@Bimmer_, sljedeci put kad budete provodili slicne proteste zbog vaseg polozaja u nelojalnoj konkurenciji taxi prevoza, uzrokovane, nicim drugo do javaslukom i neprofesionalnoscu nadleznih inspekcija, odnosno njihovih pretpostavljenih po hijerarhiji, organizirajte se dobro, mobilizirajte sve taxi prevoznike i svojim automobilima zakrcite zgradu Vlade Kantona Sarajevo, zatvorite sve prilaze i odlaze ministra saobracaja, ministra unutrasnjih poslova, ministra privrede i svih onih koji su vas i doveli u ovakvu situaciju da trpite, ali i situaciju da neduzni gradjani Sarajeva trpe posebno.Bimmer_ wrote:...Mi NISMO blokirali grad, niti smo strajkovali. Mi smo samo svi krenuli da kruzimo po gradu i radimo (nismo stajali na stajalistima). Vozili smo po propisima i niko nije stajao. To je bila voznja da izrazimo protest zbog neleglnih taksista koji i dalje rade, te da pokazemo koliko nas ima. ... Dobili smo takodjer podrsku od ministra saobracaja Jusufa Bubice, Pecanca i mnogih drugih uglednih gradjana, kao i "obicnih" ljudi koji su upuceni u ovu problematiku. Protesestna voznja je bila najavljena preko svih radio stanica. Prije nego popljujete potrazite informacije.
LP
Nisu Sarajlije duzne da ispastaju neciji interes i neciju nesposobnost, posebno ne licemjernu podrsku upravo onih ministara koji su i najodgovorniji, niti vi - taksisti, imate pravo na poremecaj saobracaja i normalne komunikacije rjesavajuci svoje privatne probleme.
Ova akcija danas je maltretiranje gradjana, drskost i uzurpacija prava, a najvise - zloupotreba strpljenja gradjana vasim dugogodisnjim primitivnim odnosom prema njima, prema mnogim turistima, prema Gradu. Sramota!
