UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#3051 Re: Champions league 15/16

Post by Samprotivsviju »

Real je vala zasluzio tj. Ronaldo..berm josh 1 prije penzije..ligu prvaka :oops:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3052 Re: Champions league 15/16

Post by missko »

Atletiko mi je bio mrzak do neki dan al su pobrali moje simpatije izbacivsi Pepovce 1 i 2
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#3053 Re: Champions league 15/16

Post by LSD »

Cholo na murinjovski nacin izbaci mnogo bolju ekipu Bayerna :roll:

Bavarci navaljivali citavu tekmu, ovi jedna kontra i vozdra....Miler i njegov penal su glavni krivci ispadanja....na njega treba sva govna svaliti :mrgreen:
Last edited by LSD on 03/05/2016 22:50, edited 2 times in total.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#3054 Re: Champions league 15/16

Post by SSemir »

BHF_Manijak wrote:Neutralnom gledaocu su odvratni za gledati, nesto kao Mourinhov Chelsea, ali biti navijac ovog Atletica, koji evo 2-3 godine prkosi "velikim" je super.
Neutralcima su i simpaticni bili u prvi mah, ono David protiv Golijata, against modern football, velikani na koljenima itd... Ali vremenom ova ultra defanziva i spartansko udaranje pocinje nervirati. :mrgreen:
jok, mene jos uvijek ne nervira :D
volio bi da osvoje. prosli put sam navijao za real zbog Decime. ovaj put za atletiko. jer su mi idalje simpaticni, ono David protiv Golijata :P
:-D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#3055 Re: Champions league 15/16

Post by Romanista 101% »

Bayernu se vraca sva arogantnost i pokvarenost koju prikazuju kao klub. Neka su ispali.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3056 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

"Možete me ubiti ako ne prođemo Atletiko."
-Pep Guardiola

Šta se čeka :?
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#3057 Re: Champions league 15/16

Post by Samprotivsviju »

LSD wrote:Cholo na murinjovski nacin izbaci mnogo bolju ekipu Bayerna :roll:

Bavarci navaljivi citavu tekmu, ovi jedna kontra i vozdra....Miler i njegov penal su glavni krivci ispadanja....a njega treba sva govna svaliti :mrgreen:
Slazem se :)

Isto zadnji derbi

1 sut 1 gol :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31377
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3058 Re: Champions league 15/16

Post by dale cooper »

Stvarno bi bio fazon i kad bi oni levati iz Citya naguzili Reala. :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3059 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

Romanista 101% wrote:Bayernu se vraca sva arogantnost i pokvarenost koju prikazuju kao klub. Neka su ispali.
:thumbup:
Mozda sada samo jednu titulu osvoje
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3060 Re: Champions league 15/16

Post by studeni76 »

jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Ja sam kont'o samo kod nas ima ekipa ala Travnik, Sloboda birvaktile itd... Medjutim, prevario sam se. :mrgreen:
Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom. :oops:


jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3061 Re: Champions league 15/16

Post by kory_galaktikos »

Treci spanski klub izbaci bavarce ccc
Onaj oblak nije normalan...kakva su misljenja za penale ??
Hjoj mogu mislit kako bi izgledalo madridsko finale
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3062 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

dale cooper wrote:Stvarno bi bio fazon i kad bi oni levati iz Citya naguzili Reala. :mrgreen:
još da Real prođe, i slobodno ću uzeti da radim dvije smjene na poslu, ne bi to gledao da mi neko plati
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#3063 Re: Champions league 15/16

Post by animals »

Ova ekipa Bayerna je gubitnicka..
nema izgovora..gubitnici..
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3064 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Image

:lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#3065 Re: Champions league 15/16

Post by jeza u ledja »

studeni76 wrote:
jeza u ledja wrote:
BHF_Manijak wrote:Ja sam kont'o samo kod nas ima ekipa ala Travnik, Sloboda birvaktile itd... Medjutim, prevario sam se. :mrgreen:
Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom. :oops:


jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3066 Re: Champions league 15/16

Post by Velkoski »

Debil turski onda Naniju pokaza crveni karton, a recimo večeras dosudi dva smiješna penala. :mrgreen:

https://streamable.com/uf1u

Tursko smeće.
User avatar
dale cooper
Posts: 31377
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3067 Re: Champions league 15/16

Post by dale cooper »

tzipiripi wrote:Image

:lol: :lol:
El Loco. :lol:
User avatar
tzipiripi
Posts: 2472
Joined: 25/03/2011 09:01

#3068 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

dale cooper wrote:
tzipiripi wrote:
dale cooper wrote:Još da ispadne mrski Real i da se vrati ravnoteža u silu. :mrgreen:
City - Atletico finale u rangu Leicestera šampiona :lol:
Jer ovu igru trebaju igrati samo oni koji imaju para da pokupe sve najskuplje igrače? :zoka: :roll:
??? Šta je vrli pisac ovim hotio rijet :roll: :lol:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3069 Re: Champions league 15/16

Post by mali_milojica »

jeza u ledja wrote:
studeni76 wrote:
jeza u ledja wrote: Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom. :oops:


jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Slazem se jeze.
Kontakt i saplitanje Toresa se desilo na liniji,cist penal kao suza.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3070 Re: Champions league 15/16

Post by Maharadza »

Image

Pozdravlja Cholo lederhosen! :lol:
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#3071 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

ovo nije vidjelo penala



al sad je nebitno prošli su dalje
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#3072 Re: Champions league 15/16

Post by mO k3 »

animals wrote:Ova ekipa Bayerna je gubitnicka..
nema izgovora..gubitnici..
:thumbup: Poslagali su igrace koji zapravo i ne pasu zajedno :)
moj pep koji si ti ubleha od trenera :mrgreen:
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#3073 Re: Champions league 15/16

Post by jasko_ba »

dale cooper wrote:
tzipiripi wrote:Image

:lol: :lol:
El Loco. :lol:
Ovaj se celo na kraju radovao sa njima, koja mu je vec funkcija u atletiku :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3074 Re: Champions league 15/16

Post by 1946--1987 »

Ko voli gledati ovo sto atletico igra taj ne voli fudbal. :-)
Jebem i njih i simeonea :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3075 Re: Champions league 15/16

Post by BHF_Manijak »

jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal! :mrgreen:
Post Reply