd do titule :)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3080 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

leškarenje wrote:
jeza u ledja wrote:jai price. mnogi klubovi u evropi su promjenili lokacuje svojih stadiona. je li to znaci da su trebali propasti? bitna je publika koja ih prati. a za stadion cemo malo lakse
Ti malo brkas pricu,OK je promijeniti lokaciju...ali nije oteti necije i zabraniti mu da igra.Stavi se u poziciju navijaca Veleza i skontaj da ides na svaku utakmicu kroz ovakav Mostar do stadiona :zzzz:
Pa ne idu, imaju drugi stadion... Tim vise im prica pada u vodu...

Problem je sto polako postaju niciji... Sve manje ljudi ih dozivljava, grebatori raznose, legende ne sljive i to je to... Gdje su Vaha, Maric, Bajevic...?

Da se taj Velez voli bas toliko, ne bi pao ovako nisko...
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3081 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.

Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3082 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

avetinja wrote:Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.

Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
Vidi ga što neofirno pokazuje da želi biti moderator. :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3083 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

A on sinoc pokrenuo cijelu diskusiju sa tezom da je bas dobro sto ce Velez ispasti.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3084 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote:Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.

Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
Vidi ga što neofirno pokazuje da želi biti moderator. :mrgreen:
Ako mi vjeruješ, ne bih nikad. Da se ja zamjeram ljudima sa kojima sam dobar, da kvarim dobre odnose, neka, hvala.

Ljudi počeli priču o ratu, još malo pa će i o Siriji i izbjeglicama. Ne ide to. :D

@bjelava - Nisam ja, nego tvoj Pitar - Kemal Malovčić. Prestani da lažeš ovaj napaćeni narod svojim neznanjem i izmišljotinama.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3085 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Avetinjo ti si pacenik kao i vecina navija zelje. S tim se mogu slozitii, ostalo lupas kao i obicno.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3086 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Imaju dokazi. I prestani da mi se obraćaš.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3087 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

Lik je stvarno pacenik :D . Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi :lol:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3088 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

bjelave wrote:Lik je stvarno pacenik :D . Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi :lol:
Kemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
Evo ti ahbab s tribine pokrenuo pricu o ispadanju Veleza... Dakle, slagao si... Postovi su ti prijavljeni... A ako te ne banuju, obratit cu ti se na nacin koji zasluzujes...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3089 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

bjelave wrote:Avetinjo ti si pacenik kao i vecina navija zelje. S tim se mogu slozitii, ostalo lupas kao i obicno.
bjelave wrote:Lik je stvarno pacenik :D . Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi :lol:
Sada si dobio samo upozorenje, a ako se ponovi ideš na odmor.
Šibicar wrote:bjelave,realno,ti si jedan od najvećih paćenika i psihopata na ovom forumu svidjelo se to tebi ili ne.
I za tebe važi isto kao i za @bjelave
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3090 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by rajv0sa »

nosara wrote:
leškarenje wrote:
jeza u ledja wrote:jai price. mnogi klubovi u evropi su promjenili lokacuje svojih stadiona. je li to znaci da su trebali propasti? bitna je publika koja ih prati. a za stadion cemo malo lakse
Ti malo brkas pricu,OK je promijeniti lokaciju...ali nije oteti necije i zabraniti mu da igra.Stavi se u poziciju navijaca Veleza i skontaj da ides na svaku utakmicu kroz ovakav Mostar do stadiona :zzzz:
Pa ne idu, imaju drugi stadion... Tim vise im prica pada u vodu...

Problem je sto polako postaju niciji... Sve manje ljudi ih dozivljava, grebatori raznose, legende ne sljive i to je to... Gdje su Vaha, Maric, Bajevic...?

Da se taj Velez voli bas toliko, ne bi pao ovako nisko...
E sa ovime se moram složit, to je toliko izvikana priča korištena i za politiku i ostala sranja. Ide mi na q više ovo kukanje svakog sportskog kolektiva u BiH pred gašenje, onda svi vole klub, i svi zive za to ime. Preseravanje.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3091 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Vaha nece repku zbog para da trenira, ali eto Velez ce da pripazi. Ne lupajte gluposti.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3092 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

todd_smith wrote:Vaha nece repku zbog para da trenira, ali eto Velez ce da pripazi. Ne lupajte gluposti.
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...

Ili znaju nesto pa izbjegavaju... :oops:
User avatar
asurbanipal
Posts: 6692
Joined: 28/06/2010 15:54
Location: opet sam ti u kafani

#3093 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by asurbanipal »

nosara wrote:
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...

Ili znaju nesto pa izbjegavaju... :oops:

Ko će od njih dolaziti i davati pare, kada ni klima ni ljudi oko kluba nisu kako treba. Nisu budale...


todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3094 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sliskovic trenira Siroki i Zrinjski, valjda ti je jasno sta je sta tu, da ne ulazim dalje u taj razgovor.

Isto kao kod nas i kod vas. "Legende" su tu kad imaju nekog hajra. Same od sebe, to je vec naucna fantazija.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3095 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

todd_smith wrote:Sliskovic trenira Siroki i Zrinjski, valjda ti je jasno sta je sta tu, da ne ulazim dalje u taj razgovor.

Isto kao kod nas i kod vas. "Legende" su tu kad imaju nekog hajra. Same od sebe, to je vec naucna fantazija.
Nije bas isto, nasi bivsi igraci se stalno motaju oko svog Zelje... Navrate, pitaju se, pogledaju utakmicu... Ne moze im se rec nista...
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3096 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

asurbanipal wrote:
nosara wrote:
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...

Ili znaju nesto pa izbjegavaju... :oops:

Ko će od njih dolaziti i davati pare, kada ni klima ni ljudi oko kluba nisu kako treba. Nisu budale...


Pa čuj, ljudi smo valjda, nismo hercegovci. :mrgreen:
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#3097 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino777 »

Sarajevo sampion
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3098 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.

69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.


Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3099 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by hrasno38 »

bjelave wrote:71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.

69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.


Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
heheheheh sva sreca pa nam je Odovic kriv za lose rezultate te dovedose boljeg trenera koji je najavio juris na titulu.....
User avatar
woodman
Posts: 496
Joined: 12/08/2013 21:20

#3100 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by woodman »

ponadao se bjelave. al uzalud vam trud sviraci :lol: :lol: :lol: :lol:
Locked