Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
shape of despair
Posts: 3988
Joined: 09/04/2008 18:41

#3076 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by shape of despair »

Ovo je nepisano pravilo. Čim te zovu u vezi problema,problema nema,malo kasnije opet po starom.Ispada da ih levatiš.Bogami neka većih brzina,meni trebaju. I da povećaju neće im se puno odraziti na kapacitete.Hamo će i dalje samo otvarati facebook,a Mima će gledati recepte,dok će Mujo provjeravati mail.
uncas
Posts: 524
Joined: 15/10/2005 20:51

#3077 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by uncas »

Bubalo1 wrote:Ma kakve brzine nek srede stabilnost telefona .. I jucer nije bilo telefona .. @Telemach je jednom proslijedio podatke i zvao je onaj monter .. Ali nema potrebe da covjek dolazi kada bude prekid telefona .. restartujem modem i radi .. I onda opet nakon nekog vremena nestane,restartujem i radi ..A onaj monter kad nazove cim cuje da radi odmah nema potrebe da dolazi (sto je i razumljivo sta ce dolaziti kad radi) zato nek poboljsaju to jebo brzinu :D
I kod mene ista prica. Kad je bio HS nisam imao tih problema. Sad mi se modem restartuje na svako drugo podizanje slusalice. Jedini razlog sto ih nekako trpim je SportKlub HD i net ali ne znam dokle cu vise izdrzati sa ovim glupistima.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51178
Joined: 29/06/2011 23:39

#3078 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Ja eto, odgovor na BHT povecanje brzina neka bude nesto sto su odavno trebali srediti, stabilnost telefona



Sent from my PMP5770D using Tapatalk 2
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3079 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

Zasto se ne moze promijeniti komentator na obicnom SportKlubu ,na + i Prime radi bez problema ?
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3080 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ne moze .. Na sportklub hd je srpski komentator .. Mislim da je to zato sto na obicnoj ponudi imas hrvatski a na hd srpski sport klub .. Ni sadrzaj im nije isti .. Ostali se mogu mijenjati ..
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3081 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

@telemach

Danas su mi priključili duo paket (net+tv), pa me zanima koje kanale iz dodatnih paketa bih trebao imati u tom nekom promotivnom periodu?

Jer, koliko sam primjetio, ništa mi nije otključano iz dodatne ponude.
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3082 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

agent_zero wrote:@telemach

Danas su mi priključili duo paket (net+tv), pa me zanima koje kanale iz dodatnih paketa bih trebao imati u tom nekom promotivnom periodu?

Jer, koliko sam primjetio, ništa mi nije otključano iz dodatne ponude.
neces ni imati.
koliko si cekao prikljucak jer sam se i ja prijavio
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3083 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

casper_ wrote:
agent_zero wrote:@telemach

Danas su mi priključili duo paket (net+tv), pa me zanima koje kanale iz dodatnih paketa bih trebao imati u tom nekom promotivnom periodu?

Jer, koliko sam primjetio, ništa mi nije otključano iz dodatne ponude.
neces ni imati.
koliko si cekao prikljucak jer sam se i ja prijavio
Kako neću ni imati? Zar nije 3 mjeseca neki promotivni period za neke kanale iz dodatne ponude?

Zvao jučer, danas stigli i priključili (stari sam korisnik). Samo nisam još dobio ruter, valjda ove sedmice stižu.
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#3084 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by casper_ »

neces
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3085 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

ne mozes imati 2x promotivni paket...imao si jednom
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3086 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

agent_zero wrote:
casper_ wrote:
agent_zero wrote:@telemach

Danas su mi priključili duo paket (net+tv), pa me zanima koje kanale iz dodatnih paketa bih trebao imati u tom nekom promotivnom periodu?

Jer, koliko sam primjetio, ništa mi nije otključano iz dodatne ponude.
neces ni imati.
koliko si cekao prikljucak jer sam se i ja prijavio
Kako neću ni imati? Zar nije 3 mjeseca neki promotivni period za neke kanale iz dodatne ponude?

Zvao jučer, danas stigli i priključili (stari sam korisnik). Samo nisam još dobio ruter, valjda ove sedmice stižu.
Nema promotivno nista .. I ja sam se cak i svadjao sa njima radi toga .. Jos sam novi korisnik i trio paket .. Samo kad prikljucis tek digitalnu imas to .. Znaci po toj logici trebao sam prvo prikljuciti digitalnu .. I onda trio paket :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3087 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by agent_zero »

Kralj Tvrtko I. wrote:ne mozes imati 2x promotivni paket...imao si jednom
Nova je usluga, novi paket, novi ugovor.


@bubalo

Pa i jeste digitalna priključena (duo paket).
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3088 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

Imao sam i ja "start paket" pa sam presao na trio paket....

Kazem ti da neces dobiti nista promotivno...imao si vec jednom promociju :)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3089 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

agent_zero wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:ne mozes imati 2x promotivni paket...imao si jednom
Nova je usluga, novi paket, novi ugovor.


