Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
yugi
Posts: 660
Joined: 09/02/2008 19:54
Location: Bosna I Hercegovina

#3051 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by yugi »

Optimus Prime wrote:
Broj SDP-ovih glasaca koji podrzava njihov odlazak u opoziciju je i vise nego minoran. Rezultat je onakav kakav jeste i to je svima potpuno jasno. Narod jednostavno ocekuje da SDP udje u vlast i koliko toliko pomuti planove nacionalistickih oligrahija. Za sad im dobro ide!
Čuj da pomuti planove nacionalističkih oligarhija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa valjda im je cilj da se bore za "dobrobit građana" :oops: Jel to sad nova "vadiona" za SDP-ovce :-)
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3052 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

zurbriggen8 wrote:
Komrad wrote:Ali da li ce Hrvati u RSu imati svoje legitimne predstavnike?
Pa naravno. Samo da SDP skupi dovoljno Bosnjaka povratnika u RS pa da "izdejstvuju" i svoje predstavnike Hrvata, i to je to.
Vidim, da si zadovoljan sa Vlajkijem, Srbine :mrgreen:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3053 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

zurbriggen8 wrote:
Komrad wrote:Ali da li ce Hrvati u RSu imati svoje legitimne predstavnike?
Pa naravno. Samo da SDP skupi dovoljno Bosnjaka povratnika u RS pa da "izdejstvuju" i svoje predstavnike Hrvata, i to je to.
To bi bilo hvale vrijedno... U svakom slucaju smislenije od okretanja glave i bjezanja od cinjenice da su hrvati nekada postojali i u tom dijelu BiH, a sto forsira hadeze bagra...
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3054 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

zurbriggen8 wrote:
Komrad wrote:Ali da li ce Hrvati u RSu imati svoje legitimne predstavnike?
Pa naravno. Samo da SDP skupi dovoljno Bosnjaka povratnika u RS pa da "izdejstvuju" i svoje predstavnike Hrvata, i to je to.
Ma kakav SDP ... ima HDZ jedno minitsarstvo u toj vladi :) svi problemi rijeseni...
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3055 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

Sto bre dozvoljavamo, da nam Srbocetnik hebe kevu? :mrgreen: On je bre Hrvat, toliko puno, koliko i ja Srbin :mrgreen:
User avatar
Komrad
Posts: 3884
Joined: 05/09/2010 21:03
Location: Republika Bosna

#3056 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Komrad »

Samo sta ce nam sad..

Senad, jedan, drugi, treci, pa Kljujic, pa Lovrenovic, pa izvjesni Lasic, auuu :)
Ah da
Sad ce napadi... "zasto je lagumdzija prihvatio koaliciju sa kriminaliziranim HDZom"
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3057 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

Komrad wrote:Samo sta ce nam sad..

Senad, jedan, drugi, treci, pa Kljujic, pa Lovrenovic, pa izvjesni Lasic, auuu :)
Ah da
Sad ce napadi... "zasto je lagumdzija prihvatio koaliciju sa kriminaliziranim HDZom"
mal' ti ne rekoh sta trebaju :x
trebamo od moderacije traziti da nam dopusti jedan dan da kazemo sta imamo :D
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#3058 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by detroit-mercy »

Jel se konacno zna ko je u cijoj :mrgreen: .
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3059 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

detroit-mercy wrote:Jel se konacno zna ko je u cijoj :mrgreen: .
Bez veze, koja vlada, jedno je sigurno: Bit' ce i nakon formiranja vlade prepoznatljivo, u kojem su se dupetu nalazili/u kojem se dupetu nalaze neki ljudi sa imenom Senad :mrgreen:
zurbriggen8
Posts: 44
Joined: 14/10/2010 12:52

#3060 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by zurbriggen8 »

AliceInChains wrote:
zurbriggen8 wrote:
Komrad wrote:Ali da li ce Hrvati u RSu imati svoje legitimne predstavnike?
Pa naravno. Samo da SDP skupi dovoljno Bosnjaka povratnika u RS pa da "izdejstvuju" i svoje predstavnike Hrvata, i to je to.
Vidim, da si zadovoljan sa Vlajkijem, Srbine :mrgreen:
Ah, tesko je se zadojenim i nepismenim, ali cu napraviti pokusaj.

1. Tolika skrb bosnjackih stranaka za Hrvate RS da ti pamet stane. Svima usta Posavine u pred- i postizborno doba. Nabrojte mi sve inicijative od "hrvatske stranke SDP" za povratak Hrvata u RS izmedju izbora. Ijedan.

