Nikadmetnem wrote:Zaključak se nameće sam od sebe: jedan te isti lik sa dva nicka, a ranije bio krakatoa pa ga pregazio voz za Banoviće
Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
Moderator: Benq
Nikadmetnem wrote:Zaključak se nameće sam od sebe: jedan te isti lik sa dva nicka, a ranije bio krakatoa pa ga pregazio voz za Banoviće

e dobar sined424 wrote:Sto se tice BH Telecoma
Napunim ono marka 1GB i sad ja evo koliko sam ukupno potrosio sto se tice neta!
Imao kredita 10 km i sad znaci marka net ostalo 9.
Pokusam da nazovem kaze nemam kredita?
Hm reko kako nazovem podrsku kad mi teta kaze potrosili ste 1 gb i onda ostalo islo preko necega itd... Haj da ne gnjavim evo pise koliko sam potrosio na slici, ali teta uporna da sam ja potrosio i da je ne peglam vise! E sto se tice BH <telecoma necu vise nista ama ni kucni a ne mobilni ili ti net!
Reko da dodjem da vidite sta kaze mobitel koliko sam potrosio kaze mene to ne interesuje bla bla itd... A i to da kazem da sam koristio net samo 2 sata i to facebook.
slabo konto uvjekjarobot wrote:Eronet najveća prevara na BH komunikacijskom tržištu.
100 ,200 ili 300 minuta možeš imati samo ako obaviš jedan poziv koji će trajati upravo toliko u svim ostalim slučajevima to je daleko manje.
Očit marketinški trik i prevara potrošača.
Zato niko od promotora eroneta neće da odgovori na jednostavno pitanje :
Ako pričam 45 sekundi kako se računa jeli minut ili 45 sekundi?
Samo to odgovorite molim pa će svak vidjeti da je priča o 300, 200 i 100 minuta prevara i marrketinški trik
Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
metnem wrote:Logosoft je takođe virtuelni operater, svi koriste mtel mrežuVizionar 1985 wrote:Logosoft valjda.Maharadza wrote: Čiji je taj GO free... Ima li ko da podijeli iskustva, pokrivenost i tako?
Najjeftiniji al ga nema nigdje van Sarajeva kupit.
Povoljniji net imaju i od haloa.
U netu nisu povoljniji od haloo, tu je haloo najbolji, nego u pozivima s obzirom da im je obračunska jedna sekunda što niko nema uz uspostavu poziva 0,07

Kako ćeš bolan pričati 300 minuta ako razgovor traje 59 sekundi tad je to 295 minuta a ne 300 minuta a ako ti razgovor traje 60 sekundi tad automatski stupa na snagu 60+10 znači obračuna ti 10 sekundi na svaki takav razgovor a to je onda još manje...al jes to Eronet fino nakito na papiru ali kad pređemo u realni život sasvim drugačije...korisnik koji priča 29 sekundi je poslovan čovjek koji nema vremena za lamprdanje na telefonmetnem wrote:slabo konto uvjekjarobot wrote:Eronet najveća prevara na BH komunikacijskom tržištu.
100 ,200 ili 300 minuta možeš imati samo ako obaviš jedan poziv koji će trajati upravo toliko u svim ostalim slučajevima to je daleko manje.
Očit marketinški trik i prevara potrošača.
Zato niko od promotora eroneta neće da odgovori na jednostavno pitanje :
Ako pričam 45 sekundi kako se računa jeli minut ili 45 sekundi?
Samo to odgovorite molim pa će svak vidjeti da je priča o 300, 200 i 100 minuta prevara i marrketinški trik
Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
a šta će na bht ? uvjek pričat 29 sekundi pa da ima teoretskih 330 minuta/poziva, jel ?![]()
bem ti takavog onda korisnika
ko to priča po minute ???
ali ne kontaš ti to...čak i da teoretski pričaš samo po 29 sec opet imaš samo 330 minuta/poziva na bht a pričao si samo po pola minute, što je opet lošije nego na eronetu gdje možeš pričat po 300 punih minuta, a da ne govoriš o džabnih 1000 SMS koji će uvjek zamjenit taj kratki poziv do 29 sec, tako da i nemaš potrebu zvat kratke pozive, ali ne ide to vama telekomovcima u glavu nikako
Jednostavno moram ako BH telekom korisnik sa midi 30 teoretski priča 29 sekundi ima 330 minuta razgovora ( sam si rekao ) , a ako korisnik super 35 teoretski priča 29 sekundi tad ima oko 148 minuta , ako ima telefon na otplatu u BH telekomu je pretplata 35 km sa pedv_om a u Eronetu 41,90 Km sa PDV_om.. razlika 152 minute razgovora i haman 7 km pretplate a ako sam zvao 2 broja barem 25 posto od toga ode ta razlika još više u korist BH telekoma i +ako koristim druge usluge telekoma dobijem 500 MB interneta i 1000 minuta u grupi uz uspostavu 5 feninga , a u korist eroneta 1GB ( odnosno 500megabajta ) interneta više i oni 1000 smsova...metnem wrote:slabo konto uvjekjarobot wrote:Eronet najveća prevara na BH komunikacijskom tržištu.
