FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3051 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:
Mikelanđelo wrote:To nije tačno, i Zoran Šuko i ostali skaču kad naši daju gol, u to sam se uvjerio milion puta. Bar nisu pijani ko guzice uživo u programu.
Kao što preporučuješ da se u Sivom domu pita za mmišljenje o bivšem kolegi, neka tako pitaju i građane koji ih financiraju šta misle o njihovim prijenosima repke i "profesionalnosti" pri istom. :zid:
BHT-u se može zamjeriti mnogo toga, kao i FTV-u, ali porediti tu TV kuću sa jednom seoskom varalicom i njegovom prćijom je zaista smiješno. Nemam namjeru porediti išta, jer taj Sivi dom hrani mnogo usta, i prikazuje program mnogo bolji od onoga koji su naše ovce zaslužile, dok onaj ima sebe u svakom programu, pa onda malo sebe, pa opet malo sebe, pa pusti malo kepeca Marjana da vrišti, pa onda opet sebe, itakodalje.

Hvala Bogu pa više nijednog neću slušati da prenose utakmice i da se pijani unose u lica igračima, prosto me stid bilo dok sam gledao prenos iz Slovačke.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3052 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Sprtskim novinarima Sivog doma su ljudi koji se onako raduju uspjehu reprezentacije kao Senad cudni i zbog toga su skloni da to okvalificiraju kao pijanstvo.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3053 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Čuj Sivi dom hrani puno usta... :D kao da je Merhamet. Pa mi ih financiramo i za uzvrat imamo jedva himnu da čujemo, uključe se u prijenos 10 minuta prije utakmice, dovedu konjevića kao glavnu facu, daju reklame , pušu i zaspu uz utakmicu (utakmica sa lihtenštajnom od prekjuče donekle izuzetak, ruku na srce), stvroe odvratan ambijent.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3054 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

Havatar wrote:Sprtskim novinarima Sivog doma su ljudi koji se onako raduju uspjehu reprezentacije kao Senad cudni i zbog toga su skloni da to okvalificiraju kao pijanstvo.
Hoćeš reći da se Spaho, Šuko, Ogi Dujković, Vlado Majer, Igor Kristić i ekipa ne raduju uspjehu? Pa hoćete li prestati lagati ljude na ovoj temi? Jasno mi je da su vam Hayat, FaceTV i sl. veliki domet jer dalje ne vidite, ali budite barem malo realni.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3055 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Mikelanđelo wrote:Hoćeš reći da se Spaho, Šuko, Ogi Dujković, Vlado Majer, Igor Kristić i ekipa ne raduju uspjehu? Pa hoćete li prestati lagati ljude na ovoj temi? Jasno mi je da su vam Hayat, FaceTV i sl. veliki domet jer dalje ne vidite, ali budite barem malo realni.
MOžda se raduju u svojoj kući... ali na tv-u smaraju i spavaju i uspavaju. Jako, jako loši sportski komentatori. Kad plaćamo pretplatu sa punim pravom možemo reći šta mislimo. Ili pri ubiranju pretplate ne uzimaju novac od onih kojima je "domat hajat i senad" :roll:
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3056 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:Čuj Sivi dom hrani puno usta... :D kao da je Merhamet. Pa mi ih financiramo i za uzvrat imamo jedva himnu da čujemo, uključe se u prijenos 10 minuta prije utakmice, dovedu konjevića kao glavnu facu, daju reklame , pušu i zaspu uz utakmicu (utakmica sa lihtenštajnom od prekjuče donekle izuzetak, ruku na srce), stvroe odvratan ambijent.
Sestro, meni je odvratnije kad Senad povuče čizu pa uđe u program, ali mi je super kad Marjana isfuraju igrači.