2. Svi bi vi da Hrvati izvade dijelova Posavine koja je u RS iz RS. Ta kud ce Posavina ostati u RS, u entitetu u koji su svi narodi - zahvaljujuci SDP i Wolfganga - konstitutivni? Sami nemate snage ni pameti da izborite promijenjen status Srebrenice, unatoc presudi Haaga glede genocidu. A sve su bosnjacke stranke pokusale, i SBIH; SDP; SDA.

3. Ne zborite vi o Posavini zbog Posavine, niti zbog skrbi Hrvata, vec da pokusate osujetiti zdrave demokratske snage koje zele vratiti ravnopravnost i demokraciju u FBiH.

4. Vlajki je dobio okruglo 5 000 glasova. Da su izbjegli Hrvati iz Modrice glasovali za kandidata Hrvata u predsjednistvu RS iz hrvatske stranke SDP u RS ne bi bio izabran Vlajki. Ali ´ebi ga, Zlajoglu zaboravio da kandidira takvog kandidata. Stvarno ogroman promasaj, kako mu je to samo omaklo?

A u iscekivanju uobicajenih umnih bisera od nosare, plain vanilla ocekujem sa radoscu pravdanja, jer za go for it patriots nemate muda.
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#3061 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Boom71 »

Treba sacekati sa informacijama...do iduce sedmice.

I naravno pazljivo saslusati Sve sudionike,a i one koji to nisu :wink: ...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3062 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

zurbriggen8 wrote:
Ah, tesko je se zadojenim i nepismenim, ali cu napraviti pokusaj.

1. Tolika skrb bosnjackih stranaka za Hrvate RS da ti pamet stane. Svima usta Posavine u pred- i postizborno doba. Nabrojte mi sve inicijative od "hrvatske stranke SDP" za povratak Hrvata u RS izmedju izbora. Ijedan.

2. Svi bi vi da Hrvati izvade dijelova Posavine koja je u RS iz RS. Ta kud ce Posavina ostati u RS, u entitetu u koji su svi narodi - zahvaljujuci SDP i Wolfganga - konstitutivni? Sami nemate snage ni pameti da izborite promijenjen status Srebrenice, unatoc presudi Haaga glede genocidu. A sve su bosnjacke stranke pokusale, i SBIH; SDP; SDA.

3. Ne zborite vi o Posavini zbog Posavine, niti zbog skrbi Hrvata, vec da pokusate osujetiti zdrave demokratske snage koje zele vratiti ravnopravnost i demokraciju u FBiH.

4. Vlajki je dobio okruglo 5 000 glasova. Da su izbjegli Hrvati iz Modrice glasovali za kandidata Hrvata u predsjednistvu RS iz hrvatske stranke SDP u RS ne bi bio izabran Vlajki. Ali ´ebi ga, Zlajoglu zaboravio da kandidira takvog kandidata. Stvarno ogroman promasaj, kako mu je to samo omaklo?

A u iscekivanju uobicajenih umnih bisera od nosare, plain vanilla ocekujem sa radoscu pravdanja, jer za go for it patriots nemate muda.
naravno da nemam muda, zar bih trebala imati? :?
ali pameti, za razliku od nekih, imam :D

:lol: :lol: :lol:
boldano je za pdf vicevi

edit, kakav tipfeler, alice popravi titati i ti :lol: :lol:
Last edited by plain vanilla on 15/03/2011 14:27, edited 1 time in total.
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3063 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

plain vanilla wrote:
zurbriggen8 wrote:
Ah, tesko je se zadojenim i nepismenim, ali cu napraviti pokusaj.

1. Tolika skrb bosnjackih stranaka za Hrvate RS da ti pamet stane. Svima usta Posavine u pred- i postizborno doba. Nabrojte mi sve inicijative od "hrvatske stranke SDP" za povratak Hrvata u RS izmedju izbora. Ijedan.

2. Svi bi vi da Hrvati izvade dijelova Posavine koja je u RS iz RS. Ta kud ce Posavina ostati u RS, u entitetu u koji su svi narodi - zahvaljujuci SDP i Wolfganga - konstitutivni? Sami nemate snage ni pameti da izborite promijenjen status Srebrenice, unatoc presudi Haaga glede genocidu. A sve su bosnjacke stranke pokusale, i SBIH; SDP; SDA.

3. Ne zborite vi o Posavini zbog Posavine, niti zbog skrbi Hrvata, vec da pokusate osujetiti zdrave demokratske snage koje zele vratiti ravnopravnost i demokraciju u FBiH.

