UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3076 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

jasko_ba wrote:
dale cooper wrote:
tzipiripi wrote:Image

:lol: :lol:
El Loco. :lol:
Ovaj se celo na kraju radovao sa njima, koja mu je vec funkcija u atletiku :lol:
Atleticov delegat https://www.google.hr/?gws_rd=ssl#q=+Pe ... o+Matesanz
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#3077 Re: Champions league 15/16

Post by Artest »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3078 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Nepobjedivi Nijemci, fudbal je igra gdje Nijemac uvijek pobjeđuje i ostali fazoni doviđenja, vozdrica. Pokušajte sljedeće godine. :oops:

Atletico :thumbup: Nisam ljubitelj njihove igre, ali ih poštujem. Ne odustaju od svoje igre, ne mijenjaju je, vidi da im prolazi pa se uvijek postave isto, ne treba im puno prilika da zabiju gol, itd. :thumbup: U par godina dva finala LP, jedna titula Primere, itd. Ako Real prođe, ne bi mi ni sekunde bilo krivo da ih pobijede. Bilo zasluženo.

Ono što je zanimljivo... Barcelona - Atletico 2:1, pa u revanšu 0:1, a sada je obrnuto. Prvo pobjeda od 1:0, pa poraz od 2:1.

Kako je krenulo sa revanšima u Europskim takmičenjima, izgleda da će opet Španci osvojiti oba Europska trofeja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50676
Joined: 29/12/2005 01:20

#3079 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

p206 wrote:ovo nije vidjelo penala



al sad je nebitno prošli su dalje
Je li ovo jedini snimak kojeg si vidio i na osnovu toga donio zakljucak, ili?

Kontakt za prekrsaj se nije desio na prvoj stajnoj nozi, nego na drugoj, desnoj, pola koraka dalje, tj. na liniji. Ima usporen i zumiran kadar koji to pokazuje. Fenomenalno sudjenje. :thumbup:
I to ovi komentatori upravo govore, samo se na tom klipu koji si stavio ne cuje.
User avatar
burgundy
Posts: 2328
Joined: 20/10/2010 19:44

#3080 Re: Champions league 15/16

Post by burgundy »

Cakir pravi turcin,situacija kod penala slicna ko kad oborise onaj ruski avion
User avatar
dale cooper
Posts: 31362
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3081 Re: Champions league 15/16

Post by dale cooper »

tzipiripi wrote:
??? Šta je vrli pisac ovim hotio rijet :roll: :lol:
Učinilo mi se da insinuiraš da bi jedino "pravo" finale bilo recimo Real - Bayern, ili da Leicester nema
šta tražiti kao prvak premiershipa pored Chelsea, Man Uniteda ili Arsenala, klubova sa znatno boljim
budžetom i kupovnom moći. Ali može biti da nisam dobro shvatio i da si mislio reći da je ovo luda
godina za underdog klubove. U tom slučaju ti se izvinjavam zbog preleta. :) ;-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50676
Joined: 29/12/2005 01:20

#3082 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

BHF_Manijak wrote:
jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal! :mrgreen:
Ja gledam prenos na FS (mislim bas ovi komentatori sa klipa iznad) i oni kazu da je bio penal. Poslije u studiju trojica ljudi isto to kazu.

Start za prekrsaj se desio na drugoj nozi, ne na ovoj prvoj, mada tako izgleda iz ovog kadra.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50676
Joined: 29/12/2005 01:20

#3083 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

Ovo sam i ja poslije skonto, jer se ovaj lik poslije muvao oko njihove klupe.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3084 Re: Champions league 15/16

Post by limeni »

Igrac utakmice Thomas Mueller debil zvaljavi znaci Bayern melje sve redom ovi centar nisu presli i on umjesto da zakolje ove penalom vrati ih u zivot, jos je jednu priliku prije penala propustio kad ga je Boateng razigrao.
Citava Njemacka kritikuje kmeci danima te ne pusta Muellera da igra jer je svabo te Pep fura spanjolce evo vam ga ebo vas on, isti Schweinsteiger nema pojma lik.
Onaj D. Costa isti oni nasi Brazilci iz Mijanmara :-)
Riberi dobar, onaj Alaba toliko izvikan igrac i u prvoj utakmici se okrece ko Bicakcic protiv Argentine birvaktile od lopte :-)
Bayernu treba Hummels i jos jedan dobar spic da bi uzeli ligu prvaka.

