UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#3051 Re: Champions league 15/16
Real je vala zasluzio tj. Ronaldo..berm josh 1 prije penzije..ligu prvaka 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3052 Re: Champions league 15/16
Atletiko mi je bio mrzak do neki dan al su pobrali moje simpatije izbacivsi Pepovce 1 i 2
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3053 Re: Champions league 15/16
Cholo na murinjovski nacin izbaci mnogo bolju ekipu Bayerna
Bavarci navaljivali citavu tekmu, ovi jedna kontra i vozdra....Miler i njegov penal su glavni krivci ispadanja....na njega treba sva govna svaliti
Bavarci navaljivali citavu tekmu, ovi jedna kontra i vozdra....Miler i njegov penal su glavni krivci ispadanja....na njega treba sva govna svaliti
Last edited by LSD on 03/05/2016 22:50, edited 2 times in total.
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#3054 Re: Champions league 15/16
jok, mene jos uvijek ne nerviraBHF_Manijak wrote:Neutralnom gledaocu su odvratni za gledati, nesto kao Mourinhov Chelsea, ali biti navijac ovog Atletica, koji evo 2-3 godine prkosi "velikim" je super.
Neutralcima su i simpaticni bili u prvi mah, ono David protiv Golijata, against modern football, velikani na koljenima itd... Ali vremenom ova ultra defanziva i spartansko udaranje pocinje nervirati.
volio bi da osvoje. prosli put sam navijao za real zbog Decime. ovaj put za atletiko. jer su mi idalje simpaticni, ono David protiv Golijata
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#3055 Re: Champions league 15/16
Bayernu se vraca sva arogantnost i pokvarenost koju prikazuju kao klub. Neka su ispali.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3056 Re: Champions league 15/16
"Možete me ubiti ako ne prođemo Atletiko."
-Pep Guardiola
Šta se čeka
-Pep Guardiola
Šta se čeka
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#3057 Re: Champions league 15/16
Slazem seLSD wrote:Cholo na murinjovski nacin izbaci mnogo bolju ekipu Bayerna![]()
Bavarci navaljivi citavu tekmu, ovi jedna kontra i vozdra....Miler i njegov penal su glavni krivci ispadanja....a njega treba sva govna svaliti
Isto zadnji derbi
1 sut 1 gol
- dale cooper
- Posts: 31377
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3058 Re: Champions league 15/16
Stvarno bi bio fazon i kad bi oni levati iz Citya naguzili Reala. 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3059 Re: Champions league 15/16
Romanista 101% wrote:Bayernu se vraca sva arogantnost i pokvarenost koju prikazuju kao klub. Neka su ispali.
Mozda sada samo jednu titulu osvoje
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3060 Re: Champions league 15/16
jeza u ledja wrote:Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom.BHF_Manijak wrote:Ja sam kont'o samo kod nas ima ekipa ala Travnik, Sloboda birvaktile itd... Medjutim, prevario sam se.
jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3061 Re: Champions league 15/16
Treci spanski klub izbaci bavarce ccc
Onaj oblak nije normalan...kakva su misljenja za penale ??
Hjoj mogu mislit kako bi izgledalo madridsko finale
Onaj oblak nije normalan...kakva su misljenja za penale ??
Hjoj mogu mislit kako bi izgledalo madridsko finale
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3062 Re: Champions league 15/16
još da Real prođe, i slobodno ću uzeti da radim dvije smjene na poslu, ne bi to gledao da mi neko platidale cooper wrote:Stvarno bi bio fazon i kad bi oni levati iz Citya naguzili Reala.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#3063 Re: Champions league 15/16
Ova ekipa Bayerna je gubitnicka..
nema izgovora..gubitnici..
nema izgovora..gubitnici..
- jeza u ledja
- Posts: 50679
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3065 Re: Champions league 15/16
Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.studeni76 wrote:jeza u ledja wrote:Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom.BHF_Manijak wrote:Ja sam kont'o samo kod nas ima ekipa ala Travnik, Sloboda birvaktile itd... Medjutim, prevario sam se.
jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3066 Re: Champions league 15/16
Debil turski onda Naniju pokaza crveni karton, a recimo večeras dosudi dva smiješna penala.
https://streamable.com/uf1u
Tursko smeće.
https://streamable.com/uf1u
Tursko smeće.
- dale cooper
- Posts: 31377
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#3067 Re: Champions league 15/16
El Loco.tzipiripi wrote:
![]()
- tzipiripi
- Posts: 2472
- Joined: 25/03/2011 09:01
#3068 Re: Champions league 15/16
??? Šta je vrli pisac ovim hotio rijetdale cooper wrote:Jer ovu igru trebaju igrati samo oni koji imaju para da pokupe sve najskuplje igrače?tzipiripi wrote:City - Atletico finale u rangu Leicestera šampionadale cooper wrote:Još da ispadne mrski Real i da se vrati ravnoteža u silu.![]()
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3069 Re: Champions league 15/16
Slazem se jeze.jeza u ledja wrote:Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.studeni76 wrote:jeza u ledja wrote: Samo kod nas ima sportskih komentatora koji ne vide penal kad je bio i samo kod nas ima sportskih novinara koji za jednog od najboljih evropskih sudija (ako ne i najboljeg) nazivaju losim sudijom.
jel se zezas! cist pogled,10m udaljen,faul metar izvan 16 i frajer hladno svira penal. hajde da je guzva bila pa inekako. ovako ne moze biti jedan od boljih sudaca. sudi ove vece utakmice zato sto turskih klubova nema nigdje u evropi (kao i Mazic)
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).
Kontakt i saplitanje Toresa se desilo na liniji,cist penal kao suza.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3070 Re: Champions league 15/16

Pozdravlja Cholo lederhosen!
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#3071 Re: Champions league 15/16
ovo nije vidjelo penala
al sad je nebitno prošli su dalje
al sad je nebitno prošli su dalje
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#3072 Re: Champions league 15/16
animals wrote:Ova ekipa Bayerna je gubitnicka..
nema izgovora..gubitnici..
moj pep koji si ti ubleha od trenera
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#3073 Re: Champions league 15/16
Ovaj se celo na kraju radovao sa njima, koja mu je vec funkcija u atletikudale cooper wrote:El Loco.tzipiripi wrote:
![]()
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3074 Re: Champions league 15/16
Ko voli gledati ovo sto atletico igra taj ne voli fudbal.
Jebem i njih i simeonea
Jebem i njih i simeonea
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3075 Re: Champions league 15/16
Kakva linija covjece, gledam prenos na Sky-u i iz svih mogucih uglova vani je bio start i svi do jednog rekose da je sudijska greska, kakav crni penal!jeza u ledja wrote: Faul je unutar 16erca, tj. na liniji.
Upravo ova utakmica, odradjena perfektno je dokaz njegovog kvaliteta. Slicno vazi i za Mazica.
To sto je dosudio ovaj penal je upravo dokaz njegovog kvaliteta sudjenja (kao i onaj prvi, situaciju koju X puta previde sudije).

