napolitanac100 wrote:[
pa kako bi ti natjeero prozapadne ukrajince da priznaju ovu vlast,ili da se okrenu natou ako ne zele,,
a slazem se za izbore,,ali bili su izbori,narod izabro janukovica pa ga klickovi divljaci otjerase,a nista nie dirigarano iz moskve vec sa zapada,,i niko or rusa i ne spominje pripajanje neko rusiji to govore stanovnici krima i to je njhovo pravo.
ako je to njihovo pravo, onda je i pravo Kosova da se pripoji Albaniji pa i RS-a Srbiji, jel tako?
izabrana vlast prestaje biti demokratska onog trenutka kada nemogu obuzdati demonstrante osim mecima
tada postaje režim, da je bio demokrata dao bi ostavku i ponovno se kandidirao
zato pusti ta sranja da narod ili barem dio naroda, nemože niti nesmije srušiti legalno izabranu vlast
u susjednoj Italiji svako malo padne vlast zbog demonstracija ili nečeg drugog, pa nevidim neku veliku prašinu oko toga