Logosoft
Moderator: Benq
- piatc
- Posts: 252
- Joined: 06/05/2010 17:27
#3051 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hoće li uskoro biti LOL na Stupu?
- xXBl0odXx
- Posts: 508
- Joined: 28/04/2009 00:17
- Location: Sarajevo
- Contact:
#3052 Re: Logosoft ALL ABOUT
Necu se puno petljati u diskusiju, samo cu reci da je odnos prema korisnicima fantastican. Svaki prijavljeni problem su uklonili u rekordnom roku i izuzetno ljubazno. Nikad nisam imao negativno iskustvo sa Logosoftom sto se toga tice.
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#3053 Re: Logosoft ALL ABOUT
I ja obustavljam diskusiju, jer postove čitate parcijalno ili ih ne razumijete ili ih ne želite razumjeti.
- cyber_kurajber
- Posts: 83
- Joined: 15/06/2011 09:36
- Location: Na dnu dna
#3054 Re: Logosoft ALL ABOUT
Lud i ponosan wrote:@ cyber_kurajber
Pogledaj prethodni komentar, kod mene sve radi, bez ikakvog ubacivanja koda i dodatnog podesavanja.Pretpostavljam da odredjene modele televizora po defaultu prepoznaje, dok se drugi koji nisu na listi moraju naknadno unijeti, e sad kako...
Možda su došli novi daljinski jer meni zadnji put Airties objasni:
Dear Customer,
In your country, this device and remote controllers are given to ISP companies. Due to this reason
ISP companies must request for universal tv remote production from AirTies.
Thank you for choosing AirTies Products
Kind Regards
- cyber_kurajber
- Posts: 83
- Joined: 15/06/2011 09:36
- Location: Na dnu dna
#3055 Re: Logosoft ALL ABOUT
cyber_kurajber wrote:Lud i ponosan wrote:@ cyber_kurajber
Pogledaj prethodni komentar, kod mene sve radi, bez ikakvog ubacivanja koda i dodatnog podesavanja.Pretpostavljam da odredjene modele televizora po defaultu prepoznaje, dok se drugi koji nisu na listi moraju naknadno unijeti, e sad kako...
Možda su došli novi daljinski upravljači jer meni zadnji put Airties objasni:
Dear Customer,
In your country, this device and remote controllers are given to ISP companies. Due to this reason
ISP companies must request for universal tv remote production from AirTies.
Thank you for choosing AirTies Products
Kind Regards
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3057 Re: Logosoft ALL ABOUT
pa jeli to ista lozinka sa kojom si se logirao ranije preko kabla?
kako se dobije taj vdsl wireless? jeli to za trio +?
kako se dobije taj vdsl wireless? jeli to za trio +?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3058 Re: Logosoft ALL ABOUT
zgrade prekoputa Standarda imaju LOLpiatc wrote:Hoće li uskoro biti LOL na Stupu?
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#3059 Re: Logosoft ALL ABOUT
Trebalo je da dobiješ nekakav papir ili sl. na kojem piše tačno mac-adresa rutera, ip, i naravno password! Tako sam ja barem dobio sve crno na bijelo od telemach-a kada sam dobio ovaj svoj wifi modem! Kasnije naravno pass. promijenio i sve fercera!
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3060 Re: Logosoft ALL ABOUT
ljuskice hocu i ja ovaj vdsl jer izgleda da ovo moje "ostrvo" ima konstantih problema. ja se ovdje najvise zalim na kvalitet i kocenje slike, izgleda da mi treba ovaj vdsl da prochepi.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3061 Re: Logosoft ALL ABOUT
A svi su tebi govorili uposlenik LOL-a
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3062 Re: Logosoft ALL ABOUT
Sad ću ja biti uposlenik 
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
- Ljuska_u_BaklaFi
- Posts: 2689
- Joined: 27/06/2008 00:48
- Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
- Contact:
#3065 Re: Logosoft ALL ABOUT
[email protected] je ispravan mail i svima se nastoji odgovoriti u sto kracem roku, isti dan ili najkasnije sutradan. Posaljite mi mail adresu sa koje ste poslali mail, jer znam da sam sve mailove procitala, odgovorila sto je bilo za mene, i proslijedila odgovarajucim osobama ono sto nije u mom opisu posla ili na sta ne mogu dati tacnu informaciju..Praetorious wrote:I ja obustavljam diskusiju, jer postove čitate parcijalno ili ih ne razumijete ili ih ne želite razumjeti.
