NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3051 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

shaqqa wrote: Prvi bold - aha, isto kao i prošle godine.
Drugi bold - yebo me svak' ako ti imaš pojma šta pričaš (Paul 32p, 12a, 5s - Billups - 16p, 6a, 7s)...
E, da ja tebi nesto kazem.
Pogledaj sad malo koliko je Paul imao izgubljenih lopti,a onda pogledaj malo statistiku prosle dvije utakmice jer ocigledno same utakmice ne gledas.
Veceras Denver,iako sa katastrofalnom igrom,imao sut za pobjedu,ali je Melo promasio.
Utakmica pocela odlicno i Denver imade 22-6 vodstvo,ali su se onda opustili.
Do kraja utakmice katastrofalan odabir suteva,J.R. forsirao nesta,katastrofalno lose izvodenje slobodnih bacanja i zasnivanje igre na izolaciji i igri 1 na 1.Mora se pohvaliti i odbrana NOH,koja je uz lose napadacko vece Denvera,rezultirala
velikim brojem poena iz kontra napada,te je u tim kontrama Paul "nabio" vecinu svoje statistike,mada to ne umanjuje njegov ucinak,naprotiv.
Medutim,i ova tekma je pokazala da je Denver mnogo bolja ekipa i da prolaz ne bi trebao doci u pitanje.

Sto se tice Utah,zivi bili pa vidjeli.
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#3052 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Danss »

OBN :x :x :x :x :oops: :skoljka: cuj ukljucenje... :x :?
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3053 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

Danss wrote:OBN :x :x :x :x :oops: :skoljka: cuj ukljucenje... :x :?
nemoj tako ipak treba shindlerova lista po milioniti put da se prikaze.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3054 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by LSD »

Wade uništava Atlantu...pravi velemajstor košarke i šteta što nema jacu ekipu oko sebe.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3055 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

jesmo ovo dobili novog arzea :D

nadam se da ce lakersi uzeti ovo veceras, jer su mi samo oni ostali na klaji. :oops: navijacki, al i realno.

mislim da ne mogu izgubit dva puta uzastopno u slc-u-., pa taman se i mesa vratio.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3056 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Miami ocekivano zabiljezio laganu pobjedu.To smo i predvidali,medutim,LAL je priredio malo iznenadenje u SLC-u.
Svi smo ocekivali poravnanje serije,medutim,izgleda da smo malo precijenili Utah,tako da je za ocekivati polufinale konferencije LAL-HOU,pa da vidimo kako ce Kobe izaci na kraj za Artestom. 8-)
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#3057 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by abondanzieri »

cikcanga wrote:Miami ocekivano zabiljezio laganu pobjedu.To smo i predvidali,medutim,LAL je priredio malo iznenadenje u SLC-u.
Svi smo ocekivali poravnanje serije,medutim,izgleda da smo malo precijenili Utah,tako da je za ocekivati polufinale konferencije LAL-HOU,pa da vidimo kako ce Kobe izaci na kraj za Artestom. 8-)
baš :D
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#3058 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Layne »

cikcanga wrote:LAL je priredio malo iznenadenje u SLC-u.Svi smo ocekivali poravnanje serije
:lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3059 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by Neelix »

cikcanga wrote:... kako ce Kobe izaci na kraj za Artestom. 8-)
...isto kao sto je 4 puta izasao u sezoni.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3060 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

cikcanga wrote: Ma ja.
Naravno da se zaboravlja da su LAL izgubili zadnjih 8 od 10 utakmica protiv Jazza u SLC-u u playoffu.
Veceras se vraca i Okur cime ce se poboljsati napadacke opcije.
Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.


Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
dovidjenja i prijatno... :run:

P.S.arze is back :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3061 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

cikcanga wrote:Miami ocekivano zabiljezio laganu pobjedu.To smo i predvidali,medutim,LAL je priredio malo iznenadenje u SLC-u.
Svi smo ocekivali poravnanje serije,medutim,izgleda da smo malo precijenili Utah,tako da je za ocekivati polufinale konferencije LAL-HOU,pa da vidimo kako ce Kobe izaci na kraj za Artestom. 8-)
sve sto mogu reci je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#3062 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by sesalmir »

al ipak morate priznat da bez arzea ovaj forum nije isti, cak je u potpunosti bila i zamrla tema, let's go arze, let's go :sax:
a sinocnja igra wade-a, wooooooow :shock: prosto mi ga je zao kako slabe suigrace ima, covjek im mora igrati sve, playa, sutera, odbranu pod kosem, sve igra, ali protiv cavsa mislim da nemaju sansi.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3063 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

