
Ako je neko bio na jezeru Modrac ova slika mu sve govori

Moderator: anex


Eh što nisuNot My Idea wrote:Samo da se jednom sjetim familije svim politicarima. Matem im jebem,sto nisu svi dali pa pet hiljada da se narodu kupi hrane I vode
Kažu dižu nasip za Savu i nadaju se da neće biti najgoreLogovan wrote:StupskaBitanga wrote:RTV BN Bijeljina pred gašenjem zbog poplava televizija blokirana![]()
Boze pomozi.

ove degenerike tacno treba strijeljat... jebote ljudi ginu, satrana poljoprivreda, stete devetocifrene... a u avazu predizborna kampanja ko i obicnoBanksy wrote:http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... miliona-km
Zakon o zaštiti spašavanja ljudi i materijalnih dobara od prirodnih i drugih nesreća predviđa da svaki uposlenik u bilo kojoj firmi na svoju plaću izdvaja 0,5 posto od neto primanja i sve kompanije i uposlenici i oni koji rade po ugovorima o djelu uredno pune budžet FBiH, jer je to vrlo precizno definisana namjena.
Međutim, umjesto da se ta sredstva, koja su ogromna, blagovremeno troše, da se preveniraju poplave i ulaže u zaštitu od spašavanja, Vlada FBiH je svojom odlukom od 3. januara 2013. godine sa računa Civilne zaštite FBiH novac, koji je namijenjen za ove potrebe, pozajmila 16 miliona KM - istakao je predsjednik SBB-a.
Istakao je da ni to nije bilo dovoljno pa je Vlada FBiH 5. februara ove godine donijela Odluku o odobravanju prenosa sredstava sa posebnih namjenskih transakcijskih računa, gdje je sa računa Civilne zaštite pozajmila 20 miliona KM, kako je naveo, našeg narodnog novca.
- Onda imate poigravanje sa građanima u najdramatičnijim trenutcima, pa je jučer Vlada donijela odluku o proglašavanja stanja prirodne nesreće i „velikodušno" je za ove namjene izdvojila dva miliona KM! Znači Vlada je otela 20 miliona KM za ovu namjenu i sada intervenira sa dva miliona KM!
Pozivajući se na finansijski plan Agencije za vodno područje rijeke Save, istakao je da na računima ove Agencije posljednje tri godine leži po 14 miliona maraka.
...
pink floydd wrote:
pink floydd wrote:Ne znam je li ko stavljao već, slike objavljene prije 3 sata
Ako je neko bio na jezeru Modrac ova slika mu sve govori

Pa to je sa normalnim nivom ovdje taman nekih 5+ metara narastao Modrac tako da ova slika ne čudiAlfons Kauders wrote:pink floydd wrote:![]()
![]()
![]()
nije mi jasno kako je ovo FIZICKI moguce
ja se vazda sjecam da su korpe picile haman 5 metara iznad nas
Sanski Most katastrofa,zabiljezena i prva zrtvaagnostic_front wrote:Kako je gore u Krajini, Sanski Most je loše je li? Bihać, Krupa, Otoka, koja su još mjesta na rijekama?
Anestezija wrote:Inace ta zicara kad je normalno...


Antifriz+ wrote:faketowsky wrote:U Lukavcu su neki vec poceli sa pakovanjem i odlaskom iz grada..
Doboj Istok i Gracanica navodno pocela evakuacija??? Ako je brana sigurna onda nekome ko siri dezinformacije treba jebati familiju!
Zašto nigjde nema informacija o tome ili ja ne mogu da nađem. Sanski most kao da je izolovan niko ništa ne javlja odzgoluckylaka wrote:Sanski Most katastrofa,zabiljezena i prva zrtvaagnostic_front wrote:Kako je gore u Krajini, Sanski Most je loše je li? Bihać, Krupa, Otoka, koja su još mjesta na rijekama?Allahu Dragi pomozi im

O'zone wrote:Zašto nigjde nema informacija o tome ili ja ne mogu da nađem. Sanski most kao da je izolovan niko ništa ne javlja odzgoluckylaka wrote:Sanski Most katastrofa,zabiljezena i prva zrtvaagnostic_front wrote:Kako je gore u Krajini, Sanski Most je loše je li? Bihać, Krupa, Otoka, koja su još mjesta na rijekama?Allahu Dragi pomozi im
Na Telegrafu čitav dan objavljuju članke o njegovim aktivnostima na terenu...kod nas se Bakir provozao u halikopteru i Nikšić u kombiju čeko 4 sata da se očisti put i da smota kući ko ker iz kucanijeIt_is_a_Leclerc wrote:Pogledajte RTS, kako se radi. Vučić postrojio Vladu i svaki ministar govori u okviru svog domena kako se nose.
Evo upravo galami na ministra zdravlja jer nema pravovremene informacije o stanju lijekova.
A naši ?!