Atleticov delegat https://www.google.hr/?gws_rd=ssl#q=+Pe ... o+Matesanzjasko_ba wrote:Ovaj se celo na kraju radovao sa njima, koja mu je vec funkcija u atletikudale cooper wrote:El Loco.tzipiripi wrote:
![]()
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3076 Re: Champions league 15/16
- Logovan
- Posts: 102790
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3078 Re: Champions league 15/16
Nepobjedivi Nijemci, fudbal je igra gdje Nijemac uvijek pobjeđuje i ostali fazoni doviđenja, vozdrica. Pokušajte sljedeće godine.
Atletico
Nisam ljubitelj njihove igre, ali ih poštujem. Ne odustaju od svoje igre, ne mijenjaju je, vidi da im prolazi pa se uvijek postave isto, ne treba im puno prilika da zabiju gol, itd.
U par godina dva finala LP, jedna titula Primere, itd. Ako Real prođe, ne bi mi ni sekunde bilo krivo da ih pobijede. Bilo zasluženo.
Ono što je zanimljivo... Barcelona - Atletico 2:1, pa u revanšu 0:1, a sada je obrnuto. Prvo pobjeda od 1:0, pa poraz od 2:1.
Kako je krenulo sa revanšima u Europskim takmičenjima, izgleda da će opet Španci osvojiti oba Europska trofeja.
Atletico
Ono što je zanimljivo... Barcelona - Atletico 2:1, pa u revanšu 0:1, a sada je obrnuto. Prvo pobjeda od 1:0, pa poraz od 2:1.
Kako je krenulo sa revanšima u Europskim takmičenjima, izgleda da će opet Španci osvojiti oba Europska trofeja.
- jeza u ledja
- Posts: 50676
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3079 Re: Champions league 15/16
Je li ovo jedini snimak kojeg si vidio i na osnovu toga donio zakljucak, ili?p206 wrote:ovo nije vidjelo penala
al sad je nebitno prošli su dalje
Kontakt za prekrsaj se nije desio na prvoj stajnoj nozi, nego na drugoj, desnoj, pola koraka dalje, tj. na liniji. Ima usporen i zumiran kadar koji to pokazuje. Fenomenalno sudjenje.
I to ovi komentatori upravo govore, samo se na tom klipu koji si stavio ne cuje.
- burgundy
- Posts: 2328
- Joined: 20/10/2010 19:44
#3080 Re: Champions league 15/16
Cakir pravi turcin,situacija kod penala slicna ko kad oborise onaj ruski avion
- dale cooper
- Posts: 31362
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3081 Re: Champions league 15/16
Učinilo mi se da insinuiraš da bi jedino "pravo" finale bilo recimo Real - Bayern, ili da Leicester nematzipiripi wrote:
??? Šta je vrli pisac ovim hotio rijet![]()
šta tražiti kao prvak premiershipa pored Chelsea, Man Uniteda ili Arsenala, klubova sa znatno boljim
budžetom i kupovnom moći. Ali može biti da nisam dobro shvatio i da si mislio reći da je ovo luda
godina za underdog klubove. U tom slučaju ti se izvinjavam zbog preleta.
- jeza u ledja
- Posts: 50676
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3082 Re: Champions league 15/16
Ja gledam prenos na FS (mislim bas ovi komentatori sa klipa iznad) i oni kazu da je bio penal. Poslije u studiju trojica ljudi isto to kazu.BHF_Manijak wrote:Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal!jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Start za prekrsaj se desio na drugoj nozi, ne na ovoj prvoj, mada tako izgleda iz ovog kadra.
- jeza u ledja
- Posts: 50676
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3083 Re: Champions league 15/16
Ovo sam i ja poslije skonto, jer se ovaj lik poslije muvao oko njihove klupe.tzipiripi wrote: Atleticov delegat https://www.google.hr/?gws_rd=ssl#q=+Pe ... o+Matesanz
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3084 Re: Champions league 15/16
Igrac utakmice Thomas Mueller debil zvaljavi znaci Bayern melje sve redom ovi centar nisu presli i on umjesto da zakolje ove penalom vrati ih u zivot, jos je jednu priliku prije penala propustio kad ga je Boateng razigrao.
Citava Njemacka kritikuje kmeci danima te ne pusta Muellera da igra jer je svabo te Pep fura spanjolce evo vam ga ebo vas on, isti Schweinsteiger nema pojma lik.
Onaj D. Costa isti oni nasi Brazilci iz Mijanmara
Riberi dobar, onaj Alaba toliko izvikan igrac i u prvoj utakmici se okrece ko Bicakcic protiv Argentine birvaktile od lopte
Bayernu treba Hummels i jos jedan dobar spic da bi uzeli ligu prvaka.