4. Vlajki je dobio okruglo 5 000 glasova. Da su izbjegli Hrvati iz Modrice glasovali za kandidata Hrvata u predsjednistvu RS iz hrvatske stranke SDP u RS ne bi bio izabran Vlajki. Ali ´ebi ga, Zlajoglu zaboravio da kandidira takvog kandidata. Stvarno ogroman promasaj, kako mu je to samo omaklo?

A u iscekivanju uobicajenih umnih bisera od nosare, plain vanilla ocekujem sa radoscu pravdanja, jer za go for it patriots nemate muda.
naravno da nemam uda, zar bih trebala imati? :?
ali pameti, za razliku od nekih, imam :D

:lol: :lol: :lol:
boldano je za pdf vicevi
Cuj vic. Tesko sa nepismenim :oops: :mrgreen:
User avatar
Optimus Prime
Posts: 2999
Joined: 21/01/2009 22:14

#3064 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Optimus Prime »

yugi wrote:
Optimus Prime wrote:
Broj SDP-ovih glasaca koji podrzava njihov odlazak u opoziciju je i vise nego minoran. Rezultat je onakav kakav jeste i to je svima potpuno jasno. Narod jednostavno ocekuje da SDP udje u vlast i koliko toliko pomuti planove nacionalistickih oligrahija. Za sad im dobro ide!
Čuj da pomuti planove nacionalističkih oligarhija :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa valjda im je cilj da se bore za "dobrobit građana" :oops: Jel to sad nova "vadiona" za SDP-ovce :-)
Za ogromnu vecinu postoji korelacija!
Nezaluzeno stecene privilegije pojedinaca ( da zare i pale) koce kompletan razvoje zemlje.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3065 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

zurbriggen8 wrote:
AliceInChains wrote:
zurbriggen8 wrote:
Pa naravno. Samo da SDP skupi dovoljno Bosnjaka povratnika u RS pa da "izdejstvuju" i svoje predstavnike Hrvata, i to je to.
Vidim, da si zadovoljan sa Vlajkijem, Srbine :mrgreen:
Ah, tesko je se zadojenim i nepismenim, ali cu napraviti pokusaj.

1. Tolika skrb bosnjackih stranaka za Hrvate RS da ti pamet stane. Svima usta Posavine u pred- i postizborno doba. Nabrojte mi sve inicijative od "hrvatske stranke SDP" za povratak Hrvata u RS izmedju izbora. Ijedan.

2. Svi bi vi da Hrvati izvade dijelova Posavine koja je u RS iz RS. Ta kud ce Posavina ostati u RS, u entitetu u koji su svi narodi - zahvaljujuci SDP i Wolfganga - konstitutivni? Sami nemate snage ni pameti da izborite promijenjen status Srebrenice, unatoc presudi Haaga glede genocidu. A sve su bosnjacke stranke pokusale, i SBIH; SDP; SDA.

3. Ne zborite vi o Posavini zbog Posavine, niti zbog skrbi Hrvata, vec da pokusate osujetiti zdrave demokratske snage koje zele vratiti ravnopravnost i demokraciju u FBiH.

4. Vlajki je dobio okruglo 5 000 glasova. Da su izbjegli Hrvati iz Modrice glasovali za kandidata Hrvata u predsjednistvu RS iz hrvatske stranke SDP u RS ne bi bio izabran Vlajki. Ali ´ebi ga, Zlajoglu zaboravio da kandidira takvog kandidata. Stvarno ogroman promasaj, kako mu je to samo omaklo?

A u iscekivanju uobicajenih umnih bisera od nosare, plain vanilla ocekujem sa radoscu pravdanja, jer za go for it patriots nemate muda.
:lol:

Sine, bas me nasmeja...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3066 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by KatarinaKosaca »

plain vanilla wrote: ali pameti, za razliku od nekih, imam :D :
:run:
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3067 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

KatarinaKosaca wrote:
plain vanilla wrote: ali pameti, za razliku od nekih, imam :D :
:run:
Sto bijezis od pametnih ljudi? Jel' te to plainova pamet uvrijedila? :mrgreen:
User avatar
vee-jay
Posts: 9840
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#3068 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by vee-jay »

Alfons Kauders wrote:
vee-jay wrote: dobro, to je sve ok. ali morat ces priznati da je, kako izgleda, SDP primoran da "bude kooperativan". zasto? ne znam. cime mu se prijeti? ne znam. ko mu prijeti? ne znam. ali jednu stvar znam: iza zatvorenih vrata je sastavljanje vlasti TEK JEDNA od tema.

zadnja recenica ti je ipak malo previse crno-bijela.

btw. @all, ne znam zasto uopste obracate paznju na neke nove clanove koji su se samo prijavili po zadatku :roll:
Pa i mene brine jedna od tih drugih tema, tj. sadrzaj sporazuma.

