Zahiragić? Moguće.nema me tamo wrote:Upravo je to tema Nastasia jer je on upravo bivši " kriminalac " s prošlošću.
Namjerno pišem pod navodnim znacima jer u muriji nije zapisan.
Baš kao što ni ja nisam da jesam ležao bi 5
Opet, ni takvih "kriminalaca" njegove struke nije bilo u rovovima, već u foteljama, al' nejse. I malo si pretjerao sa ovih 90%, prije će biti da ih je 10%.
Jer ti isti suborci mog oca danas umiru od gladi, imaju minimalne invalidnine i nikakva prava.
Ima ih par što su se fino ratom uhljebili, ali ti nisu vidjeli žuča, nego se ranjavali kod kuće u koljena, da ne moraju ići na liniju, pa kasnije vezama i vezicama izganjali zlatne ljiljane i ordenje.
Bolan, moj otac tri puta ranjavan, ima tri gelera u sebi i invalidninu od 27 maraka.

