Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#3051 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lakilaka »

luckylaka wrote:
Kemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
Raduj se Slaviji i Radniku da ostanu :-)
tesko je to shvatiti nekima.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3052 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Ispada Velež, pa neka ispada, ko ga jebe.

Da kojim slučajem Željo ili Sarajevo ispadaju niko ne bi ni suzu pustio.

Sad su kao svi u depresiji radi Veleža.
User avatar
luckylaka
Posts: 26220
Joined: 15/01/2010 06:28

#3053 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

avetinja wrote:Ispada Velež, pa neka ispada, ko ga jebe.

Da kojim slučajem Željo ili Sarajevo ispadaju niko ne bi ni suzu pustio.

Sad su kao svi u depresiji radi Veleža.
,,Avetinja" ne zajebavaj.Meni licno a kontam i vecini raje ovdje je sigurno daleko draze vidjeti da ispada neko iz sumske nego neko i Federalne.Zasto bi se radovao da Velez ispadne?Imas li objesnjeneje.
User avatar
woodman
Posts: 496
Joined: 12/08/2013 21:20

#3054 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by woodman »

prvi gol koji je primio zrinjski ove sezone
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3055 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Napokon.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3056 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

haman 9. kola znaci :mrgreen:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#3057 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

avetinja wrote:Ispada Velež, pa neka ispada, ko ga jebe.

Da kojim slučajem Željo ili Sarajevo ispadaju niko ne bi ni suzu pustio.

Sad su kao svi u depresiji radi Veleža.
Ja bi prvi pustio suzu za Zeljom, dapace sa zadovoljstvom,....

Cuj da Sarajevo ispadne, kako ti to pada napamet, nemamo mi tih iskustava...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3058 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Gusho moze odahnuti.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#3059 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Grean »

Velez je nesto drugo, za vecinu raje. Nije to kao da ispadne Sloboda, Zeljo ili Celik.
Last edited by Grean on 19/09/2015 19:48, edited 2 times in total.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3060 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

luckylaka wrote:
avetinja wrote:Ispada Velež, pa neka ispada, ko ga jebe.

Da kojim slučajem Željo ili Sarajevo ispadaju niko ne bi ni suzu pustio.

Sad su kao svi u depresiji radi Veleža.
,,Avetinja" ne zajebavaj.Meni licno a kontam i vecini raje ovdje je sigurno daleko draze vidjeti da ispada neko iz sumske nego neko i Federalne.Zasto bi se radovao da Velez ispadne?Imas li objesnjeneje.
A zašto bih tugovao? Jesi li plakao za Zvijezdom prošle sezone?
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3061 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ajatolah_ »

avetinja wrote:
luckylaka wrote:
avetinja wrote:Ispada Velež, pa neka ispada, ko ga jebe.

Da kojim slučajem Željo ili Sarajevo ispadaju niko ne bi ni suzu pustio.

Sad su kao svi u depresiji radi Veleža.
,,Avetinja" ne zajebavaj.Meni licno a kontam i vecini raje ovdje je sigurno daleko draze vidjeti da ispada neko iz sumske nego neko i Federalne.Zasto bi se radovao da Velez ispadne?Imas li objesnjeneje.
A zašto bih tugovao? Jesi li plakao za Zvijezdom prošle sezone?
Vidiš da je čovjek patriota, Federacija u srcu.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3062 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sto se ove rasprave iznad tice ne bih volio da Zeljo ispadne jer to unistava draz derbija, sto je haman jedina svijetla tacka ove lige. Sto je ironicno jer su derbiji karina zadnjih 10 godina.

Sto se tice Veleza, raspad sistema. Uprava dala ostavku, navijaci pjene. Raspad sistema.

A oko toga sta znaci ispadanje Veleza za BiH fudbal, nema potrebe raspravljati o tome, jer ko negira da je Velez u top 3 najveca kluba ove drzave sto se tice postojanja i historije i tradicije tog kluba, taj nema pojma o fudbalu.

Meni je iskreno zaista zao sto Velez prema svemu sudeci ispada iz lige. Jeste da je tek 9. kolo, ali jebi ga ne vidim kako mogu od sljedeceg vikenda odjednom zaredati neku seriju pobjeda da se izvuku sa dna.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3063 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

borac 2-0
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#3064 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by racionalista »

zakuhava se ovo pravo :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3065 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Okreću Plemići do kraja :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3066 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kemal Malovčić »

lakilaka wrote:
luckylaka wrote:
Kemal Malovčić wrote:Velež na putu ka drugoj ligi, yes yes yes!
Raduj se Slaviji i Radniku da ostanu :-)
tesko je to shvatiti nekima.
Jest, slamam se shvatajući. :)

Zašto su Slavija i Radnik manje vrijedni?

Edit: Pročitah kasnije zašto je Velež vredniji. Jer nije iz Šumske. I mislio sam tako.

I šta fali ako ispadne Velež, biće nekoliko humanitarnih večera i izmoliće Rođeni pomoć. :)
Last edited by Kemal Malovčić on 19/09/2015 20:47, edited 2 times in total.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3067 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by shake69 »

E, dosta je bilo i Svinjskog!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3068 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

aj borac izdrzite
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3069 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

u 21. vijeku se neko zove uglješa :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3070 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Sutra pobijediti za približavanje lideru !
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3071 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

Steta zbog Veleza,da su danas uzeli navijaci bi ih sigurno gurali i naredne utakmice,ovako je ona euforija brzo splahnula.
Sretno Rodjeni
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3072 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Šibicar »

Ma može se Velež još izvući,nije još ništa gotovo ovdje,tek je liga počela ili što bi jedan fudbalski genije rekao "još su 63 boda u igri". :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3073 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Pade Zrinjo. Beć gusto u srijedu. Konama se šanse povećavaju.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/gracic-f ... vku/171852

Stoka. NeKa svoje ukućane fizički napadaju, a ne čovjeka koji nije ništa kriv.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3074 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Sve hvalospjevke igračima Borca. :thumbup: :thumbup:

Izgleda da Veležu ne gine druga liga.
User avatar
Norman
Posts: 651
Joined: 01/03/2014 14:34
Location: Norman's Land

#3075 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Norman »

Prije 3 dana:
"Navijači Veleža za razliku od mnogih navijačkh skupina u BiH koje u sličnim situacijama prijete i omalovažavaju igrače, u Vrapčiće dolaze isključivo da igračima daju podršku i da im pokažu da u teškim trenucima nisu sami."
http://www.klix.ba/sport/nogomet/red-ar ... /150916099
Danas:
Nakon još jedne loše partije Rođenih navijači su izgubili strpljenje te su nakon utakmice vrijeđali igrače i tražili od njih da skinu dresove. Dvojica navijača su utrčala u teren s namjerom da skinu dresove igračima Draganu Čadikovskom i Samiru Merziću. Ekipa Veleža se potom povukla u svlačionicu, ali navijači nisu napustili stadion, nego su ih čekali na službenom ulazu u prostorije Veleža. Sat vremena nakon završetka utakmice igrači i članovi uprave su pokušali napustiti stadion, a navijači su ih dočekali uvredama i prijetnjama. Ipak, navijači su se udaljili nakon petnaestak minuta, a igrači su napustili stadion.
http://www.klix.ba/sport/nogomet/ljuti- ... /150919075
Locked