Ne znam koju ste stranicu gledali, ali informacije na www.lol.ba se redovno azuriraju. Ukoliko imate jos pitanja, tu sam.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3066 Re: Logosoft ALL ABOUT
ključ je tu, wireless ko mlijeko ide
-
chemix
- Posts: 105
- Joined: 27/09/2012 08:11
#3067 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pitnje za iskusne korisnike Super TV-a:
Isplati li se u Trio paketu doplatiti 3.5 KM za AirTies umjesto standardnog Amino110?
Novi sam korisnik, a TV koji ću koristiti je FullHD sa HDMI priključkom (vidim da Amino 110 ima samo scart).
Osjeti li se razlika na SD kanalima između scarta i hdmi, i koji su to kanali koje se sa AirTies-om mogu gledati a sa Amino ne (osim ovih sportskih, to me baš mnogo i ne interesuje)?
Ima li taj AirTies još nekih drugih "naprednih" mogućnosti (pročitah na webu proizvođača da spominju neke App-ove i sl.)?
Hvala!
Isplati li se u Trio paketu doplatiti 3.5 KM za AirTies umjesto standardnog Amino110?
Novi sam korisnik, a TV koji ću koristiti je FullHD sa HDMI priključkom (vidim da Amino 110 ima samo scart).
Osjeti li se razlika na SD kanalima između scarta i hdmi, i koji su to kanali koje se sa AirTies-om mogu gledati a sa Amino ne (osim ovih sportskih, to me baš mnogo i ne interesuje)?
Ima li taj AirTies još nekih drugih "naprednih" mogućnosti (pročitah na webu proizvođača da spominju neke App-ove i sl.)?
Hvala!
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3068 Re: Logosoft ALL ABOUT
Naravno da se isplati! Ja ne koristim HD uređaj jer ne pratim sport i radi sporta ne bih doplatio da uživam u HD ripu, ali ko prati suuuper je. Da ubace ostale kanale u HD onda bi to bilo 100% ZAAAA
- Qler
- Posts: 25837
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3069 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja ne pratim sport toliko, pa mi je super. Svi kanali su bolji, ovi digitalni (FTV i BHT niko ne moze popraviti). I inace, bar meni, sam uredjaj puno bolje radi...
-
nino90
- Posts: 1352
- Joined: 26/04/2007 19:36
#3070 Re: Logosoft ALL ABOUT
zar nije vise od 3.5km doplata?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#3071 Re: Logosoft ALL ABOUT
Čini mi se da su malo napumpali i FTV/BHT!
- Ljuska_u_BaklaFi
- Posts: 2689
- Joined: 27/06/2008 00:48
- Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
- Contact:
#3072 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da, to su cijene usluge najma za dodatni STB (dodatni u smislu za drugi TV) a zamjena osnovnog uredjaja u paketu Amina 110 za HD je 3,50KM mjesecno dodatno na paket.Lud i ponosan wrote:Usluga najma dodatnog STB uređaja je dostupna po cijeni od 5,00 KM+PDV mjesečno za SD model, kao i 8,00 KM+PDV mjesečno za model u HD rezoluciji.reni-90 wrote:zar nije vise od 3.5km doplata?
P.S. AirTies je sigurno bolji uredjaj od amino 110.
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#3073 Re: Logosoft ALL ABOUT
Šta bi sa pričom o trajnom otkupu HD STB-ova. Jel i dalje ostaje politika 5 KM/mjesečno do u nedogled ?Lud i ponosan wrote:Usluga najma dodatnog STB uređaja je dostupna po cijeni od 5,00 KM+PDV mjesečno za SD model, kao i 8,00 KM+PDV mjesečno za model u HD rezoluciji.
P.S. AirTies je sigurno bolji uredjaj od amino 110.
Znal' iko išta više o proširenju broja kanala koji su HD ? Sve mi se čini da će BHT uskoro značajno popraviti svoju uslugu, nakon potpisivanja ugovora o najmu optike, tako da možemo i od LOL-a očekivati opet neke novotarije...
-
harph
- Posts: 65
- Joined: 08/12/2011 22:08
#3074 Re: Logosoft ALL ABOUT
Bilo bi dobro da ubace i ove nat geo i ostale u hd-u. Sta ce nam zdf i ard :SSakazulu wrote:Naravno da se isplati! Ja ne koristim HD uređaj jer ne pratim sport i radi sporta ne bih doplatio da uživam u HD ripu, ali ko prati suuuper je. Da ubace ostale kanale u HD onda bi to bilo 100% ZAAAA
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3075 Re: Logosoft ALL ABOUT
dali ima nekosmetnji na MTV ADRIA i VH1,KLASICTV, mene izgleda handri opasno AIRTIES STB skoro na svakom kanalu smetnje


