na kojem si spratuadobabo wrote:ja ništa osjetila nisam
Na drugom. A ti?
na trecem
mogli smo vam dole propasti.[/quote]
bjež ba, ja reko na triestrećem
na kojem si spratuadobabo wrote:ja ništa osjetila nisam
Big Ang wrote:na kojem si spratuadobabo wrote:ja ništa osjetila nisam?
ja sam ga pofino osjetila. iako je mali.karanana wrote:nisam ga osjetio. mali je.
kako je to cudno recimo ja se ne bojim zemljotresastup centar wrote:kako se samo danasnji narod boji malih zemljotresa, a sta bi da se ponovi situacija 92-95 ?
Izleti i sad al kroz balkon.Mustang1 wrote:Klinac .. Ja preselio iz kuce u zgradu .. Sad kad se zatreslo kad se usro nisamU kuci samo izletis
Spavajte mirno...Mustang1 wrote:Ne seri Bobi necu zaspat cijelu noc i ovako
I ja sam na ovo pomislio.snaga_znanja wrote:Na emsc-u nakon 5 minuta nema jos nista, a na dijagramu seizmografu PMF-a u Zagrebu isto nema nista zabiljezeno. Tako da je vjerovatno gorski udar. Nadam se da su rudari ok...
E brige me za njih...SmokingMan wrote:Ništa strašno,kakve samo traume iz dana u dan preživljavaju oni koji žive u Kaliforniji.