@bubalo

Pa i jeste digitalna priključena (duo paket).
Mozes ti to trubiti godinama .. I ja sam .. Trio paket .. Trebao bih dobiti prije nego ti po nekoj logici zar ne ? :D Nista od toga nikakvi paketi ne ukljucuju tu promociju .. Samo novi korisnik digitalne tv .. Bez ikakvih trio,super mix paketa i slicno :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3090 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Imao sam i ja "start paket" pa sam presao na trio paket....

Kazem ti da neces dobiti nista promotivno...imao si vec jednom promociju :)
Ma nije problem sto je imao jednom .. Ja je nisam imao ni jednom pa nisam dobio :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3091 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

Bubalo1 wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Imao sam i ja "start paket" pa sam presao na trio paket....

Kazem ti da neces dobiti nista promotivno...imao si vec jednom promociju :)
Ma nije problem sto je imao jednom .. Ja je nisam imao ni jednom pa nisam dobio :D
da nisi trudan? :lol:

zezam malo ;)
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3092 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zlo zlo »

vidi tvrleta sto brani telemachove boje..mjenjas poso? :mrgreen:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3093 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

ma kakvi...samo sam realan :D

nikog ja ne branim, samo govorim onako kako jeste :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3094 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zlo zlo »

ma jasta si realan.. drze te na platnom spisku..prodana dušo.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#3095 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

hahah...ja samo postujem ono sto imam od njih...a to je brz suport i minimalno kvarova i smetnji...:) 8-)
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#3096 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

uncas wrote:
Bubalo1 wrote:Ma kakve brzine nek srede stabilnost telefona .. I jucer nije bilo telefona .. @Telemach je jednom proslijedio podatke i zvao je onaj monter .. Ali nema potrebe da covjek dolazi kada bude prekid telefona .. restartujem modem i radi .. I onda opet nakon nekog vremena nestane,restartujem i radi ..A onaj monter kad nazove cim cuje da radi odmah nema potrebe da dolazi (sto je i razumljivo sta ce dolaziti kad radi) zato nek poboljsaju to jebo brzinu :D
I kod mene ista prica. Kad je bio HS nisam imao tih problema. Sad mi se modem restartuje na svako drugo podizanje slusalice. Jedini razlog sto ih nekako trpim je SportKlub HD i net ali ne znam dokle cu vise izdrzati sa ovim glupistima.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
@ uncas
@ Bubalo1
Vaši korisnički podaci su proslijeđeni nadležnom sektoru, nastojaćemo u najkraćem roku provjeriti i riješiti problem.
Radi brže provjere i korekcije molimo Vas da ubuduće, ukoliko imate problem s uslugom, ne čekate da se mi obratimo Vama ovdje na forumu, odmah pošaljite opis problema i korisničke podatke u inbox kako bismo brže odreagovali.
Zahvaljujemo što na ovaj način sarađujete s nama.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3097 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ma vidi @Telemach cijenim ja to sto ti hoces pomoci .. Ali sutra kada on nazove telefon ce raditi .. I sada radi .. Ali se desi cesto (uglavnom prije podne) da ne radi i da ne proradi dok se ne restartuje modem ..I prosli put je isto bilo i vas monter je nazvao otac je rekao da sada radi ali da zna da prestane raditi .. I monter nije dolazio ..
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3098 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

I evo skidam igru sa neta i ide brzina i do 1.30 MB ..Da se to nije nesto povecalo ? Do sada najvise sto je islo je 1.1
User avatar
Telemach
Posts: 16888
Joined: 13/10/2010 14:13

#3099 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Bubalo1 wrote:Ma vidi @Telemach cijenim ja to sto ti hoces pomoci .. Ali sutra kada on nazove telefon ce raditi .. I sada radi .. Ali se desi cesto (uglavnom prije podne) da ne radi i da ne proradi dok se ne restartuje modem ..I prosli put je isto bilo i vas monter je nazvao otac je rekao da sada radi ali da zna da prestane raditi .. I monter nije dolazio ..
Ako kolege nakon provjere utvrde da je potrebno da tehnička ekipa dođe, u praksi je da Vas prethodno kontaktiraju, kako bi provjerili da li Vam odgovara termin dolaska. Molimo Vas da ubuduće ako je nalog izdat dozvolite da izadju na adresu i provjere, ukoliko zaista sve jeste uredu s uslugom to će pisati i na nalogu. Prethodni put je Vaš otac potvrdio da je sve uredu s uslugom i otkazao intervenciju.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3100 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa to govorim .. Ne razumijemo se :D Bude prekid telefona ... Ja restartujem modem i telefon proradi .. Nezgodno je sto ja ne znam da mi telefon ne radi dok ne uzmem telefon da nekoga nazovem i vidim da ne radi .. Ili mi neko javi na mobitel ili slicno da mi ne radi fixni ..

Znaci prekid bude i taj se prekid rijesi restartom modema .. Ja govorim o tome da se uradi nesto da se ne desava taj prekid nikada ..

Mozda je do instalacija koje vode do mene .. Mozda 10.ak dana prije nego mi je prikljucen trio paket radnici telekabela su mijenjali kablove od bandere sa onom sivom kutijom .. Do bandere ove na koju sam ja prikljucen .. Ja sam mislio da mijenjaju to da bi moglo izdrzati telefon i sve ..
Locked