Atletico igrao bunker sa polukontrama, sreca prati hrabre i zelim im da osvoje ligu prvaka iako im je trener isti onaj pijacar na otoci sto prodaje one dzidze u cosku, ono udaranje onog trbavog po ruci :lol:
Ovo je Spanska godina,
REAL-ATLETIKO
VILJAREAL-SEVLIJA
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#3085 Re: Champions league 15/16

Post by relativno84 »

Dijaspora na aparatima :oops: :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3086 Re: Champions league 15/16

Post by BHF_Manijak »

Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!

Image
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3087 Re: Champions league 15/16

Post by mali_milojica »

BHF_Manijak wrote:
jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal! :mrgreen:
Nemaju pojma,penal :skoljka: :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31362
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3088 Re: Champions league 15/16

Post by dale cooper »

relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima :oops: :D
:lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3089 Re: Champions league 15/16

Post by MOSALJOZE »

Imaju pojma,nemaju punca
User avatar
animals
Posts: 21619
Joined: 19/04/2013 22:13

#3090 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:
jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal! :mrgreen:
Ja gledam prenos na FS (mislim bas ovi komentatori sa klipa iznad) i oni kazu da je bio penal. Poslije u studiju trojica ljudi isto to kazu.

Start za prekrsaj se desio na drugoj nozi, ne na ovoj prvoj, mada tako izgleda iz ovog kadra.
Prekrsaj je bio izvan sesnesterca..
realno..
sve ostslo ublehe..
i prvi niko ne svira,moze.ali niko nije do sada..
realno..ni jedan nije bio, nije ni realiziran..
posteno..
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#3091 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

Čestitke ATM. Izbacili su Barçu, Bayern, zaslužili su da uzmu CL.


Ali ova priča kako je ATM kao bijednička ekipa koja jedva kraj s krajem sastavlja :lol: Pa ne igraju kod njih igrači za mekinje. Ljudi su u zadnjih par godina u samom vrhu evropskog fudbala. Ne možeš njih sa Leicesterom porediti. :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3092 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

jeza u ledja wrote:
p206 wrote:ovo nije vidjelo penala



al sad je nebitno prošli su dalje
Je li ovo jedini snimak kojeg si vidio i na osnovu toga donio zakljucak, ili?

Kontakt za prekrsaj se nije desio na prvoj stajnoj nozi, nego na drugoj, desnoj, pola koraka dalje, tj. na liniji. Ima usporen i zumiran kadar koji to pokazuje. Fenomenalno sudjenje. :thumbup:
I to ovi komentatori upravo govore, samo se na tom klipu koji si stavio ne cuje.
https://streamable.com/uf1u

Smanji drogu :oops:

"esta fuera" :oops:
Last edited by Velkoski on 03/05/2016 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
animals
Posts: 21619
Joined: 19/04/2013 22:13

#3093 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!

Image
Samo fanatik moze reci da je ovo penal..
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50676
Joined: 29/12/2005 01:20

#3094 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!

Image
Nije valjda ovo jedini kadar koji ste vidjeli? :-)

Kontakt je na toj nozi koja je u zraku.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3095 Re: Champions league 15/16

Post by Stroj-2 »

Bavarski seljaci, cao cao vozdrica. Atl. M. uzima LP nadam se.
Nije bio penal.
User avatar
Point.
Posts: 33489
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3096 Re: Champions league 15/16

Post by Point. »

Cestitke Atleti!! Kakva samarcina ufuranim bavarcima.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3097 Re: Champions league 15/16

Post by BHF_Manijak »

@Jez, ma ako je vidio taj drugi kontakt, onda je frajer zaista genije. :mrgreen: Ali cisto sumnjam, jer je i ovako pokriven bio, drugi kontakt je toliko sitan, posebno jer je igrac Atletica vec bio posrnuo, da ga je nemoguce bilo vidjeti fakat.
User avatar
animals
Posts: 21619
Joined: 19/04/2013 22:13

#3098 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!

Image
Nije valjda ovo jedini kadar koji ste vidjeli? :-)

Kontakt je na toj nozi koja je u zraku.
Lupas..
nemoj vise..
i dijete vidi da je prekrsaj izvan..
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3099 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote:Ma brate ovo je van i ovo je kontakt nakon kojeg pada igrac Atletica. Prvi kontakt napravljen je van 16m i do dobro van!

http://i66.klix.com/2vwb7lc.png
Nije valjda da neko tvrdi da je ovo penal? :-) Pa ovo Simeone ne bi svirao.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3100 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

relativno84 wrote:Dijaspora na aparatima :oops: :D
:lol: odakle sada dijaspora u citavoj ovoj prici??
Post Reply