Atletico igrao bunker sa polukontrama, sreca prati hrabre i zelim im da osvoje ligu prvaka iako im je trener isti onaj pijacar na otoci sto prodaje one dzidze u cosku, ono udaranje onog trbavog po ruci
Ovo je Spanska godina,
REAL-ATLETIKO
VILJAREAL-SEVLIJA
Citava Njemacka kritikuje kmeci danima te ne pusta Muellera da igra jer je svabo te Pep fura spanjolce evo vam ga ebo vas on, isti Schweinsteiger nema pojma lik.
Onaj D. Costa isti oni nasi Brazilci iz Mijanmara
Riberi dobar, onaj Alaba toliko izvikan igrac i u prvoj utakmici se okrece ko Bicakcic protiv Argentine birvaktile od lopte
Bayernu treba Hummels i jos jedan dobar spic da bi uzeli ligu prvaka.
Atletico igrao bunker sa polukontrama, sreca prati hrabre i zelim im da osvoje ligu prvaka iako im je trener isti onaj pijacar na otoci sto prodaje one dzidze u cosku, ono udaranje onog trbavog po ruci
Ovo je Spanska godina,
REAL-ATLETIKO
VILJAREAL-SEVLIJA
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#3085 Re: Champions league 15/16
Dijaspora na aparatima

- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3086 Re: Champions league 15/16
Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!


- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3087 Re: Champions league 15/16
Nemaju pojma,penalBHF_Manijak wrote:Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal!jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
- dale cooper
- Posts: 31362
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3088 Re: Champions league 15/16
relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3089 Re: Champions league 15/16
Imaju pojma,nemaju punca
- animals
- Posts: 21619
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3090 Re: Champions league 15/16
Prekrsaj je bio izvan sesnesterca..jeza u ledja wrote:Ja gledam prenos na FS (mislim bas ovi komentatori sa klipa iznad) i oni kazu da je bio penal. Poslije u studiju trojica ljudi isto to kazu.BHF_Manijak wrote:Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal!jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Start za prekrsaj se desio na drugoj nozi, ne na ovoj prvoj, mada tako izgleda iz ovog kadra.
realno..
sve ostslo ublehe..
i prvi niko ne svira,moze.ali niko nije do sada..
realno..ni jedan nije bio, nije ni realiziran..
posteno..
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#3091 Re: Champions league 15/16
Čestitke ATM. Izbacili su Barçu, Bayern, zaslužili su da uzmu CL.
Ali ova priča kako je ATM kao bijednička ekipa koja jedva kraj s krajem sastavlja
Pa ne igraju kod njih igrači za mekinje. Ljudi su u zadnjih par godina u samom vrhu evropskog fudbala. Ne možeš njih sa Leicesterom porediti. 
Ali ova priča kako je ATM kao bijednička ekipa koja jedva kraj s krajem sastavlja
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3092 Re: Champions league 15/16
https://streamable.com/uf1ujeza u ledja wrote:Je li ovo jedini snimak kojeg si vidio i na osnovu toga donio zakljucak, ili?p206 wrote:ovo nije vidjelo penala
al sad je nebitno prošli su dalje
Kontakt za prekrsaj se nije desio na prvoj stajnoj nozi, nego na drugoj, desnoj, pola koraka dalje, tj. na liniji. Ima usporen i zumiran kadar koji to pokazuje. Fenomenalno sudjenje.![]()
I to ovi komentatori upravo govore, samo se na tom klipu koji si stavio ne cuje.
Smanji drogu
"esta fuera"
Last edited by Velkoski on 03/05/2016 23:09, edited 1 time in total.
- animals
- Posts: 21619
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3093 Re: Champions league 15/16
Samo fanatik moze reci da je ovo penal..BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!
- jeza u ledja
- Posts: 50676
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3094 Re: Champions league 15/16
Nije valjda ovo jedini kadar koji ste vidjeli?BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!
Kontakt je na toj nozi koja je u zraku.
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#3095 Re: Champions league 15/16
Bavarski seljaci, cao cao vozdrica. Atl. M. uzima LP nadam se.
Nije bio penal.
Nije bio penal.
- Point.
- Posts: 33489
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3096 Re: Champions league 15/16
Cestitke Atleti!! Kakva samarcina ufuranim bavarcima.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3097 Re: Champions league 15/16
@Jez, ma ako je vidio taj drugi kontakt, onda je frajer zaista genije.
Ali cisto sumnjam, jer je i ovako pokriven bio, drugi kontakt je toliko sitan, posebno jer je igrac Atletica vec bio posrnuo, da ga je nemoguce bilo vidjeti fakat.
- animals
- Posts: 21619
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3098 Re: Champions league 15/16
Lupas..jeza u ledja wrote:Nije valjda ovo jedini kadar koji ste vidjeli?BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!
![]()
Kontakt je na toj nozi koja je u zraku.
nemoj vise..
i dijete vidi da je prekrsaj izvan..
- Logovan
- Posts: 102790
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3099 Re: Champions league 15/16
Nije valjda da neko tvrdi da je ovo penal?BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!
http://i66.klix.com/2vwb7lc.png
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3100 Re: Champions league 15/16
relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima![]()


