E, da ja tebi nesto kazem.shaqqa wrote: Prvi bold - aha, isto kao i prošle godine.
Drugi bold - yebo me svak' ako ti imaš pojma šta pričaš (Paul 32p, 12a, 5s - Billups - 16p, 6a, 7s)...
Pogledaj sad malo koliko je Paul imao izgubljenih lopti,a onda pogledaj malo statistiku prosle dvije utakmice jer ocigledno same utakmice ne gledas.
Veceras Denver,iako sa katastrofalnom igrom,imao sut za pobjedu,ali je Melo promasio.
Utakmica pocela odlicno i Denver imade 22-6 vodstvo,ali su se onda opustili.
Do kraja utakmice katastrofalan odabir suteva,J.R. forsirao nesta,katastrofalno lose izvodenje slobodnih bacanja i zasnivanje igre na izolaciji i igri 1 na 1.Mora se pohvaliti i odbrana NOH,koja je uz lose napadacko vece Denvera,rezultirala
velikim brojem poena iz kontra napada,te je u tim kontrama Paul "nabio" vecinu svoje statistike,mada to ne umanjuje njegov ucinak,naprotiv.
Medutim,i ova tekma je pokazala da je Denver mnogo bolja ekipa i da prolaz ne bi trebao doci u pitanje.
Sto se tice Utah,zivi bili pa vidjeli.