Naime, platformasi imaju dovoljno delegata da obore vladu i imenuju svoju - kao sto sam vec rekao, mogli su ponuditi HDZ-ovima da udju u vlast i onda ih odjebat nakon sto imenuju delegate u DN.

Tu lezi problem, sad cak i da HDZ-u daju sve pozicije koje traze, opet ne bi bili zadovoljni jer bi mogli dobiti pedalu u vladi cim se usprotive platformasima. Dakle HDZ je morao insistirati na nekom frankenstajn dokumentu koji bi im garantirao da platformasi ne mogu izglasati nepovjerenje vladi.

Kako su taj detalj rijesili samo bog zna.
pa dobro morat cemo se jos malo strpiti da dobijemo koliko toliko objektivnu sliku oko svega ovoga sto se zadnjih dana desava. svakakvi scenariji su moguci, u nasem je mentalitetu da odmah idemo od najgoreg.

jedan komentar na boldirano: jednu stvar sam u citavoj ovoj frci oko sastavljanja vlade primjetio oko SDPa: a to je da se drze demokratskih vrijednosti i ustava drzave. to znaci, ako se krece sa sastavljanjem vlade onda ona mora da sadrzi dogovor i partnerske odnose. prvenstveno se znaci radi na tome, da zajednicka vlada uspije.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3069 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nosara »

AliceInChains wrote:
KatarinaKosaca wrote:
plain vanilla wrote: ali pameti, za razliku od nekih, imam :D :
:run:
Sto bijezis od pametnih ljudi? Jel' te to plainova pamet uvrijedila? :mrgreen:
Nasla se, pa ko veli, "da protrcim"... :D
User avatar
vee-jay
Posts: 9840
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#3070 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by vee-jay »

Komrad wrote:Samo sta ce nam sad..

Senad, jedan, drugi, treci, pa Kljujic, pa Lovrenovic, pa izvjesni Lasic, auuu :)
Ah da
Sad ce napadi... "zasto je lagumdzija prihvatio koaliciju sa kriminaliziranim HDZom"
nene, kriminalizirani SDP kriminilizira HDZ :mrgreen: :-)
User avatar
antimobbing
Posts: 2693
Joined: 10/11/2009 22:54
Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.

#3071 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by antimobbing »

Moje neko mišljenje je da su ''svi su isti'', jer to su pojedinci koji dolaze ''iz istog naroda''.

Ne znam možda … volio bih da nisam upravu …

Međutim, ono što mogu da vidim, jeste to, da se već 15 godina ništa ne mijenja na bolje, osim trenutne tendencije pogoršavanja ekonomskog, društvenog i političkog stanja koje je sve gore iz dana u dan.

Svi igraći o kojima se na ovome forumu raspravlja, već su bili na sceni i pokazali što su imali pokazati, tako da ne očekujem nikakvu promjenu osim što vidim da može biti gore.

Promjenu svima nama možemo donijeti samo mi sami, to jeste običan čovjek, ukoliko se svi kolektivno kao narod prestanemo baviti kriminalom ''na sitno'' i uvlačiti u š…. pojedincima koji su na vlasti, jer tako sami sebi pravimo tiranine i postajemo njihovi robovi.

Smatram, da svako od nas pojedinačno, ukoliko pripada nekoj od vladajućih stranaka – umjesto našeg ''podaničkog mentaliteta uvlačenja'' - trebamo izvršiti pritisak i utjecati na ljude iz vrha svoje stranke, da opet ne postavljaju na važne pozicije u društvu dokazano korumpirane ljude koji su već napravili štetu u državi i narodu, kao što se to ovih dana radi.

Naime, svi vide da poslije svakih izbora, razne korumpirane psihopate, osobe oboljele od antisocijalnog poremećaja ličnosti (sa sumnjivim ili kupljenim diplomama) daju novac za lobiranje utjecajnim pojedincima iz Stranaka i tako, kao na pijaci, kupuju svoje pozicije.

O posljedicama djelovanja ovih ljudi sam već pisao na temi o MOBBING-u: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=69907
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4145
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#3072 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

zurbriggen8 wrote: Ah, tesko je se zadojenim i nepismenim, ali cu napraviti pokusaj.

1. Tolika skrb bosnjackih stranaka za Hrvate RS da ti pamet stane. Svima usta Posavine u pred- i postizborno doba. Nabrojte mi sve inicijative od "hrvatske stranke SDP" za povratak Hrvata u RS izmedju izbora. Ijedan.

