Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3051 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

adobabo wrote:ja ništa osjetila nisam :eh:
na kojem si spratu :D ?[/quote]


Na drugom. A ti? :lol:[/quote]

na trecem :)

mogli smo vam dole propasti.[/quote]


bjež ba, ja reko na triestrećem :lol: :lol: :lol:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#3052 Re: Zemljotres maloprije..

Post by relax11 »

Bio je jak cim je mene probudio :lol: :lol:
User avatar
adobabo
Posts: 5
Joined: 06/06/2013 18:16

#3053 Re: Zemljotres maloprije..

Post by adobabo »

Big Ang wrote:
adobabo wrote:ja ništa osjetila nisam :eh:
na kojem si spratu :D ?

Na drugom. A ti? :lol:[/quote]

na trecem :)

mogli smo vam dole propasti.[/quote]


bjež ba, ja reko na triestrećem :lol: :lol: :lol:[/quote]


ovi na 35 kazu da nisu nista osjetili :D
User avatar
NokMot
Posts: 261
Joined: 18/01/2014 16:02

#3054 Re: Zemljotres maloprije..

Post by NokMot »

Ja u potkrovlju i probudio me :D
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#3055 Re: Zemljotres maloprije..

Post by lavorpunvode »

karanana wrote:nisam ga osjetio. mali je.
ja sam ga pofino osjetila. iako je mali. :D
stup centar
Posts: 17
Joined: 18/02/2014 19:02

#3056 Re: Zemljotres maloprije..

Post by stup centar »

kako se samo danasnji narod boji malih zemljotresa, a sta bi da se ponovi situacija 92-95 ?
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#3057 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Je'l ovo opet sad zatreslo u Zenici ?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3058 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

drm drm :D
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3059 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

stup centar wrote:kako se samo danasnji narod boji malih zemljotresa, a sta bi da se ponovi situacija 92-95 ?
kako je to cudno recimo ja se ne bojim zemljotresa
ali vjetra :roll: :roll: :roll:

šo se mene tiče može se sve tresti

ali kad huči vjetar ja sam sav napet i čekam ne mogu spavat
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3060 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

mene to smiruje... :D
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3061 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Truba »

i mene smiruje
kad popijem leksilijum
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#3062 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Klinac .. Ja preselio iz kuce u zgradu .. Sad kad se zatreslo kad se usro nisam :D U kuci samo izletis :D
enkoo83
Posts: 233
Joined: 20/12/2013 16:31

#3063 Re: Zemljotres maloprije..

Post by enkoo83 »

Mene je lijepo zaljuljao u krevetu a

Sent from my Xperia Tipo using Tapatalk
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3064 Re: Zemljotres maloprije..

Post by McMoy »

Vjetar se može u velikoj mjeri predvidjeti i napraviti solidna zaštita od istog.
Ali zemljotres dolazi iznenada i čovjek se, ako nikad drugo, tada osjeća bespomoćnim.
Ali, svaki doživljaj je individualan.

OT
Je li to stvarno zemljotres u Zenici ili se nekom učinilo?
loool
Posts: 1015
Joined: 16/03/2014 16:34
Location: abuzenze

#3065 Re: Zemljotres maloprije..

Post by loool »

Mustang1 wrote:Klinac .. Ja preselio iz kuce u zgradu .. Sad kad se zatreslo kad se usro nisam :D U kuci samo izletis :D
Izleti i sad al kroz balkon.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3066 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

Ma slab...ovo je ono pred jači...garant, ne idite spavat :D
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#3067 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Ne seri Bobi necu zaspat cijelu noc i ovako :D
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3068 Re: Zemljotres maloprije..

Post by McMoy »

Mustang1 wrote:Ne seri Bobi necu zaspat cijelu noc i ovako :D
Spavajte mirno... :zzzz:
Last edited by McMoy on 30/03/2014 16:34, edited 1 time in total.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3069 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

Na emsc-u nakon 5 minuta nema jos nista, a na dijagramu seizmografu PMF-a u Zagrebu isto nema nista zabiljezeno. Tako da je vjerovatno gorski udar. Nadam se da su rudari ok...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#3070 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

ne spavaj mala moja zemljotres dok drma...jer taj ludi ritam nikom ne da mira ... :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22525
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3071 Re: Zemljotres maloprije..

Post by SmokingMan »

Image
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#3072 Re: Zemljotres maloprije..

Post by McMoy »

snaga_znanja wrote:Na emsc-u nakon 5 minuta nema jos nista, a na dijagramu seizmografu PMF-a u Zagrebu isto nema nista zabiljezeno. Tako da je vjerovatno gorski udar. Nadam se da su rudari ok...
I ja sam na ovo pomislio.
Prošli put kad je treslo osjetilo se i u okolini, neki čak i u Sarajevu.
A sad, iako je kasno, slabo se ko javlja.
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#3073 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

Ipak zemljotres. 2.8 epicentar u Zenici...
User avatar
SmokingMan
Posts: 22525
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3074 Re: Zemljotres maloprije..

Post by SmokingMan »

Ništa strašno,kakve samo traume iz dana u dan preživljavaju oni koji žive u Kaliforniji.
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#3075 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Big Ang »

SmokingMan wrote:Ništa strašno,kakve samo traume iz dana u dan preživljavaju oni koji žive u Kaliforniji.
E brige me za njih...
Gorski udar ipak :cry:
Post Reply