BHT-u se može zamjeriti mnogo toga, kao i FTV-u, ali porediti tu TV kuću sa jednom seoskom varalicom i njegovom prćijom je zaista smiješno. Nemam namjeru porediti išta, jer taj Sivi dom hrani mnogo usta, i prikazuje program mnogo bolji od onoga koji su naše ovce zaslužile, dok onaj ima sebe u svakom programu, pa onda malo sebe, pa opet malo sebe, pa pusti malo kepeca Marjana da vrišti, pa onda opet sebe, itakodalje.KatarinaKosaca wrote:Kao što preporučuješ da se u Sivom domu pita za mmišljenje o bivšem kolegi, neka tako pitaju i građane koji ih financiraju šta misle o njihovim prijenosima repke i "profesionalnosti" pri istom.Mikelanđelo wrote:To nije tačno, i Zoran Šuko i ostali skaču kad naši daju gol, u to sam se uvjerio milion puta. Bar nisu pijani ko guzice uživo u programu.
Hvala Bogu pa više nijednog neću slušati da prenose utakmice i da se pijani unose u lica igračima, prosto me stid bilo dok sam gledao prenos iz Slovačke.