Image

Nije BHT Merhamet, ali prošlo je i vrijeme radnih akcija (nažalost), a Senči se ponaša kao da svi za njega trebaju raditi džaba.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3057 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:
Mikelanđelo wrote:Hoćeš reći da se Spaho, Šuko, Ogi Dujković, Vlado Majer, Igor Kristić i ekipa ne raduju uspjehu? Pa hoćete li prestati lagati ljude na ovoj temi? Jasno mi je da su vam Hayat, FaceTV i sl. veliki domet jer dalje ne vidite, ali budite barem malo realni.
MOžda se raduju u svojoj kući... ali na tv-u smaraju i spavaju i uspavaju. Jako, jako loši sportski komentatori. Kad plaćamo pretplatu sa punim pravom možemo reći šta mislimo. Ili pri ubiranju pretplate ne uzimaju novac od onih kojima je "domat hajat i senad" :roll:
Ubiranje pretplate je zakonska obaveza, šta god ti mislila o tome. Ne pratim dugo ovaj forum, ali sam vidio da si ko fol neki legalista. I ne ide pretplata samo na sportski program, nego i na informativni, kolažni, dječiji, obrazovni, itd., a tu su BHT i FTV daleko najbolji, iako jesu loši, ali su ostali mnogo gori.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3058 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Ne znam koliko si uopće objektivan diskutant na ovoj temi sa otvorenim priznanjem da ćeš "pljunuti Senada", što jasno govori o jakoj subjektivnosti da se blago izrazim. To je tvoj problem. Ali, da mi navodiš ove amatere kao profesionalce i to mojim parama, e, to ne mere nikako :D
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3059 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

Vlado Majer i Zoran Šuko su sjajni komentatori, Kristić, Spaho i Boris Bilić su zalutali u tu profesiju.

Marjan bi mogao biti sjajan kad bi prestao vrištati i čitati želje i pozdrave. Ali pošto je dužan i Bogu i narodu, nije ni čudo što i komentatorski posao radi ofrlje. I nemoj sad reći da to nema veze jedno s drugim, čovjek je neodgovoran u svemu, a ovo mu dođe kao zajebancija. Sreća je pa ga više neće biti, karijeru će prekosutra završiti, jer ga nijedna TV kuća više neće htjeti. Prenosiće utakmice Bjelorusije i Islanda.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3060 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:Ne znam koliko si uopće objektivan diskutant na ovoj temi sa otvorenim priznanjem da ćeš "pljunuti Senada", što jasno govori o jakoj subjektivnosti da se blago izrazim. To je tvoj problem. Ali, da mi navodiš ove amatere kao profesionalce i to mojim parama, e, to ne mere nikako :D
Ali zato "more" da ti Nermin Nikšić i kompanija uzimaju tisuće maraka mjesečno. Imaš postavljen brojač državnih para u Vase Miskinoj, pa svrati ponekad. Boriš li se i protiv toga?

Da, pljunuću ga jer je mediokritet, zaglupljivač, idiot, dužan svima i jedna jako gadna osoba. Ne zavisim od novinarstva, pa mogu to sebi priuštiti, ali ću to uraditi zbog svojih prijatelja i dobrih poznanika kojima je stao na žulj, a koji prekosutra neće biti u Kaunasu.
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3061 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

I tako bih isto pljunuo i tvoju ljubimicu Karleušu i svakog drugog mediokriteta koji se pojavljuje na teveu. Sa huljama treba samo jezikom hulje, jer oni drugi jezik ne razumiju.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3062 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Mikelanđelo wrote:Vlado Majer i Zoran Šuko su sjajni komentatori, Kristić, Spaho i Boris Bilić su zalutali u tu profesiju.

Marjan bi mogao biti sjajan kad bi prestao vrištati i čitati želje i pozdrave. Ali pošto je dužan i Bogu i narodu, nije ni čudo što i komentatorski posao radi ofrlje. I nemoj sad reći da to nema veze jedno s drugim, čovjek je neodgovoran u svemu, a ovo mu dođe kao zajebancija. Sreća je pa ga više neće biti, karijeru će prekosutra završiti, jer ga nijedna TV kuća više neće htjeti. Prenosiće utakmice Bjelorusije i Islanda.
-Sa jedne strane je Sivi dom dobar jer "hrani puno usta", a sa druge strane se veseliš nečijem ostanku bez posla. Jako čudi aršini.

- Ako si toliko čitao forum da skontaš da sam legalista, onda si mogao i pročitati da o Sivom domu ponešto i znam

-U tom smislu se može iznijeti puno pikanterija tipa, dužan, pijan na poslu islino i iz Sivog doma, ali nije tema ove emisije, primitivno je i ružno.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3063 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Mikelanđelo wrote:I tako bih isto pljunuo i tvoju ljubimicu Karleušu i svakog drugog mediokriteta koji se pojavljuje na teveu. Sa huljama treba samo jezikom hulje, jer oni drugi jezik ne razumiju.
:D Slika i prilika BIH novinarstva. I ko se onda još čudi da je SH najbolji. Od ovog fakat i nije velika zasluga biti bolji. A nije ni teško. :roll:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3064 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