2. Svi bi vi da Hrvati izvade dijelova Posavine koja je u RS iz RS. Ta kud ce Posavina ostati u RS, u entitetu u koji su svi narodi - zahvaljujuci SDP i Wolfganga - konstitutivni? Sami nemate snage ni pameti da izborite promijenjen status Srebrenice, unatoc presudi Haaga glede genocidu. A sve su bosnjacke stranke pokusale, i SBIH; SDP; SDA.

3. Ne zborite vi o Posavini zbog Posavine, niti zbog skrbi Hrvata, vec da pokusate osujetiti zdrave demokratske snage koje zele vratiti ravnopravnost i demokraciju u FBiH.

4. Vlajki je dobio okruglo 5 000 glasova. Da su izbjegli Hrvati iz Modrice glasovali za kandidata Hrvata u predsjednistvu RS iz hrvatske stranke SDP u RS ne bi bio izabran Vlajki. Ali ´ebi ga, Zlajoglu zaboravio da kandidira takvog kandidata. Stvarno ogroman promasaj, kako mu je to samo omaklo?

A u iscekivanju uobicajenih umnih bisera od nosare, plain vanilla ocekujem sa radoscu pravdanja, jer za go for it patriots nemate muda.
Koliko ja znam mentore tih "zdravih demokratskih snaga" ocekuje vise od 200 god zatvora. :D

Dobili zbog provodjenja "zdrave demokratije" po Dretelju, Heliodromu. Stupnom Dolu, Ahmicima, i mnogim drugim mjestima... :x

Zdrava demokratija je svjetlosne godine daleko od tih tvojih snaga.
User avatar
AliceInChains
Posts: 3734
Joined: 09/02/2010 19:40

#3073 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by AliceInChains »

antimobbing wrote:Moje neko mišljenje je da su ''svi su isti'', jer to su pojedinci koji dolaze ''iz istog naroda''.

Ne znam možda … volio bih da nisam upravu …

Međutim, ono što mogu da vidim, jeste to, da se već 15 godina ništa ne mijenja na bolje, osim trenutne tendencije pogoršavanja ekonomskog, društvenog i političkog stanja koje je sve gore iz dana u dan.

Svi igraći o kojima se na ovome forumu raspravlja, već su bili na sceni i pokazali što su imali pokazati, tako da ne očekujem nikakvu promjenu osim što vidim da može biti gore.

Promjenu svima nama možemo donijeti samo mi sami, to jeste običan čovjek, ukoliko se svi kolektivno kao narod prestanemo baviti kriminalom ''na sitno'' i uvlačiti u š…. pojedincima koji su na vlasti, jer tako sami sebi pravimo tiranine i postajemo njihovi robovi.

Smatram, da svako od nas pojedinačno, ukoliko pripada nekoj od vladajućih stranaka – umjesto našeg ''podaničkog mentaliteta uvlačenja'' - trebamo izvršiti pritisak i utjecati na ljude iz vrha svoje stranke, da opet ne postavljaju na važne pozicije u društvu dokazano korumpirane ljude koji su već napravili štetu u državi i narodu, kao što se to ovih dana radi.

Naime, svi vide da poslije svakih izbora, razne korumpirane psihopate, osobe oboljele od antisocijalnog poremećaja ličnosti (sa sumnjivim ili kupljenim diplomama) daju novac za lobiranje utjecajnim pojedincima iz Stranaka i tako, kao na pijaci, kupuju svoje pozicije.

O posljedicama djelovanja ovih ljudi sam već pisao na temi o MOBBING-u: http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =1&t=69907
Ne ba, nismo mi svi isti. Hrvati i Srbi su navodno narod vece vrijednosti :mrgreen: Vrlo jednostavan primjer: Srpske i Hrvatske manjine u BIH jebu zdrav razum Bosanskoj/Bosnjackoj vecini. :mrgreen:

Ozbiljno, treba izbaciti nevladine organizacije iz zemlje, koje zagadivaju zrak sa njihovim besmislenim izpuhotinama. Gdje ste bili za vrijeme Srpskohrvatske JUGE, da nam na SRPSKOHRVATSKI jezik suflirate to smece?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3074 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by KatarinaKosaca »

AliceInChains wrote:
KatarinaKosaca wrote:
plain vanilla wrote: ali pameti, za razliku od nekih, imam :D :
:run:
Sto bijezis od pametnih ljudi? Jel' te to plainova pamet uvrijedila? :mrgreen:
Zaista vrijeđa. Nikada nisam srela nekoga za koga mislim da je pametan, a da istovremeno to sam o sebi kaže
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3075 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plain vanilla »

Sud BiH drugostepenom presudom oslobodio Edhema Bičakčića i Dragana Čovića


:-)
Locked