sesalmir wrote:al ipak morate priznat da bez arzea ovaj forum nije isti, cak je u potpunosti bila i zamrla tema, let's go arze, let's go :sax:
a sinocnja igra wade-a, wooooooow :shock: prosto mi ga je zao kako slabe suigrace ima, covjek im mora igrati sve, playa, sutera, odbranu pod kosem, sve igra, ali protiv cavsa mislim da nemaju sansi.
Glupost!
Ne znam zasto se podcjenjuje toliko ekipa Miamija.
Istina je da su na playu tanki,medutim ne treba zanemariti O'Neila koji je jedna od boljih PF-ova u ligi.(stim da sad vecinom igra C u MIA-u)
Takoder ne treba zanemariti odlicnog sutera Cooka koji je u drugoj utakmici pokazao da se vraca u sutersku formu.
tu je i super talentovani Beasley koji ruku na srce uzima dosta teskih suteva,al' mlad je naucit ce.
Takoder su tu solidni Haslem i iskusni Magloire i James Jones.
Sad ce te mi postavit nekakve statistike,al' otom potom.

Budite pozdravljeni.
Last edited by cikcanga on 26/04/2009 23:22, edited 1 time in total.
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#3064 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by M-16 »

joj sinoc jebenog streaminga, steka li steka (justin.tv.) doslo mi je bilo da stolicom razbijem monitor :x

danke Kobe :) sinoc si dokazao zasto si najbolji svih vremena :oops: :D


arze, sta bi s phoenixom? izblijedila ljubav? :roll:
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#3065 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by MaroonBrigade »

cikcanga wrote: Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.

Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
Sta ima strucnjak? :lol:

:run:
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3066 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

MasaCHusaC wrote:
cikcanga wrote: Williams dominira playeve LAL-a vec citavu seriju,tako da ocekujem,veceras,poravnanje na 2-2.
To sto vi,navijaci LAL-a,necete priznati da ce te se dobro namuciti u ovoj seriji je druga prica.

Denver veceras ide na 3-0.
Sve mi zao onog Paula,sta mu Billups radi.
Sta ima strucnjak? :lol:

:run:
Nema nista.Chilam malo nedjeljom.
Sta ima kod tebe obicni smrtnice?
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3067 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

izgleda da je u chicagu opet ludilo od tekme izmedju bullsa i celticsa.

vidim ode u drugi OT na gordonovu izjednacujucu tricu 4 sekunde prije kraja.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3068 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

Zna li ko raspored prenosa tekmi na OBN-u za slj. sedmicu?
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#3069 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by dosta_mi_je_svega »

cikcanga wrote:Zna li ko raspored prenosa tekmi na OBN-u za slj. sedmicu?
Ne znaju ni oni jos...danas na infotopu onaj rece da sutra ocekuju ponudu on NBA pa ce odluciti uglavnom bit ce 3 prenosa
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3070 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

ma ja ne mogu znati jer se ni ne zna koje ce serije jos biti u toku, neke se mogu okoncati u iducih dan-dva. joj tekme u chicagu. pratim preko yahoo-a i uzbudi me, mogu misliti kako je na tv-u. sve kad sam konto da ce se bullsi odlijepiti eto ti celticsa. ovo bi moglo i u treci OT da ide.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3071 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

karanana wrote:ma ja ne mogu znati jer se ni ne zna koje ce serije jos biti u toku, neke se mogu okoncati u iducih dan-dva. joj tekme u chicagu. pratim preko yahoo-a i uzbudi me, mogu misliti kako je na tv-u. sve kad sam konto da ce se bullsi odlijepiti eto ti celticsa. ovo bi moglo i u treci OT da ide.
Uhhuuhu!
Sta se ono desi u Chicagu?
Right in the ass zelenasi!
Ovu seriju treba prenositi slj. sedmice.
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#3072 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by cikcanga »

shaqqa wrote: Drugi bold - yebo me svak' ako ti imaš pojma šta pričaš (Paul 32p, 12a, 5s - Billups - 16p, 6a, 7s)...
Ma ja.Upravu si. :razz:
Samo bih zelio pokazati ovo:
New Orleans Hornets 63 (15 24 11 13)
Denver Nuggets 121 (36 25 27 33)

Biggest Lead: 58 2 8-)

Izgleda da se Gordon povrijedio? :sad:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3073 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by -danTe- »

lakersi `ladno 8-)
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3074 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by karanana »

jao, jao. jos jedna luda tekma u seriji bulls-celtics. jos jedna neprospavana noc i jos jedan dan kada cu spavati na poslu.

uh kakva serija. ja bolju i uzbudljiviju seriju od ove nisam gledo.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#3075 Re: NBA (postanje rezultata prije kraja snimka rezultirace banom

Post by shalla »

karanana wrote:jao, jao. jos jedna luda tekma u seriji bulls-celtics. jos jedna neprospavana noc i jos jedan dan kada cu spavati na poslu.
Isti sam ti, jebem ti ameriku i vremensku razliku :mrgreen:
Al fakat nevjerovatna serija, 5 tekmi 3 produžetka :shock:
Post Reply