Katarina jel ti radis na Face TV ? Jesi u nekim rodbinskim vezama sa Senadom.Ovdje svaki kriticar Face tv bude dan dva ,napise par komentara i stane,.Jedina ti uporno danima i danima i danima branis njegov lik i djelo.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3065 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3066 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

CVIKERASH wrote:Katarina jel ti radis na Face TV ? Jesi u nekim rodbinskim vezama sa Senadom.Ovdje svaki kriticar Face tv bude dan dva ,napise par komentara i stane,.Jedina ti uporno danima i danima i danima branis njegov lik i djelo.
_ ne radim na Face tv
- Nisam u rodbinskim ni drugim vezama sa senadom
-Branim sve ratne drugove uvijek, Komšića još češće
-U zadnje vrijeme sam na ovoj temi, često sam i na politici na LJ&sex skoro nikada, .. valjda mi dajete inspiraciju :D

Potpuno iskren odgovor. :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#3067 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

bejbe ja bih da te inspirisem za lj&s
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3068 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

karanana wrote:bejbe ja bih da te inspirisem za lj&s
:D Zakasnio si jedno 20 godina
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#3069 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by dezurni_ucenik »

BHF_Manijak wrote:Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...

Ja nisam novinar :D
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3070 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

CVIKERASH wrote:
BHF_Manijak wrote:Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...

Ja nisam novinar :D
Nisam ni ja, iako ću biti u novinarskoj loži u Kaunasu :).
User avatar
Mikelanđelo
Posts: 48
Joined: 27/06/2013 08:43

#3071 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Mikelanđelo »

KatarinaKosaca wrote:
karanana wrote:bejbe ja bih da te inspirisem za lj&s
:D Zakasnio si jedno 20 godina
A zato si ti tako "zadovoljna" životom :D.

Braniš ratne drugove, kažeš? Da nisi Arijana Saračević Helać? A ne, ona je među onim bajatim u Sivom domu :). A da se vratiš u 1992. godinu, pa ostani tamo, pusti nas ostale da živimo. Pun mi je kurac ratnih drugova, koji ne znaju ni o čemu drugom.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#3072 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

KatarinaKosaca wrote:
karanana wrote:bejbe ja bih da te inspirisem za lj&s
:D Zakasnio si jedno 20 godina
nema veze. tu sam da ponovo potpalim vatru. sto sam ganjo tinejdzerice, ganjo sam.

na temu: da li je program javnih servisa vrijedan 40 i nesto miliona budzeta? jel toliko dobar? prebaci na hrt pa vidi sta je edukacijsko-informativno-obrazovno-zabavni program i tehnicki kvalitet slike. cini se da sivi dom trosi previse para na hranjenje svoga stada a mala senadova prchija iz bosmala ima kvalitet slike koju bht ni za milion godina nece imati.

sta bi sencho uradio s 30-40 miliona?
sad ce mikelandjelo reci: kupio bi kvalitenog belog. erszebet jes to ti?
Last edited by karanana on 13/10/2013 22:39, edited 1 time in total.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3073 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Mikelanđelo wrote:A zato si ti tako "zadovoljna" životom :D.

Braniš ratne drugove, kažeš? Da nisi Arijana Saračević Helać? A ne, ona je među onim bajatim u Sivom domu :). A da se vratiš u 1992. godinu, pa ostani tamo, pusti nas ostale da živimo. Pun mi je kurac ratnih drugova, koji ne znaju ni o čemu drugom.
Boli me kurac čega je tebi pun kurac
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3074 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BHF_Manijak »

CVIKERASH wrote:
BHF_Manijak wrote:Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...

Ja nisam novinar :D
Ma ima ovih par koji su jako cesto na temema i samo se jave kad sta treba popljuvati, a vidi se iz aviona da imaju animozitet prema odredjenoj tv kuci, novinaru, a razlozi su jedino i iskljucivo licni. Mislim prepoznat ces ih...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3075 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Mikelanđelo wrote:
CVIKERASH wrote:
BHF_Manijak wrote:Teme na "elektronski i stampani mediji" pretvorili su se u licna prepucavanja propalih ili jos uvijek aktivnih novinara. Fuj ba, ofirni ste.
Tacno po postovima mozes vidjeti gdje ko otprilike radi ili s kim se haveri, imas Senadov klan, onda one bajate sa Javnog servira, Hayatovce, OBN-ovce itd...

Ja nisam novinar :D
Nisam ni ja, iako ću biti u novinarskoj loži u Kaunasu :).
Bice u novinarskoj lozi a nije novinar :lol:
Locked