100 ,200 ili 300 minuta možeš imati samo ako obaviš jedan poziv koji će trajati upravo toliko u svim ostalim slučajevima to je daleko manje.
Očit marketinški trik i prevara potrošača.
Zato niko od promotora eroneta neće da odgovori na jednostavno pitanje :
Ako pričam 45 sekundi kako se računa jeli minut ili 45 sekundi?
Samo to odgovorite molim pa će svak vidjeti da je priča o 300, 200 i 100 minuta prevara i marrketinški trik
Poslano sa mog HTC 10 koristeći Tapatalk
a šta će na bht ? uvjek pričat 29 sekundi pa da ima teoretskih 330 minuta/poziva, jel ?![]()
bem ti takavog onda korisnika
ko to priča po minute ???
ali ne kontaš ti to...čak i da teoretski pričaš samo po 29 sec opet imaš samo 330 minuta/poziva na bht a pričao si samo po pola minute, što je opet lošije nego na eronetu gdje možeš pričat po 300 punih minuta, a da ne govoriš o džabnih 1000 SMS koji će uvjek zamjenit taj kratki poziv do 29 sec, tako da i nemaš potrebu zvat kratke pozive, ali ne ide to vama telekomovcima u glavu nikako
A gdje je tvoj kombinovani recimo 61 sekundu a uzme 70 sekundi , pa 35 sekundi a uzme 60 sekundi ...de bolan sve to na papiru izgleda bajno ali kas se vratimo u život ni blizu nije...metnem wrote:ne vrijedi s telekomovcima gubit vrijeme
i tih 295 minuta je za 100 minuta više od realnih 195 minuta bht ( kombinovano pola/pola do i preko 29 sec)
300 poziva pa 59 sekundi nije 300 minuta nego 295 minuta...moguće praktično ako štopericu gleaš i ubodeš 59 sekundi ako napraviš 58 sekundi razgovor tad nije više ni 295 minuta nego 290 a ako odeš na 60 sekundi tad se aktivira 60+10 pa je još manje od 300 reklamiranih minuta.metnem wrote:opet ne kontaš naravno, zajebi minute koje te očigledno sjebaju
nazvat ćemo ih pozivi (nebitno jel 5,10,29,59 sec, odnosno bitni su do i preko 29 sec)
na Eronetu može da ostvari i realno i teoretski 300 poziva ( od 1 pa do 59 sekundi)
na bht može da ostvari realno 200 poziva (kombinovano pola pola: 70 poziva 29-59 sec i 130 poziva do 29 sec), teoretski 270 poziva do 29 sec što je praktično nemoguće
jarobot wrote:300 poziva pa 59 sekundi nije 300 minuta nego 295 minuta...moguće praktično ako štopericu gleaš i ubodeš 59 sekundi ako napraviš 58 sekundi razgovor tad nije više ni 295 minuta nego 290 a ako odeš na 60 sekundi tad se aktivira 60+10 pa je još manje od 300 reklamiranih minuta. Što kraće pričaš tih 300 minuta se topi kao maslo....metnem wrote:opet ne kontaš naravno, zajebi minute koje te očigledno sjebaju
nazvat ćemo ih pozivi (nebitno jel 5,10,29,59 sec, odnosno bitni su do i preko 29 sec)
na Eronetu može da ostvari i realno i teoretski 300 poziva ( od 1 pa do 59 sekundi)
na bht može da ostvari realno 200 poziva (kombinovano pola pola: 70 poziva 29-59 sec i 130 poziva do 29 sec), teoretski 270 poziva do 29 sec što je praktično nemoguće
Poenta je da možeš napraviti 300 razgovora ali ne možeš u 300 razgovora imati 300 minuta osim da napraviš jedan razgovor od 300 minuta a to se uporno ponavlja u priči od 300 minuta ,na papiru ih ima ali u stvarnosti nema nego u jednom slučaju...![]()
Ako iskoristim mogućnost 2 naj broja i na njih potrošim 30% nema razlike....i tako u krug
Šta je sa prenosom sobraćaja recimo 10% ostane tebi imeni....
E sad ima jedna kvaka ti od 150 koristiš 100 ostane jedna trećina i to je za tebe izgubljeno...ja na mini 15 ako potrošim 10 km trećinu kao ti to mi se prenosi u sljedeći mjesec tako da sad za 17,55 km imam 20 km za ratgovore i poruke. Sad ne znam koliko taj full ima interneta ali na mini 15 je 500 Mb poslije flat..fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.
Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
Šta se tu ima razumjeti Eronet laže da ima u super 35 300 minuta razgovora ( ili niže i više tarife također ) ( osim ako neko ne obavi jedan razgovor od 300 minuta ).metnem wrote:ne vrijedi
nastavi dalje monolog
ko je shvatio razumjet će, ko nije ko ti...džaba da mu i crtaš
aj zdravo
A kako je telekom ne laze na NOLimit paketima, koji su jos daleko skuplji? aaaajarobot wrote:Šta se tu ima razumjeti Eronet laže da ima u super 35 300 minuta razgovora ( ili niže i više tarife također ) ( osim ako neko ne obavi jedan razgovor od 300 minuta ).
Haloooo jadan ne bio, jebale te minutejarobot wrote:Šta se tu ima razumjeti Eronet laže da ima u super 35 300 minuta razgovora ( ili niže i više tarife također ) ( osim ako neko ne obavi jedan razgovor od 300 minuta ).metnem wrote:ne vrijedi
nastavi dalje monolog
ko je shvatio razumjet će, ko nije ko ti...džaba da mu i crtaš
aj zdravo
Halo 300 poziva od 59 sekundi nije 300 minuta kako se reklamira nego 295 minuta a to se zove prevara potrošača ..metnem wrote:Haloooo jadan ne bio, jebale te minutejarobot wrote:Šta se tu ima razumjeti Eronet laže da ima u super 35 300 minuta razgovora ( ili niže i više tarife također ) ( osim ako neko ne obavi jedan razgovor od 300 minuta ).metnem wrote:ne vrijedi
nastavi dalje monolog
ko je shvatio razumjet će, ko nije ko ti...džaba da mu i crtaš
aj zdravo
Može se ostvarit 300 poziva od 1 do 59 sekundi
Na bht NE može
E jesi pravi bhtelekomovac, ograničen kao i usluge vam
Full je prepaid, ali se minute mogu uspoređivati, hipotetski 3/4 minuta bi potrošio kod Super tarifa što je opet ok.jarobot wrote:E sad ima jedna kvaka ti od 150 koristiš 100 ostane jedna trećina i to je za tebe izgubljeno...ja na mini 15 ako potrošim 10 km trećinu kao ti to mi se prenosi u sljedeći mjesec tako da sad za 17,55 km imam 20 km za ratgovore i poruke. Sad ne znam koliko taj full ima interneta ali na mini 15 je 500 Mb poslije flat..fortaleza wrote:Diskusija se vodi na relaciji gdje prosječan korisnik navodi da je 300 minuta super35 više od nekih realnih 190-200 minuta kod telekoma.
Ja na full tarifi od ukupnih 150 minuta iskoristim u prosjeku oko 100-110 realnih što mi je sasvim dovoljno, obračunska 60s pa onda dolazimo do zaključka da bi sa obračunskom od 60+10s iskoristivost razgovora bila sigurno oko 3/4 minuta što je opet bolje od BHT-a. Tu je i SMS te više interneta, zaključak je jasan.
Da li je hej full postpaid ili prepaid da ne bi brkali to dvoje....
Misu, telekom ti laze na NoLmit paketima, lazu za ultru da pocene 3KM mozes potrosit na govor i sms prema svim mrezama. reci im to da isprave, nek ne lazu narod, dosta sto su najskupljijarobot wrote: Halo 300 poziva od 59 sekundi nije 300 minuta kako se reklamira nego 295 minuta a to se zove prevara potrošača ..
Eronet laže nema 300 minuta u super 35 osim na jedan razgovor od 300 minuta u komadu ,a ako gledamo na štopericu i pričamo 59 sekundi tad je optimalno 295 minut ( tako je i na drugim tarifama ) ,ako prepucaš slučajno na 60 sekundi onda je to još manje minuta ,obračunava se 60+10 sekundi , a ako se priča manje od 59 seundi tad se drastčno smanjuje broj minuta..
E ovo je prva pametna svi nas lažu po malosmartXL wrote:A kako je telekom ne laze na NOLimit paketima, koji su jos daleko skuplji? aaaajarobot wrote:Šta se tu ima razumjeti Eronet laže da ima u super 35 300 minuta razgovora ( ili niže i više tarife također ) ( osim ako neko ne obavi jedan razgovor od 300 minuta ).
O čemi pričaš kakva ultra, priča je o postpaidu super 35 koji nema 300 minuta. Ko priča o ultri...smartXL wrote:Misu, telekom ti laze na NoLmit paketima, lazu za ultru da pocene 3KM mozes potrosit na govor i sms prema svim mrezama. reci im to da isprave, nek ne lazu narod, dosta sto su najskupljijarobot wrote: Halo 300 poziva od 59 sekundi nije 300 minuta kako se reklamira nego 295 minuta a to se zove prevara potrošača ..
Eronet laže nema 300 minuta u super 35 osim na jedan razgovor od 300 minuta u komadu ,a ako gledamo na štopericu i pričamo 59 sekundi tad je optimalno 295 minut ( tako je i na drugim tarifama ) ,ako prepucaš slučajno na 60 sekundi onda je to još manje minuta ,obračunava se 60+10 sekundi , a ako se priča manje od 59 seundi tad se drastčno smanjuje broj minuta..