Neprihvatljivo je uvredama odgovarati cak i na uvrede.
Banned user for reason “Nacin komunikacije i uvrede.” -7 dana-
» Sarajevski-Seljak
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3076 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jedan ban sa zakašnjenjem od druga LIBERA ...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3077 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vama dvojici se ne uklapa vam se priča u ovu sezonu nikako, O tome šta je bilo možete na temi o fudbalu u BiH. Držite se teme!
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3078 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro.Charuga wrote:Vama dvojici se ne uklapa vam se priča u ovu sezonu nikako, O tome šta je bilo možete na temi o fudbalu u BiH. Držite se teme!
Ko želi neka nastavi na pomenutoj temi.
-
haris026
- Posts: 44
- Joined: 29/04/2014 01:32
#3079 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sloboda ide aBd do titule 
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#3080 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa ne idu, imaju drugi stadion... Tim vise im prica pada u vodu...leškarenje wrote:Ti malo brkas pricu,OK je promijeniti lokaciju...ali nije oteti necije i zabraniti mu da igra.Stavi se u poziciju navijaca Veleza i skontaj da ides na svaku utakmicu kroz ovakav Mostar do stadionajeza u ledja wrote:jai price. mnogi klubovi u evropi su promjenili lokacuje svojih stadiona. je li to znaci da su trebali propasti? bitna je publika koja ih prati. a za stadion cemo malo lakse
Problem je sto polako postaju niciji... Sve manje ljudi ih dozivljava, grebatori raznose, legende ne sljive i to je to... Gdje su Vaha, Maric, Bajevic...?
Da se taj Velez voli bas toliko, ne bi pao ovako nisko...
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3081 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.
Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3082 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vidi ga što neofirno pokazuje da želi biti moderator.avetinja wrote:Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.
Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3083 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
A on sinoc pokrenuo cijelu diskusiju sa tezom da je bas dobro sto ce Velez ispasti.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3084 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ako mi vjeruješ, ne bih nikad. Da se ja zamjeram ljudima sa kojima sam dobar, da kvarim dobre odnose, neka, hvala.Logovan wrote:Vidi ga što neofirno pokazuje da želi biti moderator.avetinja wrote:Priče o: Aliji, Bakiru, uopšteno o politici, RS-u i FBiH, ratu, svinjetini i dr. ostavite za neke druge teme.
Možemo mi nastaviti, nije problem, ali što bi Charugi i Liberu pravili posao?
Ljudi počeli priču o ratu, još malo pa će i o Siriji i izbjeglicama. Ne ide to.
@bjelava - Nisam ja, nego tvoj Pitar - Kemal Malovčić. Prestani da lažeš ovaj napaćeni narod svojim neznanjem i izmišljotinama.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3085 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Avetinjo ti si pacenik kao i vecina navija zelje. S tim se mogu slozitii, ostalo lupas kao i obicno.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#3086 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Imaju dokazi. I prestani da mi se obraćaš.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3087 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lik je stvarno pacenik
. Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi
Moderator u rezervi
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#3088 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bjelave wrote:Lik je stvarno pacenik. Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi
Evo ti ahbab s tribine pokrenuo pricu o ispadanju Veleza... Dakle, slagao si... Postovi su ti prijavljeni... A ako te ne banuju, obratit cu ti se na nacin koji zasluzujes...Kemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3089 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
bjelave wrote:Avetinjo ti si pacenik kao i vecina navija zelje. S tim se mogu slozitii, ostalo lupas kao i obicno.
Sada si dobio samo upozorenje, a ako se ponovi ideš na odmor.bjelave wrote:Lik je stvarno pacenik. Prvo mi se direktno obrati a onda mi uskrati pravo da mu odgovorim.
Moderator u rezervi
I za tebe važi isto kao i za @bjelaveŠibicar wrote:bjelave,realno,ti si jedan od najvećih paćenika i psihopata na ovom forumu svidjelo se to tebi ili ne.
