Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ja danas probala preslatku suknjicu u onom azelu u tutovoj ali ne znam koji je stos, nema ni dugmeta, niti bilo kakvog kopcanja, a guma toliko tijesna da ni najmrsavija osoba ono ne moze obuci. Bas sam se onako razocarala
Gdje mogu naci lijepe jednobojne kosulje dugih rukava ali da su malo duze (zbog visine i dugih ruku). U happeningu ima slatkih hlacica ko je sitnije gradje po 19 KM , uze malo do pod koljeno, bez i smedja boja
radenska wrote:Ja danas probala preslatku suknjicu u onom azelu u tutovoj ali ne znam koji je stos, nema ni dugmeta, niti bilo kakvog kopcanja, a guma toliko tijesna da ni najmrsavija osoba ono ne moze obuci. Bas sam se onako razocarala
Gdje mogu naci lijepe jednobojne kosulje dugih rukava ali da su malo duze (zbog visine i dugih ruku). U happeningu ima slatkih hlacica ko je sitnije gradje po 19 KM , uze malo do pod koljeno, bez i smedja boja
6.april wrote:Gdje ima kupiti tih suknji i po kojoj cijeni?
Trebalo bi mi za bajrama - opet poklon.
Ja sam probal ajuce u Azelu jednu plisiranu, pravo je lijepa stvarno,onaj tanki plet, ima crna i siva (bar u zenici), lai meni ne stoji
I ja sam probala tu, nije mi se svidjelo kako mi stoji, nekako se kupi, ne pada fino. Ali sam zato nasla plisiranu od viskoze midi duzine koja fino pada i siri se, ma mrak
BTW: Nadi, mogla bi nam baciti koju kombinaciju sa ovim suknjama midi duzine, nisam ovo nikad prije nosila. Skontala sam jedino da ide dobro na velurne namrskane cizme, pa ih ono prekrije
6.april wrote:Gdje ima kupiti tih suknji i po kojoj cijeni?
Trebalo bi mi za bajrama - opet poklon.
Ja sam probal ajuce u Azelu jednu plisiranu, pravo je lijepa stvarno,onaj tanki plet, ima crna i siva (bar u zenici), lai meni ne stoji
I ja sam probala tu, nije mi se svidjelo kako mi stoji, nekako se kupi, ne pada fino. Ali sam zato nasla plisiranu od viskoze midi duzine koja fino pada i siri se, ma mrak
BTW: Nadi, mogla bi nam baciti koju kombinaciju sa ovim suknjama midi duzine, nisam ovo nikad prije nosila. Skontala sam jedino da ide dobro na velurne namrskane cizme, pa ih ono prekrije
Inspire:me, vazi, napravicu ejdan za midi -pa cu tus taviti i haljine i suknje
mozel ova haljina proci za svadbu? il moram kupovat
zavisi jesi li mlada ili?
sve zavisi od modnih dodataka - kakve carape ces imati, nakit... ova kombinacija sa slike nije za svadbe, pomalo je turobna. ili je do izraza lica modela
alica.k wrote:ma ja ba, sta bezveze da kupujem kad imam
fala vam.
uh sto je divan haljina, ma kako ne moze, meni mala crna moze svuda :d znam da ljudi obicno kazu da ne ide crna na svadbe..ali sta ja znam ja nosim, stavis bisere, crvei ruz i nokti, neki ukras u kosi
moze clucth u boji?
ja u principu na te svecanije kombincije skoro nikad ne nosim cizmice, ni u po zime
alica.k wrote:ma ja ba, sta bezveze da kupujem kad imam
fala vam.
uh sto je divan haljina, ma kako ne moze, meni mala crna moze svuda :d znam da ljudi obicno kazu da ne ide crna na svadbe..ali sta ja znam ja nosim, stavis bisere, crvei ruz i nokti, neki ukras u kosi
moze clucth u boji?
ja u principu na te svecanije kombincije skoro nikad ne nosim cizmice, ni u po zime
oj, ne mogu se zrtvovat toliko bice cizme na stiklu pa eto...dosta od mene
i tako sam uslovljena da haljinu obucem
Ja nešto jednostavno, sa bogatijim detaljima kao što su naušnice ili lančić ili narukvica
Inače uvijek se za takve događaje oblačim slojevito ( da mogu skinuti džemper / sako i da mi bude ugodno u kući ) jer se ide i vani i boravi se u zatvorenom A trudim se da bude malo šire i udobno jel se pojede dosta
Kupila sam danas ovu suknju Iii sive strample, kako da je kombinujem?
ja kako vidim da je kais i ove linije smedje..
meni je suknja jako lijepa..mislim da bi lijepo isla sa smedjim stramplama i sivim dzemperkom..
ili ako vec imas sive strample..onda bih gore nesto smedje (kosulju mozda)..cipele isto smedje ili sive (sparene sa istom bojom strampli jer to vizuelno produzava nogu)...
VenomousV wrote:mozda sam luda al' ja bih na to bordo strample
Bas dobra ideja, nekad je odlicna stvar ubaciti i neku novu boju , vecina nas se drzi kombinacija u 2 boje a super je osjecaj kad ih ubacis na sebe malo vise:)
Ova suknjica ti je odlicna, bas prava zimska mozes je nositi i sa obicnom onom tanjom plet rolkicom, i sa pravim debljim džemperom, i sa košuljom za neki fini look.
Evo i danasnje kombinacije:http://malezensketeme.com/post/9862
A ako trazite sesir, mi smo vec obisle sve i evo liste: http://malezensketeme.com/post/9531
Kupila sam danas ovu suknju Iii sive strample, kako da je kombinujem?
... na slici također se vidi roza majica pa zašto ne spojiti s nečim pudrastim, bež varijanta ili prljavo roza varijanta.
kao što Nadi i Vena kažu, malo je dosadno biti u dvije boje obučena
Vidim da su na suknji smeđi elementi, možeš ih spojiti sa smeđom tašnom ili cipelama ili kaišem , čak nekim nakitom - velikom ogrlicom, šalom - a s ostalim se igraj
Ili obuci se u dvije boje ( može gore i bijela ili svijetlo plava košuljica ) a s dodacima razbij monotoniju