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#3090 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E sa ovime se moram složit, to je toliko izvikana priča korištena i za politiku i ostala sranja. Ide mi na q više ovo kukanje svakog sportskog kolektiva u BiH pred gašenje, onda svi vole klub, i svi zive za to ime. Preseravanje.nosara wrote:Pa ne idu, imaju drugi stadion... Tim vise im prica pada u vodu...leškarenje wrote:Ti malo brkas pricu,OK je promijeniti lokaciju...ali nije oteti necije i zabraniti mu da igra.Stavi se u poziciju navijaca Veleza i skontaj da ides na svaku utakmicu kroz ovakav Mostar do stadionajeza u ledja wrote:jai price. mnogi klubovi u evropi su promjenili lokacuje svojih stadiona. je li to znaci da su trebali propasti? bitna je publika koja ih prati. a za stadion cemo malo lakse
Problem je sto polako postaju niciji... Sve manje ljudi ih dozivljava, grebatori raznose, legende ne sljive i to je to... Gdje su Vaha, Maric, Bajevic...?
Da se taj Velez voli bas toliko, ne bi pao ovako nisko...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3091 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Vaha nece repku zbog para da trenira, ali eto Velez ce da pripazi. Ne lupajte gluposti.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#3092 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...todd_smith wrote:Vaha nece repku zbog para da trenira, ali eto Velez ce da pripazi. Ne lupajte gluposti.
Ili znaju nesto pa izbjegavaju...
- asurbanipal
- Posts: 6692
- Joined: 28/06/2010 15:54
- Location: opet sam ti u kafani
#3093 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nosara wrote:
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...
Ili znaju nesto pa izbjegavaju...
Ko će od njih dolaziti i davati pare, kada ni klima ni ljudi oko kluba nisu kako treba. Nisu budale...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3094 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sliskovic trenira Siroki i Zrinjski, valjda ti je jasno sta je sta tu, da ne ulazim dalje u taj razgovor.
Isto kao kod nas i kod vas. "Legende" su tu kad imaju nekog hajra. Same od sebe, to je vec naucna fantazija.
Isto kao kod nas i kod vas. "Legende" su tu kad imaju nekog hajra. Same od sebe, to je vec naucna fantazija.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#3095 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije bas isto, nasi bivsi igraci se stalno motaju oko svog Zelje... Navrate, pitaju se, pogledaju utakmicu... Ne moze im se rec nista...todd_smith wrote:Sliskovic trenira Siroki i Zrinjski, valjda ti je jasno sta je sta tu, da ne ulazim dalje u taj razgovor.
Isto kao kod nas i kod vas. "Legende" su tu kad imaju nekog hajra. Same od sebe, to je vec naucna fantazija.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3096 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa čuj, ljudi smo valjda, nismo hercegovci.asurbanipal wrote:nosara wrote:
Pa ne bi mu kruna pala s glave da ode na neku utakmicu, da ga vide ljudi, barem... Mara, Bajevic isto... Sto ne i Baka, Kodro, Tuce... Nije sve u parama...
Ili znaju nesto pa izbjegavaju...
Ko će od njih dolaziti i davati pare, kada ni klima ni ljudi oko kluba nisu kako treba. Nisu budale...
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#3097 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sarajevo sampion
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#3098 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.
69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.
Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.
Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#3099 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
heheheheh sva sreca pa nam je Odovic kriv za lose rezultate te dovedose boljeg trenera koji je najavio juris na titulu.....bjelave wrote:71′ Drina još jednom prijeti, Željezničar djeluje jako loše u ovim momentima.
69′ Goooooool Drina je izjednačila. Poslije kornera je sjajno pogodio Marko Jakšić, a odbrana Željezničara je opet bila loše postavljena.
Napeto na Grbavici. Moze li Vlada, rodjeni pobjednik, do boda protiv jake Drine?
- woodman
- Posts: 496
- Joined: 12/08/2013 21:20
#3100 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ponadao se bjelave. al uzalud vam trud sviraci

